مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

راهنمای خرید و فروش NFT – همه آنچه باید در مورد خرید و فروش NFT بدانید.

راهنمای خرید و فروش NFT – همه آنچه باید در مورد خرید و فروش NFT بدانید.

راهنمای خرید و فروش NFT

در حالت عادی، اخبار مربوط به فروش آثار هنری با قیمت بالا، یک داستان پرطرفدار در رسانه‌های اجتماعی نخواهد بود. اما الان زمان‌های عادی نیست، و اثر هنری مورد بحث، رنگ روغن روی بوم، نیست.

اخیرا، خانه حراج هنر معروف کریستیز اعلام کرد که NFT یک قطعه دیجیتالی از Beeple را به قیمت 69 میلیون دلار آمریکا فروخته است. اگر به دنیای هنر دیجیتال و NFT ها آشنا نیستید، چیزهای زیادی در جمله آخر وجود دارد، که باید جمع بندی کنید. ما این کار را برای شما انجام داده ایم تا بتوانید یک متخصص NFT باشید.

NFT چیست و چه معنایی دارد؟

NFT مخفف non-fungible token است. NFT ها دارایی های دیجیتال یا محتوای دیجیتالی هستند که اشیاء دنیای واقعی مانند هنر، موسیقی و ویدئو را نشان می دهند. مهمتر از همه، توکن ها برای نشان دادن مالکیت اقلام منحصر به فردی استفاده می شوند که در آن تنها یک مالک رسمی می تواند در هر زمان وجود داشته باشد. آنها به صورت آنلاین از طریق بازارهای ارزهای دیجیتال و NFT خرید و فروش می شوند. یک توکن غیر قابل تعویض یک شناسه منحصر به فرد است که قابل تکرار، جایگزینی یا تغییر نیست. همانند ارزهای دیجیتال، NFT معمولاً با نرم‌افزاری کدگذاری می‌شود که امکان تغییر سابقه مالکیت یا کپی کردن NFT اصلی را غیرممکن می‌کند.

برای درک کامل NFTها، باید با مبانی شروع کنیم. دو چیز وجود دارد که باید در مورد آن بدانید:

 1. بلاک چین
 2. ارزهای دیجیتال مانند اتریوم و بیت کوین.

اگر کنجکاو و علاقمند شدید، نگران نباشید، با ما همراه باشید، ما این موارد را برای شما توضیح می دهیم.

قیمت بیت کوین و اتریوم

فناوری بلاک چین چیست؟

بلاک چین در هسته خود یک پایگاه داده است. اما بر خلاف پایگاه داده های سنتی که خصوصی و متمرکز در یک مکان هستند، بلاک چین یک پایگاه داده قابل مشاهده و توزیع شده برای عموم است. فناوری بلاک چین یک دفتر کل دیجیتال است که هرکسی می تواند برای مشاهده سابقه تراکنش های آن به آن نگاه کند.

هر بار که یک تراکنش اتفاق می افتد، یک ورودی جدید در هر کپی از دفتر نوشته می شود – و هیچ کس نمی تواند ورودی قبلی را تغییر دهد. بلاک چین اغلب همراه با ارزهای رمزنگاری شده استفاده می شود، اما در بانکداری سنتی، تولید و زنجیره تامین کشاورزی که شفافیت و تمرکززدایی ضروری است نیز استفاده می شود.

ارزهای دیجیتال چیست؟

اکنون که می دانید بلاک چین چیست، زمان آن رسیده است که در مورد ارزهای رمزپایه صحبت کنیم – توکن های دیجیتال با ارزش اختصاص داده شده که می توانند مانند ارزهای سنتی افزایش یا کاهش پیدا کنند.
این دارایی‌های دیجیتال با استفاده از فرآیندی به نام ماینینگ تولید می‌شوند که از سرورهای قدرتمند برای ایجاد آنها استفاده می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که بازار با توکن‌های دیجیتال پر نشده است.
برخی از معروف‌ترین ارزهای رمزنگاری شده عبارتند از: بلاک چین اتریوم، بیت کوین و مورد علاقه شخصی ما – دوج کوین.

