مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

3 ارز دیجیتالی که تا سال 2025 می توانند 300 درصد (یا بیشتر) افزایش پیدا کنند.

3 ارز دیجیتالی که تا سال 2025 می توانند 300 درصد (یا بیشتر) افزایش پیدا کنند.

کریپتو – بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت 2022 تا 2025 

3 ارز دیجیتال که تا سال 2025 می توانند 300٪ (یا بیشتر) رشد کنند.مزیت های رقابتی واضح و تمایز این سه ارز دیجیتال.

نکات کلیدی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت 2022-2025

  • ارزهای دیجیتال از مارس 2020 عملکرد بسیار بهتری نسبت به بازار سهام داشته اند.
  • با وجود این عملکرد بهتر، ارزش سه ارز دیجیتال منحصربه‌فرد تا اواسط دهه همچنان چهار برابر می‌شود.
بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت در سال 2022 
بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022

سرمایه گذاری سهام یا کریپتو ؟

برای بیش از یک قرن، هیچ سرمایه گذاری به اندازه سهام به طور مداوم برای سرمایه گذاران ثروت ایجاد نکرده است. اما در سال‌های اخیر، سود سهام نتوانسته است جلوی افزایش چشمگیر موجود در کریپتو را بگیرد.

به عنوان مثال، شاخص S&P 500 از پایین ترین حد خود در مارس 2020 تا پایان سال 2021 کمی بیش از 100 درصد جهش کرد. در مقایسه، ارزش کل همه ارزهای دیجیتال از 141 میلیارد دلار به 2.2 تریلیون دلار در بازه زمانی مشابه (بیش از بیش از) افزایش یافت. افزایش 14 برابری).

با وجود این دستاوردهای عظیم، پروژه‌های ارزهای دیجیتال که مزیت‌های رقابتی، تمایز و جذابیت در دنیای واقعی را ارائه می‌دهند، همچنان پتانسیل بالایی دارند. با توجه به اینکه فضای کریپتو بسیار نوسان است و مستعد اصلاحات است، سه سکه زیر می توانند تا سال 2025 همگی چهار برابر شوند (یا حتی ممکن است بالاتر هم بروند).

الگوراند Algorand

راه‌های زیادی وجود دارد که ارزهای دیجیتال و پروژه‌های مبتنی بر فناوری بلاک چین می‌توانند برنده باشند. چیزی که Algorand (CRYPTO:ALGO) را بسیار فریبنده می‌کند، نقشی است که می‌تواند برای کسب‌وکارها در عرصه بلاک چین ایفا کند.

همانطور که قبلاً اشاره کردم، Algorand هیچ کمبودی در مزیت های رقابتی واضح در مورد سرعت و مقیاس پذیری ارائه نمی دهد. از دسامبر سال 2021، شبکه 1162 تراکنش در ثانیه (TPS) را مدیریت می کرد و یک بلوک نهایی 4.36 ثانیه را ارائه می داد. دومی به این معنی است که ارسال فایل‌ها، داده‌ها یا پول به مقصد رسیده و در کمتر از پنج ثانیه اعتبار/تسویه شده است.

این را با دو شبکه محبوب بیت کوین (CRYPTO:BTC) و اتریوم (CRYPTO:ETH) مقایسه کنید که به ترتیب تنها می توانند 7 TPS و 13 TPS را مدیریت کنند و پایان تراکنش 60 دقیقه و 6 دقیقه دارند. سرعت ALGO در مقایسه با محبوب‌ترین شبکه‌های بلاک چین، به همین میزان است.

علاوه بر این، Algorand نسل بعدی گامی در امنیت شبکه ارائه می دهد. با اجماع سنتی اثبات سهام، این امکان برای دارندگان یک سکه وجود دارد که بر شبکه تأثیر نامطلوبی داشته باشند. با این حال، با سازوکار اجماع اثبات سهام آلگوراند، دارندگان ALGO به طور تصادفی و مخفیانه برای رای دادن در مورد پیشنهادها و پیشنهاد بلوک انتخاب می شوند. این مؤلفه تصادفی سازی، همراه با علاقه مندی به موفقیت شبکه، احتمال اینکه بازیکنان کوچک قادر به ایجاد اختلال در شبکه باشند، بسیار کم می کند.

