مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

10 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در ژوئن 2022

10 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در ژوئن 2022

10 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در ژوئن 2022:بیت کوین – اتریوم – ریپل -لایت کوین – دوج کوین – کاردانو – پولکادوت – ترا (LUNA) و …

اگر یکی از کسانی هستید که به دنبال فرصت های سرمایه گذاری در کریپتو است. و می‌خواهید بدانید که بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت در سال 2022 کدام هستند. در این صورت شما در جای درستی هستید، در اینجا تعدادی از بهترین ارزهای دیجیتال را که می‌توانید برای سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت انتخاب کنید،معرفی می کنیم.

همانطور که کریپتوکارنسی به طور مداوم در سطح جهانی افزایش می یابد. سرمایه گذاران به آن علاقه نشان می دهند زیرا در حال تبدیل شدن به یک ارز قابل اعتماد و مفید است. این یک ارز دیجیتال است. هزاران ارز رمزنگاری شده مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، دوج کوین و غیره وجود دارد. در حال حاضر، 10000+ ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری و تجارت در دسترس است.

سرمایه‌گذاران جدید معمولاً به دنبال سرمایه‌گذاری‌های کوتاه‌مدت هستند تا ریسک موجود در کریپتو را آزمایش کنند. سپس آنها به طور کلی با حداقل مقدار در Crypto سرمایه گذاری می کنند. برای سرمایه‌گذار جدید، تأیید اینکه سرمایه‌گذاران، بانک‌ها و دولت‌های کشور شما به آن ارز، مجوز یک ارز دیجیتال باثبات را می دهند، بسیار مهم است.

ارز دیجیتال چیست؟

کریپتوکارنسی یا ارز دیجیتال، یک رشته داده رمزگذاری شده است. که یک واحد پول را نشان می دهد.

این یک ارز دیجیتال و مجازی است. که توسط رمزنگاری ایمن شده است. ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز هستند، به این معنی که توسط دولت یا سایر موسسات مالی صادر نمی شوند. توسط یک شبکه همتا به همتا به نام بلاک چین نظارت و سازماندهی می شود.

شکی نیست که Cryptocurrency یک عنصر مهم و رو به رشد در اقتصاد دیجیتال امروزی است. در اینجا لیستی از 10 بهترین ارز دیجیتال برتر وجود دارد، مخصوصاً برای اینکه کارها را آسانتر کنید. برای سرمایه گذاری کوتاه مدت می توانید هر یک از موارد زیر را از سال 2022 خریداری کنید.

لیست 10 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری کوتاه مدت:
بیایید 10 بهترین ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری کوتاه مدت را بررسی کنیم.

 1. بیت کوین (BTC)
 2. اتریوم (ETH)
 3. ریپل (XRP)
 4. لایت کوین (LTC)
 5. دوج کوین (DOGE)
 6. کاردانو (ADA)
 7. پولکادوت (DOT)
 8. Terra (LUNA)
 9. الگوراند (ALGO)
 10. بیت کوین کش (BCH)

1. بیت کوین (BTC)

بیت کوین (BTC) یکی از بهترین ارزهای دیجیتالی است، که تا به امروز وجود دارد.

این ارز توسط یک گروه یا گروهی از توسعه دهندگان ناشناس با استفاده از نام ساتوشی ناکاموتو در سال 2009 ایجاد شد. بیت کوین یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است، به این معنی که دولت یا هر موسسه مالی آن را صادر نمی کند.

بیت کوین - اتریوم - ریپل -لایت کوین - دوج کوین - کاردانو - پولکادوت - ترا (LUNA)

این به منظور پرداخت به جای پول، بر اساس بلاک چین یا سیستم لاگ لگر ساخته شده است. بیت کوین (BTC) اکنون به یک ارز دیجیتال اصلی تبدیل شده است.

