مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

5 بهترین پلتفرم‌های حرکت برای کسب درآمد در سال 2022 که برای تناسب اندام به شما کمک می‌کند.

5 بهترین پلتفرم‌های حرکت برای کسب درآمد در سال 2022 که برای تناسب اندام به شما کمک می‌کند.

حرکت برای کسب درآمد آخرین روند در فضای کریپتو در سال 2022 است و در این مقاله می خواهیم ببینیم که 5 برنامه برتر Move to Earn Cryptocurrency در حال حاضر ترند هستند. قبل از Move to Earn، گرایش Play to Earn بود. Crypto همیشه با روندهای جدید همراه است.

بازار هر بار با روایت‌های متفاوتی حرکت می‌کند – همه چیز با Defi شروع شد، پس از آن NFT، Play to Earn و اکنون Move to Earn. صادقانه بگویم Move to Earn بخشی از Play to Earn است. اجازه دهید ابتدا یاد بگیریم Move to Earn چیست.

Move to Earn چیست؟

حرکت برای کسب درآمد جدیدترین روند در کریپتو است که در آن برای راه رفتن، دویدن یا دویدن پول دریافت می کنید. شما نه تنها تناسب اندام دارید، بلکه می توانید برای آن پول نیز دریافت کنید. به همین دلیل است که این روند رو به رشد است و ارزش پروژه های بلاک چین با جهش و مرز افزایش می یابد.

چرا حرکت برای کسب درآمد در سال 2022 مهم است؟

با مشکلات کنونی مردم بیش از حد مشغول هستند. و نمی‌توانند به سلامت خود توجه کنند،
در پایانِ یک لیست طولانی از اولویت ها، ورزش تقریباً به اولویت آخر تبدیل شده است.
عصر تکنولوژی بالینی امروزی اجازه نمی دهد تا تاکید کافی بر مراقبت از سلامت جسمانی خود داشته باشید.

برای برخی، “هیچ زمانی” برای ورزش وجود ندارد، و برای برخی، آنها به قدری از هرگونه فعالیت بدنی دور هستند، که شروع اکنون مانند یک کار هرکول به نظر می رسد!

پزشکان نگران هستند. و این فیزیوتراپیست ها هستند که روزهای سختی را با بیماران در جلسات حرکتی اجباری می گذرانند.
علاوه بر این، دو سال گذشته که بدلیل کرونا، در خانه‌ها قرنطینه شده‌ایم، ما را بیش از هر زمان دیگری از نظر فیزیکی غیرفعال کرده است.
قبلاً مردم را می‌دیدیم که به‌صورت گروهی برای دویدن بیرون می‌رفتند، از سالن‌های ورزشی استفاده می‌کردند، در پارک قدم می‌زدند و ….
ویژگی مشترک در همه این جلسات؟ آنها ماهیت تعاملی داشتند، اگر نگوییم تعامل کلامی، همیشه ظاهری از آن وجود داشت که آن فعالیت ها را با هم انجام می دادند.
و هنگامی که این با هم بودن تعاملی از بین می‌رود، فعالیت‌ها کمتر می‌شوند و امروزه حتی افراد منظم، به تناسب اندام بسیار کمتر متعهد شده‌اند.

برای مبارزه با همه این مسائل، پلتفرم‌های ارز دیجیتال و سلامت با هم ترکیب شده‌اند تا پلتفرم‌های حرکت برای کسب درآمد را ایجاد کنند که حرکت فیزیکی را با عناصر تعاملی و همچنین انگیزشی بسیار مورد نیاز فراهم می‌کند.

برنامه های Move-to-Earn چیست؟ چرا پلتفرم‌های حرکت برای کسب درآمد محبوب هستند؟

اپلیکیشن‌های Move to gain دقیقاً همان چیزی هستند که پیشنهاد می‌کنند. این بدان معناست که از طریق این برنامه ها”Move-to-earn”، فقط برای حرکت، پول دریافت می کنید. پروژه های حرکت برای کسب درآمد نوعی انقلاب در صنعت تناسب اندام و همچنین در بازار ارزهای دیجیتال است.

