مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

بهترین بازی های بلاک چین برای بازی و کسب درآمد در سال 2022

بهترین بازی های بلاک چین برای بازی و کسب درآمد در سال 2022

بهترین بازی های بلاک چین NFT برای کسب درآمد 2022

با درگیر شدن بازیکنان در حوزه کریپتو، بازی‌های بلاک چین محبوب‌تر می‌شوند.

محبوبیت بازی‌های بلاک چین همراه با دنیای وسیع‌تر بازی‌های آنلاین افزایش یافته است. با بازی های بلاک چین، می توانید NFT ها را در دنیای مجازی جمع آوری کرده و بازی کنید. بهترین بازی‌های NFT دارای بازارهای ثانویه قوی برای کارت‌ها و آیتم‌های کمیاب، به‌علاوه بسط‌ها و انتشارات مکرر برای هیجان‌انگیز نگه داشتن گیم‌پلی هستند.

چه در بازی های بلاک چین تازه کار باشید و چه به دنبال دنیای جدیدی برای کاوش هستید، این راهنما برای شما مناسب است. ما 5 بهترین بازی ارز دیجیتال را در سال 2022 مرور می کنیم و توضیح می دهیم که چه چیزی آنها را متمایز می کند.

5 بازی برتر NFT برای بازی در سال 2022

در اینجا یک مرور سریع از 5 بهترین بازی NFT که می توانید امروز امتحان کنید، آورده شده است:

 • Silks – به طور کلی بهترین بازی P2E Metaverse
 • Splinterlands – کاوش، مبارزه، و تجارت کارت در یک متاورس منحصر به فرد
  دنیای بیگانه Alien Worlds – متاورس با مضمون فضایی با هزاران امکانات
 • Cryptopop – بهترین بازی برای کسب درآمد کریپتو برای طرفداران Candy Crush
 • Gods Unchained – بهترین بازی NFT کارت های تجاری

نگاهی دقیق‌تر به بهترین بازی‌های رمزنگاری P2E

آیا می خواهید در مورد 5 بهترین بازی رمزنگاری بازی برای کسب درآمد (P2E) بیشتر بدانید؟ بیایید نگاه دقیق‌تری به این بازی‌ها بیندازیم.

1. Silks – در مجموع بهترین بازی P2E Metaverse

بهترین بازی های بلاک چین NFT برای کسب درآمد 2022

Silks یک پروژه کاملاً جدید NFT است که بهترین مسابقات اسب دوانی اصیل دنیای واقعی را با یک متاورس منحصر به فرد ترکیب می کند. با Silks، هر بازیکن می‌تواند یک اسب دیجیتال داشته باشد – که خود یک NFT است – که به یک اسب مسابقه در دنیای واقعی مرتبط است.

هر اسب NFT ویژگی های مشابهی با دوقلوی واقعی خود دارد. بنابراین، اگر اسبی به داشتن روکش قوی شناخته شود، اسب NFT از همان کیفیت بهره می برد.
Silks از اطلاعاتی در مورد سوابق مسابقه، تاریخچه آموزش، خطوط خونی، نژادها و موارد دیگر برای ساخت اسب های دیجیتال منحصر به فرد استفاده می کند که به طور ایده آل بازتاب اسب های مسابقه ای است که در مسیرهای واقعی در سراسر جهان حرکت می کنند.

علاوه بر این، عملکرد شما در بازی با عملکرد همتای دنیای واقعی اسب دیجیتال شما مرتبط است. وقتی اسب دنیای واقعی شما در مسابقه ای برنده می شود، ارز رمزنگاری شده STT درون بازی Silk،  به شما تعلق می گیرد.

هرچه STT بیشتری به دست آورید، بیشتر می توانید در پرورش و استیک شرکت کنید. البته، به عنوان NFT، اسب های دیجیتال نیز قابل معامله هستند و فرصتی برای بهره مندی از بازار ثانویه اسب های سیلک وجود دارد.

ابریشم نیز متاورس خاص خود را ایجاد کرده است که تجربه اسب دوانی را زنده می کند. شما می توانید اسب خود را در برابر رقابت برای اسب های دیجیتال در طیف گسترده ای از مسیرهای مسابقه قرار دهید. STT همچنین می تواند برای خرید زمین و اصطبل یا حتی برای شرط بندی در مسابقات اسب دوانی دیجیتال در اکوسیستم سیلک استفاده شود.

2. Splinterlands - کاوش، مبارزه و تجارت کارت ها در یک متاورس منحصر به فرد

بهترین بازی های بلاک چین NFT برای کسب درآمد 2022

Splinterlands یک بازی سرگرم کننده و سریع است که شبیه ترکیبی از Pokemon و Magic است. برخلاف دیگر بازی‌های کارتی که بازیکنان در آن به نبرد می‌پردازند، مبارزه در Splinterlands فقط چند دقیقه طول می‌کشد. بنابراین، می توانید وارد سیستم شوید و به همان اندازه که می خواهید بازی کنید.

چیزی که در مورد Splinterlands جالب است این است که جهان بازی دائما در حال گسترش است. تیم سازنده 500 کارت بازی و بیش از 64 توانایی منتشر کرده است. پروژه‌های جدید NFT که در بالای Splinterlands ساخته شده‌اند، دامنه کارت‌هایی را که می‌توانید بازی کنید و ترکیب‌های موجود را افزایش می‌دهند.