این بر روی یک Blockchain یا یک لجر لاگینگ کار می‌کند، که شبکه‌ای از هزاران رایانه است که تراکنش‌ها را با حل یک معمای رمزنگاری، بدون هیچ گونه دخالت شخص ثالث تأیید می‌کند.

بیت کوین به منظور پرداخت همتا به همتا (Person-to-Person) در محل پول یا چک اختراع شد. این یک شبکه امن است.

بیت کوین (BTC) نامی شناخته شده برای کریپتوکارنسی است، بر تمام ارزهای دیجیتال دیگر حاکم است و محبوبیت آن الهام بخش همه ارزهای دیجیتال دیگر است. اگر می خواهید بیت کوین بخرید، بنابراین می توانید آن را از چندین صرافی خریداری کنید. به گفته منابع، پس از استخراج 21 میلیون سکه، هرگز سکه جدیدی ایجاد نخواهد شد.

قیمت بیت کوین به طور مداوم در حال رشد است، همانطور که مفسران بازار معتقدند که بیت کوین می تواند تا پایان سال 2022 به 100000 دلار برسد.

ارزش بازار بیت کوین (BTC):

ارزش بازار فعلی بیت کوین تا اول ژوئن 2022 حدود 600 میلیارد دلار است.

2. اتریوم (ETH):

اتریوم دومین ارز دیجیتال با ارزش است. به اتر نیز معروف است. اتریوم یک ارز دیجیتال پرداخت نیست، بلکه یک برنامه کامپیوتری غیرمتمرکز است. خالق اتریوم ویتالیک بوترین آن را در سال 2013 بر روی کاغذ سفید کشف کرد. سپس در سال 2015، بخشی از کریپتوکارنسی شد.

ارز دیجیتال بیت کوین - اتریوم - ریپل -لایت کوین - دوج کوین - کاردانو - پولکادوت - ترا (LUNA) - 3 ارز دیجیتال برتر برای خرید در ماه جولای 2023

از سال 2015 به طور مداوم در حال رشد است و امروزه به یک ارز دیجیتال ارزشمند تبدیل شده است. اتریوم توسط برنامه نویس ویتالیک بوترین ساخته شده است. این یک برنامه غیرمتمرکز جهانی است که توسط فناوری بلاک چین طراحی شده است.

هدف از ساخت این اپلیکیشن ایمن و ایمن در فناوری بلاک چین، ارائه یک فناوری بلاک چین ایمن و مطمئن است. این یک ارز دیجیتال نیست، یک برنامه کاربردی به نام اتر است که مورد علاقه برنامه نویسان است.

توسط هزاران رایانه، که برای عملیات قرارداد هوشمند در شبکه اتریوم استفاده می شود، ایمن نگه داشته می شود.

به عنوان یک توکن در شبکه بلاک چین برای پرداخت منتشر می شود. در سال 2016 اتریوم به دو بخش اتریوم و اتریوم کلاسیک تقسیم شد. برنامه Ethereum یک برنامه قرارداد هوشمند است.

ارزش بازار اتریوم (ETH):

اگر در مورد ارزش آن صحبت کنیم، از زمانی که در سال 2015 به عنوان ارز دیجیتال پذیرفته شد، روز به روز در حال بهبود است. ارزش آن به سرعت در حال رشد است و بر اساس ارزش آن به دومین ارز دیجیتال بزرگ در جهان تبدیل شده است که روی آن سرمایه گذاری می شود. کوتاه مدت و همچنین در بلند مدت.

ارزش فعلی اتریوم تقریباً 500 دلار است و از سال 2016، ارزش اتریوم 7000٪ افزایش یافته است، ارزش بازار فعلی اتریوم حدود 300 میلیارد دلار است.

3. ریپل (XRP):

ریپل بخشی از کریپتوکارنسی است. در سال 2012 توسط دو مهندس کریس لارسن و جد مک کالب اختراع شد.

