مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

10 بهترین ربات های هوش مصنوعی معاملات ارز دیجیتال

10 بهترین ربات های هوش مصنوعی معاملات ارز دیجیتال

بهترین ربات های هوش مصنوعی معاملات ارز دیجیتال

دو تا از قدرت های کلیدی ارائه شده توسط هوش مصنوعی (AI) اتوماسیون و بینش هستند. که هر دو نقش کلیدی در تجارت ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی دارند. ربات‌های معاملاتی اکنون توسط سرمایه‌گذاران کریپتو برای خودکارسازی خرید و فروش موقعیت‌ها بر اساس شاخص‌های فنی کلیدی استفاده می‌شوند، درست همانطور که در معاملات عادی سهام هوش مصنوعی انجام می‌دهند.

چند چالش کلیدی برای تجارت کریپتو وجود دارد. به عنوان مثال، بازارها 24 ساعته باز هستند. و اگر معامله‌گران نمی‌خواهند معامله‌ای را از دست بدهند، لازم است به طور مداوم نمودارها را زیر نظر داشته باشند. این یکی از دلایل اصلی محبوبیت ربات های هوش مصنوعی معاملات ارز دیجیتال، در طول سال هاست.

ربات‌های معاملاتی هوش مصنوعی به سطح بالاتری از عملکرد دست می‌یابند. و نیازی به صرف زمان زیادی برای مطالعه استراتژی‌ها و پارامترهای مختلف از کاربر ندارند.
و آنها یک گزینه عالی برای کسانی هستند که به دنبال ورود به تجارت کریپتو هستند. زیرا معامله گران غیرحرفه ای را قادر می سازند تا از استراتژی های سودآور استفاده کنند.

به دلیل محبوبیت آنها، ربات های معاملاتی رمزنگاری هوش مصنوعی در بازار افزایش یافته است.

در اینجا نگاهی به برخی از بهترین ربات های معاملاتی رمزنگاری هوش مصنوعی می اندازیم:

1. پایونکس Pionex

پایونکس یک پلتفرم تجاری است که کاربران را قادر می‌سازد تا از چندین نوع ربات استفاده کنند. برخی از این ربات ها عبارتند از:

Grid Trading Bot

ربات تجارت گرید
این به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از ربات‌های معاملات خودکار یکپارچه، ارزهای دیجیتال را در محدوده مشخصی معامله کنید، که به شما کمک می‌کند به صورت خودکار 24 ساعته و 7 روز هفته، کم فروش را بالا بخرید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که محدوده معاملات ارز دیجیتال خود را مشخص کنید.

ربات DCA (میانگین هزینه دلار).

این به عنوان ربات Martingale نیز شناخته می شود، با ایده اصلی استراتژی سنتی مارتینگل توسعه و طراحی شده است، که یک استراتژی خرید پله ای، فروش یکباره است. و از وجوه بیشتری برای خرید برای هر شیب استفاده می کند تا میانگین هزینه نگهداری را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

Rebalancing Bot بهترین ربات های هوش مصنوعی معاملات ارز دیجیتال

ربات تعادل مجدد
اگر به چند سکه به طور همزمان خوش بین هستید. و مایلید سکه ها را برای مدت طولانی نگه داریدT تا ارزش آن افزایش یابد، می توانید از ربات تعادل مجدد استفاده کنید.

ویژگی های دیگر عبارتند از:

پایونکس 16 ربات معاملاتی رایگان ارائه می دهد و تا 100 برابر اهرم را امکان پذیر می کند.
کارمزد معاملات در مقایسه با اکثر صرافی های اصلی پایین است. کارمزد معامله برای سازنده و گیرنده 0.05٪ است.
هر استراتژی TradingView را با Pionex Signal Bot متصل کنید.
ChatGPT را در PionexGPT ادغام کنید و به سرمایه گذاران خرد کمک کنید تا استراتژی های خود را بدون تجربه کدنویسی برنامه ریزی کنند.
بهترین بخش در مورد پایونکس این است که شما برای اتصال به صرافی های شخص ثالث نیازی به استفاده از API ندارید، تمام معاملات در پلتفرم انجام می شود. همچنین بسیاری از انواع دیگر ربات ها وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا

معاملات خرید و فروش تتر، بیت کوین و.....

