صرافی آنلاین بیت گرند|خرید و فروش ارز دیجیتال

تصویب لایحه‌ای جهت حمایت از ارزهای دیجیتال در ایالت وایومینگ آمریکا

5/5

فهرست مطالب

تصویب لایحه‌ای جهت حمایت از ارزهای دیجیتال در ایالت وایومینگ آمریکا

بر اساس یک گزارش منتشر شده در وب سایت قانون گذاری ایالتی در آمریکا، ایالت وایومینگ لایحه ای را در 31 ژانویه تصویب کرده که به موجب آن ارزهای دیجیتال به عنوان پول شناخته می شوند. این لایحه که هدف آن کمک به تشریح طبقه بندی ارزهای دیجیتال بود در در 18 ژانویه ارائه شد.

طبق خبری که در ماه ژانویه در کوین تلگراف منتشر شده بود، این لایحه دارایی های رمزنگاری را به سه دسته، دارایی های مصرفی دیجیتال، اوراق بهادار دیجیتال و ارزهای مجازی تقسیم می کند. هر دارایی دیجیتالی که در این سه دسته قرار باشد، به عنوان اموال شخصی تعریف می شود و حکم پول را دارد.

لایحه‌ پیشنهادی، به بانک ها نیز اجازه می دهد  که در مدت 60 روز درخواست خود جهت راه‌اندازی خدمات نگهداری برای دارایی های دیجیتال  را به کمیسیون مربوطه ارائه دهند. همانطور که در وب سایت قانون گذاری وایومینگ آمده، این لایحه در تاریخ 1 مارس اجرا خواهد شد.

در وایومینگ با تصویب این لایحه، قانون به رسمیت شناختن ارزهای دیجیتال به عنوان پول اجرا می شود. اما در اکثر کشورهای دنیا هنوز قانون گذازی مشخصی در خصوص ارزهای دیجیتال انجام نشده است. بر اساس گزارش اخیر کوین تلگراف، مکزیک و دانمارک در حال حاضر ارزهای دیجیتال را به عنوان یک دارایی غیرقانونی می دانند و کشورهایی مانند آلمان و ژاپن آن را به عنوان پول به رسمیت شناخته‌اند.

ایالت وایومینگ در تلاش برای تبدیل شدن به مرکز ارزهای دیجیتال در ایالات متحده است. در اوایل ماه گذشته، طبق گزارشی که در کوین تلگراف منتشر شده بود، وایومینگ چند لایحه‌ مختلف را برای بررسی بیشتر به جهت قانون گذاری برای ارزهای دیجیتال به نهادهای قانونی ارائه کرده است.

bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 48,616.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 1,532.44
tether

Tether (USDT)

$ 1.00
dash

Dash (DASH)

$ 208.43
renzec

renZEC (RENZEC)

$ 122.49