مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

سرمایه گذاری بلند مدت ارز دیجیتال – 10 ارز دیجیتال برای خرید و نگهداری در 10 سال آینده

سرمایه گذاری بلند مدت ارز دیجیتال – 10 ارز دیجیتال برای خرید و نگهداری در 10 سال آینده

بلاک چین – سرمایه گذاری بلند مدت ارز دیجیتال و بیت کوین برای 10 سال آینده 

در این مقاله به 10 ارز دیجیتال برای خرید و نگهداری در 10 سال آینده خواهیم پرداخت. ابتدا توضیحاتی  درباره اینکه چگونه فناوری بلاک چین قرار است دنیای دیجیتال را متحول کند، و چگونه ارزهای دیجیتال محبوبیت و مقبولیت پیدا می‌کنند، خواهید داشت. و بعد به معرفی ۵ ارز دیجیتال برای خرید و نگهداری در ۱۰ سال آینده خواهیم پرداخت.

آینده در بلاک چین است.

جهان به سمت تحول دیجیتالی پیش می رود، با متاورس، NFT ها و ارزهای دیجیتال، تمام آنچه در مورد آن صحبت می شود.

در مرکز این فناوری‌های آینده بلاک چین قرار دارد. بر اساس گزارش بازار فناوری بلاک چین در سال 2022، ارزش بازار جهانی بلاک چین در سال 2021 به 4.93 میلیارد دلار رسید. و پیش بینی می شود تا سال 2030 به 1.43 تریلیون دلار برسد و CAGR 85.9٪ را ثبت کند.

این تغییر در درجه اول به این دلیل است که فناوری بلاک چین ستون فقرات ارزهای دیجیتال مانند اتریوم و بیت کوین است. و تقاضا برای این ارزها از زمانی که به رسمیت شناخته شده و مقبولیت جهانی پیدا کرده اند، افزایش یافته است.

محبوبیت روزافزون ارزهای دیجیتال

داده های ارائه شده توسط TripleA نشان می دهد که تا سال 2021، نرخ مالکیت کریپتوهای جهانی به طور متوسط 3.9٪ بوده است، به طوری که بیش از 300 میلیون نفر در سراسر جهان برخی از سهام را در ارزهای دیجیتال دارند.
بیش از 18000 کسب و کار ارزهای دیجیتال را به گزینه های پرداخت خود اضافه کرده اند.

بر اساس پیش‌بینی بازار ارزهای دیجیتال در سال 2022:

ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در سال 2021 به 1.78 تریلیون دلار رسید. پیش‌بینی می‌شود این بازار تا سال 2027 به 32.42 تریلیون دلار برسد که نرخ رشد ترکیبی سالانه 58.4 درصدی را در دوره پیش‌بینی‌شده ثبت می‌کند.

پذیرش رمز ارزها

دولت‌ها در سراسر جهان کار روی تنظیم این توکن‌های دیجیتال را آغاز کرده‌اند. سپتامبر گذشته، السالوادور بیت کوین را به عنوان ارز قانونی پذیرفت و اولین کشوری بود که ارز دیجیتال را در ازای کالاها و خدمات روزمره پذیرفت.
در 9 مارس 2022، دولت بایدن دستوراتی را برای تنظیم تجارت ارزهای رمزپایه صادر کرد، زیرا تعداد کاربران رمزنگاری در ایالات متحده از 16٪ جمعیت بزرگسال این کشور فراتر رفت.
کشورهای دیگری که به سمت قانونی کردن ارزهای دیجیتال و کار بر روی قوانین نظارت بر آنها حرکت می کنند عبارتند از ژاپن، سوئیس، اتحادیه اروپا و استرالیا.

شرکت‌های مالی مانند Visa Inc. (NYSE:V)، PayPal Holdings, Inc. (NASDAQ:PYPL)، Mastercard Incorporated (NYSE:MA) و JPMorgan Chase & Co (NYSE:JPM) در حال گسترش سبد خود با استفاده از فناوری بلاک چین هستند. و شفافیت در تجارت کریپتو.

متدولوژی (روش شناسی ما)

برای تعیین 10 ارز دیجیتال برای خرید و نگهداری در 10 سال آینده، پروژه هایی را شناسایی کردیم که در حال افزایش محبوبیت بودند. سپس تحقیقات گسترده‌ای برای درک فناوری زیربنایی پروژه، مشکلی که برای حل آن طراحی شده است و صنعت هدف آن چیست، انجام دادیم. ما همچنین معیارهای ارزش و عملکرد هر ارز را بررسی کردیم. ما معتقدیم ارزش بازار یک ارز یک شاخص کلیدی برای ارزش فعلی آن است و پروژه هایی که ارز روی آن کار می کند و صنعت هدف آن می تواند به سودمندی و پایداری آن در آینده اشاره کند.

