مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

بهترین کریپتوها برای خرید امروز – 8 سکه با پتانسیل بالا

بهترین کریپتوها برای خرید امروز – 8 سکه با پتانسیل بالا

قیمت کریپتو در 12 ماه گذشته کاهش یافته است، اما بخش بلاک چین هنوز مملو از فرصت های سرمایه گذاری با پتانسیل بالا است.
در واقع، این قیمت‌های پایین می‌تواند برخی از بهترین موقعیت‌های ورودی برای سرمایه‌گذاران بلندمدت باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا هشت بهترین رمزارز برای خرید در حال حاضر برای دستاوردهای بزرگ آینده وجود دارد:

 1. متاکید (MCADE)
 2. ستاره ای (XLM)
 3. لایت کوین (LTC)
 4. دسنترالند (MANA)
 5. مونرو (XMR)
 6. الگوراند (ALGO)
 7. سولانا (SOL)
 8. دوج کوین (DOGE)

خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا

معاملات خرید و فروش تتر، بیت کوین و.....

تمام ارزهای لیست شده در بایننس 

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان، بدون محدودیت 

بهترین کریپتوها برای خرید امروز : 1. متاکید (MCADE)

متاکید اولین آرکید مبتنی بر جامعه است و به بزرگترین آرکیدی تبدیل خواهد شد که در هر نقطه از بلاک چین می توان یافت. به همین دلیل، اکنون بهترین ارز دیجیتال برای خرید است. این یک پروژه کاملاً جدید است و در حال حاضر در حال افزایش محبوبیت در سراسر اکوسیستم Web3 است.

هدف Metacade تبدیل شدن به یک مرکز مرکزی برای همه کاربران GameFi است. گیمرهای بلاک چین می توانند به آخرین روندها و با ارزش ترین آلفا دسترسی داشته باشند و از طریق چندین ویژگی کلیدی در این پلتفرم، درآمد ارزهای دیجیتال کسب کنند. به عنوان مثال، ویژگی Create2Earn به سازندگان محتوا برای ارائه ارزش به اکوسیستم متاکید پاداش می دهد، زیرا هدف این پروژه ایجاد انگیزه برای اشتراک دانش بین گیمرها است.

این پروژه همچنین با ارائه بودجه اولیه به توسعه دهندگان بازی از طریق برنامه Metagrants خود، باعث پیشرفت حرکت بازی برای کسب درآمد خواهد شد. از آنجایی که Metacade یک ابتکار جامعه محور است، کاربران تصمیم خواهند گرفت که کدام توسعه دهندگان بازی Metagrant را بر اساس کیفیت پیشنهاد سرمایه گذاری خود دریافت کنند.

چرا MCADE بخریم؟

توکن MCADE اخیراً در جریان رویداد پیش فروش خود راه اندازی شد که در حال حاضر سرمایه قابل توجهی را جذب کرده است.
به نظر می رسد که این پروژه آماده رشد سرسام آور است و می تواند به یکی از پروژه های پیشرو در بخش GameFi تبدیل شود.
به دلیل پتانسیل بالای بازده، متاکید شماره یک بهترین ارز دیجیتال برای خرید در حال حاضر است.

بهترین کریپتوها برای خرید امروز : 2. استلار (XLM)

Stellar (XLM) دومین رمزارز برتر برای خرید در حال حاضر است. این یک ارز دیجیتال است که در سال 2014 برای تسهیل پرداخت های جهانی سریع، مقرون به صرفه و ایمن ایجاد شد. XLM با یک پروتکل منبع باز کار می کند که سیستم های پرداخت، بانک ها و افراد را به طور یکپارچه به یکدیگر متصل می کند.

Stellar بر روی سرورهای غیرمتمرکز اجرا می شود که آن را از خطر هک یا قطع شدن از هر منطقه یا دولتی ایمن می کند. Stellar همچنین دارای یک تابع مبادله توزیع شده است که امکان معاملات مستقیم دارایی را بین دارایی های دیجیتال مختلف با استفاده از یک دفترچه سفارش غیرمتمرکز فراهم می کند.

