مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

تصویب لایحه‌ای جهت حمایت از ارزهای دیجیتال در ایالت وایومینگ آمریکا

بر اساس یک گزارش منتشر شده در وب سایت قانون گذاری ایالتی در آمریکا، ایالت وایومینگ لایحه ای را در 31 ژانویه تصویب کرده که به موجب آن ارزهای دیجیتال به عنوان پول شناخته می شوند. این لایحه که هدف آن کمک به تشریح طبقه بندی ارزهای دیجیتال بود در در 18 ژانویه ارائه شد.

طبق خبری که در ماه ژانویه در کوین تلگراف منتشر شده بود، این لایحه دارایی های رمزنگاری را به سه دسته، دارایی های مصرفی دیجیتال، اوراق بهادار دیجیتال و ارزهای مجازی تقسیم می کند. هر دارایی دیجیتالی که در این سه دسته قرار باشد، به عنوان اموال شخصی تعریف می شود و حکم پول را دارد.

لایحه‌ پیشنهادی، به بانک ها نیز اجازه می دهد  که در مدت 60 روز درخواست خود جهت راه‌اندازی خدمات نگهداری برای دارایی های دیجیتال  را به کمیسیون مربوطه ارائه دهند. همانطور که در وب سایت قانون گذاری وایومینگ آمده، این لایحه در تاریخ 1 مارس اجرا خواهد شد.

در وایومینگ با تصویب این لایحه، قانون به رسمیت شناختن ارزهای دیجیتال به عنوان پول اجرا می شود. اما در اکثر کشورهای دنیا هنوز قانون گذازی مشخصی در خصوص ارزهای دیجیتال انجام نشده است. بر اساس گزارش اخیر کوین تلگراف، مکزیک و دانمارک در حال حاضر ارزهای دیجیتال را به عنوان یک دارایی غیرقانونی می دانند و کشورهایی مانند آلمان و ژاپن آن را به عنوان پول به رسمیت شناخته‌اند.

ایالت وایومینگ در تلاش برای تبدیل شدن به مرکز ارزهای دیجیتال در ایالات متحده است. در اوایل ماه گذشته، طبق گزارشی که در کوین تلگراف منتشر شده بود، وایومینگ چند لایحه‌ مختلف را برای بررسی بیشتر به جهت قانون گذاری برای ارزهای دیجیتال به نهادهای قانونی ارائه کرده است.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به