ارزهای دیجیتال برای خرید و نگهداری تا 10 سال آینده

10. سندباکس The Sandbox : سرمایه گذاری بلند مدت ارز دیجیتال

10. سندباکس The Sandbox : سرمایه گذاری بلند مدت ارز دیجیتال

Sandbox در سال 2011 توسط Pixowl به عنوان یک بازی موبایل رقیب Minecraft توسعه یافت. این بازی در همان روز موفقیت آمیز بود.
در سال 2018، بنیانگذاران Pixowl تصمیم گرفتند این بازی را بر روی یک بلاک چین اجرا کنند. که به کاربران یک محیط متاورس جهانی  سه بعدی می دهد.
این بازی در سال 2020 منتشر شد و به کاربران تجربه ای همه جانبه داد. که در آن می توانستند دارایی های دیجیتالی را در قالب توکن های غیر قابل تعویض در بازی ایجاد کنند، بخرند و بفروشند.
بازیکنان در بازی با استفاده از توکن بومی آن (SAND)  معامله می‌کنند، که حداکثر عرضه آن 3 میلیارد است.

از 22 مارس 2022، Sandbox دارای ارزش بازار 3.60 میلیارد دلار است.

در ماه مارس، HSBC Holdings plc (NYSE:HSBC) به JPMorgan Chase & Co (NYSE:JPM) در سرمایه گذاری در متاورس پیوست. HSBC Holdings plc (NYSE:HSBC) قطعه مجازی خود را در شبکه The Sandbox خریداری کرد. علاوه بر این، تا مارس امسال، The Sandbox به بیش از دو میلیون کاربر ثبت‌شده رسیده است.

HSBC Holdings plc (NYSE:HSBC) در پایان سه ماهه چهارم سال 2021 بخشی از 10 پرتفوی صندوق تامینی بود. از این میان، Renaissance Technologies با داشتن سهام 89.34 میلیون دلاری، سهامدار اصلی این شرکت هلدینگ بانکی است.
این سرمایه گذاری 0.11 درصد از سبد سرمایه گذاری سه ماهه چهارم سال 2021 Renaissance Technologies را پوشش می دهد.

Sandbox پتانسیل بلندمدتی را نشان می‌دهد و به دلیل مشارکت در صنعت بازی و پروژه‌هایش در فضای NFT، اینجا باقی می‌ماند.
یکی از برجسته‌ترین پشتیبان‌های متاورس و NFT، متا پلتفرم‌ها، شرکت (NASDAQ:FB) است. 

9. بیت کوین کش Bitcoin Cash : سرمایه گذاری بلند مدت ارز دیجیتال

بیت کوین کش در سال 2017 از کد منبع بیت کوین فورک شد. کد فورکی به معنای کپی کردن کد اما تغییر آن به گونه ای است که برنامه را بهبود بخشد.
بیت کوین کش برای حل مشکل معروف مقیاس پذیری بیت کوین توسعه یافته است. اندازه بلوک برای سکه فرزند به 8 مگابایت افزایش یافت، در حالی که اندازه سکه اصلی 1 مگابایت بود.
این تغییر امکان تراکنش های سریع تر، کارمزد تراکنش های کمتر و کاهش زمان انتظار را فراهم کرد.
در ماه مارس امسال، اعلام شد که بیت کوین کش ممکن است در سینت مارتن، کشوری در هلند، وضعیت پول قانونی را به دست آورد.
رولاندو بریسون، رئیس حزب متحد خلق، به پتانسیل بیت کوین کش اعتقاد دارد و همچنین اولین مقام منتخب جهان شد که حقوق خود را در قالب توکن های ارز قبول کرد. بیت کوین کش در حال افزایش محبوبیت و مقبولیت است و بنابراین ارزش آن را دارد که برای سرمایه گذاری بلندمدت در ارزهای دیجیتال در نظر گرفته شود.