Stellar در حال تغییر روش معاملات تجاری در سراسر مرزها و بهبود دسترسی به خدمات مالی با ارائه پرداخت های سریع و کم هزینه در هر زمان و هر کجای جهان است. به دلیل راه حل پرداخت سریع و کم هزینه، می تواند به حل ناکارآمدی های سیستم مالی جهانی کمک کند.

چرا XLM بخریم؟

استلار با چندین شرکت پیشرو در صنعت، از جمله IBM، مشارکت های عمده ای ایجاد کرده است.
این شبکه می تواند به ایجاد یک سیستم پرداخت برون مرزی با فناوری غیرمتمرکز در هسته خود کمک کند و آن را به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید تبدیل کند.

مشاوران با تجربه بهترین راه حل برای افزایش سود و کاهش ریسک معاملات ارز دیجیتال

خدمتی جدید از صرافی ارز دیجیتال بیت گرند،پکیج های مختلف مشاوره و آموزش برای آفراد مبتدی، متوسط و خبره در این حوزه 

بهترین کریپتوها برای خرید امروز : 3. لایت کوین (LTC)

لایت کوین (LTC) سومین بهترین خرید ارز دیجیتال در حال حاضر است. این یک بلاک چین اثبات کار است که به عنوان فورک بیت کوین ایجاد شده است. هدف اصلی Litcoin بهبود مشکلات مقیاس پذیری بیت کوین، یعنی نهایی شدن کند تراکنش و کارمزدهای بالا بود. لایت کوین با موفقیت به این هدف دست یافت و زمان نهایی اثبات کار را به 2.5 دقیقه کاهش داد.

از آنجایی که لایت کوین در مقایسه با بیت کوین گزینه ارزان تری است، ارز معتبری برای پردازش تراکنش های روزانه است. لایت کوین معمولا به عنوان نقره دیجیتال شناخته می شود، در حالی که بیت کوین به عنوان طلای دیجیتال شناخته می شود. این شبکه توسط کد منبع باز پشتیبانی می شود و روشی مطمئن و قابل اعتماد برای پردازش پرداخت های دیجیتال در مقیاس جهانی ارائه می دهد.

تراکنش های روی بلاک چین لایت کوین از طریق شبکه ای از ماینرهای توزیع شده تایید می شود که بلاک چین لایت کوین را ایمن کرده و توکن های جدید LTC ایجاد می کنند. لایت کوین از نظر ارزش بازار همچنان یکی از 50 ارز دیجیتال برتر است و یک بلاک چین قدیمی است که در طول زمان به ارزش چند میلیارد دلاری رسیده است.

چرا LTC بخریم؟

LTC که در سال 2011 راه اندازی شد، یکی از قدیمی ترین ارزهای رمزنگاری شده با استفاده از فناوری بلاک چین است.
این بدان معنی است که خود را به عنوان یک گزینه قوی در طول زمستان های متعدد رمزنگاری ثابت کرده است و یک اکوسیستم بلاک چین ارزشمند باقی می ماند.
این پتانسیل رشد مطابق با بقیه صنعت کریپتو را دارد که آن را به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید تبدیل می کند.

بهترین کریپتوها برای خرید امروز : 4. دسنترالند (MANA)

Decentraland (MANA) چهارمین بهترین ارز دیجیتال برای خرید در حال حاضر است. این یک بازی همهجانبه مبتنی بر بلاک چین جهان باز است که از فناوری واقعیت مجازی و مکانیک های بازی برای کسب درآمد استفاده می کند. کاربران می‌توانند قطعه‌هایی از زمین را در فراجهان Decentraland خریداری کنند و هر چیزی را که دوست دارند در بالای آن بسازند، در نتیجه یک نقشه جهان باز گسترده پر از تجربیات مختلف مجازی ایجاد می‌شود.

این پروژه به کاربران اجازه می دهد تا به طور کامل مالک زمین های خود باشند، زیرا هر قطعه به عنوان یک توکن غیر قابل تعویض (NFT) ضرب می شود. علاوه بر تجارت زمین، کاربران می توانند آواتارها و سایر مجموعه های دیجیتالی را در بازار یکپارچه این پلتفرم خریداری و بفروشند. MANA وسیله مبادله است و همچنین می تواند برای رای دادن به پیشنهادات حاکمیتی در Decentraland DAO استفاده شود.

