مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2024 (8 ارز دیجیتال)

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2024 (8 ارز دیجیتال)

سرمایه گذاری در سال 2024 در بهترین ارز دیجیتال . ارزهای دیجیتال پول دیجیتالی است که توسط یک سیستم مرکزی مانند یک دولت مدیریت نمی شود. در عوض، این مبتنی بر فناوری بلاک چین است که بیت کوین محبوب ترین آن است. همانطور که پول دیجیتال همچنان در وال استریت جذابیت پیدا می کند، گزینه های بیشتری در دسترس قرار می گیرند.

در حالی که شما می توانید از ارز دیجیتال برای خرید استفاده کنید، اکثر مردم آن را به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت در نظر می گیرند. با این حال، نوسانات سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را مخاطره‌آمیز می‌کند، همانطور که با سقوط آزاد 2021-2022 در بین ارزهای دیجیتال، از جمله استیبل کوین‌های متصل به دلار آمریکا نشان داده شد. مهم است که بدانید قبل از خرید به چه چیزی وارد می شوید.

8 سرمایه گذاری برتر ارزهای دیجیتال در سال 2024

اینها هشت ارز دیجیتال برتر هستند که می توانند ارزش سرمایه گذاری در سال 2024 را داشته باشند.

1. بیت کوین (BTC) Bitcoin بهترین گزینه سرمایه گذاری در سال 2024

بیت کوین برای طولانی ترین زمان موجود در بین ارزهای دیجیتال وجود داشته است. به راحتی می توان فهمید که چرا این شرکت پیشرو است، با قیمت و ارزش بازاری که بسیار بالاتر از سایر گزینه های سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال است.

بسیاری از مشاغل در حال حاضر بیت کوین را به عنوان پرداخت می پذیرند. به عنوان مثال، ویزا با بیت کوین معامله می کند. و پس از یک وقفه طولانی ارزهای دیجیتال، Stripe از طریق مشارکت خود با OpenNode به بازرگانان اجازه می دهد تا تراکنش ها را تسویه کنند و پرداخت ها را به بیت کوین تبدیل کنند. بانک های بزرگتر نیز شروع به گنجاندن تراکنش های بیت کوین در عرضه های خود کرده اند.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2024 (8 ارز دیجیتال)

در یک امتیاز بزرگ برای ارزش بیت کوین به عنوان یک دارایی سرمایه گذاری، چندین شرکت، از جمله Fidelity و BlackRock، سرانجام تأییدیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار را برای صندوق های نقدی معامله شده در بورس بیت کوین دریافت کردند. به گزارش کوین تلگراف، در واقع، SEC هر 10 درخواست ارسال شده به آن را تایید کرد.

در حالی که سرمایه گذاران از سال 2021 می توانند به طور غیرمستقیم در بیت کوین سرمایه گذاری کنند، از طریق صندوق های قابل معامله در بورس که قراردادهای آتی بیت کوین دارند، تصمیم SEC ETF هایی را تأیید کرد که خود بیت کوین را نگه می دارد و به سرمایه گذاران راهی برای سرمایه گذاری مستقیم در این ارز دیجیتال بدون نیاز به خرید یا خرید می دهد. سکه های خود را ذخیره کنند

به گزارش رویترز، تنها چهار روز از معامله برای ETF اصلی بلک راک، iShares Bitcoin Trust ETF طول کشید تا به یک میلیارد دلار دارایی برسد. صندوق بیت کوین Wise Origin Fidelity’s با دارایی های 874.6 میلیون دلاری فاصله چندانی ندارد.

خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا

معاملات خرید و فروش تتر، بیت کوین و.....

تمام ارزهای لیست شده در بایننس 

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان، بدون محدودیت 

خطرات سرمایه گذاری در بیت کوین

ارزش بیت کوین تمایل به نوسانات زیادی دارد. ممکن است در طول هر ماه شاهد افزایش یا کاهش قیمت هزاران دلار باشید. این مطمئناً در سال 2022 درست بود، زیرا همانطور که CNBC گزارش داد، قیمت بیت کوین با نزدک مرتبط بود و فرضیات قبلی مبنی بر اینکه بیت کوین به عنوان محافظ در برابر تورم عمل می کند را به چالش می کشد.