در دهه گذشته، کسب و کارهای بیشتری ارزهای دیجیتال را به عنوان پرداخت برای کالاهای فیزیکی و مجازی می پذیرند.
همچنین می‌توانید ارزهای رمزنگاری شده را با ارزهای واقعی مبادله کنید و دوباره از تغییر نرخ ارز استفاده کنید.
این نرخ‌های مبادله با دلار به پوند برابری نمی‌کنند.
قیمت یک بیت کوین بر اساس عرضه، تقاضای بازار، در دسترس بودن و ارزهای دیجیتال رقیب آن در نوسان است.
آخرین موردی که بررسی کردیم، بیت کوین همچنان بر بازار کریپتو تسلط دارد و به نظر نمی رسد که کند شود.

ارزهای دیجیتال پسرعموهای دیجیتالی ارزهای ملی واقعی مانند دلار، یورو و ین هستند.
مانند ارزهای دنیای واقعی، ارزهای دیجیتال قابل تعویض هستند – آنها همیشه با یکدیگر برابر هستند. یک یورو همیشه برابر با یک یورو است.
یک بیت کوین همیشه برابر با یک بیت کوین است. مانند یک اثر هنری، هر NFT ارزش خاص خود را دارد، که برعکس قابل تعویض است که منجر به نام “توکن های غیر قابل تعویض” می شود.
بنابراین اگر NFT مانند هنر است، آیا برای هنرمندان جنبه مثبتی وجود دارد؟

نحوه بهره مندی هنرمندان از NFT

برای روشن نگه داشتن همه چیز، NFT ها اثر هنری نیستند – آنها یک گواهی دیجیتال هستند که نشان دهنده یک قطعه اصلی از هنر دیجیتال یا هر آیتم دیجیتال دیگری مانند میم، توییت، یا یک آیتم در یک بازی ویدیویی هستند – مانند یک دارایی دیجیتال.

حتی اگر هزاران یا میلیون‌ها نسخه دیجیتالی از چیزی وجود داشته باشد، داشتن NFT به این معنی است که شما صاحب نسخه اصلی هستید.
این مانند داشتن چاپی از شب پرستاره ون گوگ در مقابل داشتن نقاشی اصلی است. (که در حال حاضر در موزه هنر مدرن در شهر نیویورک نگهداری می شود).

پس چرا داشتن یک NFT اهمیت دارد؟ حتی اگر آنها به سادگی یک دسته صفر و یک منحصر به فرد هستند – داشتن NFT برای یک اثر هنری دیجیتال به مجموعه داران حس ارتباط با هنرمند را می دهد. هنرمندان، سازندگان و حتی سوژه‌های میم‌های اینترنتی از NFT برای کسب درآمد برای استفاده از آثار خود استفاده می‌کنند.

اخیراً، دانش‌آموز Zoë Roth یک NFT را برای میم «دختر فاجعه» به قیمت 500000 دلار فروخت. راث چهار ساله بود که پدرش هنگام تماشای آتش نشانان در حال کار بر روی آتش سوزی کنترل شده خانه، عکسی از او گرفت که مشکوک به نظر می رسید.
تصویر او سال ها در سراسر اینترنت به اشتراک گذاشته شده و تکثیر شده است.
فروش NFT به راث فرصتی داده است تا از استفاده از آن پول دربیاورد – بودجه ای که او برای تحصیل خود صرف می کند.

NFT ها با داشتن مقادیر متفاوت این امکان را فراهم می کنند.
NFT ها از بسیاری جهات شبیه ارزهای دیجیتال هستند، اما به جای اینکه همیشه با یکدیگر مانند بیت کوین یا اتریوم برابر باشند، ارزش یک NFT می تواند کاملاً متفاوت از NFT دیگر در همان بلاک چین باشد.

این نسخه دیجیتال چیزی است که همه ما در دنیای واقعی تجربه کرده ایم.
از کارت های بیسبال گرفته تا کفش های کتانی تا Beanie Babies، کلکسیونرها ارزش های پولی را به اقلامی اختصاص داده اند که اغلب فراتر از درک بیشتر مردم است. این همان سیستمی است که دلالان هنری برای قرن ها برای تعیین قیمت در گالری ها استفاده می کردند. این به طور بالقوه تکامل جمع آوری آثار هنری است، و مجموعه داران جدید در حال کشف این موضوع هستند که چگونه NFT ها می توانند به اندازه یک قطعه فیزیکی هنری سرمایه گذاری ارزشمندی باشند.