مفهوم این پروژه‌ها از مدل‌های اولیه بازی برای کسب درآمد “play-to-earn” الهام گرفته شده است. که ایده‌های متاورس و خرید و دریافت جوایز را با برنده شدن در رویدادها و فعالیت‌های درون واقعیت مجازی متاورس ایجاد کردند.

جمع بندی سریع: متاورس چیست؟

متاورس چیزی جز واقعیت مجازی نیست. این واقعیت مجازی در اصل یک کپی از محیط های واقعی ما است که شامل تمام پس زمینه های شهری (و گاهی اوقات روستایی) از خیابان ها، خانه ها، مراکز خرید، مهمانی ها و غیره است. در Metaverse، ما می توانیم از طریق شخصیت های مجازی خود و آنها با دیگران تعامل داشته باشیم.
این را می توان در بازی برای کسب بازی ها ( play to earn ) و پلتفرم های حرکت برای کسب درآمد (move to earn) انجام داد.
خود دیجیتالی ما در متاورس چیزی نیست جز یک آواتار به انتخاب خودمان از آن متاورس خاص.

به پروژه های M2E برگردیم، این پلتفرم ها به عنوان رسانه ای عمل می کنند که واقعیت ما را با واقعیت مجازی مرتبط می کند.
آنها این کار را با استفاده از فناوری برای تبدیل حرکت فیزیکی ما به سکه های بومی برنامه انجام می دهند.
این سکه ها یا ارزهای دیجیتال ارزش خاصی در برابر فیات ما دارند.
برای یک درآمد خاص از سکه ها، مقدار مشخصی پول واقعی نیز به دست می آوریم (البته باید آن را مبادله کنیم!)

این پلتفرم‌های حرکت برای کسب درآمد، انگیزه‌ای برای تناسب اندام برای افرادی است که به ورزش روزانه علاقه ندارند. این پلتفرم‌ها با سبک‌های پرداخت نوآورانه‌شان تضمین می‌کنند که بازیکنان یا کاربران در حرکات سلامت خود منظم و ثابت هستند تا از این طریق درآمد پایداری کسب کنند.

بنابراین اکنون که ما یا کمتر به این موضوع پرداختیم که پلتفرم‌های حرکت به‌درآمد چیست، بیایید به برخی از بازی‌های محبوب حرکت برای کسب درآمد در زمان حال نگاه کنیم!

5 بهترین حرکت برای کسب درآمد از پلتفرم های بلاک چین

دونده داستلند Dustland Runner

5 بهترین پلتفرم‌های حرکت برای کسب درآمد در سال 2022 که برای تناسب اندام به شما کمک می‌کند.

Dustland Runer با برچسب Audio Fitness Adventure توسط OliveX توسعه داده شده است. این یک متاورس تناسب اندام است که در آن شما به عنوان یک کاربر می توانید در خانه، باشگاه یا جایی در خارج از منزل ورزش کنید و با دریافت جوایز درون بازی پول دریافت کنید. تمام این تجربیات مستلزم کسب و فروش توکن ابزار بومی Dustland Runer به نام DOSE Token است. Dustland Runner بر اساس بازی zombie run، انواع تجربه های بازی را دارد. به این معنا که:

22 PushUps: در اینجا شما به چالش کشیده می شوید که 22 بار در روز انجام دهید. این برنامه همچنین قانون اجباری ضبط تمرین را دارد تا فرد نتواند تقلب کند.

Cycling: این یکی از قسمت‌های بازی است که در سال 2021 راه‌اندازی شد. از کاربران می‌خواهد مسافت‌های خاصی را بدوند تا بتوانند Dose Tokens کسب کنند.

Runner: این در واقع از بازی Zombie, Run الهام گرفته شده است. در اینجا بازیکنان برای کسب درآمد ملزم به دویدن هستند.

برای شروع کسب درآمد در این بازی، باید یک کیف پول Polygon داشته باشید.