چرا مانا بخریم؟

انتظار می رود Decentraland نقش مهمی در توسعه تدریجی متاورس ایفا کند. دنیای متاورس می‌تواند به یک مکان آنلاین مرکزی برای فعالیت‌های مختلف، از جمله کارهای حرفه‌ای، رویدادهای اجتماعی و موارد دیگر تبدیل شود. Decentraland در خط مقدم این حرکت قرار دارد، که آن را به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید تبدیل می کند.

بهترین کریپتوها برای خرید امروز : 5. مونرو (XMR)

مونرو (XMR) پنجمین بهترین ارز دیجیتال برای خرید در حال حاضر است. این یک بلاک چین منبع باز است که برای تراکنش های کاملا امن و خصوصی طراحی شده است. تکنیک‌های حفظ حریم خصوصی قوی، از جمله پنهان کردن فرستنده، گیرنده و مبلغ را در تمام تراکنش‌های انجام شده با استفاده از توکن‌های XMR ارائه می‌کند.

Monero از نوع خاصی از رمزنگاری به نام امضای حلقه استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که تمام سکه های XMR غیرقابل ردیابی باقی می مانند. علاوه بر این، مونرو با گروه بندی چندین موجودی فردی در یک تراکنش واحد کار می کند تا مسیر واقعی پرداخت های درگیر در تراکنش را پنهان کند.

با اطمینان از حفظ حریم خصوصی کاربر، مونرو می‌تواند یک شبکه بلاک چینی کاملاً ایمن و همتا به همتا ارائه دهد که فراتر از دسترس هر نهاد متمرکزی است. این بدان معناست که احتمالاً نزدیک‌ترین ارز دیجیتال به توصیف ساتوشی ناکاموتو در وایت پیپر بیت‌کوین است.

چرا XMR بخریم؟

هدف اصلی فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال جدا کردن کنترل پول از هر نقطه شکست و جلوگیری از نفوذ نهادی بود. با این حال، از آنجایی که الزامات شناخت شما-مشتری (KYC) رایج‌تر شده است، اکثریت قریب به اتفاق تراکنش‌های ارزهای دیجیتال را می‌توان توسط نهادهای متمرکز ردیابی کرد.

XMR تنها ارز دیجیتالی است که کاملاً خصوصی باقی می‌ماند، که – به دلیل تمرکز بیشتر بر تراکنش‌های مالی خصوصی – آن را به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید تبدیل می‌کند.

بهترین کریپتوها برای خرید امروز : 6. الگوراند (ALGO)

Algorand (ALGO) ششمین بهترین خرید ارز دیجیتال در حال حاضر است. این یک پروتکل بلاک چین منبع باز و بدون مجوز است که یک اکوسیستم امن از برنامه های غیرمتمرکز (dApps) را فعال می کند. Algorand مسائل کلاسیک مقیاس‌پذیری بلاک چین را حل می‌کند تا با استفاده از یک مدل اجماع اثبات سهام، که اتلاف انرژی مرتبط با عملیات استخراج را حذف می‌کند، امکان پذیرش انبوه را فراهم کند.

Algorand نهایی‌سازی سریع را برای تراکنش‌ها با حداقل اندازه بلوک و تاخیر بهبود یافته فراهم می‌کند. با Algorand، توسعه‌دهندگان می‌توانند اپلیکیشن‌ها را بدون هیچ گونه زیرساخت اضافه یا هزینه‌های مرتبط بسازند، زیرا دارای پشتیبانی بومی برای قراردادهای هوشمند و همچنین یک موتور توکن برای استقرار ارزهای دیجیتال سفارشی است.

Algorand یکی از اولین ارزهای دیجیتال است که مشکل سه گانه بلاک چین را حل کرده است. این بدان معناست که به همان اندازه ایمن، غیرمتمرکز و مقیاس پذیر است بدون اینکه هیچ یک از این ویژگی های اصلی را قربانی کند.

چرا ALGO بخریم؟

Algorand یک بلاک چین لایه 1 نسبتاً جدید است و فناوری منحصر به فرد آن مزایای زیادی را نسبت به شبکه های قدیمی ارائه می دهد. بسیار ایمن، بسیار مقیاس پذیر و همچنین غیرمتمرکز است و همچنین کربن خالص آن منفی است و آن را به یکی از سبزترین راه حل های بلاک چین تبدیل می کند. به همین دلیل، یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در حال حاضر است.

