مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

10 انتخاب برتر از بهترین هنر NFT

10 انتخاب برتر از بهترین هنر NFT

اگر شما هم به اندازه ما کنجکاو هستید، تا بدانید بهترین هنر NFT تاکنون در سال 2022 چیست؟! این مقاله برای شما مناسب است.

ناگفته نماند که قدردانی ما از هنر راه زیادی را طی کرده است.
در حالی که خرید سنتی نقاشی‌های گران‌قیمت گالری و مجسمه‌های هنرمند محور هنوز بسیار مهم است. ما عشق خود را به کالاهای بصری به فضای دیجیتال گسترش داده‌ایم.
و این با موفقیت تجاری توکن‌های غیرقابل تعویض که به عنوان NFT شناخته می‌شوند، آشکار می‌شود.

پس از ظهور فناوری بلاک چین، افراد بیشتری روی مجموعه‌های مجازی سرمایه‌گذاری می‌کنند. و باعث توانمند سازی هنرمندهای خلاق شدند. در نتیجه ارزش آثار هنری بطور ملموس تغییر کرد.

به لطف ارز دیجیتال نوع اتریوم، ده‌ها هنرمند NFT موفقیت‌های زیادی را هم در قالب پول نقد و هم به‌صورت برگشت حق مولف، به دست آورده‌اند.
با پشتیبانی فضای مجازی آن ها،  به برخی از مشهورترین و پرطرفدارترین خالقان هنر NFt تبدیل شده اند.

با در نظر گرفتن این موارد، می توان نتیجه گرفت هنر NFT از پرطرفدارترین موارد تا کنون در سراسر جهان است.

آیا شما آماده اید؟ بیایید به معرفی بهترین هنر NFT، از جمله گران‌ترین NFT‌هایی که تاکنون فروخته شده‌اند، بپردازیم.

بهترین هنر NFT ایجاد شده تاکنون – 10 انتخاب برتر

"Best" گرانترین هنر NFT تاکنون

” best ” بسیار ذهنی است،
به هر حال این یک هنر است. اما در اینجا تعدادی از فروش های قابل توجه هنر NFT در چند سال گذشته آورده شده است. الهام بگیرید. و از این ایده های هنری NFT برای پروژه NFT بعدی خود استفاده کنید.

Photo Credit: www.mccoyspace.com

عادلانه است که ابتدا کوانتوم کوین مک کوی را در اینجا فهرست کنیم.
کوانتوم که به‌عنوان پیدایش NFTها نامگذاری شده است، در سال 2014 ساخته شد. این قطعه توسط مک کوی تولید و توسط او و آنیل دش به دنیا معرفی شد، این قطعه یک هشت ضلعی پیکسل‌دار است. که رنگ‌های متنوعی دارد. و منظره‌ای طبیعی است. این انتخاب شگفت‌انگیز و جذاب، حدود 1.47 میلیون دلار قیمت داشت و توسط یک Alex Amsel در 10 ژوئن 2021 خریداری شد.

Everydays – The First 5000 Days by Beeple

Photo Credit: www.mccoyspace.com

گرانترین NFT فروخته شده چیست؟

Everydays – The First 5000 Days by Beeple گرانترین NFT فروخته شده تا کنون است.

خود را آماده کنید زیرا تعداد زیادی بیپل را در این لیست خواهید دید. قطعه او به نام مایک وینکلمن در زندگی واقعی، هر روز – 5000 روز اول در سال 2021، در ماه مارس خریداری شد.

این انتخاب که برای او 69.3 میلیون دلار به دست آورد – بالاترین مبلغ برای هر رقیب NFT تا زمان نوشتن این مقاله – تحقق بخشیدن به دیدگاه وینکلمن است، زیرا کلاژی از تفکرات روزمره این هنرمند از سال 2007 است.

حراج کریستیز که در اولین حراج دیجیتال NFT فروخته شد، تضمین کرد که این انتخاب به شایسته ترین مجموعه دار هنری اهدا می شود.

پیشنهاد مطالعه : سهام NFT چیست؟

بهترین هنر NFT چیست؟

اگر منظورتان گران‌ترین و محبوب‌ترین هنر NFT است، قطعه بیپل با عنوان «Everydays – The First 5000 Days» بهترین هنر NFT تاکنون است. ساخت این قطعه کلاژ استادانه 13 سال به طول انجامید و شامل بیش از 5000 تصویر دیجیتال است و به قیمت 69.3 میلیون دلار فروخته شد.

Ringers طراحی شده توسط Dmitri Cherniak

Photo Credit: onlineonly.christies.com

یکی دیگر از مجموعه‌های ستاره‌ای که در این فهرست وجود دارد Ringers اثر دیمیتری چرنیاک است. این مجموعه هزار قطعه ای که سال گذشته راه اندازی شد، یکی از محبوب ترین شرط بندی ها در تمام فضای NFT است و به گران ترین محصولی تبدیل شده است که Art Blocks سرپرستی کرده است.

مفهوم اثر هنری با الهام از رشته‌ها و سیم‌ها بر تعداد بی‌شماری راه‌ها برای انجام یک چیز دلالت دارد. با استفاده هوشمندانه از دایره ها و خطوط، این مدعی در عین حال فریبنده و جذاب است.

Gucci Ghost by Trevor Andrew

Photo Credit: niftygateway.com

در حالی که گوچی گوست در واقع از برند لوکس گوچی نیست، انگشتر گران قیمتی که همراه آن است را قرض می‌گیرد، زیرا این قطعه از هنرمند انضباطی Trevor Andrew نیز به سمت گران قیمت تکیه می‌کند.