ریپل یک ارز دیجیتال است. در مراحل اولیه، ریپل با مشکلات زیادی روبرو بود، اما به مرور زمان خود را بهبود بخشید، و از ۱۵ می ۲۰۱۸ ریپل در واقع شروع به رشد کرد، اکنون ریپل به یک ارز دیجیتال قابل اعتماد تبدیل شده است.

این یک شبکه پرداخت باز است که از فناوری بلاک چین پشتیبانی می کند. فرآیند اصلی ریپل یک مبادله دارایی تسویه پرداخت است و همچنین می تواند برای تراکنش های بین المللی که مشابه سیستم سوئیفت است نیز استفاده شود و می توانیم ارز خود را به ارز دیگری که توسط بانک ها و موسسات مالی استفاده می شود منتقل کنیم.

ریپل نام ارز دیجیتال و شبکه است و ریپل یک توکن XRP را منتشر کرد، نقش XRP این است که به عنوان یک مکانیسم میانی مبادله بین دو ارز یا شبکه به عنوان نوعی نامگذاری لایه تسویه موقت کار کند.

ریپل یک پلت فرم غیرمتمرکز منبع باز و همتا به همتا است که توسط بسیاری از بانک ها یا مؤسسات مالی قابل قبول است تا امکان انتقال ایده آل پول به هر شکل دلار به یورو و بیشتر را فراهم کند.

خدمات سریع و تسهیلات تسویه پرداخت آن را خاص و قابل اعتماد کرده است. XRP در محصولات خود برای تسهیل تبدیل سریع بین ارزهای مختلف استفاده می شود. 100 میلیارد توکن XRP وجود دارد و اکنون هیچ توکن جدیدی ایجاد نشده است. ریپل مالک 61 توکن بیلون است و توکن های XRP یدکی برای استفاده در بازار موجود است.

ارزش بازار ریپل (XRP):

اگر در مورد ارزش بازار آن صحبت کنیم، در 3 ژوئن 2022 حدود 19,766,545,939 دلار و ارزش بازار کاملاً رقیق شده آن حدود 40,888,706,300 دلار است.

4. لایت کوین (LTC)

لایت کوین بخشی از ارز دیجیتال است. این ارز توسط چارلی لی در سال 2011 ایجاد شد.

لایت کوین یک نوع ارز پرداخت دیجیتال است. که می تواند توسط اینترنت برای پرداخت استفاده شود. لایت کوین یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است. لایت کوین آنقدر شبیه بیت کوین است، که به آن برادر کوچکتر بیت کوین می گویند.

لایت کوین یک ارز دیجیتال همتا به همتای منبع باز است که از فناوری بلاک چین پشتیبانی می کند. لایت کوین همچنین به عنوان یک سیستم پرداخت آنلاین درست مانند Paypal و Paytm عمل می کند، زیرا آنها پول را به کاربر دیگری منتقل می کنند.

لایت کوین مشابه این نوع سیستم‌های پرداخت کار می‌کند، اما با سایرین متفاوت است. لایت کوین با دیگران متفاوت است و هدف اصلی لایت کوین آن را متفاوت می کند سرعت، تراکنش های امن و بسیاری موارد دیگر است.

این یک شبکه مبتنی بر اسکریپت بسیار امن است که آن را از مکانیسم بیت کوین متفاوت می کند. لایت کوین بر اساس کد منابع بیت کوین است، اما سرعت کوتاه شدن آن آن را متفاوت می کند، به همین دلیل به آن ارز رمزنگاری Sliver می گویند.

این چهارمین بار سریعتر از ساخت بلوک است که می تواند تراکنش ها را به راحتی تأیید کند. 84 میلیون لایت کوین استخراج شده است.

ارزش بازار لایت کوین (LTC):

اگر در مورد ارزش بازار آن صحبت کنیم، در 3 ژوئن 2022 حدود 4,526,008,678 دلار و ارزش بازار کاملاً رقیق شده آن 5,400,392,641 دلار است.