بهترین کریپتوها برای خرید امروز : 7. سولانا (SOL)

سولانا، همچنین به عنوان SOL شناخته می شود، یک فناوری بلاک چین با کارایی بالا و هفتمین رمزارز برتر برای خرید در حال حاضر است. این پلتفرم برای دسترسی بیشتر به dApps طراحی شده است، زیرا به دلیل پشتیبانی از زبان برنامه نویسی Rust می تواند از برنامه های بلاک چین پیشرفته تری پشتیبانی کند.

سولانا از ترکیبی از مکانیسم های اجماع برای ارائه نهایی تراکنش در میلی ثانیه استفاده می کند. این سند اثبات سهام را با اثبات تاریخچه ترکیب می کند و به کاربران امکان می دهد پرداخت های ارز دیجیتال را به سرعت و با هزینه کم ارسال کنند.

سولانا در سال 2017 توسط پیشگامان فناوری با تجربه در ساخت سیستم های پرداخت بلادرنگ، موتورهای جستجو و زیرساخت شبکه تاسیس شد. سولانا تراکنش‌های ایمن و سریع را در کنار سایر ویژگی‌ها مانند فضای ذخیره‌سازی ابری و مشوق‌های داخلی ارز دیجیتال ارائه می‌کند.

چرا SOL بخریم؟

توکن SOL در حال حاضر پس از کاهش قابل توجه ارزش در پی سقوط FTX، قیمت پایین‌تری دارد. به نظر می رسد سطح قیمت 15 دلار به طور قابل توجهی افزایش یابد، که SOL را به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید تبدیل می کند.

بهترین کریپتوها برای خرید امروز : 8. دوج کوین (DOGE)

Dogecoin که با نماد DOGE به آن اشاره می‌شود، بزرگ‌ترین میم کوین از نظر ارزش بازار و هشتمین بهترین ارز دیجیتال برای خرید در حال حاضر است. Dogecoin پس از محبوب شدن میم Doge در اواخر سال 2013 ایجاد شد، با مراجعی که اغلب در توییتر و سایر اشکال رسانه های اجتماعی ظاهر می شوند.

ویژگی اصلی Dogecoin این است که مبتنی بر یک سیستم پاداش است، به این معنی که کاربران می توانند Dogecoin را بین خود به عنوان انگیزه یا پرداخت برای ایجاد محتوای آنلاین ارسال کنند. Dogecoin همچنین می تواند برای خرید کالا به صورت آنلاین و در تعداد فزاینده ای از خرده فروشان آفلاین استفاده شود.

Dogecoin در صرافی های متعددی در سراسر جهان معامله می کند و دارای یک جامعه پر جنب و جوش پر از حامیانی است که از شبکه های اجتماعی برای برقراری ارتباط استفاده می کنند. به دلیل داشتن سرویس بلاکچین ساده و مفید، در میان کاربران Web3 محبوبیت زیادی دارد.

چرا DOGE بخریم؟

سودمندی در اکوسیستم دوج کوین در حال رشد است. این یکی از معروف ترین ارزهای رمزنگاری شده در وب 3 است و توسط چندین فرد برجسته از جمله ایلان ماسک پشتیبانی می شود. انتظار می‌رود ارزش آن همچنان افزایش یابد، که آن را به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید تبدیل می‌کند.

بهترین رمزارز برای خرید در حال حاضر چیست؟

بدون شک Metacade بهترین فرصت سرمایه گذاری موجود در حال حاضر را نشان می دهد. پیش فروش MCADE می تواند دستاوردهای بزرگی را برای شرکت کنندگان اولیه به همراه داشته باشد زیرا جنبش Metacade آماده به دست گرفتن کل فضای بازی بلاک چین است.

قابلیت های منحصر به فرد و خدمات مفید آن را نمی توان در هیچ جای دیگری یافت، و در حال حاضر، توکن MCADE فقط 0.012 دلار ارزش دارد. پتانسیل بسیار زیادی دارد، بنابراین مطمئنا بهترین ارز دیجیتال برای خرید در حال حاضر برای دستاوردهای آینده است.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به