تمام ارزهای لیست شده در بایننس 

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان، بدون محدودیت 

2. کریل Kryll بهترین ربات های هوش مصنوعی معاملات ارز دیجیتال

Kryll یک نرم افزار اتوماسیون و ربات معاملاتی رمزنگاری مبتنی بر هوش مصنوعی است. که برای کمک به معامله گران روزانه طراحی شده است. تا مدیریت معاملات کریپتو خود را ساده کنند. یکی از بهترین جنبه های این پلتفرم، سازنده رمزنگاری است. که به مبتدیان کمک می کند بدون نیاز به دانش کدنویسی قبلی، اسکریپت ایجاد کنند. با یک سیستم کشیدن و رها کردن، کاربران می توانند ویژگی های از قبل موجود را به ربات های تخصصی پیوند دهند.

Kryll بازار را نیز ارائه می‌کند، جایی که معامله‌گران با تجربه و سایر افراد استراتژی‌های خود را با پرداخت هزینه به اشتراک می‌گذارند. این ویژگی برای مبتدیان یا افرادی که در تجارت کریپتو تجربه ندارند مفید است.

این پلتفرم ویژگی های برتر دیگری مانند ترمینال تجاری خود را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد ضررهای توقف و سودهای متعدد را تنظیم کنید، و ویرایشگر استراتژی آن، که در آن می توانید یک الگوریتم معاملاتی خودکار با رابط کشیدن و رها کردن ایجاد کنید.

در اینجا برخی از مهمترین مزایای Kryll آورده شده است:

 • تجارت رمزنگاری را ساده کنید.
 • Crypto Builder
 • بازار
 • پایانه تجارت

3. میزار Mizar

Mizar یک پلتفرم معاملاتی Crypto است. که معاملات را با موفقیت مدیریت، بهینه سازی و خودکار می کند، بدون اینکه مجبور باشید ساعت های بی پایانی را صرف خیره شدن به نمودارها کنید.

گزینه های مختلفی وجود دارد، ساده ترین آنها تجارت کپی است. روی استراتژی ها یا سیگنال های ارائه شده توسط معامله گران حرفه ای سرمایه گذاری کنید، این یک فرآیند ساده برای تقلید و کپی کردن معاملات موفق است.

در غیر این صورت، کاربر می‌تواند ربات‌های معاملاتی را راه‌اندازی کند و معاملات ارزهای دیجیتال را 24 ساعته خودکار کند، بهتر از همه اگر توسط سایر کاربران با استفاده از ویژگی تجارت کپی کپی شده‌اید تا اینکه بتوانید درآمد غیرفعالی کسب کنید. انواع عملکردهای ارائه شده شامل ویژگی‌های پیشرفته مانند Take Profit، Stop Loss، Trailing و موارد دیگر برای به حداقل رساندن خطرات و در عین حال تلاش برای به حداکثر رساندن سود است.

همچنین استفاده از ربات Dollar Cost Averaging (DCA) برای کنترل سطح ریسک ساده است. DCA یک استراتژی سرمایه گذاری است که می تواند برای کاهش ریسک باز کردن یک موقعیت در یک زمان استفاده شود. ربات‌های DCA برنامه‌های خودکاری هستند که از یک تکنیک بسیار استراتژیک و در عین حال ساده برای سرمایه‌گذاری در یک صندوق، سهام یا در این مورد ارز دیجیتال استفاده می‌کنند تا ریسک باز کردن یک موقعیت را در یک زمان کاهش دهند. یک استراتژی DCA یک ارز دیجیتال را در فواصل زمانی از پیش تعیین شده خریداری یا می فروشد، با هدف بهبود قیمت ورودی یک معامله در طول زمان.

در اینجا برخی از مزایای برتر Mizar آورده شده است:

 • بدون هزینه اشتراک ماهانه یا هزینه های اولیه
  ربات های تک کلیکی تجارت را با اشتراک سود کپی می کنند.
 • ربات های DCA و ترمینال تجاری هوشمند
 • حساب معاملاتی کاغذی برای آزمایش استراتژی‌ها بدون ریسک
 • به طور کلی، Mizar عملکردهای اساسی اکثر ربات ها را همراه با برخی از ویژگی های پیشرفته ارائه می دهد.

خدمت جدید و استثنائی در صرافی بیت گرند 

 انجام کامل مراحل احراز هویت بایننس ( KYC )  برای تمام کاربران ایرانی ، توسط تیم کارشناسان صرافی بیت گرند، انجام خواهد شد.

