مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

بهترین ETF های بلاک چین در اکتبر 2022

بهترین ETF های بلاک چین در اکتبر 2022

آشنایی با ETF های بلاک چین

بلاک چین ستون فقرات ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم را تشکیل می دهد.
اگرچه کاربردهای آن بسیار گسترده‌تر است، و به طور بالقوه هر کاری را که نیاز به ثبت پایگاه داده و فراتر از آن دارد، متحول می‌کند.

برای سرمایه گذارانی که به دنبال سرمایه گذاری از پتانسیل هیجان انگیز این فناوری هستند،
صندوق های قابل معامله در مبادلات بلاک چین (ETF) به شما امکان می دهند به راحتی در صدها شرکتی که استراتژی های مبتنی بر بلاک چین را دنبال می کنند سرمایه گذاری کنید.

مشاور فوربس برای هدایت سرمایه گذاری های شما در این دسته جدید از ETF ها، ETF های بلاک چین موجود در بازار را بررسی کرده و آنها را بر اساس کل دارایی های تحت مدیریت (AUM) فیلتر کرده است.

بهترین ETF های بلاک چین در اکتبر 2022

 • Bitwise Crypto Industry Innovators ETF (BITQ)

 • Global X Blockchain ETF (BKCH)

 • Siren Nasdaq NexGen Economy ETF (BLCN)
 • Amplify Transformational Data Sharing ETF (BLOK)
 • First Trust SkyBridge Crypto Industry and Digital Economy ETF (CRPT)
 • VanEck Digital Transformation ETF (DAPP)
 • Fidelity Crypto Industry and Digital Payments ETF (FDIG)

**همه داده‌های این مقاله،  از پرونده‌های صندوق و مورنینگ استار، در تاریخ 1 اکتبر 2022 به دست آمده‌اند.

روش شناسی Methodology

در حال حاضر 22 ETF بلاک چین و بیت کوین توسط SEC برای تجارت در ایالات متحده تایید شده است.
این شامل معاملات ETF در شرکت‌های بلاک چین عمومی و معاملات آتی بیت‌کوین می‌شود.

روش ما برای انتخاب ETF های موجود در این لیست به شرح زیر بود:

 • از معامله ETF ها فقط در معاملات آتی بیت کوین به جای شرکت های بلاک چین که به صورت عمومی معامله می شوند، خودداری کنید.
 • ETF های باقیمانده را برای کسانی که بیش از 10 میلیون دلار کل AUM دارند فیلتر کنید.

این روند ما را به هفت ETF رساند. پرونده های ETF بلاک چین بیشتری در انتظار تایید SEC هستند. همانطور که دنیای ETF های بلاک چین به تکامل خود ادامه می دهد، ما روش شناسی جامع تری را ارائه خواهیم کرد که بهترین ها را از یک جهان حتی بزرگتر از صندوق های مشابه انتخاب می کند.

فناوری بلاک چین چیست؟

بلاک چین یک دفتر کل دیجیتال است که داده‌ها را ثبت می‌کند. – اغلب تراکنش‌های ارزهای دیجیتال، اگرچه می‌تواند هر نوع داده‌ای را مدیریت کند. – و آن را در شبکه گسترده‌ای از سیستم‌های کامپیوتری توزیع می‌کند.

همه گره‌های شرکت‌کننده در شبکه دارای کپی‌های یکسانی از لجر دیجیتال هستند، که دلیل بزرگی است برای اینکه هک کردن یا فریب دادن سیستم ممکن است دشوار (اما نه غیرممکن) باشد.

شکستن کلمه بلاک چین برای درک نحوه عملکرد سیستم مفید است.

رایانه‌هایی که در شبکه شرکت می‌کنند، داده‌ها را رمزگذاری می‌کنند – مثلاً قراردادهای هوشمند، تراکنش‌های بیت‌کوین یا اطلاعات زنجیره تأمین برای یک شرکت لجستیکی – به «بلوک‌هایی» که به دفتر دیجیتال دائماً در حال تکامل، معروف به «زنجیره» اضافه می‌شوند. همانطور که بلوک های جدید اطلاعات اضافه می شوند، کپی های تکراری از کل پایگاه داده در هر گره به روز می شوند.