5-دوج کوین: بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در ژوئن 2022

دوج کوین همچنین یک ارز دیجیتال منبع باز همتا به همتا است. Dogecoin به عنوان یک شوخی توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر در سال 2013 ساخته شد. یک داستان خنده دار پشت آن وجود دارد که به عنوان یک شوخی بر اساس الگوی رفتاری محبوب Shiba Inc ساخته شده است.

Dogecoin تصویر یک سگ شیبا اینو را به عنوان لوگوی خود دارد. علاوه بر همه اینها، در حال رشد و تبدیل شدن به بخشی از ارز دیجیتال است. Dogecoin یک شبکه همتا به همتا است، همچنین در حال کار بر روی اصول اولیه Litecoin است که از یک الگوریتم اسکریپت استفاده می کند، قیمت پایین و عرضه نامحدود آن است.

این برای تجارت است با استفاده از آن می توانید معامله کنید. رشد سریع Dogecoin زمانی که ثروتمندترین فرد روی زمین و کسب و کار Tickon یکی از بنیانگذاران Space x و Tesla Alon mask توییت کردند که یک کپی از Dogecoin را به فضا ارسال خواهند کرد، اکنون پس از مشاهده ارزش رو به رشد Dogecoin،و علاقمندی به آن، مردم نیز از آن استفاده می کنند. 

128 میلیارد Dogecoin در سراسر جهان در گردش است.

ارزش بازار دوج کوین :

ارزش بازار Dogecoin حدود 10,932,450,312 دلار و ارزش بازار کاملاً رقیق شده حدود 10,915,093,698 دلار است.

6. کاردانو (ADA): بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در ژوئن 2022

Cardano یک پلت فرم غیرمتمرکز Proof-to-Skein (PoS) Blockchain است. که هدف آن اجرای قراردادهای هوشمند است. توسط چارلز هاسکینسون با جایگزین کارآمد شبکه اثبات کار (Pow) ایجاد شد.

Cardano

Cardano با هدف اجتناب از بخش‌های انرژی‌بر فرآیند استخراج که با اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال به نظر می‌رسید، ایجاد شد و همچنین مشکلات پیش روی شبکه‌های بلاک چین را درک کرد.

مدل اثبات به سهام به صاحبان این امکان را می دهد که سکه ها را به اشتراک بگذارند و گره های اعتبار سنجی خود را ایجاد کنند، که باعث سازگاری با محیط زیست می شود. کاردانو توکن خود را در قالب ADA منتشر می کند که به آن توکن ADA می گویند.

تقریباً 45 میلیارد سکه کاردانو موجود است و کل عرضه تقریباً 32 میلیارد است.

ارزش بازار کاردانو (ADA):

ارزش بازار کاردانو (ADA) حدود 19,964,873,520 دلار و ارزش بازار کاملاً رقیق شده حدود 26,450,999,7910 دلار است.

7. پولکادوت (DOT): بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در ژوئن 2022

Polkadot یک پلتفرم بلاک چین پیشرفته است یا پلتفرم بلاک چین نسل بعدی است که از پروتکل لایه 0 استفاده می کند. Polkadot توسط Gavin Wood در سال 2016 ایجاد شد، Gavin wood مدیر ارشد فناوری اتریوم بود و زبان برنامه نویسی Solidity را اختراع کرد که به ایجاد ارزهای دیجیتال جدید کمک می کند.

10 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در ژوئن 2022

پولکادوت یک شبکه چندگانه است که می تواند بسیاری از بلاک چین ها را به یک شبکه تبدیل کند و بلاک چین ها با پولکادوت به نام زنجیره پارا متصل می شوند، این زنجیره ها به صورت موازی با هم کار می کنند.