ارتباط هنرمندان و مخاطبان آنها

مانند بسیاری دیگر از فن‌آوری‌های دیجیتال، NFT‌ها در حال دموکراتیک کردن روش فروش و خرید هنر هستند. آنها با دادن قدرت بازگرداندن قیمت هنر به دست هنرمندان، دنیای هنر و موسیقی را تغییر می دهند.

بسیاری از هنرمندان کار مبتنی بر سفارش را ارائه می دهند که در آن می توانند قیمت را تعیین کنند، NFT ها راه جدیدی برای اتصال به هنرمند و مجموعه دار ارائه می دهند. هنرمند Beeple در مصاحبه اخیر در Corridor Crew گفت: “بسیار مثل این است که شما بچه ها در یک تیم هستید.”

مشاهده عمومی خریدها و معاملات NFT همچنین به هنرمندان کمک می کند تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. از آنجایی که پلتفرم NFT بر روی یک بلاک چین ساخته شده است، بازارها می توانند فروش و معاملات را در صورت وقوع نشان دهند – همه اینها تاثیرِ شبکه بر تقویت هنرمندان است.

بیپل، هنرمند مشهور NFT :

شما در حال ساختن این تیم از کلکسیونرها و افرادی هستید که به دنبال شما هستند و می خواهند موفقیت شما را ببینند.
آنها همچنین نمی خواهند ببینند که قیمت های شما کاهش می یابد، مسئله همین است، زیرا اگر آنها چیزی بخرند و سپس قیمت ها کاهش یابد.
این امر چیزی را که قبلاً خریده‌اند کاهش می‌دهد، بنابراین شبکه تأثیرات  زیادی در پویایی بازار وجود دارد.

توانایی هنرمندان و کلکسیونرها برای ارتباط با خرید NFT شروع نمی شود. در رسانه‌های اجتماعی و پلت‌فرم‌های چت مانند Discord، هنرمندان کارهای خود را به اشتراک می‌گذارند و مخاطبانی ایجاد می‌کنند که می‌توانند به مجموعه‌های خود در بازار بروند.

الکساندر لارسن، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Sky Mavis، گفت: “NFTها عالی هستند زیرا به عنوان یک خالق، می توانید به سادگی ارتباط بسیار خوبی با جامعه خود داشته باشید.” شرکت لارسن یکی از پیشگامان بلاک چین برای بازی است. بازی آنها Axie Infinity در فوریه 2021 با خرید زمین مجازی به قیمت 888.25 ETH – که در آن زمان 1.5 میلیون دلار ارزش داشت، رکورد بزرگترین تراکنش NFT در تمام دوران را به نام خود ثبت کرد.

لارسن گفت که NFT‌ها را می‌بیند که به روشی کاملاً جدید بین هنرمندان و کلکسیونرها ارتباط ایجاد می‌کنند که قبلاً هرگز در فضای دیجیتال ندیده‌ایم. فروش NFT می تواند در حال حاضر کمی شبیه غرب وحشی به نظر برسد، و لارسن می گوید تعدادی از اشتباهات وجود دارد که هنرمندان به طور بالقوه می توانند مرتکب شوند. یکی از این اشتباهات این است که هنرمندان برای چیزی که برای فروش قرار می دهند استراتژی ندارند.

الکساندر لارسون، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Sky Mavis : 

هر چیزی که به عنوان یک NFT ایجاد می کنید، در واقع بخشی از هویت خود را در بلاک چین ایجاد می کنید.
شما از سرمایه اجتماعی موجود خود به عنوان یک هنرمند برای ایجاد یک محتوای جدید استفاده می کنید و به دیگران اجازه می دهید آن را بخرند و در مورد آن حدس بزنند. اگر فقط به ضرب (Mint) ادامه دهید، در نهایت هیچ کمبودی وجود ندارد و ارزشی برای دارایی شما ندارد.