Splinterlands کسب جوایز را نیز برای بازیکنان آماتور آسان می کند. می‌توانید با رفتن به کوئست‌ها، به چالش کشیدن دیگر بازیکنان در بازی‌های رتبه‌بندی‌شده یا پیوستن به تورنمنت‌ها، کارت‌ها و نشانه‌های درون‌بازی جدید به دست آورید. کارت‌ها را می‌توان در بازار ثانویه داد و ستد کرد، آن‌ها را به ارز دیجیتال تبدیل کرد، یا حتی به سایر بازیکنان اجاره داد.

لجر نانو اس پلاس

کیف پول نسل سوم لجر

صفحه نمایش بزرگتر - حافظه بیشتر - امکان نصب بیش از 100 برنامه همزمان

ذخیره و مدیریت NFT

3. دنیای بیگانه (Alien Worlds) – متاورس با مضمون فضایی با هزاران امکانات

بهترین بازی های بلاک چین NFT برای کسب درآمد 2022

Alien Worlds یکی از بهترین بازی‌های P2E برای بازیکنانی است که می‌خواهند یک متاورس جدید را کشف کنند. در این بازی، تمام جهان در مقابل شما گسترده شده است. این به شما بستگی دارد که سیارات را مستعمره کنید، یک دولت و اقتصاد فعال تشکیل دهید، و سیارات دور را کاوش کنید.

چیزی که درباره Alien Worlds قابل توجه است این است که می تواند هم مشارکتی و هم رقابتی باشد. می‌توانید برای کاوش و یافتن NFT‌های جدید به سایر بازیکنان بپیوندید یا حتی قطره‌های NFT خود را ایجاد کنید. شما فقط می توانید بهترین NFT را برای سال 2022 ایجاد کنید. بازیکنان همچنین می توانند برای ایجاد بازی های کوچک یا سازماندهی بدنه سیاسی یک سیاره به یکدیگر بپیوندند.

از سوی دیگر، شما همچنین می توانید با کاوشگران دیگر برای ادعای قلمرو یا ارز خود مبارزه کنید. برای بازیکنانی که فقط می‌خواهند کاوش کنند، Alien Worlds ماموریت‌های NFT را ارائه می‌کند که شما را به یک جستجوی دور در سراسر کهکشان می‌فرستد. Mission NFTs را می توان با Trillium، ارز دیجیتال درون بازی، مبادله کرد که این را به یکی از بهترین بازی های رمزنگاری بازی برای کسب درآمد تبدیل می کند.

4. Cryptopop – بهترین بازی برای کسب درآمد کریپتو برای طرفداران Candy Crush

Cryptopop در اصل Candy Crush برای بلاک چین است. به جای گروه بندی الماس ها و جواهرات، Cryptopop از شما می خواهد که نمادهای ارزهای دیجیتال را با هم گروه بندی کنید.

هر چه تعداد سکه های بیشتری را منفجر کنید، بیشتر می توانید در Cryptopop درآمد کسب کنید. این بازی P2E به شما PopCoin می دهد، یک توکن ERC-20، همانطور که در جدول امتیازات بازی بالا می روید. 10 امتیاز بازی به ارزش 1 پاپ کوین است، بنابراین می توانید به سرعت مقدار زیادی ارز دیجیتال به دست آورید.

نکته خوب در مورد Cryptopop این است که بسیار ساده تر از سایر بازی های بلاک چین است. اگر در بازی‌های P2E تازه کار هستید و می‌خواهید در حین انجام کاری آرامش‌بخش، کریپتو به دست آورید، این بازی مطمئناً این کار را انجام می‌دهد.

5. Gods Unchained – بهترین بازی NFT کارت های تجاری

Gods Unchained یک بازی کارتی تجارت دیجیتال است که به شما امکان می دهد با سایر بازیکنان مبارزه کنید. این بازی توسط کریس کلی، کارگردان سابق بازی Magic: The Gathering Arena ساخته شده است و در حال حاضر بیش از 50 میلیون دلار فعالیت تجاری جذب کرده است.

در حین بازی، با برنده شدن در مبارزات، کارت های جدیدی به دست می آورید. هر کارت در Gods Unchained یک NFT است، بنابراین بازیکنان صاحب کارت‌های خود هستند و می‌توانند آن‌ها را در بازار ثانویه معامله کنند. با گذشت زمان، می‌توانید عرشه کامل خود را بسازید و کارت‌های کمیاب را با ارزهای دیجیتالی تعویض کنید تا بازی خود را به پول نقد تبدیل کنید.

Gods Unchained در حال حاضر دارای 2 نسخه بسط شده است – Trial of the Gods و Divine Order. قابل ذکر است، Gods Unchained برای شروع بازی رایگان است، اگرچه اگر می‌خواهید در حال اجرا روی زمین باشید، می‌توانید برای دسته کارت استارتر نیز هزینه کنید.

نتیجه گیری بهترین بازی های بلاک چین

بازی‌های بلاک چین راهی برای کشف دنیای مجازی، رقابت با بازیکنان و ساخت مجموعه‌ای از NFT‌های ارزشمند ارائه می‌دهند. همانطور که مهارت شما بهبود می یابد، می توانید جوایز رمزنگاری کسب کنید و حتی NFT ها را در بازارهای ثانویه بفروشید تا بازی خود را به رمز ارز تبدیل کنید.

اگر به دنبال بهترین بازی P2E در سال 2022 هستید، Silks را بررسی کنید. Silks در پیوند دادن متاورس خود به مسابقات اسب‌سواری در دنیای واقعی منحصربه‌فرد است و اقتصاد درون بازی راه‌های مختلفی را برای کسب پاداش ارائه می‌کند. 

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به