حامیان برجسته فناوری بلاک چین و متاورس عبارتند از Alphabet Inc. (NASDAQ:GOOG)، Microsoft Corporation (NASDAQ:MSFT) و Meta Platforms, Inc. (NASDAQ:FB).
تا پایان سه ماهه چهارم سال 2021، 262 صندوق تامینی سهامی به ارزش 75.66 میلیارد دلار در شرکت مایکروسافت (NASDAQ:MSFT) داشتند که در مقایسه با 250 صندوق تامینی در سه ماهه قبل با سهامی بالغ بر 65.87 میلیارد دلار افزایش داشت.

8. چین لینک Chainlink : سرمایه گذاری بلند مدت ارز دیجیتال

Chainlink یک شبکه بلاک چین غیرمتمرکز است که بر روی اتریوم ساخته شده است.
Chainlink از قراردادهای هوشمند برای جمع‌آوری داده‌ها از منابع خارج از شبکه، داده‌های دنیای واقعی استفاده می‌کند و آن‌ها را به شیوه‌ای بدون دستکاری وارد زنجیره بلوک می‌کند.
این امر با استفاده از اوراکل‌ها، که برنامه‌های رایانه‌ای هستند که برای تسهیل انتقال داده‌های ایمن از منابع خارج از زنجیره به قراردادهای هوشمند درون زنجیره‌ای طراحی شده‌اند، به دست می‌آورد.
توکن اصلی این شبکه LINK است و از 22 مارس 2022، ارزش بازار آن 7.28 میلیارد دلار است و حداکثر عرضه آن 1 میلیارد توکن است که 467 میلیون آن در گردش است.
سپتامبر گذشته، Chainlink اعلام کرد که با Cardano برای توسعه قراردادهای هوشمند برای برنامه‌های مالی غیرمتمرکز Cardano همکاری خواهد کرد.
حتی با وجود اینکه عرضه LINK تا حد برآورده شدن فاصله زیادی دارد، سرمایه‌گذاران کریپتو نسبت به توکن خوش‌بین هستند و پس از بررسی تعهد شبکه به توسعه، تشویق به سرمایه‌گذاری می‌شوند.

سرمایه‌گذارانی که به دنبال خرید و نگهداری LINK هستند، باید در شرکت‌هایی که در حوزه مالی دیجیتال کار می‌کنند، مانند Visa Inc. (NYSE:V)، PayPal Holdings, Inc. (NASDAQ:PYPL)، Mastercard Incorporated (NYSE:MA) فکر کنند. ، و JPMorgan Chase & Co. (NYSE:JPM).

تا پایان سه ماهه چهارم سال 2021، 110 صندوق تامینی در PayPal Holdings, Inc. (NASDAQ:PYPL) به ارزش 9.93 میلیارد دلار سهام داشتند. از این میان، مدیریت دارایی های فیشر کن فیشر، سهامدار غالب با سهامی به ارزش 2.72 میلیارد دلار در شرکت بود.

7. پالی گان Polygon : سرمایه گذاری بلند مدت ارز دیجیتال

شبکه بلاک چین پالیگان Polygon : سرمایه گذاری بلند مدت ارز دیجیتال

Polygon یک شبکه بلاک چین است که سه‌گانه بلاک چین امنیت، مقیاس‌پذیری و تمرکززدایی را حل می‌کند.
MATIC ارز دیجیتال بومی شبکه است. شبکه Polygon از طریق اثبات سهام به اجماع دست می یابد، اما این کار را با استفاده از یک سری زنجیره های جانبی انجام می دهد که به زنجیره اصلی اجازه می دهد آزاد بماند و بنابراین تراکنش های سریع تر و مقیاس پذیرتر را ترویج می کند.
این مقیاس پذیری و چالش های تراکنش پرهزینه ای که اتریوم با آن مواجه است شکست می دهد. شبکه Polygon دارای یک ماشین مجازی اتریوم به نام EVM است که به آن اجازه می دهد با برنامه های مبتنی بر اتریوم سازگار باشد.

این شبکه در حال حاضر به سرعت 65000 تراکنش در ثانیه دست یافته است که با افزایش تعداد گره ها می توان این سرعت را به میلیون ها تراکنش تبدیل کرد.
از 22 مارس 2022، Polygon دارای ارزش بازار 11.69 میلیارد دلار و حداکثر عرضه ثابت 10 میلیارد توکن است که حدود 7.69 میلیارد آن در حال حاضر در گردش است.