این تنها هنرمندان تجسمی نیستند که از NFT استفاده می کنند. گروه The Kings of Leon آخرین آلبوم خود را با نام «When You See Yourself» به عنوان مجموعه ای از NFT منتشر کردند. آنها بیش از 2 میلیون دلار NFT فروختند – و بیش از 500000 دلار به یک موسسه خیریه که از گروه های موسیقی زنده در طول همه گیری حمایت می کند اهدا کردند. جک دورسی، مدیرعامل توییتر نیز وارد این بازی شده است و اولین توییت خود (و اولین توییت تاریخ) را به قیمت 2,915,835.47 دلار فروخته است.

چگونه هنرمندان از NFT کسب درآمد می کنند؟

هنرمندان در سراسر جهان به قدرت NFT ها پی برده اند. چه یک قطعه بیپل 69 میلیون دلاری باشد یا یک تصویر متحرک که به قیمت 40 دلار به فروش می رسد. فروش یک NFT بر روی یک اثر هنری دارای چندین مزیت نسبت به روش های سنتی است.

مزیت 1: NFTها دروازه‌بان‌ها را حذف می‌کنند.

هنرمندان جدید دیگر مجبور نیستند برای فضایی روی دیوار گالری با موزه دارها و هنرمندان دیگر رقابت کنند.
چندین بازار NFT موجود است که هر کدام مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد خود را برای کمک به هنرمندان در ارتباط با مخاطبان جدید ارائه می دهند. بعداً در این پست به بررسی این بازارها خواهیم پرداخت.

مزیت 2: هنر دیجیتال دائما در حال پیشرفت است.

در حالی که بسیاری از فروش‌های اولیه با ارزش اولیه چیزهایی مانند اولین توییت جک دورسی یا میم عینک «deal with it» بود، هنرمندان قطعات متحرک، ویدئوها و موارد دیگر را با جزئیات شگفت‌انگیز می‌فروشند.

مزیت 3: هنرمندان می توانند با فروش NFT امرار معاش کنند.

مقاله‌های زیادی با هنرمندانی منتشر شده است که به اشتراک گذاشته شده‌اند که چگونه NFT به آنها امکان می‌دهد تمام وقت روی هنر خود کار کنند.
فراتر از قیمت خرید اولیه برای یک NFT، هنرمندان همچنین درصدی از فروش NFT را با هر بار فروش به دست می آورند. کلکسیونرها برای خرید NFT از هنرمندان جدید عجله دارند به این امید که تقاضا – و قیمت – برای آن NFT ها با به دست آوردن شهرت هنرمند افزایش یابد.

مزیت دیگر این است که هنرمندان می‌توانند ببینند چه کسی مالک NFT برای کارشان است. در گالری‌های سنتی، هنرمندان ممکن است ندانند چه کسی آثار هنری آن‌ها را خریداری کرده یا به کجا ختم می‌شود.

مزیت 4: NFT ها در حال تغییر هستند. و هنرمندان در کانون توجه

NFT‌ها نه تنها مجموعه‌ای از آثار هنری را به روی میلیون‌ها طرفدار هنر جدید باز می‌کنند، بلکه در حال باز کردن افرادی هستند که مورد توجه قرار می‌گیرند و دنیای هنر را برای بهتر شدن تغییر می‌دهند.

— Elise ✨ (@Swopes) April 1, 2021

احساس می‌کنم باید صحبت‌های بیشتری در مورد این واقعیت وجود داشته باشد که من پرفروش‌ترین هنرمند زن سیاه‌پوست در @SuperRare 💎 و در کل ۵۰ هنرمند پرفروش هستم! برای من بسیار مهم است که مردم بدانند این چقدر تاریخی است.

این باید یک جنبه منفی هم داشته باشد، درست است؟

قبلا در پست، از Beanie Babies به عنوان کلکسیونی یاد کردیم که ارزش آن در طول زمان به طرز چشمگیری تغییر کرد. در اواسط دهه 90، یافتن عروسک هایی مانند پتی پلاتیپوس به سختی می توانست هزاران دلار به دست آورد. امروز، ممکن است بتوانید یکی را در بخش اسباب بازی ارتش نجات محلی خود پیدا کنید. (اما اکنون یک هفته را صرف جستجوی آپارتمان هایمان برای یافتن نسخه سرخابی 6000 دلاری Patti the Platypus خواهیم کرد.)