همه گره ها باید مشروعیت داده های جدید را قبل از اضافه شدن به زنجیره تایید کنند. برای برخی از بلاک چین ها، این بدان معناست که اکثر گره ها تایید می کنند که سکه های رمزنگاری منفرد بیش از یک بار خرج نشده اند. از طرف دیگر برای یک شرکت لجستیک، این می‌تواند به این معنا باشد که گره‌های مختلف دریافت یا ارسال محموله‌ها را ثبت یا تأیید می‌کنند.

ETF های بلاک چین چیست؟

ETF های بلاک چین، صندوق های مبادله ای موضوعی هستند که مالک سهام شرکت هایی هستند که از فناوری بلاک چین استفاده یا توسعه می دهند. آن‌ها تمایل دارند در طیف گسترده‌تری از دارایی‌ها نسبت به ETF‌های بیت‌کوین یا ETF‌های ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند، که تمرکز بیشتری روی ردیابی قیمت ارزهای دیجیتال جداگانه دارند.

در حالی که امروزه ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین و اتریوم محبوب ترین استفاده برای بلاک چین هستند، این فناوری پتانسیل ارائه طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی را ارائه می دهد که فراتر از رمزنگاری هستند. بخش کانادایی Walmart را در نظر بگیرید که از فناوری بلاک چین برای ایجاد یک سیستم خودکار برای مدیریت فاکتورها و پرداخت‌ها برای شرکای تدارکات خود استفاده کرد.

ETF های ذکر شده در بالا در صدها شرکت مختلف سرمایه گذاری می کنند. آنها را می توان به چند دسته کلی تقسیم کرد:

 • شرکت هایی که صاحب ارزهای دیجیتال هستند. شرکت هایی مانند MicroStrategy و Tesla مقادیر زیادی بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال را در ترازنامه خود دارند.
 • صرافی ها و ماینرهای ارز دیجیتال. به عنوان مثال، کوین بیس یک صرافی ارز دیجیتال پیشرو است، در حالی که Marathon Digital یک شرکت استخراج بیت کوین است.
 • شرکت های خدمات مالی Galaxy Digital Holdings را در نظر بگیرید که دارایی‌های رمزنگاری‌شده را مدیریت می‌کند که ارزش خود را از بلاک چین می‌گیرند. در همین حال، بانک های جهانی HSBC و BNP Paribas طرح های بلاک چین را تامین مالی می کنند و در حال توسعه برنامه های بلاک چین خود هستند.
 • شرکت های فناوری سازندگان ریزتراشه مانند NVIDIA Corp و Advanced Micro Devices سخت افزاری را عرضه می کنند که به طور گسترده برای پشتیبانی از سیستم های بلاک چین استفاده می شود. شرکت‌های نرم‌افزاری مانند VMWare، پیشرو در محاسبات ابری، کسب‌وکارهایی متمرکز بر بلاک چین دارند.

چرا در ETF های بلاک چین سرمایه گذاری کنیم؟

این یک فناوری مهیج و هیجان انگیز است، اما بلاک چین تنها در مراحل اولیه توسعه است. ارزهای رمزنگاری شده به دلیل سودهای بزرگ و زیان های عظیم خود سرفصل های چشمگیری را به خود اختصاص داده اند، اما برنامه های کاربردی تر بلاک چین دارای مشخصات بسیار پایین تری بوده اند.

شرکت‌های دولتی بزرگ و مستقر در کسب‌وکارهای بلاک چین فعالیت کرده‌اند، در حالی که شرکت‌های کوچک‌تر و متمرکزتر، بلاک چین و رمزارز را در هسته عملیات خود قرار داده‌اند.
در هر صورت، هنوز یک اپلیکیشن اصلی، وجود ندارد که بلاک چین را به عنوان بخشی اصلی از آینده تجارت و فناوری مطرح کند.

این بدان معناست که سرمایه‌گذاری در سهام تنها یک یا چند شرکت مبتنی بر بلاک چین یا رمزارز بسیار مخاطره‌آمیز است. این باعث می‌شود که انتخاب یک ETF بلاکچین متنوع راهی کم‌خطر برای قرار گرفتن در معرض صنعت باشد. ETF های بلاک چین در لیست ما در ده ها یا حتی صدها سهام سرمایه گذاری می کنند و تنوع زیادی را در یک صندوق واحد فراهم می کنند.

با توجه به سرعت پیشرفت فضای بلاک چین، انتخاب یک ETF بلاک چین برای سبد سهام شما می تواند بهترین انتخاب ممکن برای سرمایه گذاری در این صنعت باشد.

منبع www.forbes.com

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)