پولکادوت روی مشکلاتی که سایر ارزهای رمزنگاری شده مانند سرعت، امنیت و تمرکززدایی با آن مواجه هستند، کار می کرد، به طوری که آنها می توانند تنها در یک شبکه با هم کار کنند، هدف ایجاد شبکه ای بود که یک شبکه کاملاً غیرمتمرکز است. پولکادوت یک شبکه وب 3.0 است.

Polkadot فناوری ساخت ارز دیجیتال و بلاک چین خود را در حین استفاده از امنیت Polkadot فراهم می کند. این یک شبکه قرارداد هوشمند است که برای تراکنش‌های ایمن بدون شخص ثالث قابل اعتماد، اتصال و قابلیت همکاری بین بلاک چین‌ها را فراهم می‌کند.

Polkadot به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا بلاک چین و ارز خود را ایجاد کنند. و این یک شبکه بسیار امن برای انتقال زنجیره ای متقابل داده ها یا دارایی ها بین بلاک چین های مختلف است. پولکادوت قاتل اتریوم نیز نامیده می شود.

پولکادوت در حال حاضر به یک ارز دیجیتال ارزشمند و قابل اعتماد تبدیل شده است و همچنین به طور مداوم در حال رشد است و ویژگی جالب DOT این است که محدودیت سختی برای عرضه سکه های پولکادوت آن در حدود 1 میلیارد است و در زمان نگارش این مقاله، عرضه سکه های پولکادوت در گردش است. 987,579,314.96 DOT. بلکه یک توکن جدید دائما در گردش است.

ارزش بازار پولکادوت (DOT):

ارزش بازار پولکادوت (DOT) حدود 9,130,124,329 دلار و ارزش بازار کاملاً رقیق شده حدود 10,200,234,384 دلار است.

8. ترا (LUNA): بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در ژوئن 2022

Terra یک پلت فرم شبکه بلاک چین منبع باز است که یک شبکه اثبات سهام (PoS) است که با استفاده از آن کاربران می توانند سکه های پایدار بسازند. الگوریتم های آن به گونه ای توسعه یافته است که ارز فیات آن می تواند هر ارز دیجیتال دیگری را ردیابی کند.

10 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در ژوئن 2022

حفظ تعادل بین دو نوع ارز دیجیتال است. Terra به ساخت سکه‌های پایدار مانند کوین‌های پایدار مبتنی بر terra و TerraUSD کمک کرد که ارزشی برابر با ارز فیزیکی دارند. سکه های TerraUSD با کمک Terra ساخته می شوند و ارزش این سکه همیشه برابر با دلار آمریکا معمولی است.

از قدرت لونا برای ضرب بیشتر سکه های پایدار Terra استفاده می شود. سکه های Terra توسط دانیل شین و دو کوون در سال 2018 ایجاد شدند.

ترا و لونا در یک کنسرت بر اساس عرضه و تقاضا کار می‌کنند، به این معنی که وقتی قیمت سکه پایدار بالاتر از ارزش واحد پولی آن افزایش می‌یابد، کاربران سعی می‌کنند لونای خود را بسوزانند تا تعداد بیشتری از آن سکه‌های پایدار Terra را ایجاد کنند، و وقتی ارزش آن کاهش می‌یابد، مقایسه کنید. ارز اصلی آن، این امر کاربران را تشویق می کند تا سکه های پایدار Terra بیشتری ضرب کنند.

حداکثر عرضه سکه ترا هنوز مشخص نشده است، بنابراین حداکثر عرضه این سکه ترا وجود ندارد، غیرقابل شمارش است و کل عرضه آن حدود 845 میلیون است.

ارزش بازار Terra (LUNA):

ارزش بازار Terra (LUNA) حدود 611,378,016 دلار و بازار کاملاً رقیق شده حدود 645,805,662 دلار است.

9. الگوراند (ALGO): بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت

الگوراند پلتفرم شبکه ارز دیجیتال و بلاک چین است. Algrando یک شبکه Proof-Of-Stake (PoS) منبع باز است. این توسط استاد موسسه فناوری ماساچوست، سیلویو میکالی در سال 2017 ایجاد شد.