مانند هر کلکسیونی، ارزش NFT ممکن است بسیار کمتر از قیمت پرداخت شده باشد.
معاملات NFT در حال حاضر به شدت بر اساس حدس و گمان است. و هنرمندان جدید با داستان های درآمد و تحسین بالا سرفصل اخبار هستند.
ارزش بلندمدت هنر – دیجیتال یا روی بوم – هنوز چیزی است که در حال تکامل است.

در حالی که Beanie Babies ممکن است مقداری از ارزش خود را از دست داده باشد، جمع آوری به عنوان یک فعالیت و سرمایه گذاری از بین نرفته است. همین امر ممکن است در اینجا با NFTها اتفاق بیفتد. در حالی که ممکن است ارزش قطعه Beeple کاهش یابد، جمع آوری NFT ها به عنوان یک فعالیت به نظر می رسد برای دراز مدت اینجا باشد.

با این حال، سرمایه‌گذاران ارزش آن را می‌بینند – و روی دوام بلندمدت NFTS شرط می‌بندند.
ماه گذشته، بازار NFT SuperRare از بسته شدن یک دور سرمایه گذاری 9 میلیون دلاری سری A برای رشد پلت فرم خود خبر داد.

نکته منفی دیگر فراتر از ارزش بلندمدت NFT هزینه های زیست محیطی است.

منتقدان ارزهای دیجیتال به مصرف بالای انرژی مورد نیاز برای استخراج چیزهایی مانند بیت کوین و اتریوم اشاره می کنند.
مانند ارزهای رمزنگاری شده، هزینه انرژی قابل توجهی برای سرورهایی که زنجیره‌های بلوکی که فروش و تجارت NFT را تامین می‌کنند، دارد.
طبق مقاله اخیر WIRED، یکی از هنرمندان فروش شش دستگاه NFT را کشف کرد که 8.7 مگاوات ساعت مصرف کرده بودند – انرژی کافی برای تامین انرژی استودیوی او برای دو سال.

بازارهای NFT مانند SuperRare و Nifty Gateway به این موضوع پی برده اند و در حال کار بر روی برنامه هایی برای رسیدگی به اثرات زیست محیطی NFT ها هستند.
Nifty Gateway در حال حاضر در حال انتقال به سیستمی است که بسیاری از NFT ها را در یک تراکنش بر خلاف تراکنش های جداگانه می کند. این پتانسیل این را دارد که کارایی استفاده از بلاک چین را تا حد زیادی افزایش دهد.
با این تغییرات، Nifty Gateway متعهد شده است که در سال جاری کربن منفی شود.

بازارها گالری های جدید هستند.

گالری‌های تاریک قدیمی، را فراموش کنید، گالری‌های جدید بازارهای NFT مانند OpenSea و SuperRare هستند.
این بازارها جایی هستند که هنرمندان NFT های خود را در دسترس قرار می دهند. و مجموعه داران برای کشف هنرمندان و آثارشان می آیند.

چگونه شروع به فروش NFT کنیم؟

 • ایجاد NFT هزینه‌ای دارد، بنابراین قبل از شروع باید یک کیف پول دیجیتال تهیه کنید. و مقداری ارز دیجیتال خریداری کنید.
 • از کیف پول های دیجیتال می توان برای مدیریت هر یک از ارزهای رمزنگاری شده محبوب از بیت کوین تا اتریوم استفاده کرد. ما با کلکسیونرها و هنرمندان چک کردیم و بهترین کیف پول دیجیتالی MetaMask است.
 • هنگامی که یک کیف پول دیجیتالی راه اندازی کردید، باید آن را با مقداری اتریوم پر کنید. – ارز دیجیتال اصلی که NFT ها با آن خرید و فروش می شوند. گزینه های زیادی برای خرید ارزهای دیجیتال از جمله کوین بیس وجود دارد.
 • هنگامی که کیف پولی را تنظیم کردید. و مقداری ارز دیجیتال شفاف دارید، قدم بعدی شما این است که به بازاری مانند OpenSea، Rarible یا Nifty Gateway بروید.