قیمت‌ها از آن زمان تا حدودی به لطف تایید SEC ETF‌های نقدی افزایش یافته است، اما با توجه به اینکه این صندوق‌های سرمایه‌گذاری جدید هستند، تحلیلگران تنها می‌توانند در مورد تاثیری که در بلندمدت بر ارزش بیت‌کوین خواهند داشت، حدس بزنند.

2. اتریوم (ETH) برای سرمایه گذاری در سال 2024

اتریوم شبکه ای است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا ارز دیجیتال خود را ایجاد کرده و قراردادهای هوشمند را با استفاده از شبکه مستقر کنند. در حالی که اتریوم از نظر ارزش بسیار عقب تر از بیت کوین است، از سایر رقبا نیز بسیار جلوتر است.

اگرچه اتریوم سال‌ها پس از برخی ارزهای دیجیتال دیگر عرضه شد، اما به دلیل فناوری منحصربه‌فردش از جایگاه خود در بازار فراتر رفته است. این در حال حاضر محبوب ترین بلاک چین و دومین ارز دیجیتال بزرگ پس از بیت کوین است.

دنیای ارزهای دیجیتال پیش‌بینی می‌کرد که اتریوم پس از استقرار یک به‌روزرسانی با نام مستعار «ادغام» که شبکه اتریوم را به اجماع مبتنی بر اثبات سهام سوق داد، جایگاه بیشتری به دست آورد. این ارتقا برای دارندگان اتریوم ضد بحران بود، اما راه را برای تکامل آینده اتریوم از نظر مقیاس‌پذیری، کاهش هزینه و ارتقای امنیت هموار کرد.

اگرچه اتر پذیرش گسترده ای برای بیت کوین ندارد، شرکت های سنتی در حال ورود هستند. وال استریت ژورنال گزارش داد، برای مثال، Fidelity نیروی کار فناوری خود را برای ایجاد زیرساخت مورد نیاز برای ارائه خدمات نگهداری و تجارت اتریوم به مشتریان خود افزایش داد. اگر کارگزاری‌های دیگر به این امید که SEC ETF‌های اتریوم نقطه‌ای را تایید نکند، احتمالاً دنبال خواهند شد.

انجام معاملات حجم بالا و عمده بدون احراز هویت

جهت انجام معاملات حجم بالا و بدون احراز هویت با شماره تماس دفتر مرکزی 28423217-021 و یا شماره همراه 09353810897 با ما در ارتباط باشید.

خطرات سرمایه گذاری در اتریوم

اگرچه ادغام کارایی انرژی اتریوم را بسیار بهبود بخشید، اما سرعت پایین تراکنش یا کارمزد بالای گاز را برطرف نکرد. این پلتفرم در حال حاضر تنها یک “خط” برای انجام معاملات دارد. این می تواند منجر به طولانی تر شدن پردازش تراکنش ها در هنگام بارگیری بیش از حد شبکه شود.

کارمزد تراکنش ها نیز بالاست. برای بهبود در آنجا، کاربران باید منتظر بمانند تا اتریوم “dankharding” را پیاده سازی کند، که به چندین ارتقا نیاز دارد. به گفته سایت توسعه اتریوم، پروتو شاردینگ، مرحله‌ای میانی در این فرآیند، از جمع‌آوری‌ها برای کاهش هزینه‌ها استفاده می‌کند. جمع‌آوری‌ها صدها تراکنش را در یک تراکنش در لایه یک جمع می‌کنند و می‌توانند کارمزدها را تا 100 برابر کاهش دهند.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2024 (8 ارز دیجیتال)

3. بایننس کوین Binance Coin (BNB) بهترین ارز دیجیتال

بایننس کوین که اکنون BNB نامیده می‌شود، به دلیل عملکردش در طول زمان، ثابت کرده است که یکی از گزینه‌های سرمایه‌گذاری با ثبات‌تر است. این توکن بومی بایننس است که بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان است و در Binance.US نسخه ای است که ساکنان ایالات متحده باید از آن استفاده کنند. اما علیرغم عملکرد گسترده و موفقیت سکه در زیر پروژه‌های بایننس، BNB هنوز یک سرمایه‌گذاری بسیار ناپایدار است.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2021 (8 ارز دیجیتال)

یکی از مواردی که به نفع BNB عمل می کند این است که بایننس هر سه ماه یک بار سکه ها را می سوزاند یا از بین می برد. آخرین سوزاندن، که در 16 اکتبر رخ داد، عرضه سکه را به میزان 2.14 میلیون توکن کاهش داد – تقریباً 480.39 میلیون دلار. در کوتاه مدت تأثیری بر قیمت ها نداشت، اما مدیریت تعداد توکن ها می تواند در طول زمان با ایجاد کمیاب تأثیر مثبتی داشته باشد. BNB مجموعاً 149,548,528 عرضه دارد که همه آنها در حال گردش هستند.