 تماس  در ساعات کاری (10صبح تا 6 بعد از ظهر )

02128423217   –   09353810897

4. CryptoHopper

در مرحله بعدی به عنوان یکی از بهترین ربات های هوش مصنوعی معاملات ارز دیجیتال، Cryptohopper است، که یک ربات معاملاتی رمزنگاری مبتنی بر هوش مصنوعی است که به شما کمک می کند با خودکار کردن معاملات خود در زمان خود صرفه جویی کنید.
پلتفرم چند منظوره عملکرد هاب، خدمات کپی، تجارت اجتماعی و خدمات مدیریت سبد سرمایه گذاری را برای ارائه طیف گسترده ای از خدمات ترکیب می کند.

این ترمینال با ارزهای دیجیتال برتر مانند بیت کوین، اتریوم و لایت کوین معامله می کند. در مجموع با 75 ارز دیجیتال و 9 صرافی اصلی مانند بایننس، کوین بیس پرو، کراکن، بیتفینکس، کریپتوپیا، هوبی و پولونیکس سازگار است. یکی از بزرگترین ویژگی های CryptoHopper این است که ربات های معاملاتی رایگان را فعال می کند، که به شما امکان می دهد ربات های خود را ایجاد و آزمایش کنید.

ربات معاملاتی نیمه خودکار این پلتفرم به معامله گران اجازه می دهد تا از تمایلات و احساسات انسانی خلاص شوند، که روند معاملات را بهبود می بخشد. در عوض، بر الگوریتم های معاملاتی مبتنی بر فنی و رویکردهای معاملاتی برنامه ریزی شده متکی است.

CryptoHopper طیف گسترده‌ای از ابزارهای معاملاتی را ارائه می‌کند که دارای ویژگی‌هایی مانند بک‌آزمایش ربات، قالب‌های قابل ذخیره، توقف‌های انتهایی و شاخص‌های قابل تنظیم هستند.
این پلتفرم یک راه حل مبتنی بر وب است که دارای یک رابط بصری و آسان برای استفاده است. می‌توانید ربات معاملاتی را به گونه‌ای پیکربندی کنید که به صورت خودکار 24/7 معامله کند و همچنین از معاملات الگوریتمی و اجتماعی استفاده کند.

این پلتفرم همچنین پشتیبانی عالی از مشتری را با تیم پشتیبانی ارائه می دهد که می تواند در مورد هر مشکلی که ممکن است پیش بیاید کمک کند. پشتیبانی خوب از مشتری یکی از مهمترین جنبه های هر ربات معاملاتی رمزنگاری است.

در اینجا برخی از مزایای برتر CryptoHopper آورده شده است:

 • طیف گسترده ای از ابزار
 • رابط بصری
 • صرافی بزرگ / سازگاری رمزنگاری
 • پشتیبانی مشتری

5. بیت گپ Bitsgap

یکی دیگر از گزینه‌های عالی برای ربات معاملاتی رمزنگاری هوش مصنوعی Bitsgap است که ربات‌های معاملاتی رمزنگاری، سفارش‌های الگوریتمی، مدیریت پورتفولیو و حالت آزمایشی رایگان را در یک مکان ارائه می‌دهد.
یکی از مهمترین نقاط فروش Bitsgap این است که امکان اتصال همه صرافی های شما را در یک مکان فراهم می کند. این مزایای بسیار زیادی دارد، مانند اینکه به شما امکان می دهد استراتژی ها را به راحتی اجرا کنید و ربات های پیشرفته را به طور همزمان در سراسر پلتفرم ها مستقر کنید.

با گردآوری همه چیز در یک مکان، می‌توانید نرخ‌ها را از بازارهای مختلف ارزهای دیجیتال مقایسه کنید، تجارت کنید و بین صرافی‌ها جابه‌جا شوید، سرمایه‌گذاری‌های خود را دنبال کنید و استراتژی‌ها را از طریق یک حساب آزمایشی آزمایش کنید.

Bitsgap با 30 صرافی مختلف از جمله صرافی های برتر مانند Binance، Kraken و Bitfinex یکپارچه شده است. علاوه بر این، دسترسی به بیش از 10000 جفت معاملات ارز دیجیتال و شاخص های فنی مختلف را برای کمک به ایجاد استراتژی های شما ارائه می دهد. رابط بصری تجارت خودکار را برای مبتدیان و حرفه ای ها ممکن می کند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد ربات معاملاتی Bitsgap این است که اطمینان حاصل می کند که سرمایه گذاری های شما به طور متناسب در محدوده انتخابی شما توزیع می شود، که به شما امکان می دهد در هر حرکت بازار سودهای کوچک و مکرر کسب کنید. زمانی که قیمت به محدوده مورد نظر رسید، سفارش‌ها اجرا می‌شوند و سفارش‌های جدید ثبت می‌شوند.

