درباره بیت گرند

خرید و فروش عمده تتر، بیت کوین و تمامی ارزهای دیجیتال

حداقل معاملات از 2500 دلار تتر الی هر مقدار

صرافی ارزدیجیتال بیت گرند از سال 2016 وارد مارکت بین المللی خرید و فروش ارزدیجیتال در ایران شد.و طی این سال ها با ارائه پایین ترین قیمت و فروش حجمی بالا در بین سایتها و صرافی های بزرگ شناخته شد.

عمده فعالیت صرافی ارزدیجیتال بیت گرند ، فروش و تامین تتر ، بیت کوین و ارزهای دیجیتال محبوب با حجم بالا به سایتهای خرده فروشی در کشور ایران و کشورهای همسایه است.

و در سال 2021 تصمیم تیم کارشناسان بر این قرار گرفت که در مارکت خرده فروشی ورود کنند.(از2500 دلار تتر به بالا بدون محدودیت در سقف معاملات)، البته بصورت موازی با فروش عمده (از5000 دلار تتر به بالا)

*برای تمام ارزهای لیست شده در صرافی بین المللی بایننس

دلیل اعتماد خریداران و فروشندگان ارزهای دیجیتال به بیت گرند

مجموعه صرافی های بین المللی بیت گرند از سال 2016 ، با امکانات و نمایندگی های موجود در کشورهای مختلف امکان خرید و فروش به صورت عمده به تمام صرافی ها واشخاص حقیقی وحقوقی را دارا می باشد.

09353810897

02128423217

کسب درآمد مناسب از طریق همکاری با بیت گرند

علاقمندان به کسب درآمد، از طریق معرفی صرافی بیت گرند به دوستان ، تریدرها ، بازرگانان و فعالین حوزه ارز دیجیتال به درصد سود قابل توجهی از معاملات ما دست می یابند.

فروش کیف پول سخت افزاری

صرافی ارز دیجیتال بیت گرند با همکاری تیم تهران لجر یکی از وارد کنندگان اصلی لجر ، ترزور و سایر کیف پول سخت افزاری ارز دیجیتال می باشد. تمامی بسته های لجر ساخته شده توسط شرکت لجر در فرانسه و به صورت آکبند و پلمپ است و دارای فریم ورک جدید می باشد. جهت سفارش و خرید لجر و سایر برندهای کیف پول سخت افزاری در ایران به صورت تکی و عمده با بهترین قیمت موجود در بازار می توانید به وب سایت تهران لجر مراجعه بفرمایید.

  • حداقل خرید ارز دیجیتال از صرافی بیت گرند 2500 دلار تتر یا معادل آن برای ارزهای برتر و با رنکینگ بالا (20 ارزمحبوب )
  • حداقل خرید ارزدیجیتال برای ارزهای با محبوبیت و رنکینگ پایین به ارزش لحظه ای 5000 دلار تتر می باشد.
  • حداقل فروش ارز دیجیتال به صرافی بیت گرند به ارزش لحظه ای 1000 دلار تتر برای ارزهایی که در صرافی بین المللی بایننس لیست شده باشند.

هیچ محدودیتی در سقف فروش نمی باشد.

و متناسب با بودجه مشتری به هر میزان امکان خرید ارزهای دیجیتال از صرافی بیت گرند انجام میپذیرد.

اولویت با خرید و فروش دلار تتر ، بیت کوین ، اتریوم و ارزهای با رنکینگ بالا ( 20 ارزمحبوب )

صرافی بین المللی ارز دیجیتال بیت گرند برای انجام معاملات و خرید و فروش ارزهای دیجیتال به ارزش 10000 دلار به بالا ، دلار کاغذی هم دریافت میکند .

جهت اطلاع از نحوه پرداخت در تهران ، ترکیه و امارات از طریق واتس آپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

صرافی بیت گرند امکان خرید و فروش بصورت ریالی ، دلاری و تبادل با ارزهای دیجیتال مختلف را برای شما فراهم کرده است.

در ضمن جهت سهولت انجام معاملات ، امکان دریافت و پرداخت وجوه نقدی و دریافت مبلغ در حساب های صرافی بیت گرند در بانکهای کشورهای امارات متحده عربی و ترکیه (درهم ، لیر ، دلار) نیز فراهم می باشد.