از اینجا، فرآیند از بازاری به بازار دیگر متفاوت خواهد بود. - اما مراحل نسبتا مشابه هستند:

 1. یک حساب کاربری در بازار ایجاد کنید.
 2. کیف پول خود را راه اندازی کنید. (و مقداری اتریوم دریافت کنید.)
 3. یک مجموعه با استفاده از یک NFT generator ایجاد کنید. – این گالری مجازی شما است.
 4. اثر هنری خود (GIF، PNG، JPG، MP4) را آپلود کنید. و نام، توضیحات، و پیشنهاد پیشنهادی خود را برای افتتاحیه ارائه دهید.
 5. برای فهرست آثار هنری یا مجموعه خود، هزینه کمی بپردازید.
 6. شروع به تبلیغ آن در سراسر شبکه خود کنید و منتظر بمانید تا 15 دقیقه شهرت دیجیتال شما شروع شود!

وقتی به بازارهای مختلف نگاه می کنید، یک تفاوتی که باید به آن توجه کنید این است که آنها برای هزینه گاز چه می کنند.
اینها اساساً مالیات بر تراکنش‌هایی هستند که از ارسال هرزنامه توسط بازیگران بد به زنجیره بلوکی جلوگیری می‌کنند.
برخی از بازارها هزینه را پوشش می دهند در حالی که برخی آن را به هنرمند واگذار می کنند.
این مقاله از NFT Culture آن را بهتر از ما توضیح می دهد.

روند تنظیم طرح های شما چیست؟

بیایید اصول اولیه را بررسی کنیم، مانند انتخاب یک پلتفرم و تنظیم کیف پول رمزنگاری شما.

 1. تحقیقات زیادی انجام دهید. یوتیوب یک منبع عالی برای ویدیوهای آموزش NFT است!
 2. بازار خود را هوشمندانه انتخاب کنید.
  بازار را بر اساس نوع هنری که می خواهید بفروشید انتخاب کنید. Opensea عالی است، اما برای همه انواع NFT و نه فقط هنر استفاده می شود. من چیزی می‌خواستم که تمرکز بیشتری داشته باشد، بنابراین SuperRare، Makersplace و Nifty را انتخاب کردم.
 3. پرداختن به نسخه ها.
  NFT ها را می توان در نسخه های یک تا چندین تنظیم کرد. بیشتر بازارها قوانین متفاوتی در این مورد نیز دارند. به عنوان مثال، SuperRare همیشه یک نسخه از یک خواهد بود. Nifty و Makersplace به شما اجازه می‌دهند هزاران نسخه برای یک قطعه داشته باشید – اما مراقب باشید – هرچه تعداد نسخه‌های بیشتری ایجاد کنید، ارزش یک NFT منفرد کمتر می‌شود.
 4. در کیف پول (کریپتو) شما چیست؟
  شما باید یک کیف پول رمزنگاری مانند Metamask ایجاد کنید. با استفاده از یک برنامه احراز هویت، برای ایمن نگه داشتن حساب خود مراقب باشید. ارزهای رمزنگاری شده عالی هستند، اما برای هکرها بسیار مفید هستند.
 5. درباره هنرمند
  برخی از بازارها به بیانیه ویدیویی هنرمند نیاز دارند. آنها معمولاً خیلی معمولی هستند – فقط شما با دوربین تلفن هوشمند خود صحبت می کنید و پاسخ می دهید که چرا می خواهید کار خود را در بازار آنها بفروشید.
 6. عجله کن و منتظر باش.
  تایید ممکن است بین چهار تا شش هفته طول بکشد. آن زمان را صرف کار روی هنر خود کنید!
 7. آیا می توانی بیست بشکنی؟
  شما باید اتریوم (Eth) را برای «کارمزد گاز» خریداری کنید. اینها هزینه هایی هستند که به شما امکان می دهند توکن خود را روی بلاک چین آپلود و تأیید کنید. این قیمت بین بازارها به طور قابل توجهی متفاوت است.