در اینجا برخی از مزایای برتر Bitsgap آورده شده است:

 • حساب آزمایشی Bitsgap
 • ادغام با 30 صرافی مختلف
 • بیش از 10000 جفت معامله ارزهای دیجیتال
 • توزیع متناسب سرمایه گذاری ها

مشاوران با تجربه بهترین راه حل برای افزایش سود و کاهش ریسک معاملات ارز دیجیتال

خدمتی جدید از صرافی ارز دیجیتال بیت گرند،پکیج های مختلف مشاوره و آموزش برای آفراد مبتدی، متوسط و خبره در این حوزه 

6. TradeSanta

یکی دیگر از پلتفرم‌های عالی برای تجارت رمزنگاری هوش مصنوعی، TradeSanta است، که یک نرم‌افزار و ربات تجارت ارز دیجیتال است که به کاربران کمک می‌کند تا در بازار ارز دیجیتال حرکت کنند و از نوسانات ارزش استفاده کنند.

مانند دیگر پلتفرم‌های برتر، TradeSanta به شما امکان داد و ستد 24/7 را می‌دهد و راه‌اندازی آن سریع و آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب کاربری ایجاد کنید، جفت های معاملاتی خود را انتخاب کنید و ربات معاملاتی را در عرض چند دقیقه راه اندازی کنید.

TradeSanta به ویژه برای مبتدیان و معامله گران معمولی مفید است. برای موفقیت در مکانیک ربات نیازی به اقدامات پیچیده ای نیست. ربات ها بر استراتژی های بلند و کوتاه تکیه می کنند و توسط الگوریتم های پیچیده هدایت می شوند.

یکی از مزایای دیگر TradeSanta این است که محدودیت‌های سنگینی در حجم معاملات ندارد، به این معنی که می‌توانید مقادیر زیادی کریپتو را بدون افزایش یا افت قیمت بخرید و بفروشید.

در اینجا برخی از مزایای برتر TradeSanta آورده شده است:

 • تجارت 24/7
 • راه اندازی سریع و آسان
 • مفید برای مبتدیان / معامله گران گاه به گاه
 • بدون محدودیت های سنگین در حجم

7. CryptoHero

CryptoHero یک ربات رمزنگاری چند پلتفرمی با هوش مصنوعی، توسط مدیران صندوق‌های با تجربه که دهه‌ها با تجارت ارزهای دیجیتال و سایر بازارها درگیر بوده‌اند، ایجاد شد.
این پلتفرم دسترسی به صدها ارز رمزنگاری شده را ارائه می‌دهد که با مشارکت با شرکت‌های بیشتری در حال گسترش هستند و با صرافی‌های برتر ارز دیجیتال مانند Binance و Kraken یکپارچه شده است.

شما با تنظیم پارامترهای خود برای تجارت شروع می‌کنید و پس از تکمیل، ربات‌های بهینه‌سازی شده با هوش مصنوعی شبیه‌سازی‌ها را اجرا می‌کنند و اطلاعاتی درباره بهترین فرصت‌های موجود در بازار ارائه می‌دهند.
این به شما امکان می دهد شرایط ورود و خروج و همچنین انواع مختلف شاخص ها را برای بررسی روندها و به روز نگه داشتن تنظیم کنید.

یکی از دیگر ویژگی‌های برتر ارائه شده توسط این پلتفرم، بک تست است، که در آن می‌توانید استراتژی معاملاتی را که 100% از آن مطمئن نیستید، آزمایش کنید.
از استراتژی شما در شرایط مختلف بازار برای بهبود تصمیمات شما استفاده خواهد کرد.

در اینجا برخی از مزایای برتر CryptoHero آورده شده است:

ایجاد شده توسط مدیران با تجربه صندوق
صدها ارز دیجیتال
شرایط ورود و خروج
بک تست

8. هاس آنلاین HaasOnline

HaasOnline شما را قادر می‌سازد تا ربات‌های معاملاتی کریپتو با فرکانس بالا را در ده‌ها صرافی ارزهای دیجیتال به‌سرعت توسعه، بک‌آزمایش و استقرار دهید.
توابع از پیش تعیین شده ربات معاملاتی به آن امکان می دهد روندها را تجزیه و تحلیل کند و بهترین تصمیم را بگیرد.

