مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

آلت کوین: 3 روشی که فناوری بلاک چین می تواند در سال 2022 جریان اصلی را بیشتر کند.

آلت کوین: 3 روشی که فناوری بلاک چین می تواند در سال 2022 جریان اصلی را بیشتر کند.

آلت کوین: 3 روشی که فناوری بلاک چین می تواند در سال 2022 جریان اصلی را بیشتر کند.

روند پذیرش بلاک چین قرار است در سال 2022 ادامه یابد. در اینجا سه بخش وجود دارد که احتمالاً به سمت راه حل های DLT حرکت می کنند.

سال 2021 برای ارزهای دیجیتال سالی پررونق بود. و انتظار می‌رود امسال شاهد گسترش روند «پذیرش انبوه» باشیم.

آگاهی عمومی از فناوری بلاک چین در حال افزایش است. و احتمالاً در ماه‌های آینده گروه جدیدی از پروژه‌های طراحی شده برای ارائه خدمات خاص در جامعه معرفی می‌شوند.

سه بخش که پتانسیل رشد قابل توجهی را در سال 2022 دارند عبارتند از منابع انسانی (HR)، راه حل های پرداخت کارکنان و پلتفرم هایی که با ارائه راه حل های بلاک چین شرکتی در خدمت اقتصاد گیگ هستند.

منابع انسانی HR، ممکن است به سمت بلاک چین حرکت کند.

مدیریت منابع انسانی به دلیل راه حل های امنیتی و ذخیره سازی داده های ارائه شده برای ادغام بلاک چین آماده شده است.

 • بلاک چین به هر کارمند این امکان را می دهد که آدرس منحصر به فردی داشته باشد. که در آن تمام اطلاعات مربوطه می تواند به صورت رمزنگاری ذخیره شود.
 • منابع انسانی همچنین با استخدام کارمندان جدید سروکار دارد. که در دنیای امروزی که نرخ مشارکت نیروی کار در آن 61.9 درصد است، یک کار دشوارتر است، پایین‌ترین سطح از سال 1976.
 • برای مشاغل مرتبط با بلاک چین، به دلیل تعداد محدودی از افراد با دانش و توانایی برای کار در بخش نوپا، این کار حتی چالش برانگیزتر می شود.
 • Keep3rV1 پروتکلی است که بر ارتباط کارفرمایان با کارگران تمرکز دارد. و هیئت شغلی غیرمتمرکز به طور خاص برای اتصال پروژه های بلاک چین با توسعه دهندگان خارجی که خدمات تخصصی ارائه می کنند طراحی شده است.
آلت کوین: 3 روشی که فناوری بلاک چین می تواند در سال 2022 جریان اصلی را بیشتر کند.
KP3R/USDT. نمودار 1 روزه منبع: TradingView

Keep3rV1

در حالی که Keep3rV1 به طور خاص بر مشاغل توسعه دهندگان بلاک چین تمرکز دارد، اگر این مدل موفقیت آمیز باشد، این مفهوم به راحتی می تواند برای خدمت به مخاطبان گسترده تری از جویندگان کار و کارفرمایان گسترش یابد.

 • حقوق و دستمزد، در دسته HR قرار می گیرد. و پروژه هایی مانند درخواست (REQ) از یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز پشتیبانی می کنند. که در آن هر کسی می تواند درخواست پرداخت کند. و از طریق راه های امن پول دریافت کند.
 • این یک راه حل ایده آل برای فریلنسرها است.
 • پلتفرم‌های آزمایشی مانند Sablier Finance به کارگران این گزینه را ارائه می‌دهند، که به جای اینکه منتظر پایان دوره حقوق و دستمزد برای دریافت چک دستمزد خود به صورت یکجا بمانند، به‌صورت بلادرنگ دستمزد کار خود را دریافت کنند.

اقتصاد گیگ (Gig Economy) چیست؟

اقتصاد گیگ به بخشی از بازار کار اشاره می‌‌کند که بر شغل‌‌های کوتاه‌‌مدت/موقت و قراردادها متمرکز می‌‌شود. در اقتصاد گیگ، افراد اغلب دارای مشاغل موقت و انعطاف‌پذیر هستند و می‌توانند بیش از یک شغل داشته باشند.