شما چند اثر هنری دیجیتال جالب دارید، یا شاید یک Zuzu Meowfluff که آماده فروش آن هستید. بیایید آن را یک NFT کنیم و اکنون آن را برای فروش فهرست کنیم! من از Rarible استفاده کردم، زیرا تنظیم آن کمی ارزان‌تر و آسان‌تر بود، و اگر کسی آن را جستجو کرد، به OpenSea پیوند می‌خورد. در اینجا آنچه بر اساس گزارش CNBC در ماه مارس توصیه شده است.

پیشنهاد مطالعه : سهام NFT چیست؟

آموزش تنظیم طرح های NFT

 • به Rarible.com بروید و روی «ایجاد» در بالا سمت راست ضربه بزنید.
 • کلکسیونی منفرد یا چندگانه ایجاد کنید. – مورد دوم برای مجموعه ای از مثلاً عکس ها یا کارت های جمع آوری که ایجاد کرده اید.
 • برای آپلود یک فایل PNG، GIF، MP3 یا نوع دیگری، “Choose File” را انتخاب کنید. حداکثر حجم 30 مگابایت است.
 • قیمتی را که می‌خواهید وارد کنید، یا آن را رها کنید. من این تصویر از پورتو، پرتغال را که برای 0.5 اتر گرفته‌ام، فهرست می‌کنم. پس از هزینه خدمات 2.5٪، معادل 826.91 دلار دریافت خواهم کرد. اگر بفروش برسد. معقول به نظر می رسد.
 • یک نام برای NFT خود و یک توضیح وارد کنید.
 • حق امتیاز خود را تنظیم کنید. در صورت فروش مجدد در بازار ثانویه، همچنان حقوق دریافت خواهید کرد. این بر اساس قیمت فروش فعلی است.
 • «اتصال کیف پول و ایجاد» “Connect wallet and create.” را انتخاب کنید.
 • کیف پول خود را که در قسمت قبلی بالا تنظیم کردیم وصل کنید. بنابراین، روی «MetaMask» ضربه بزنید.
 • برای پردازش فهرست، هزینه «گاز» را بپردازید. در این مورد، 75.64 دلار یا 0.044091 اتر است.
 • برای امضای سفارش فروش با استفاده از کیف پول دیجیتال خود، روی «Start» کلیک کنید.
 • در پاپ آپ MetaMask روی “Sign” کلیک کنید.

پیشنهاد مطالعه : بهترین نرم افزار ایجاد NFT

چطور NFT بخریم؟

مانند فروش NFT، برای خرید NFT، باید یک حساب کاربری در بازار ایجاد کنید و کیف پول دیجیتال خود را با اتریوم راه اندازی کنید. روند خرید NFT از بازاری به بازار دیگر مشابه است، اما در اینجا نحوه خرید NFT در Rarible آورده شده است:

 • یک حساب کاربری در بازار ایجاد کنید.
 • کیف پول خود را راه اندازی کنید. (و مقداری اتریوم دریافت کنید.)
 • از طریق مجموعه ها کاوش کنید.
 • یک اثر هنری را انتخاب کنید.
 • پیشنهاد بدهید. (که باعث شروع حراج شود.) یا با قیمت ثابت خرید کنید.
 • در صورت برنده شدن در مناقصه یا خرید با قیمت ثابت، مبلغ از کیف پول شما کسر می شود.
 • اثر هنری شما را به‌عنوان مالک در کنار سازنده نشان می‌دهد و در زیر حساب شما به‌عنوان NFT «مالک» “owned” ظاهر می‌شود.

یافتن موفقیت - و مخاطبان جدید - با NFT

دنیای سنتی گالری‌های هنری و کلکسیونرها همیشه باغی محصور شده با موانع متعدد برای رسیدن به موفقیت بوده است.
کریستال پتی، ترانه‌سرا و کارگردان هنری ساکن پاریس، دنیای هنر NFT را نفسی تازه می‌داند.
من مجبور نیستم تمام بررسی‌ها و تعادل‌هایی را که با دست‌های اضافی در قالب ناشران، مدیران و شرکت‌های جمع‌آوری حق‌الامتیاز همراه است، انجام دهم.
برای کسی که مستقیماً با لیبل‌های ضبط و شرکت‌های تولید کار کرده است، این یک تغییر بزرگ است!»

