مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

سرنخ هایی در مورد موضع نامزد ریاست جمهوری درباره ارزهای دیجیتال

سرنخ هایی در مورد موضع نامزد ریاست جمهوری درباره ارزهای دیجیتال

7 کاندیدای ریاست جمهوری سرنخ هایی در مورد مواضع ارزهای دیجیتال خود به دست آورده اند.

در حال حاضر تعداد زیادی از احزاب دموکرات و جمهوری خواه برای پست ریاست جمهوری داوطلب هستند. در اینجا چیزی است که آنها در مورد رمزنگاری گفته‌اند.

در اواخر سال 2024، شهروندان ایالات متحده برای انتخاب رئیس جمهور بعدی خود به صندوق های رای می روند – دوره ای چهار ساله که می تواند تأثیر زیادی بر روند صعودی ارزهای دیجیتال داشته باشد.

اگرچه قرار است نظرسنجی ها در 5 نوامبر 2024 باز شود، ده ها تن از سیاستمداران ایالات متحده قبلاً نشان داده اند که قصد دارند با جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن برای مقام عالی کشور رقابت کنند.

به نظر می رسد دولت فعلی بایدن موضعی فزاینده ضد رمزنگاری اتخاذ کرده است. در همین حال، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق، دوباره برای این سمت پیشنهاد می‌دهد – زمینه را برای یک مسابقه مجدد فراهم می‌کند. برخی دیگر به دنبال نامزدی دموکرات ها و جمهوری خواهان برای ریاست جمهوری هستند.

"بدون ارزش اساسی": جو بایدن - دموکرات

جو بایدن، رئیس‌جمهور کنونی ایالات متحده، رقابت مجدد خود را در ۲۵ آوریل آغاز کرد و در حال حاضر، گزینه مورد علاقه احتمالی نامزد دموکرات‌ها برای ریاست‌جمهوری است.

نگرش بایدن نسبت به ارزهای دیجیتال احتمالاً در گزارش اقتصادی رئیس جمهور در سال 2023 خلاصه می شود که شامل بخشی در مورد رمزارز برای اولین بار از زمان شروع آن در سال 1950 است.

هدف این بخش، از بین بردن «تجدیدات درک شده از دارایی‌های رمزنگاری» بود. آن‌ها استدلال می‌کردند که کریپتو مزایای «تبلیغ‌شده» را ارائه نمی‌کند و ادعا می‌کند «بسیاری از آنها ارزش اساسی ندارند».

بایدن علیه «خلاف‌های مالیاتی» ارزهای دیجیتال تظاهرات کرده و حتی با توافق سقف بدهی با جمهوری‌خواهان مخالفت کرده است زیرا ادعا می‌کند این توافق از «تقلب‌های مالیاتی ثروتمند و معامله‌گران ارزهای دیجیتال» محافظت می‌کند.

"بدون ارزش اساسی": جو بایدن - دموکرات

ما مجبور نیستیم حدس بزنیم جمهوری خواهان مجلس MAGA برای چه ارزشی قائل هستند. به ما می گویند pic.twitter.com/BM6JGMEFeq

– پرزیدنت بایدن (@POTUS) 9 مه 2023

فرمان اجرایی او در مارس 2022 با اولین چارچوب برای ارزهای دیجیتال به اوج خود رسید. او خواستار مالیات 30 درصدی بر مصرف برق استخراج کریپتو، دوبرابر کردن مالیات بر عایدی سرمایه و سرکوب فروش واش کریپتو شده است.

"هیچ طرفدار بیت کوین نیستم": دونالد ترامپ - جمهوریخواه

رئیس جمهور سابق که به فروشنده NFT تبدیل شده بود، ترامپ در 15 نوامبر 2022 نامزدی غیرمتوالی خود را برای انتخاب مجدد انتخاب کرد. طبق نظرسنجی فعلی، او نامزد مورد علاقه جمهوری خواهان است.