از ویژگی های حرکتی بازی می توان به دویدن، پیاده روی و تمرینات اینتروال (برای چالش برانگیزتر کردن تجربه) اشاره کرد. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا آمار دویدن خود را پیگیری کنید، پیشرفت دویدن خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و داده های سلامتی خود را تجزیه و تحلیل کنید. همچنین دارای یک برنامه سوئیچ هوشمند است که به شما امکان می دهد ماموریت ها را متوقف کنید و آمار را مشاهده کنید.

جذابیت دروغ دونده Dustland، فراوانی ماموریت های انعام است. هنگامی که یک ماموریت را کامل می کنید، جوایز دریافت می کنید. این جوایز را می توان در قالب DOSE Tokens یا NFT به دست آورد.

توجه: برای اینکه بتوانید جایزه را بپذیرید، باید محموله درخواستی را به همراه داشته باشید.

چهار رکن از بازی وجود دارد که در میان آنها، ستون اول تناسب اندام مهم ترین است، زیرا به بازیکنان اجازه می دهد تا آمار تناسب اندام خود را اندازه گیری کنند و به آنها اجازه می دهد اهداف خود را انتخاب کنند.
یکی دیگر از استراتژی‌های روایی همهجانبه است که در آن بازیکنان ممکن است خود را بخشی از یک واقعیت مجازی تکه تکه شده در حین دویدن بیابند.
همانطور که آنها برنده یک ماموریت می شوند، می توانند ماموریت های دیگر را باز کنند و فرصت ملاقات با افراد بیشتری را در پلتفرم به آنها می دهد.
سومین مرحله پیشرفت خود بازیکنان است که در آن بازیکنان می توانند از جوایز کسب شده خود به هر نحوی که می خواهند استفاده کنند. آخرین اما نه کم‌اهمیت، اقتصاد رایگان بازی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد (بدون NFT وسیله نقلیه) بازی را بدون پرداخت هزینه شروع کنند.

NFT های وسیله نقلیه، چیزی جز چیزهای کمیاب روی پلتفرم نیستند. که دارای مجموعه ای از ویژگی ها مانند سرعت، فضای بارگیری کل، سطح قدرت، دفاع، برد و حمله است.
اما این پایان کار نیست، بسیاری از ویژگی های مخفی جالب در سراسر محیط بازی وجود دارد.

StepN

برنامه StepN به روشی منحصر به فرد کار می کند. اما ابتدا، حتی برای شروع به دسترسی به آن، باید کدهای فعال سازی StepN را دریافت کنید که کمی دشوار است اما غیرممکن نیست. راه هایی را ذکر کرده ایم. اگر علاقه دارید این را بخوانید – چگونه کدهای فعال سازی StepN را دریافت کنیم.

برنامه StepN اساساً برای شما به عنوان کاربرانی که NFT های کفش را از StepN خریداری می کنند، کار می کند.
در این موجودی کفش، کفش های مختلف با مقیاس های مختلف از ویژگی ها وجود دارد.
این ویژگی ها شامل کارایی، دوام، انعطاف پذیری، انرژی و غیره است. با توجه به این موارد، شما باید انتخاب کنید که بهترین کفش برای شما کدام است و می توانید برای کسب درآمد بدوید، آهسته دوید یا حتی راه بروید.
اما به یاد داشته باشید که همه اینها به کفشی که استفاده می کنید بستگی دارد، بنابراین باید بسیار مراقب آن باشید.
به عنوان مثال، اگر کفش ورزشی شما دارای راندمان بالا، دوام بالا و انعطاف پذیری بالا است (هر چند وضعیت ایده آل) به این معنی است که یکی از بهترین ها است.

توجه: تنها در صورتی می‌توانید در StepN کفش بخرید که حساب Solana داشته باشید و از Sol Tokens استفاده کنید.

توکن بومی GST (توکن ساتوشی سبز) یا GMT (توکن سبز متاورس) را می توان با تکمیل چالش های روزمره یا صرف مقدار مورد نیاز انرژی که تنها با افزایش زمان جابجایی شما برآورده می شود، به دست آورد.
به عنوان مثال، به ازای هر 5 دقیقه حرکت در StepN، 1 انرژی از دست می دهید.

توجه: اگر به سطح 30 نرسیده باشید، فقط GST دریافت می کنید.