Polygon به دلیل سازگاری با EVM و نهایی شدن سریع تراکنش ها در فضای رمزنگاری محبوبیت پیدا می کند.
انتظار می رود این شبکه در سال های آینده رشد کند و چالش اصلی اتریوم 2.0 باشد. با این حال، اتریوم 2.0 به این زودی ها عرضه نخواهد شد. سرمایه گذارانی که به دنبال حفظ موقعیت های طولانی در کریپتو هستند باید Polygon را در نظر بگیرند زیرا این یکی از معدود پروژه هایی است که با هدف حل مشکل معروف مقیاس پذیری انجام می شود.

سرمایه‌گذاران نسبت به ارزهای رمزپایه مانند Polygon خوش‌بین هستند، همچنین باید به سرمایه‌گذاری در شرکت‌های مالی که به دنبال انتقال عملیات خود بر روی بلاک چین هستند، مانند Visa Inc. (NYSE:V)، PayPal Holdings, Inc. (NASDAQ:PYPL)، Mastercard Incorporated (NYSE: MA)، و JPMorgan Chase & Co. (NYSE:JPM).

تا پایان سه ماهه چهارم سال 2021، JPMorgan Chase & Co (NYSE:JPM) در 107 پرتفوی صندوق تامینی مشاهده شد. مجموع سهام این صندوق ها به 6.58 میلیارد دلار رسیده است که نسبت به 5.63 میلیارد دلار در سه ماهه قبل با 101 موقعیت افزایش یافته است.

6.اولانچ Avalanche

بلاک چین - سرمایه گذاری بلند مدت ارز دیجیتال و بیت کوین برای 10 سال آینده 

Avalanche یک اثبات منبع باز شبکه بلاک چین است که عملکرد قرارداد هوشمند را ارائه می دهد.
توکن اصلی شبکه AVAX است. بهمن از نظر سرعت تراکنش سریعتر از اتریوم است، حتی اگر هر دو از طریق یک روش به توافق برسند.
Avalanche از رای گیری زیر نمونه برای اعتبارسنجی بلاک ها در بلاک چین استفاده می کند.
بهمن می تواند 4500 تراکنش در ثانیه را پردازش کند و ساعت نهایی آن 3 ثانیه است. این شبکه در NFT ها و فضای بازی فعال است.
در ماه مارس امسال، بنیاد Avalanche اعلام کرد که با سرمایه 290 میلیون دلاری توسعه Avalanche Multiverse را تامین مالی خواهد کرد. برنامه Multiverse روی پروژه های بازی Web3 و NFT کار خواهد کرد. از 22 مارس 2022، ارزش بازار آوالانچ 23.05 میلیارد دلار است.

سرمایه گذارانی که به دنبال ایجاد موقعیت های طولانی در کریپتو هستند، باید Avalanche را در نظر بگیرند، زیرا این شبکه در صحنه متاورس فعال است و در فضای NFT نوآوری می کند.
علاوه بر این، این شبکه در حال به دست آوردن محبوبیت در دنیای شرکت ها است. نوامبر گذشته، تیم تحقیقاتی Ava Labs اعلام کرد که با Deloitte برای توسعه یک پلتفرم جدید بازیابی بلایا که از زنجیره بلوکی Avalanche برای کمک به دولت‌ها برای دریافت بودجه اضطراری فدرال استفاده می‌کند، همکاری خواهد کرد. علاوه بر این، در دسامبر 2021، آوا لبز اعلام کرد که با Mastercard Incorporated (NYSE:MA) برای پیوستن به Mastercard Start Path Crypto، که فرصت‌های جدید توسعه فناوری بلاک چین را بررسی می‌کند، همکاری خواهد کرد.

تبلیغات پیرامون کاربرد فناوری بلاک چین و توسعه برنامه های کاربردی غیرمتمرکز هر روز در حال افزایش است. برجسته ترین شرکت های فناوری که در حال نفوذ به اکوسیستم کریپتو هستند عبارتند از Alphabet Inc. (NASDAQ:GOOG)، Microsoft Corporation (NASDAQ:MSFT) و Meta Platforms, Inc. (NASDAQ:FB).

5. سولانا Solana : سرمایه گذاری بلند مدت ارز دیجیتال

قیمت ارز سولانا - خرید ارز سولانا-خرید ارز سولانا -صرافی خرید سولانا -پیش بینی قیمت سولانا پیش بینی قیمت 2022-2025

Solana یک پروژه منبع باز عمومی است که عملکرد قرارداد هوشمند را ارائه می دهد. توکن اصلی شبکه SOL است. سولانا از طریق اثبات سهام به اجماع دست می یابد و به دلیل رویکرد منحصر به فرد خود برای افزودن مهر زمانی به بلوک ها، تراکنش های سریع تری را ارائه می دهد.
این شبکه یکی از سریع‌ترین شبکه‌های بلاک چین در صنعت است و در حال حاضر رکوردی برای اعتبارسنجی 65000 تراکنش در ثانیه ثبت کرده است. این شبکه به دلیل مقیاس پذیری و مزایای سرعت نسبت به رقیب خود به عنوان “قاتل اتریوم” شناخته می شود.