ترامپ گفته است که کریپتو «ممکن است جعلی باشد» و «فاجعه ای است که در انتظار وقوع است». او همچنین بیت کوین گفته است
بیت کوین 27895 دلار

“فقط یک کلاهبرداری به نظر می رسد” و آن را دوست نداشتم “زیرا ارز دیگری است که با دلار رقابت می کند.”

در جولای 2019 به عنوان رئیس جمهور، ترامپ در توییتی نوشت که «از طرفداران بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال نیست» و ادعا کرد ارزش آنها «بر اساس هوای رقیق» است.

من طرفدار بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی نیستم که پول نیستند و ارزش آنها بسیار نوسان و بر اساس هوای رقیق است. دارایی های رمزنگاری کنترل نشده می تواند رفتار غیرقانونی، از جمله تجارت مواد مخدر و سایر فعالیت های غیرقانونی را تسهیل کند.

— دونالد جی ترامپ (@realDonaldTrump) 12 ژوئیه 2019

ترامپ در دوران ریاست‌جمهوری خود استفاده از رمزارز را در جرایم مالی هدف قرار داد و ظاهراً به وزیر خزانه‌داری خود، استیون منوچین، در گفت‌وگویی درباره تحریم‌های تجاری علیه چین، به دنبال بیت‌کوین رفت. در پیشنهاد بودجه سال 2021 وی به «ارزهای رمزنگاری شده» اشاره شد اما فقط برای توضیح استفاده از آنها در جرایم.

با این حال، او کاهش مالیات بر عایدی سرمایه را در نظر گرفت که می‌توانست برای کاربران کریپتو مفید باشد. مقامات دولت ترامپ یک بار از فناوری توزیع شده دفتر کل (DLT) به عنوان فناوری ای که می تواند برای عملیات دولتی سودمند باشد و دفاع امنیت سایبری کشور را تقویت کند، تبلیغ کردند.

"هر حقی برای انجام بیت کوین": ران دیسانتیس - جمهوری خواه

ران دیسانتیس گفت که از بیت کوین در اعلامیه مناقصه ریاست جمهوری در ۲۴ مه در توییتر «محافظت خواهد کرد». نظرسنجی‌هایی که قبل از اعلام فرماندار فلوریدا انجام شد، او را دومین مورد علاقه ترامپ نسبت به ترامپ دانست.

دسانتیس در هنگام شروع کمپین فضایی توییتر خود گفت: «شما کاملاً حق دارید که بیت کوین انجام دهید» و «از توانایی انجام کارهایی مانند بیت کوین محافظت خواهید کرد».

او کنگره را فراخواند و مدعی شد که «هیچ وقت به رمزارزها توجه نکرده است» و گفت که تنظیم‌کننده‌ها آن را طوری ساخته‌اند که «مردم نتوانند در آن فضا فعالیت کنند».

آیا از هر یک از نامزدهای ریاست جمهوری می خواهید که از حق شما برای #بیت کوین حمایت کند تا بتوانند رای شما را به دست آورند؟

— Michael Saylor⚡️ (@saylor) 27 مه 2023

پیشنهاد بودجه 2022-2023 او برای ایالت فلوریدا پیشنهاد کرد که دولت به مشاغل اجازه می دهد هزینه های ایالتی را با ارزهای دیجیتال بپردازند.

DeSantis احتمالاً بیشتر به عنوان یک ارز دیجیتال ضد بانک مرکزی (CBDC) شناخته می شود.

او قوانینی را در فلوریدا تصویب کرد که استفاده از CBDC فدرال را به عنوان پول ممنوع می کرد و استفاده از CBDC های خارجی را ممنوع کرد. او همچنین علیه سیستم پرداخت فوری 24/7 فدرال رزرو فدرال رزرو تظاهرات کرده است و ادعا می کند که این یک پیشرو CBDC است.

ویوک راماسوامی - جمهوری خواه: بیت کوین نباید به عنوان یک مورد امنیتی تنظیم شود.

بنیانگذار شرکت داروسازی ویوک راماسوامی نیز از موضع طرفدار ارزهای رمزنگاری شده خبر داده است، اما به نظر می رسد یک راه دور برای نامزدی جمهوری خواهان باشد.