از GST می توان برای خرید کفش های بیشتر استفاده کرد. شما می توانید از Tokens برای ارتقاء کفش خود به سطوح بالاتر استفاده کنید.
ارتقاء کفش با مزایایی مانند افزایش رتبه بندی ویژگی ها همراه است. همچنین می‌توانید با پرورش دو کفش قدیمی (یا موجود) کفش‌های جدید را بسازید.
هر كفش مجاز است 7 بار پرورش داده شود تا كفش‌هاي جديد بريده شود. این کفش های جدید دارای ویژگی هایی از هر دو کفش هستند.
ویژگی های آنها به طور تصادفی در برنامه تعیین می شود.
می‌توانید کفش‌های کتانی خود را به‌عنوان NFT بفروشید، زیرا در مقیاس کمیاب بسیار بالا هستند.

سوئیت کوین SweatCoin

Sweatcoin حرکت دیگری برای کسب برنامه های کاربردی است که در سال 2015 راه اندازی شد.
Sweatcoin روی این ویژگی کار می‌کند که برنامه تعداد قدم‌هایی را که هر روز طی می‌کنید می‌شمارد تا به شما در توکن اصلی خود، توکن Sweatcoin پرداخت کند.
پس از ورود به برنامه تلفن همراه نرم افزار، می توانید GPS و داده های ردیابی سلامت خود را متصل کنید.
به ازای هر 1000 قدم، 1 Sweatcoin کسب می کنید.
اولین سطح حرکت sweatcoin برای کسب درآمد رایگان است در حالی که سطوح بعدی مشمول یک اشتراک ثابت هستند.

نکته: یکی از چیزهایی که واقعاً به نوعی مانع محبوبیت سوئیت کوین می شود، ذاتی است، این که سوئیت کوین قدم های شما را محدود می کند.
چطور؟ ببینید، در هر سطح، تعداد مشخصی از مراحل وجود دارد که سطح باید حساب شود و برای آن پرداخت شود.
و هنگامی که تعداد مراحل را کامل کردید، حتی اگر به حرکت ادامه دهید، شمارش نمی شود و فقط برای تعداد مراحل شمارش شده به شما پرداخت می شود.
اگرچه این به عنوان یک ترفند بازاریابی عمل می کند، جایی که کاربران برای حرکت و کسب درآمد بیش از حد ناامید هستند، آنها به طور خودکار سعی می کنند سطوح بالاتر را انتخاب کنند.
چهار سطح وجود دارد و بالاترین سطوح بالاترین هزینه را دریافت می کنند.

توجه: شما نمی توانید Sweatcoin را در برخی از صرافی های مرکزی خریداری کنید. شما می توانید آنها را از طریق بازی به دست آورید یا آنها را در پلتفرم Reddit یا Discord اپلیکیشن دریافت کنید.

دات موو DotMoovs

این برنامه move to earn یک  کمی متفاوت از سایرین است. زیرا نه تنها به پیاده روی و دویدن شما پاداش می دهد، بلکه این برنامه به شما برای انواع حرکات پاداش می دهد.
معنی؟
شما می توانید برقصید، حرکات فوتبال خود را به نمایش بگذارید، و حرکات تصادفی اندام را انجام دهید. و اگر برنده شوید، پول دریافت می کنید.
بنابراین اساسا DotMoovs یک پلت فرم منحصر به فرد مسابقات ورزشی Metaverse است. که امکان تعامل و چالش های همتا به همتا را از راه دور فراهم می کند.
پس از ورود به برنامه، خود را برای رویدادهای مختلف ثبت نام کرده و استعداد خود را به نمایش می گذارید.

توجه: ثبت نام مقداری کریپتو از شما دریافت می کند که پس از شرکت در رویداد بازپرداخت خواهد شد.