شایان ذکر است که بایننس پس از فروپاشی صرافی FTX نقش پیشرو در تثبیت صنعت کریپتو ایفا کرد. CNBC گزارش داد که یک میلیارد دلار به یک صندوق بازیابی که برای سرپا نگه داشتن بازیکنان در حال مبارزه ایجاد شده بود، اختصاص داد.

مشاوران با تجربه بهترین راه حل برای افزایش سود و کاهش ریسک معاملات ارز دیجیتال

خدمتی جدید از صرافی ارز دیجیتال بیت گرند،پکیج های مختلف مشاوره و آموزش برای آفراد مبتدی، متوسط و خبره در این حوزه 

خطرات سرمایه گذاری در سکه بایننس

اگرچه موقعیت BNB به عنوان ارز دیجیتال بومی در بزرگترین صرافی جهان از برخی جهات به آن “مشروعیت” می بخشد، اما این ارز را به ویژه در برابر مسائل نظارتی آسیب پذیر می کند.
به گزارش فورچون، BNB در ژوئن 2022 با انتشار اخباری مبنی بر تحقیقات کمیسیون بورس و اوراق بهادار مبنی بر اینکه آیا بایننس از رویه های مناسب در عرضه اولیه سکه در سال 2017 پیروی کرد، 7.3 درصد از ارزش خود را از دست داد.
SEC بایننس را به تخلفات دیگری از جمله ترکیب وجوه سرمایه گذاران و استفاده از Binance.US به عنوان یک صرافی ثبت نشده متهم کرده است.
وال استریت ژورنال گزارش داد که SEC در نوامبر 2023 بایننس را 4.3 میلیارد دلار جریمه کرد و Changpeng Zhao، مدیر عامل شرکت در آن زمان، به نقض الزامات ضد پولشویی اعتراف کرد.

4. کاردانو (ADA) بهترین ارز دیجیتال

شبکه کاردانو ردپای کوچکتری دارد که به دلایل مختلفی برای سرمایه گذاران جذاب است. برای تکمیل تراکنش در کاردانو نسبت به شبکه بزرگتری مانند بیت کوین انرژی کمتری مصرف می شود. این بدان معنی است که معاملات سریعتر و ارزان تر هستند.

در سال 2021، کاردانو یک “هارد فورک” را راه اندازی کرد، ارتقایی که عملکرد را افزایش داد – در این مورد، امکان استقرار قرارداد هوشمند را فراهم کرد. مینت گزارش داد که هارد فورک دیگری به نام Vasil در سپتامبر 2022 راه اندازی شد و باید مقیاس پذیری بلاک چین کاردانو را بهبود بخشد.

Cardano اخیراً نسخه آزمایشی یک پلتفرم به نام AdaSwap را راه اندازی کرده است که در آن توسعه دهندگان می توانند برنامه های مالی غیرمتمرکز بسازند. AdaSwap می تواند وضعیت Cardano را به عنوان یک شبکه Web3 ارتقا دهد و قیمت سکه آن را بالا ببرد. طبق گزارش U.Today، در حالی که سکه از نظر ارزش بازار در رتبه 8 قرار دارد، پروتکل غیرقابل تعویض کاردانو دومین پروتکل بزرگ جهان است.

خرید ارز دیجیتال آینده دار -با خرید این ارزهای دیجیتال کاردانو (ADA) -بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2024 (8 ارز دیجیتال)

خطرات سرمایه گذاری در کاردانو

حتی با داشتن یک شبکه بهتر و افزایش عملکرد قراردادهای هوشمند، کاردانو ممکن است نتواند با ارزهای دیجیتال بزرگتر رقابت کند. پذیرندگان کمتر به معنای توسعه دهندگان کمتر است. این برای اکثر سرمایه گذارانی که می خواهند نرخ پذیرش بالایی را مشاهده کنند، جذاب نیست.

این پلتفرم یک انکوباتور راه‌اندازی کرده است که استارت‌آپ‌های بلاک چین را تأمین مالی می‌کند و می‌تواند به آفریقا کمک کند تا به پتانسیل خود به عنوان یک اقتصاد بزرگ دست یابد، اما باید دید که آیا می‌تواند از این پتانسیل استفاده کند یا خیر.