در اواسط ماه مه، راماسوامی در توییتی نوشت: «بیت کوین نباید به عنوان یک امنیت تنظیم شود». در کنفرانس بیت کوین 2023، او اعلام کرد که کمک های مالی کمپین را در بیت کوین می پذیرد.

رقابت باعث نوآوری می شود. بیت کوین نباید به عنوان یک امنیت تنظیم شود. روز شنبه در @TheBitcoinConf بیشتر توضیح خواهد داد. @Bitcoin #Bitcoin #Bitcoin2023 pic.twitter.com/CtMPxIwsMR

— Vivek Ramaswamy (@VivekGRamaswamy) 17 مه 2023

در این کنفرانس، راماسوامی مجدداً تأکید کرد که بیت کوین نباید به عنوان یک امنیت در نظر گرفته شود و گفت: «ما باید آن را به همین شکل حفظ کنیم».

بیت کوین از نظر کمیت محدود است، هیچ صادرکننده ای وجود ندارد. طبق قوانین جاری اوراق بهادار هرگز نباید به عنوان یک اوراق بهادار رفتار می شد.»

"موتور نوآوری بزرگ": رابرت اف کندی جونیور - دموکرات

رابرت اف کندی جونیور بعید به نظر می رسد که دموکرات ها برای ریاست جمهوری معرفی شوند – اما او از مواضع طرفدار رمزارزها خبر داده است.

در اوایل ماه مه، او در سخنرانی خود در کنفرانس بیت کوین 2023 گفت: «فناوری های رمزنگاری یک موتور اصلی نوآوری هستند» و بیت کوین را «نماد دموکراسی و آزادی» خواند.

او بیت کوین را برای کمک های تبلیغاتی می پذیرد و اولین نامزد ریاست جمهوری بود که این کار را انجام داد و راماسوامی را چند روز پیش برد.

ارزهای رمزنگاری شده به رهبری بیت کوین، همراه با سایر فناوری‌های رمزنگاری، موتور اصلی نوآوری هستند. این یک اشتباه برای دولت ایالات متحده است که صنعت را متوقف کند و نوآوری را به جای دیگری هدایت کند. مالیات 30 درصدی پیشنهادی بایدن بر استخراج ارزهای دیجیتال ایده بدی است.

— رابرت اف کندی جونیور (@RobertKennedyJr) 3 مه 2023

کندی مالیات پیشنهادی 30 درصدی بایدن بر انرژی ماینرهای کریپتو را «یک ایده بد» خواند و با CBDCها مخالف است زیرا «قدرت دولت را به شدت افزایش می‌دهند». او به دلیل مشابهی با سیستم FedNow فدرال رزرو مخالف است.

دیگران

نیکی هیلی، کاندیدای جمهوری‌خواه، سومین مورد علاقه‌اش، دیدگاه‌های خود را در مورد ارزهای دیجیتال به طور عمومی بیان نکرده است.

ماریان ویلمسون، نامزد دموکرات‌ها نیز به این موضوع اشاره نکرده است، اما ناامیدی خود را از مسدود کردن کیف پول‌های رمزنگاری شده توسط دولت کانادا در جریان اعتراضات کامیون‌داران در سال 2022 بیان کرده است.

کانادا، حالت خوبه…؟ https://t.co/6vi1B3qBbq

— ماریان ویلیامسون (@marwilliamson) 18 فوریه 2022

سناتور جمهوری خواه تیم اسکات نیز یک مناقصه دهنده است و به طور مشابه هیچ سیاست رمزگذاری مشخصی ندارد. با این حال، او برنامه هایی برای توسعه یک «چارچوب نظارتی دو حزبی» رمزنگاری داشت.

او از عملکرد ناظر اوراق بهادار در مورد FTX انتقاد کرده است و از آنها سؤال می کند که آیا آنها “روی فرمان خوابیده اند”.

کوین تلگراف با کمپین های هیلی، ویلیامسون و اسکات تماس گرفت تا مواضع خود را در مورد ارزهای دیجیتال روشن کنند اما پاسخی دریافت نکردند.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)