اکنون برای نشان دادن استعداد خود نیاز دارید که حرکات خود را از تلفن خود ضبط کنید و آنها را در برنامه آپلود کنید.
اپلیکیشن DotMoovs دارای سیستم هوش مصنوعی داوری است که ویدیوی شما را تجزیه و تحلیل می کند، آن را با ویدیوهای سایر شرکت کنندگان مقایسه می کند و برنده را اعلام می کند.
در صورت برنده شدن در چنین رویدادهایی، حق دریافت توکن MOOVS را دارید.
این توکن MOOV را می توان برای خرید کفش های ورزشی NFT استفاده کرد. و شما می‌توانید از طریق این کفش‌های کتانی نیز با قرض دادن آن‌ها به دوستان خود و گرفتن ارتباط از آنها برای استفاده از آنها درآمد کسب کنید.

ژنوپت ها Genopets

Move to Earn 5 بهترین پلتفرم‌های حرکت برای کسب درآمد در سال 2022 که برای تناسب اندام به شما کمک می‌کند.

برنامه Genopets مانند Dustland Runner حرکت برای کسب پلتفرم را با یک زمین بازی برای کسب درآمد نیز ترکیب می کند.
شخصاً، ما احساس می‌کنیم این یکی از جالب‌ترین حرکت‌ها برای به دست آوردن یک پلتفرم است. شما در دنیای واقعی حرکت می کنید که تبدیل به فعالیتی می شود که توسط آواتار حیوان خانگی شما (Genopet) انجام می شود که باید در ابتدای بازی انتخاب کنید.
این Genopet با شخصیت شما کدگذاری می شود و Genoverse را با شما طی می کند.
به همان اندازه که سفر می کنید، Genopet شما نیز با انباشتن ویژگی های بیشتر تکامل می یابد. با Genopets خود در کنار خود، می توانید دوستان خود را به مبارزات درون بازی و همچنین چالش های تناسب اندام به چالش بکشید.
به محض اینکه پس از پیوستن به برنامه، یک Genopet جوجه ریزی کردید، بلافاصله باید مراحلی را که هر روز برمی دارید شروع کنید.
این مراحل ذخیره شده و به یک توکن GENE بومی Genoverse تبدیل خواهند شد.
با این توکن‌های ژنی، می‌توانید در سهام‌بندی توکن‌های ژنی و در بازارهای NFT شرکت کنید، جایی که می‌توانید چیزهای کمیاب را خریداری کنید که می‌تواند ویژگی‌های آشنای دیجیتالی شما (Genopet) را بیشتر افزایش داده و نادر کند. همچنین می توانید برای کسب درآمد بیشتر در چالش های تابلوی امتیازات شرکت کنید.

از آنجایی که کل این پلتفرم مبتنی بر بلاک چین سولانا است، حدس می زنیم که برای هچ Genopet خود مقداری توکن Sol از شما دریافت می شود.

سخنان پایانی

این بازی های حرکت برای کسب درآمد مورد علاقه ما هستند.
آنها سرگرم کننده هستند، در ازای عرق به شما پول ارز دیجیتال می دهند و در تناسب اندام شما نقش دارند.
اما اگر به بیرون نگاه کنید، امکانات بیشتری وجود دارد که شاید برای شما مناسب باشد.
اگرچه این پلتفرم‌ها در چشم انداز خود بسیار امیدوارکننده به نظر می‌رسند که به افراد کمک می‌کنند درآمد کسب کنند و تناسب اندام داشته باشند، اما موارد کوچک مرتبط با این پلتفرم‌ها را که ذکر کردیم را در نظر داشته باشید.

و همانطور که همیشه می گوییم، بازار ارزهای دیجیتال بی ثبات است و این حرکت ها برای کسب درآمد پلتفرم ها نیز در معرض اشکالات فنی هستند.
بنابراین قبل از سرمایه گذاری پول (یا زمان و انرژی) خود بر روی هر پلت فرم پرداخت، مطمئن شوید که همه چیز را در مورد آن می دانید و پایه های مالی شما تحت پوشش است.
این مقاله نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود زیرا این صرفاً نظر شخصی ما است و ممکن است در معرض نادرستی یا ناقص بودن باشد.

امیدواریم این مقاله برای اشاره به برخی از ویژگی های با بهترین حرکت برای کسب درآمد از پلتفرم های 2022 مفید بوده باشد.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)