5. پالیگان (MATIC) بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2024

Polygon توسط یک تیم توسعه ایجاد شد که سهم قابل توجهی در پلتفرم بلاک چین اتریوم داشت. طبق CoinMarketCap، Polygon برای مقیاس‌بندی اتریوم و توسعه زیرساخت طراحی شده است. به عنوان یک راه حل “لایه دو”، اتریوم را به یک سیستم چند زنجیره ای گسترش می دهد و سرعت تراکنش و تایید را بهبود می بخشد.

Polygon از صرافی‌های ارز دیجیتال Binance و Coinbase پشتیبانی می‌کند. توکن آن، MATIC، برای خدمات پرداخت، کارمزد تراکنش ها و به عنوان ارز تسویه حساب استفاده می شود.

در جولای 2022، Polygon در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که Polygon zkEVM را راه‌اندازی کرده است، «اولین راه‌حل مقیاس‌پذیری معادل اتریوم که به‌طور یکپارچه با تمام قراردادهای هوشمند موجود، ابزارهای توسعه‌دهنده و کیف پول‌ها کار می‌کند». این کار را با نوعی رمزنگاری به نام اثبات های دانش صفر انجام می دهد که هزینه های تراکنش را کاهش می دهد و توان عملیاتی را افزایش می دهد.

Polygon میزبان ده‌ها هزار برنامه غیرمتمرکز است، از جمله برخی از شرکت‌هایی مانند Meta و Stripe و اخیراً Credit Suisse و Deutsche Bank. علاوه بر این، Polygon به طور کامل از تتر استیبل کوین پشتیبانی می کند که می تواند به رشد آینده شبکه کمک کند. مزیت دیگر سرمایه گذاری آن در بی طرفی کربن است که گهگاه باعث افزایش قیمت ها شده است.

خطرات سرمایه گذاری در پالیگان

راه حل لایه دو Polygon برای غلبه بر مشکلات سرعت اتریوم طراحی شده است. با این حال، پیشرفت‌های آتی اتریوم در نهایت می‌تواند منجر به سرعت تراکنش‌های سریع‌تر نسبت به Polygon شود و مزیت اصلی Polygon را از بین ببرد.

6. ترا 2.0 (LUNA) بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2024

به گفته CoinMarketCap، بلاک چین Terra Classic از استیبل کوین‌ها – یعنی سکه‌های متصل به ارزهای ثابت مانند دلار آمریکا، وون کره جنوبی و ارزهای ویژه حقوق برداشت صندوق بین‌المللی پول – برای تقویت سیستم‌های پرداخت جهانی استفاده می‌کند. سکه اصلی آن که اکنون از نماد LUNC استفاده می کند، قیمت استیبل کوین های بلاک چین را تثبیت کرد.

با این حال، Terra در اوایل ماه مه 2022 به دلیل نوسانات استیبل کوین و بی نظمی کلی در بازارهای ارزهای دیجیتال، سقوط کرد و سوخت، که سال قدرتمند این ارز دیجیتال را متوقف کرد و برخی از پلتفرم‌های رمزنگاری را به سمت ورشکستگی سوق داد.

پس از سقوط، ترا نام شبکه اصلی را به عنوان Terra Classic (LUNC) تغییر داد و Terra 2.0 (LUNA) را راه‌اندازی کرد، یک بلاک چین جدید بدون استیبل کوین الگوریتمی، در تلاشی برای تثبیت اکوسیستم Terra و کمک به سرمایه‌گذارانی که پول از دست داده‌اند تا بخشی از سرمایه‌گذاری خود را جبران کنند. . سکه های LUNC جدا از سکه های LUNA که با Terra 2.0 عرضه می شوند معامله می شوند.

خطرات سرمایه گذاری در ترا لونا

راه اندازی Terra 2.0 یک حرکت بحث برانگیز بود و ناظران صنعت در مورد دوام طولانی مدت آن تصمیم نگرفتند. در حالی که ثبات یک اولویت است، پروژه‌ها در Terra 2.0 در حال راه‌اندازی هستند و اگر تحمل ریسک بالایی دارید، ممکن است سکه اصلی آن ارزش تماشا را داشته باشد.