10 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در ژوئن 2022

شبکه Algorand برای تراکنش های سریع پرداخت های عمده ایجاد شده است. Algorand می تواند سایر شبکه های مبتنی بر ارزهای دیجیتال و بلاک چین را رهبری کند. می تواند مبالغ عمده را به سرعت پرداخت کند و از فناوری امن و بلاک چین برای پرداخت تراکنش های مبتنی بر الگوراند استفاده کند.

بازار الگوراند یک پلت فرم بسیار کارآمد و قابل اعتماد است که می تواند پرداخت های سریع انجام دهد. این یک شبکه امن است. یعنی دیگران نمی توانند تراکنش شما را ببینند و کد خود را بسازند.

بلاک چین Algorand از مکانیزم اجماع به نام اثبات خالص سهام استفاده می کند. Algorand، سکه بومی پلتفرم Algorand، برای ایمن سازی پلتفرم و پاداش دادن به اپراتورهای پلتفرم استفاده می شود.

این بهترین رقیب برای اتریوم است، به همین دلیل است که به طور مداوم در حال رشد است و ویژگی های آن باعث محبوبیت بیشتر آن می شود. مجموع عرضه ALGO حدود 10 میلیارد سکه است و تقریباً 7 میلیارد سکه ALGO در بازار موجود است.

ارزش بازار Algorand (ALGO):

ارزش بازار Algorand (ALGO) حدود 2,571,483,375 دلار و ارزش بازار کاملاً رقیق شده حدود 3,747,258,923 دلار است.

10. بیت کوین کش (BCH):

بیت‌کوین کش (BCH) نیز بخشی از ارز دیجیتال است. در سال 2017 ایجاد شد. این یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز نظیر به همتا است. این فورک بیت کوین است و هدف از ایجاد آن افزایش اندازه بلوک، امکان پردازش تراکنش های بیشتر و بهبود مقیاس پذیری است.

10 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در ژوئن 2022

در ابتدا، بیت‌کوین به‌عنوان یک ارز دیجیتال همتا به همتا ساخته شد که برای تراکنش‌های روزانه استفاده می‌شد، پس از مدتی که بیت‌کوین پیشرفت کرد، به جای ارز تبدیل به یک وسیله سرمایه‌گذاری شد، سپس کاربران با مشکلات مقیاس‌پذیری بلاک چین مواجه شدند، زیرا نمی‌توانست تعداد افزایش‌یافته را مدیریت کند. از معاملات

زمان و کارمزد تراکنش در بلاک چین بیت کوین افزایش یافت، اندازه آن 1 مگابایت برای یک بلوک بیت کوین بود، سپس بیت کوین کش را اختراع کردند.

بیت‌کوین کش عمدتاً یک شبکه تراکنش روزانه همتا به همتا است، که در آن اندازه یک بلوک 8 مگابایت تا 32 مگابایت است، در نتیجه پردازش انتقال بیشتر در هر بلوک پایان می‌یابد، که آن را قابل اعتمادتر و ارزشمندتر می‌کند.

میانگین تعداد تراکنش ها در بلاک چین بیت کوین کش در طول آزمایش در سال 2018 حدود 25000 در هر بلوک است. بیت کوین اکنون یک ارز دیجیتال غیرقابل تقسیم است و روند تراکنش، سرعت و هزینه کم آن را بسیار منحصر به فرد کرده است.

این جدیدترین و ارتقا یافته بیت کوین است. بر اساس کار، امکانات و سیستم پیشرفت پرداخت آن را از بیت کوین متمایز می کند. این برای سرمایه گذاری در کوتاه مدت خوب است.

ارزش بازار بیت کوین کش (BCH):

ارزش بازار بیت کوین کش (BCH) حدود 3,516,553,855 دلار و ارزش بازار کاملاً رقیق شده حدود 3,871,417,713 دلار است.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)