اقتصاد گیگ

خدمات اشتراک‌گذاری خودرو مانند Uber و Lyft و بازارهای سازنده/فریلنسر مانند Fiverr زیربنای اقتصاد گیگ بودند. برآوردهای سال 2021 نشان می دهد که 36 درصد از نیروی کار ایالات متحده به عنوان منبع درآمد اولیه یا ثانویه خود در اقتصاد گیگ شرکت داشتند. داده‌ها همچنین نشان می‌دهد که 55 درصد از کارگران گیگ نیز در یک شغل اصلی جداگانه کار می‌کردند.

پیش بینی های فعلی نشان می دهد که تا سال 2023، تا سال 2023، تا 52 درصد از نیروی کار ایالات متحده به طور فعال در اقتصاد گیگ مشغول به کار خواهند شد یا در مقطعی از حرفه خود این کار را انجام داده اند، بنابراین این حوزه رو به رشدی است که می تواند از ادغام فناوری بلاک چین بهره مند شود.

یکی از پروژه‌هایی که قبلاً هیئت شغلی فریلنسر خود را ایجاد کرده است Chronos.tech (TIME) است، پروتکل استخدام، منابع انسانی و پردازش پرداخت مبتنی بر بلاک‌چین که پلتفرم LaborX آن مشابه وب‌سایت‌هایی مانند Fiverr است، اما همه تراکنش‌ها را با استفاده از فناوری بلاک چین و قراردادهای هوشمند انجام می‌دهد.

آلت کوین: 3 روشی که فناوری بلاک چین می تواند در سال 2022 جریان اصلی را بیشتر کند.
نمودار 1 روزه TIME/USD. منبع: CoinGecko

علاوه بر پروتکل‌های Chronos.tech، LaborX و PaymentX، اکوسیستم اخیراً عملکرد مالی غیرمتمرکز (DeFi) را نیز اضافه کرده است و به دارندگان TIME اجازه می‌دهد تا توکن‌های خود را در پروتکل به اشتراک بگذارند تا بازدهی کسب کنند.

فریلنسرها می توانند برای دریافت پاداش برای کارهای تکمیل شده، TIME را در شبکه به اشتراک بگذارند، در حالی که مشتریان می توانند برای دریافت تخفیف های ویژه به عنوان پاداش برای نگهداری توکن، شرط بندی کنند.

شرکت ها از راه حل های بلاک چین استقبال می کنند

همچنین انتظار می رود راه حل های مبتنی بر بلاک چین در سطح سازمانی در سال 2022 رشد کنند.

بسیاری از رقبای برتری که راه‌حل‌های سازمانی ارائه می‌دهند، پروتکل‌های بلاک چین لایه‌یک مانند اتریوم و چارچوب Hyperledger آن یا راه‌حل مقیاس‌سنجی شبکه لایتنینگ لایه دو بیت‌کوین هستند که اخیراً با Cash App ادغام شده است.

از دیگر رقبای قدرتمند در زمینه راه حل های سازمانی می توان به Fantom و شبکه Polygon اشاره کرد، زیرا آنها کارمزد تراکنش کمتر و قابلیت پردازش سریعتری دارند.

آلت کوین: 3 روشی که فناوری بلاک چین می تواند در سال 2022 جریان اصلی را بیشتر کند.
نمودار 1 روزه FTM/USDT در مقابل MATIC/USDT. منبع: TradingView

پروتکل نهایی که به طور خاص بر ایجاد یک شبکه عمومی درجه یک سازمانی متمرکز است که به افراد و مشاغل اجازه می دهد برنامه های غیرمتمرکز (DApps) ایجاد کنند Hedera (HBAR) است.

بر اساس وب سایت Hedera، این پروژه تحت مالکیت و مدیریت برخی از سازمان های پیشرو جهان از جمله IBM، Boeing، Google، LG و Standard Bank است.

ماهیت توان عملیاتی بالای معماری هشگراف Hedera، آن را برای کسب و کارهای بزرگی که نیاز به حجم قابل توجهی از تراکنش ها برای ارائه خدمات به پایگاه مشتریان جهانی خود دارند، ایده آل می کند.

این موارد استفاده شامل پردازش پرداخت، کاهش کلاهبرداری، امکان توکن کردن دارایی ها، تأیید هویت، ذخیره سازی و انتقال امن داده ها و توانایی ایجاد یک بلاک چین خصوصی و مجاز برای استفاده داخلی است.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)