7. آوالانچ (AVAX) بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2024

Avalanche یک بلاک چین بنیادی “لایه یک” نسبتاً جدید است که می تواند قراردادهای هوشمند را اجرا کند. به گفته کوین مارکت کپ، این شرکت به عنوان یک رقیب اتریوم توسط آوا لبز و دانشمندان کامپیوتر در دانشگاه کرنل، که یکی از آنها، پروفسور سابق Emin Gün Sirer، در تحقیقات رمزنگاری کهنه کار است، تاسیس شد.

بلاک چین‌های مجزای Avalanche می‌توانند به طور مستقل تراکنش‌ها را تأیید کنند. این باعث می شود Avalanche مقیاس پذیر باشد و بتواند حجم زیادی از تراکنش ها را انجام دهد – تا 6500 در ثانیه. US News گزارش داد که در نتیجه، در بین پروژه های اتریوم محبوبیت فزاینده ای دارد.

AVAX در سال 2020 معاملات خود را در یک عرضه اولیه سکه 24 ساعته آغاز کرد. قیمت آن از پایین ترین قیمت 8.70 دلار به 49.66 دلار در طول سال گذشته در نوسان بوده است. از 22 ژانویه، سکه 30.30 دلار معامله می شود.

خطرات سرمایه گذاری در آوالانچ

سیرر این ارز دیجیتال را از طریق کاغذ سفید در سال 2018 معرفی کرد. راه اندازی آن در سال 2020 انجام شد. با چنین سابقه کوتاهی، بهمن سابقه ای برای مقایسه ندارد و آن را به سرمایه گذاری پرخطرتری برای خریداران بالقوه تبدیل می کند.

8. چین لینک (LINK) بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2024

به گفته CoinMarketCap، Chainlink از یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز برای تسهیل تعاملات امن بین بلاک چین ها و فیدهای داده خارجی، رویدادها و روش های پرداخت استفاده می کند که توسعه دهندگان امیدوارند به قراردادهای هوشمند اجازه دهند تا به شکل غالب پرداخت دیجیتال تبدیل شوند.

یکی از مواردی که به نفع Chainlink است، مشارکت استراتژیک با Google است که بر اساس آن Google از پروتکل Chainlink برای اتصال کاربران به خدمات ابری خود استفاده می کند.

Chainlink همچنین انتخابی برای شاخص تورم جدید از شرکت مالی غیرمتمرکز Truflation است که به عنوان جایگزینی برای شاخص قیمت مصرف کننده ساخته شده است. در حالی که CPI تورم را با استفاده از داده های نظرسنجی اندازه گیری می کند، شاخص تروفلیشن از 10 میلیون نقطه داده از بیش از 40 منبع مختلف برای اندازه گیری تورم به صورت پویا، دقیق، عینی و شفاف استفاده می کند. در حالی که Truflation از CPI پیشی نگرفته است، منبعی است که اغلب به داده های تورم اشاره می شود.

مشاوران Chainlink Labs شامل اریک اشمیت، مدیرعامل سابق گوگل، تام گونسر موسس DocuSign و جف وینر مدیر عامل سابق لینکدین هستند.

خطرات سرمایه گذاری در چین لینک

علیرغم کاربرد و پشتیبانی ثابت شده از سوی بازیگران اصلی، Chainlink همانند سایر ارزهای رمزپایه نوسانات را تجربه کرده است.

رتبه بندی بهترین ارز دیجیتال

یک جستجوی آنلاین سریع انجام دهید و ده ها توصیه برای نحوه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال پیدا خواهید کرد. در انتخاب هشت انتخاب برتر، عوامل زیر در نظر گرفته شد.

طول عمر

ارز دیجیتال چند سال است که وجود دارد؟

ارزهای رمزپایه جدید بلافاصله منتفی نیستند ، اما داشتن داده های تاریخی برای مقایسه به شما کمک می کند، تا ببینید عملکرد یک شرکت تا کنون چگونه بوده است.

Track Record

عملکرد این شرکت در طول سالهای فعالیت خود چگونه بوده است؟

اگر ثبات قیمت را مشاهده می کنید?

این نشانه خوبی است.

اگر متوجه شدید که ارز دیجیتال مورد نظر، در حال افزایش است. و با گذشت زمان ارزش بیشتری پیدا می کند ، این حتی بهتر است.

