مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

5 روند جدید ارزهای دیجیتال – کدام ارز دیجیتال در سال 2023 بیشترین رشد را خواهد داشت؟

5 روند جدید ارزهای دیجیتال – کدام ارز دیجیتال در سال 2023 بیشترین رشد را خواهد داشت؟

بازار کریپتو به‌عنوان نوسان شناخته شده است، بنابراین پیش‌بینی دقیق می‌تواند سخت باشد.
با این حال، برخی از روندها می توانند به ما نشان دهند که بازار کریپتو در سال آینده کجا خواهد بود. با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا 5 گرایش ارزهای دیجیتالی را که باید در سال 2023 به آنها توجه کنید و اینکه چگونه می‌توانید در حین سرمایه‌گذاری هوشمند در پروژه‌های نوظهور جدید که از آن روندها پیروی می‌کنند، از این روندها بهره‌مند شوید، آورده شده است. دریابید که چرا پروژه هایی مانند Love Hate Inu (LHINU)، Metropoly (METRO)، DeeLance (DLANCE)، Ecoterra (ECOTERRA) و RobotEra (TARO) در سال 2023 ترند هستند.

خدمات خرید و فروش و ضرب NFT در مارکت های بین المللی

خدمتی جدید از صرافی ارز دیجیتال بیت گرند، خرید و فروش NFT های معروف برای مشتریان ایرانی ، خرید و فروش NFT های خلق شده توسط ایرانیان در مارکت های معتبر بین الملی

سکه های میم مانند Love Hate Inu اینجا هستند تا بمانند.

موفقیت بزرگ میم کوین‌های Dogecoin و Shiba Inu به ما نشان داده است که میم کوین‌ها می‌توانند به سرعت در بین علاقه‌مندان به رمزنگاری ویروسی شوند.
و حتی اگر این سکه ها از نظر محبوبیت و قیمت رو به کاهش است، هر روز برخی از میم سکه های جدید هیجان انگیز و بهبود یافته ظاهر می شوند.

یکی از این پروژه ها Love Hate Inu (LHINU) است که شبیه شیبا اینو ساخته شده است اما از بسیاری جهات بهبود یافته است.
Love Hate Inu یک رمز ارز برای کسب رای است که کاربران می توانند نظر خود را در مورد موضوعات خاص بیان کنند و در طول مسیر کسب درآمد کنند.
این یک نوع جدید از میم سکه است که مورد استفاده قوی دارد، زیرا در صنعت نظرسنجی چند میلیارد دلاری نفوذ کرده است.

پیش فروش سکه بومی LHINU طی چند ساعت به سرعت منتشر شده است که یک بار دیگر نشان می دهد که بازار ارزهای دیجیتال ذائقه خاصی برای میم کوین ها دارد.
بسیاری پیش‌بینی می‌کنند که Love Hate Inu چیز بزرگ بعدی خواهد بود و تمام سکه‌های میم دیگر را شکست می‌دهد، بنابراین اکنون فرصتی برای سرمایه‌گذاری است.

استفاده جدید از NFT! دیلنس (DLANCE) و متروپولی (METRO) چیست؟

Crypto Winter نسبت به بازار NFT مهربان نبود، زیرا علاقه کم سرمایه گذاران در این زمینه، پروژه های رمزنگاری مرتبط با NFT را مجبور به تغییر دیدگاه خود کرد.
در چند ماه گذشته، می‌توانیم ببینیم که NFT‌ها موارد استفاده خود را گسترش داده‌اند تا بتوانند در زندگی واقعی قابل اجرا و برای مردم مفید باشند.

پروژه ای مانند DeeLance که در آن کارگران و کارفرمایان می توانند با هم ارتباط برقرار کنند و همکاری کنند، یکی از پروژه هایی است که کاربرد جدیدی از NFT پیدا کرده است.

DeeLance اولین بازار Web3 برای فریلنسرها و کارفرمایان است.

DeeLance (DLANCE) یک شبکه Web3 است که کاملاً غیرمتمرکز است و به کاربران اجازه می دهد تا در بازار کار به طور منصفانه رقابت کنند و کارفرما پیدا کنند. کل پلتفرم از سه جزء تشکیل شده است: مکانی که می توانید برای کار درخواست دهید، متاورس که می توانید مهارت های کاری خود را تبلیغ کنید یا مصاحبه های شغلی و کتابی خود را تبلیغ کنید، و در نهایت، بازار NFT.

شبکه DeeLance به کاربران اجازه می دهد تا محصولات کاری خود را با تبدیل آنها به NFT توکن کنند. این همچنین مشکل مالکیت معنوی پلتفرم‌های مستقل بزرگ مانند Upwork و Fever را حل می‌کند. سکه اصلی شبکه که در پلتفرم مورد استفاده قرار خواهد گرفت، DLANCE، اکنون در پیش فروش است.

بسیاری از کاربران آینده مجبور شدند برای خرید اولین سکه DLANCE خود عجله کنند تا بتوانند در بازار کار رقابتی مزیتی کسب کنند. با این حال، بسیاری از سرمایه‌گذاران پتانسیل بالایی که این سکه دارد را دیده‌اند، زیرا به اقتصاد گیگ 450 میلیارد دلاری مرتبط شده است.