پتیت که در اصل اهل آتلانتا است، گفت بزرگترین مزیتی که با ورود به دنیای NFT حاصل می شود، توانایی ایجاد یک جامعه قوی و حمایتگر با هنرمندان دیگر – و همچنین مجموعه داران است.

کریستال پتیت، هنرمند

قبلاً هرگز به این سرعت از جامعه NFT استقبال و وارد نشده بودم. صادقانه بگویم، این بسیار گیج کننده است، به خصوص از صنعتی که ممکن است گاهی اوقات کمی سرد و سخت باشد.

مانند دیگر هنرمندان NFT، پتیت با رئیس خودش بودن آزادی مالی جدیدی را کشف کرده است. اکنون می‌توانم مستقیماً با مخاطبانی از افرادی که واقعاً به سبک خاص هنری من علاقه دارند ارتباط برقرار کنم و به آنها بفروشم.»

کار با NFT ها بیشتر از تغییر روش ارتباط پتیت با مخاطبانش انجام داده است، بلکه روشی را که او برای خلق هنر خود دارد متحول کرده است. “هنگام ساختن NFT ها، ابتدا برای خودم ایجاد می کنم، و سپس آن را منتشر می کنم به این امید که کسی به چشم انداز من متصل شود.”

پتیت گفت که هنرمندان، مخاطبان و کلکسیونرهای بالقوه اکنون به لطف پلتفرم هایی مانند توییتر، دیسکورد و کلاب هاوس بیشتر به هم متصل می شوند.
زمانی که مردم از من در مورد هنرم می پرسند یا نظرات خود را می نویسند، می توانم مستقیماً پاسخ دهم.
خیلی ها به من گفته اند که عاشق شنیدن داستان یک قطعه ای هستند که من ساخته ام.
چند نفر از کلکسیونرها به من گفتند که چقدر خوب است که من را از طریق رسانه های اجتماعی بیشتر بشناسیم و این به آنها کمک کرد تا تصمیم نهایی را برای خرید یکی از قطعات من بگیرند.

مانند جمع آوری در دنیای هنر سنتی، کلکسیونرهای NFT به این امید که ارزش کار یک هنرمند افزایش یابد، قطعاتی را خریداری می کنند.
اما پتیت می گوید که تفاوت برای او این است که ارتباط بیشتری بین هنرمندان و مجموعه داران وجود دارد.
“این روش جدید ارتباط به هر دو طرف اجازه می دهد تا با هر یک کمی بیشتر آشنا شوند و آن را کمی تجربه شخصی تر می کند.
در این زمان‌های دیوانه‌وار، مردم هوس می‌کنند کمی بیشتر ارتباط برقرار کنند، حتی اگر به صورت مجازی انجام شوند.»

فروش یک اثر هنری به معنای قرار دادن یک اثر هنری آنلاین نیز هست. این یک چالش برای هنرمندان است، چه با رنگ روغن روی بوم کار کنند و چه GIF های متحرک. «من دائماً با این فکر می‌جنگم که شاید سبک من آنطور که مردم دوست دارند نیست. خوشبختانه، من برای مدت طولانی در آن فضای منفی گیر نمی‌کنم.»

می توانید کارهای پتیت را در Unseen، Showtime، OpenSea و Rariable بیابید. پتیت همچنین یک حساب اینستاگرام BlackNFTCreators دارد که در آن NFT های هنرمندان سیاه پوست را مدیریت می کند.

اینجا در سوپرساید، ما با بسیاری از هنرمندان شگفت انگیز کار می کنیم و ارزش کار آنها را می دانیم. حتی با وجود جنبه‌های منفی تغییر ارزش‌ها و هزینه‌های انرژی، NFT‌ها راه‌های جدیدی را برای هنرمندان برای کسب درآمد و حمایت از خلاقیت خود باز می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه : 10 هنرمند nft های پرفروش

منبع : (superside.com)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)