مارس امسال، میلا کونیس، هنرپیشه، مجموعه‌ای انیمیشنی به نام The Gimmicks را راه‌اندازی کرد که امکان تجربه‌ای تعاملی را برای بینندگان فراهم می‌کند.
این مجموعه انیمیشن از توکن های غیر قابل تعویض سولانا استفاده می کند. محبوبیت روزافزون استفاده از شبکه Solana برای NFT ها به توانایی این شبکه در انجام تراکنش با سرعت های سریع تر از اتریوم و دریافت هزینه های گاز بسیار کمتر نسبت داده می شود. تا زمانی که اتریوم 2.0 منتشر نشود، سولانا جایگزین سریع‌تر و ارزان‌تری خواهد بود.

طیف گسترده ای از شبکه های غیرمتمرکز را می توان در بالای سولانا ایجاد کرد که امور مالی غیرمتمرکز، مبادلات رمزنگاری غیرمتمرکز، NFT ها، بازی های رمزنگاری شده و بسیاری موارد دیگر را پوشش می دهد.
مقیاس‌پذیری و مزایای سرعت این شبکه نسبت به سایر ارزهای دیجیتال، آن را در جایگاهی قوی قرار می‌دهد و آن را به یک کاندیدای مناسب برای سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت رمزارز تبدیل می‌کند. از 22 مارس 2022، سولانا دارای ارزش بازار 29.59 میلیارد دلاری و دارای 320.49 میلیون توکن در گردش است.

4. کاردانو Cardano

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری در سال 2021 - بلاک چین

کاردانو یک شبکه بلاک چین منبع باز و غیرمتمرکز است که از طریق اثبات سهام به اجماع می رسد.
از 22 مارس 2022، کاردانو هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است و دارای ارزش بازار 32.77 میلیارد دلار است.
Cardano به دلیل ماموریت خود برای تمرکززدایی مالی در آفریقا و سایر کشورهای در حال توسعه منحصر به فرد است. توکن بومی شبکه ADA است.

کاردانو با سرعتی سریع در دنیای کریپتو حرکت می کند و در صنعت محبوب می شود.
این شبکه چندین همکاری در بخش شرکتی را اعلام کرد. سپتامبر گذشته، کاردانو اعلام کرد که راه حل های بلاک چین را برای شرکت DISH Network Corporation (NASDAQ:DISH) ارائه خواهد کرد.
علاوه بر این، در ژانویه امسال، کاردانو اعلام کرد که با EMURGO، یک شرکت بلاک چین متخصص در قراردادهای هوشمند، برای کمک به توسعه برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز و شبکه بلاک‌چین کاردانو همکاری خواهد کرد.

سرمایه گذاران کریپتو نسبت به Cardano خوش بین هستند. و به دلیل رویکرد منحصر به فرد خود در ارائه برنامه های کاربردی DeFi در کشورهای در حال توسعه، و روشی که شبکه با اعلام شراکت های استراتژیک متعدد برای کمک به رشد کسب و کار، جایگاه خود را در بخش شرکت ها حفظ می کند، برای دوره های طولانی در این ارز موقعیت دارند.

3. بایننس کوین BNB

ارز دیجیتال BNB - بلاک چین بایننس کوین و بیت کوین

بایننس کوین یا BNB توسط صرافی بایننس در سال 2017 توسعه یافت. BNB بر روی شبکه بلاک چین اتریوم ساخته شد اما اکنون بر روی بلاک چین بایننس ساخته شده است.
اکوسیستم بایننس بر اساس حجم معاملات روزانه، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان است.
BNB از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کند و از طریق مکانیسم منحصربه‌فرد اثبات سهام (PoSA)، ترکیبی از مکانیسم‌های اثبات سهام و اثبات اعتبار، به اجماع دست می‌یابد. از 22 مارس 2022، BNB به عنوان چهارمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار رتبه بندی شده است و ارزش بازار آن 66.54 میلیارد دلار است.