اما چیزی که Algorand را برای کسب‌وکارها جذاب می‌کند، تمرکز آن بر قابلیت همکاری است.

بر اساس CoinMarketCap.com، بیش از 16000 ارز دیجیتال فهرست شده و تعداد بی‌شماری پروژه‌های بلاک چین اضافی برای برنامه‌های مالی و غیر مالی در حال توسعه هستند. در حالی که برخی از این پروژه ها برای کار با پروژه های بلاک چین موجود طراحی شده اند، احتمال اینکه این شبکه های بلاک چین منحصر به فرد با یکدیگر سازگار نباشند بسیار بیشتر است. Algorand تماماً در مورد پر کردن این شکاف ها و ایجاد جریان اصلی مالی غیرمتمرکز (DeFi) برای مشاغل و مصرف کنندگان است.

بسیاری از ارزهای دیجیتال تمرکز سازمانی ندارند، اما Algorand می تواند آن را به یک سنگ ستاره مطلق تبدیل کند.

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری 2022 - 2025 - کریپتو

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت : آیوتا IOTA

دومین ارز دیجیتالی که پتانسیل افزایش 300 درصدی یا بیشتر را در اواسط دهه دارد، IOTA کمتر شناخته شده (کریپتو :MIOTA) است.

با بیش از 16000 ارز دیجیتال ذکر شده، منحصر به فرد بودن و یک شبکه برتر برای موفقیت ضروری است. علیرغم اینکه IOTA یک پروژه نسبتاً زیر رادار است، هر دوی این ویژگی ها را به میز می آورد.

بزرگترین عامل تمایز آیوتا این است که در واقع مبتنی بر بلاک چین نیست. سس مخفی که باعث می شود IOTA تیک دار شود چیزی است که به عنوان “درهم” شناخته می شود. Tangle یک نمودار غیر چرخه ای جهت دار (DAG) است که به هر تراکنش جدید نیاز دارد تا حداقل دو تراکنش قبلی را تأیید کند. شما می توانید به نوعی تصور کنید که فردی به اصل و نسب خود نگاه می کند و می بیند که بزرگ ترین عضو خانواده در طول چندین دهه یا قرن به دودمان جدید متصل شده است. با گذشت زمان، اتصالات بین تراکنش‌ها در DAG IOTA بسیار شبیه به یک وب درهم به نظر می‌رسد (به عبارتی «درهم و برهم»).

دلیل اینکه توسعه دهندگان IOTA این مسیر را به جای بلاک چین انتخاب کردند ساده است: سرعت و هزینه. شبکه‌های بلاک چین مستعد تراکم هستند و می‌توان با نیاز به اجماع برای اعتبارسنجی تراکنش‌ها و/یا پیشنهاد بلوک‌های جدید، سرعت آن‌ها را کاهش داد. شبکه بدون بلاک چین به این معنی است که مقیاس گذاری سریع می تواند بدون تأثیر نامطلوب بر شبکه اتفاق بیفتد. بهتر از همه، تراکنش های شبکه آیوتا بدون کارمزد است!

یکی دیگر از خبرهای هیجان انگیز برای IOTA، راه اندازی استیکینگ است که ماه گذشته اتفاق افتاد.
سرمایه‌گذاران اکنون می‌توانند سکه‌های خود را برای کسب توکن‌های Shimmer یا Assembly به اشتراک بگذارند. شبکه دوم یک شبکه مبتنی بر قرارداد هوشمند بدون هزینه است که قرار است امسال راه اندازی شود.
قراردادهای هوشمند آن چیزی است که مذاکره یک قرارداد بین دو طرف را تأیید، تسهیل و اجرا می کند. بنابراین، توسعه‌دهندگان IOTA در حال توسعه اکوسیستم‌های کاربردی جدید با آیوتا هستند و همچنین دارندگان IOTA را تشویق می‌کنند تا برای مدت طولانی‌تری به سکه‌های خود بچسبند.