این نرم افزار به طور خودکار سفارشات را با حفظ نمای کلی بازار اجرا می کند و می توان معاملات را سریعتر و کارآمدتر انجام داد. طبق گفته این پلتفرم، با توسعه مداوم ربات های تجاری، بالاترین استاندارد فناوری را حفظ می کند.

یکی از بهترین ویژگی‌های HaasOnline، قابلیت بک‌آزمایی تاریخی و بلادرنگ آن است که به شما امکان می‌دهد تنظیمات ربات خود را در زمان واقعی یا در گذشته مشاهده و آزمایش کنید. با استفاده از این عملکرد، می‌توانید عملکرد ربات خود و همچنین عملکرد آن در صورت داشتن تنظیمات خاصی را مشاهده کنید.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد ویرایشگر ویژوال است که با HaasScript ترکیب شده است تا شما را قادر می سازد تا به سرعت اسکریپت ها را در چندین صرافی ارزهای دیجیتال ایجاد، بک تست و استقرار دهید. می توانید الگوریتم های رمزنگاری خود را با راه حل های از پیش ساخته شده طراحی کنید، یا می توانید بازار را برای راه حل های شخص ثالث جستجو کنید.

در اینجا برخی از مزایای برتر HaasOnline آورده شده است:

توابع از پیش تعیین شده
به صورت خودکار دستورات را اجرا می کند
بک تست تاریخی و زمان واقعی
ویرایشگر بصری

9. Gun Bot Shop

در پایان لیست بهترین ربات‌های معاملاتی رمزنگاری هوش مصنوعی، Gun Bot Shop است که به شما امکان می‌دهد «معاملات خود را خودکار کنید و درآمد غیرفعال خودکار را دریافت کنید». این پلتفرم از طیف گسترده ای از صرافی ها مانند Binance، Binance US، Bitmex، Coinbase Pro، Kukoin، HitBTC، Kraken و غیره در مجموع 100+ پشتیبانی می کند.

این پلتفرم که با ویندوز، مک و لینوکس سازگار است، به شما کمک می‌کند تجارت رمزنگاری را خودکار کنید و درآمد غیرفعال ایجاد کنید. شما می توانید 14 استراتژی تجارت حرفه ای از پیش کدگذاری شده را اجرا کنید و شامل دسترسی رایگان به گروه پشتیبانی تلگرام است.

رابط گرافیکی جدید طراحی شده پلتفرم به گونه ای طراحی شده است که کل فرآیند را آسان و ساده کند. شما می توانید به سرعت ارزش نمونه کارها، نمودارهای همه جفت ها، موجودی هر سکه، معاملات اخیر و سایر اطلاعات ارزشمند خود را بررسی کنید. همچنین شاخص های معاملاتی پیشرفته، معاملات معکوس، کاهش میانگین هزینه دلار و موارد دیگر را دریافت خواهید کرد.

در اینجا برخی از مزایای برتر Gun Bot Shop آورده شده است:

 • درآمد غیرفعال ایجاد کنید.
 • پشتیبانی از 100+ تبادل
 • سازگار با مک، ویندوز، لینوکس
 • رابط گرافیکی بسیار مفید

10. Coin Rule

Coinrule به معامله گران ارزهای دیجیتال قدرت می دهد تا با معامله گران الگوریتمی حرفه ای و صندوق های تامینی بدون نیاز به کدنویسی رقابت کنند.

معاملات خودکار سفارشی را تنظیم کنید و هرگز یک رالی را از دست ندهید یا گرفتار شیفتگی نشوید. Coinrule با وسواس به دنبال شاخص‌های موثر بازار است تا تخصیص هوشمند وجوه را امکان‌پذیر کند و در عین حال کنترل ماشین معاملاتی خود را به شما بدهد.

چیزی که آنها را از رقبا متمایز می کند این است که می توانید از بین 250+ قانون از پیش تعیین شده انتخاب کنید. برخی از استراتژی های منحصر به فرد از جمله:

عملکرد برتر روزانه را جمع آوری کنید – به طور دوره ای وجوه خود را به توکن هایی منتقل کنید که عملکرد بهتری نسبت به موارد موجود در کیف پول شما دارند.

انباشت بر اساس قیمت – به صورت دوره ای یک توکن زیر یک قیمت تعریف شده جمع آوری کنید.

آنها می توانند به صرافی های اصلی از جمله: Binance، Coinbase Pro، Kraken، OKX، Bitstamp، Bitpanda Pro، KuCoin و BitMex متصل شوند.

منبع : unite.ai

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به