فن آوری

 • مقایسه پلتفرم مورد نظر با سایرین: از نظر قابلیت استفاده و امنیت 
 • اولین چیزی که می خواهید به دنبال آن باشید سرعت انجام معاملات است.
 • شبکه باید بتواند ترافیک معاملات را به راحتی مدیریت کند.

شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که سرمایه گذاری شما امن است.

اکثر ارزهای دیجیتال از فناوری بلاک چین استفاده می کنند. و همه معاملات را شفاف و قابل ردیابی می کنند.

فناوری بلاک چین لزوماً سرقت ارز دیجیتال را برای هکرها سخت نمی کند.

این امر ردیابی سرمایه گذاری شما را آسان تر می کند. تا بتوان آن را به جای گم شدن در پی کلاهبرداری بازیابی کرد.

سرعت پذیرش Adoption Rate

چند نفر روی ارز دیجیتال مورد نظر شما سرمایه گذاری می کنند؟

وقتی میزان پذیرش بالایی را مشاهده می کنید ، این بدان معناست که ارز دیجیتال مورد نظر نقدشوندگی بهتری دارد.

تجارت ، فروش یا هزینه در آینده آسان تر می شود.

برداشت نهایی : ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در سال 2024

این سوال معمولا مطرح می شود که بهترین مکان برای سرمایه گذاری پول خود در بازار کجاست؟

همانطور که تصمیم می گیرید کدام ارز دیجیتال بهترین سرمایه گذاری برای شما است ، موارد دیگری را نیز باید در نظر داشته باشید:

 • سرعت انجام معاملات
 • هزینه های مربوط به معامله
 • توانایی استفاده از ارز دیجیتال برای خریدهای منظم و نقل و انتقالات بانکی

اگر به شدت به دنبال سرمایه گذاری بدون انجام معاملات درون شبکه بانکی هستید ، به یاد داشته باشید که ارز دیجیتال، یک طرح سریع ثروتمند شدن نیست.

در عوض ، باید آن را یک سرمایه گذاری بلند مدت در نظر بگیرید.

منبع : BankingRates

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2021 (شهریور1400)

سوالات کاربران درباره

مهم است که به یاد داشته باشید که هر ارز دیجیتال یک سرمایه گذاری سوداگرانه با مزایا و خطرات منحصر به فرد است که ممکن است آن را به یک انتخاب خوب برای یک سرمایه گذار و یک انتخاب وحشتناک برای دیگری تبدیل کند.
با این حال، جمع بندی هشت بهترین GOBankingRates شامل بیت کوین است که به دلیل استفاده گسترده از سرمایه گذاری های ارز دیجیتال «ایمن تر» است، و زنجیره زنجیره ای که ارزان است و از حمایت برخی از معتبرترین نام ها در فناوری برخوردار است.

پیش‌بینی اینکه در آینده با یک ارز دیجیتال خاص چه اتفاقی می‌افتد غیرممکن است، زیرا ارزهای دیجیتال به شدت نوسان دارند و در برابر بسیاری از عوامل از جمله شرایط اقتصادی، بازارهای کلی، مقررات و تحولات جدید آسیب‌پذیر هستند.
همه ارزهای فهرست شده در این جمع بندی پتانسیل افزایش ارزش بلندمدت را دارند.
به عنوان مثال، بلاک چین Polygon بر برخی از محدودیت های اتریوم غلبه می کند، و با وجود اینکه نسبتاً جدید است، به عنوان میزبان ده ها هزار برنامه کاربردی ثابت شده است.
این به نشانه آن شات معقولی برای برنده شدن در آینده می دهد.

فناوری بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده خیلی سریع در حال پیشرفت هستند و کسی نمی تواند مطمئن باشد که کدام یک از پتانسیل های بیشتری برخوردار است.
با این حال، chainlink به عنوان یک رهبر بالقوه بازار به دلیل توانایی آن در جمع‌آوری داده‌ها از خارج از بلاک چین برجسته می‌شود.
علاوه بر این، همکاری آن با گوگل و تیم مشاوران A-list می‌تواند به Chainlink کمک کند تا از اشتباهاتی که دیگر زنجیره‌های بلوکی و توکن‌های آن‌ها را مختل می‌کند، اجتناب کند.

یک سرمایه گذار جدید که مایل به پذیرش درجه بالایی از ریسک است، ممکن است بیت کوین را در نظر بگیرد. این به طور گسترده پذیرفته شده است و هنوز هم استانداردی است که سایر سکه ها با آن اندازه گیری می شوند.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)