آخرین دلیل برای هیجان زده شدن در مورد پتانسیل آیوتا، مشارکت موجود آن با شرکت فناوری اطلاعات Dell Technologies است. IOTA با Dell کار می کند تا قابلیت اطمینان داده ها را قبل از استفاده توسط یک برنامه مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد. به رسمیت شناخته شدن توسط مشاغل با نام تجاری نشانه خوبی برای این کریپتو است.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت : آیوتا IOTA

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت : اوالانچ یا اولانچ Avalanche

سومین ارز دیجیتالی که تا سال 2025 می تواند 300 درصد یا شاید خیلی بیشتر افزایش یابد، شبکه بلاک چین مبتنی بر قرارداد هوشمند اوالانچ یا اولانچ (کریپتو : AVAX) است.

در میان بزرگترین ارزهای دیجیتال، Avalanche به عنوان ارزهای مورد علاقه شخصی من برجسته است. این به این دلیل است که مزیت رقابتی و سازگاری واضحی را ارائه می دهد که اکثر پروژه های بلاک چین نمی توانند ارائه دهند.

مثل یک رکورد شکسته به نظر نمی رسد، اما سرعت و مقیاس پذیری در فضای کریپتو بسیار مهم است. با توجه به اینکه زیرساخت‌های پرداخت موجود برای اعتبارسنجی و تسویه پرداخت‌های فرامرزی یک هفته طول می‌کشد، ضروری است که پروژه‌های بلاک چین پیشرفت‌های قابل‌ملاحظه‌ای را برای ترغیب کسب‌وکارها و مصرف‌کنندگان برای تغییر در نهایت به بلاک چین ارائه دهند.

به گفته توسعه دهندگان، شبکه Avalanche قادر است بیش از 4500 TPS را مدیریت کند و تراکنش ها را در کمتر از دو ثانیه انجام می دهد.
این بسیار سریع‌تر از زیرساخت‌های پرداخت موجود، و سال‌های نوری سریع‌تر از سایر شبکه‌های فعال قرارداد هوشمند، مانند بیت‌کوین و اتریوم است. در بسیاری از موارد، کارمزد تراکنش ها در Avalanche به طور قابل توجهی کمتر از “Big Two” کریپتوها است.

همچنین انتظار می‌رود شبکه Avalanche توسعه‌دهندگان برنامه‌های غیرمتمرکز (dApp) را دسته‌جمعی جذب کند. دلیل آن این است که Avalanche دارای ماشین مجازی بسیار محبوب اتریوم (EVM) است که روی بلاک چین خود کار می کند. EVM نرم افزاری است که توسعه دهندگان هنگام ایجاد dApp در بلاک چین اتریوم از آن استفاده می کنند. به عبارت دیگر، توسعه دهندگان این فرصت را دارند که از همان نرم افزار در شبکه ای استفاده کنند که به طور قابل توجهی سریع تر، ارزان تر و مقیاس پذیرتر از اتریوم است.

پر در کلاه برای Avalanche این است که شراکت با نام تجاری را به زمین می اندازد. در اواسط نوامبر، Deloitte یک اتحاد استراتژیک با Ava Labs تشکیل داد که مسئول ایجاد شبکه Avalanche است. شبکه Avalanche به پلتفرم «Close As You Go» Deloitte کمک می‌کند، که به دولت‌های ایالتی و محلی کمک می‌کند برنامه‌های بازپرداخت بلایا را فیلتر کنند.

ابزاری در دنیای واقعی در آستان آوالانچ وجود دارد که به این ارز دیجیتال پتانسیل واقعی Moonshot می دهد.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)