Metropoly (METRO) در صنعت املاک و مستغلات با استفاده از NFT ها سرمایه گذاری می کند

یکی دیگر از پروژه های رمزنگاری که استفاده از NFT ها را تغییر داده است، Metropoly (METRO) است. یک پروژه رمزنگاری جدید که به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که نه تنها در ارزهای دیجیتال بلکه در املاک و مستغلات با استفاده از NFT سرمایه گذاری کنند.
با سرمایه گذاری در متروپولی، سرمایه گذاران بخشی از صنعت املاک و مستغلات چند تریلیون دلاری خواهند شد.
این کار با خرید NFT هایی انجام می شود که نشان دهنده سهام کسری از املاک واقعی، مشابه سهام سهام است.

METRO سکه بومی است که کل پلتفرم را تقویت می کند و تاکنون پیش فروش بسیار موفقی داشته است.

خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا

معاملات خرید و فروش تتر، بیت کوین و.....

تمام ارزهای لیست شده در بایننس 

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان، بدون محدودیت 

پروژه های دوستدار محیط زیست مانند Ecoterra محبوب تر از همیشه خواهند بود.

مبارزه با تغییرات آب و هوایی برای بسیاری از شرکت‌ها و ایالت‌ها در سراسر جهان به اولویت تبدیل شده است و این روند بر بازار ارزهای دیجیتال نیز منعکس می‌شود.
پروژه های رمزنگاری سازگار با محیط زیست که افراد را تشویق به سرمایه گذاری در مبارزه با تغییرات آب و هوایی جهانی می کند، در چند ماه گذشته موفقیت بزرگی را نشان داده است.
شکی نیست که این روند در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

یکی از این پروژه ها Ecoterra (ECOTERRA)، یک پروژه رمزنگاری سبز است که افراد و مشاغل را تشویق می کند تا به روشی کارآمدتر بازیافت کنند.
پروژه Ecoterra هر بار که کاربران بازیافت یا مشارکت در طرح‌های سبز داشته باشند، پاداش می‌دهد.
Ecoterra یک برنامه Recycle-2-Earn خواهد داشت که در آن به هر موردی که بازیافت شده است، یک توکن ECOTERRA پاداش داده می شود که اکنون در پیش فروش است.

همانطور که توسط RobotEra نشان داده شده است، صنعت بازی در حال پیشروی است.

یک چیز مسلم است، زمستانی برای صنعت بازی وجود ندارد و بسیاری از پروژه های رمزنگاری تصمیم گرفته اند از ارزش بازار و ثبات آن بهره ببرند.
بازی های کسب درآمد در بین افرادی که دوست دارند بازی کنند و همچنین در بین علاقه مندان به رمزارز محبوب شده است.

RobotEra (TARO) یکی از پروژه‌های رمزنگاری است که صنعت بازی را به بازی‌های هیجان‌انگیز متاورز کریپتو و بازی برای کسب درآمد متصل می‌کند.
این بازی شبیه به Decentraland، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های P2E است، که در آن بازیکنان باید سیاره ویران‌شده به نام تارو را با استفاده از آواتارهای روباتی که می‌توانند ارتقا داده و به عنوان دارایی خود بفروشند، بازسازی کنند.

با پیشروی در بازی، بازیکنان جوایز ارزشمندی دریافت می کنند.
بازی سرگرم کننده است و اعتقاد بر این است که پس از انجام پیش فروش توکن بومی TARO، به سرعت ویروسی می شود.

 انجام کامل مراحل احراز هویت بایننس ( KYC )  برای ایرانیان، توسط تیم کارشناسان صرافی بیت گرند، انجام خواهد شد.

 تماس در ساعات کاری  ( 9:30 الی 17:30 )

02128423217   –   09353810897

در نهایت، ما شاهد افزایش مقررات ارزهای رمزنگاری و مبادلات خواهیم بود.

پیامدهای سقوط FTX در سال 2023 دیده می شود، زیرا دولت های بیشتری تصمیم می گیرند مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال و صرافی ها را افزایش دهند.
این روند جدید قرار است امنیت بیشتری را برای سرمایه گذاران فراهم کند که منجر به اعتماد بیشتر در کل بازار ارزهای دیجیتال می شود.

بسیاری از دولت ها نیز از معرفی ارزهای دیجیتالی ارزهای فیات خبر داده اند.
چین و باهاما قبلاً معادل‌های دیجیتالی خود را راه‌اندازی کرده‌اند و می‌توان انتظار داشت دلار و یورو نیز از این روند پیروی کنند.

چرا اکنون زمان خوبی برای سرمایه گذاری است؟

از آنجایی که زمستان کریپتو به پایان خود نزدیک می شود، اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری در پروژه هایی است که مد روز هستند. اما همچنان مقرون به صرفه هستند.
Love Hate Inu (LHINU)، Metropoly (METRO)، DeeLance (DLANCE)، Ecoterra (ECOTERRA) و RobotEra (TARO) همگی پروژه هایی هستند که از روندهای فعلی در دنیای رمزنگاری پیروی می کنند.
و از آنجایی که همه آنها در پیش فروش هستند، کسب سود از آنها آسان خواهد بود. پس همین الان عجله کنید و برای مسابقه گاو نر بعدی آماده باشید.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)