در فوریه امسال، بایننس اعلام کرد که با SM Entertainment برای ساخت اکوسیستم Play-to-Create (P2C) و Play-to-Earn (P2E) همکاری خواهد کرد. Binance و SM Entertainment بر این باورند که این به سازندگان در سراسر جهان کمک می کند تا در سرگرمی شرکت کنند و از محتوا و پروژه های اصلی خود سود ببرند. بایننس همکاری دیگری را در همان ماه با YG Entertainment Inc اعلام کرد تا در فضای NFT به همراه پروژه های مختلف بلاک چین بسازد.

Wallet Investor، یک وب سایت پیش بینی مبتنی بر الگوریتم، پیش بینی می کند که BNB تا سه ماهه اول سال 2023 به حدود 729 دلار خواهد رسید و در پنج سال آینده بالای 2000 دلار معامله خواهد شد. سرمایه گذاران به دلیل مکانیسم اجماع منحصر به فرد و موارد استفاده قوی، در بلندمدت از BNB خوش‌بین هستند.

2. اتریوم Ethereum

مقایسه ارز دیجیتال اتریوم 2.0 و پولکادوت  Polkadot

اتریوم در سال 2014 توسط یک برنامه نویس روسی-کانادایی ویتالیک بوترین ابداع شد. این دومین ارز دیجیتال بزرگ در جهان از نظر ارزش بازار است و دارای ارزش بازار 358.77 میلیارد دلار تا 22 مارس 2022 است. شبکه بلاک چین اتریوم از قراردادهای هوشمند در برنامه های غیرمتمرکز خود استفاده می کند و از طریق اثبات کار به اجماع می رسد. اتریوم در نوامبر 2021 به بالاترین رقم تاریخ 4891.70 دلار رسید و پس از آن اکنون به زیر 3000 دلار کاهش یافته است.

اتریوم یکی از ارزهای رمزنگاری شده است که با گذشت زمان از بین نرفته است و از زمان پیدایش تا کنون افزایش قیمت داشته است.
Vitalik Buterin در حال کار بر روی جدیدترین به روز رسانی اتریوم، اتریوم 2.0 است که نویدبخش افزایش پهنای باند شبکه و کاهش هزینه های گاز است.
اتریوم 2.0 همچنین امکان پشتیبانی از گره‌های استیکینگ را برای کسب درآمد غیرفعال اتریوم فراهم می‌کند.

سرمایه گذارانی که به دنبال ایجاد موقعیت های طولانی در ارزهای دیجیتال هستند، به دلیل به روز رسانی آینده شبکه و پذیرش آن در دنیای شرکت ها، باید اتریوم را برای سبد ارزهای دیجیتال خود در نظر بگیرند.

1. بیت کوین Bitcoin

ارز دیجیتال - بهترین سهام بیت کوین برای سرمایه گذاری 2022 (قیمت لحظه ای بیت کوین)

بیت کوین بزرگترین ارز دیجیتال جهان از نظر ارزش بازار از امروز است و از زمان ظهور ارزهای دیجیتال در صدر قرار گرفته است.
بیت کوین دنیای مالی را متحول کرد و اولین ارز دیجیتالی بود که به رسمیت شناخته شد. بیت کوین توسط یک برنامه نویس ناشناس ساتوشی ناکاتومو در سال 2008 توسعه یافت. مفهوم پشت بیت کوین تمرکززدایی مالی و پرداخت های برون مرزی کم هزینه تر و کارآمدتر از زمان است.

از 22 مارس 2022، ارزش بازار بیت کوین 804.21 میلیارد دلار است و بیش از 40000 دلار در هر واحد معامله می شود. نوامبر گذشته، بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 68990.90 دلار رسید و پس از آن تا مارس 2022 کمی بیش از 40000 دلار معامله شد.

پیتر برانت، سرمایه گذار کهنه کار کالا، قبلا اعتباری را برای پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2018 دریافت کرده است. این تحلیلگر پیش بینی دیگری انجام داد و تحلیل فنی خود را ارائه کرد که نشان می دهد بیت کوین تا 200000 دلار در پنج سال آینده افزایش می یابد.

صرف نظر از نوسانات آن، بیت کوین معتبرترین، شناخته شده ترین و پذیرفته شده ترین ارز رمزنگاری شده در سراسر جهان است که آن را کاندیدای مناسبی برای موقعیت های طولانی رمزنگاری می کند.

منبع (yahoo.com)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به