در حالی که به اندازه رقبای هم عصر خود که در این راند آپ می بینید پرهزینه نیست، این رقیب همچنان توانست به قیمت 3600 دلار بفروشد.

این محصول NFT که جذابیتی زیبا و کمیک دارد، یک GIF سفری است که هم سرگرم‌کننده و هم جذاب است.

Genesis by Trevor Jones and Jose Delbo

Genesis by Trevor Jones and Jose Delbo
Genesis by Trevor Jones and Jose Delbo

همه ما مشتاق ابرقهرمانان هستیم، بنابراین کاملاً منطقی است که چرا Genesis اثر تروور جونز و خوزه دلبو چنین موفقیت بزرگی برای مجموعه‌داران هنری دارد.
برداشتی قابل توجه از بتمن، این انتخاب یکی از پیشنهادات پنج قسمتی دو هنرمند تماشایی است.

چیزی که این هنر NFT را جالب می‌کند این واقعیت نیست که بیش از صد هزار دلار فروخته شد. – به طور دقیق 111,377 دلار – بلکه این است که قبل از رنگ آمیزی با رنگ روغن برای تکمیل ظاهر، با استفاده از یک مداد و جوهر طراحی شده است.

Human One by Beeple

Photo Credit: christies.com

چیزی که Human One by Beeple را به یکی از برجسته‌ترین برجسته‌های فهرست تبدیل می‌کند این است که این فقط یک کالای دیجیتال نیست، بلکه مجسمه‌ای ملموس از مفهوم نیز وجود دارد. با این اوصاف، هم عرضه الکترونیکی و هم NFT در کریستیز مورد استقبال قرار گرفت.

در پایان فروش، این انتخاب – بله هم مجسمه و هم محصول مجازی – به قیمت 29 میلیون دلار فروخته شد که دومین قیمت بالاتری است که تا به حال برای یک NFT پرداخت شده است.

بد نیست، نه؟ خیلی خوبه، مایک وینکلمان!

Finite طراحی شده توسط Pak

Photo Credit: twitter.com/muratpak

بگذارید بدانیم که پاک یک معماست. هیچ‌کس واقعاً نمی‌داند او کیست، اما قطعاً یکی از پرکارترین و قابل فروش‌ترین هنرمندان NFT امروزی است.

با توجه به آن، Pak’s Finite یک حلقه مسحورکننده از یک نماد محدود در حال چرخش است. این انتخاب، هم بد خلق و هم دراماتیک، فوراً چشمان شما را می‌چسباند و به خودی خود یک روایت مؤثر می‌سازد.

تا مارس 2021، بیش از 800000 دلار فروخته شد.

Seasons اثر بلیک کاترین

Photo Credit: instagram.com/blakekathryn/
Photo Credit: instagram.com/blakekathryn/

یکی از GIF های موجود در این لیست، Seasons by Blake Kathryn است. پر جنب و جوش، رویایی و رنگارنگ، این انتخاب NFT به قیمت 22938.19 دلار در سال 2020 فروخته شد.

این کالای بصری که به نظر می رسد طبقات فصول مختلف است، از نظر زیبایی شناختی جذاب و دعوت کننده است.
با رنگ‌های پررنگ و تیره‌های عمیق، قابل درک است که چرا این شرط تقریباً بلافاصله فروخته می‌شود. موسیقی پس‌زمینه‌اش هم آرامش‌بخش است!

Crossroad اثر Beeple

Photo Credit: niftygateway.com

در حالی که این «ارزان ترین» فروش مایک وینکلمن در این لیست است، هیچ چیزی در مورد 66666 دلار دشوار نیست. یک قطعه سیاسی قوی، Crossroad برداشتی جسورانه از رقابت های ریاست جمهوری است که در سال 2020 برگزار شد.

این شرط‌بندی با بدنی غول‌پیکر از آدم‌هایی که به نظر می‌رسد سنگین‌تر است – با بسیاری از افراد نشان می‌دهند که این شخصیت به‌طور مسلم دونالد ترامپ است. – روی زمین دراز کشیده است، این شرط‌بندی یک اثر هنری باشکوه است که برای شروع گفتگو و شروع گفتمان فکری عالی است.

10 بهترین هنرمند NFT

برترین هنرمندان NFT چه کسانی هستند؟ ما 10 هنرمند برتر NFT را که در حال حاضر در فضای NFT رهبری می‌کنند فهرست می‌کنیم.

 1. Chiru Labs
 2. Beetle
 3. Pak
 4. Justin Blau
 5. Mad Dog Jones
 6. Larva Labs
 7. All Seeing Seneca
 8. Gary Vaynerchuk
 9. Clon
 10. XCopy

بهترین هنر NFT ۲۰۲۲

در مجموع، بهترین هنر NFT 2022 یافته‌های جذابی هستند که هر کدام نشان می‌دهند که فضای NFT چقدر قوی‌تر است.

از آنجایی که تجاری‌سازی سریع ارزهای دیجیتال هر روز بیشتر می‌شود، از هنرمندان بیشتری انتظار داشته باشید که در قلمرو مجازی کاوش کنند، خواسته‌ها را برآورده کنند و آثار هنری استثنایی را تولید کنند که نه تنها شایستگی قدردانی شما را دارند، بلکه بخش خوبی از کیف پول شما را نیز دارند.

انتخاب شما برای بهترین هنر NFT در این لیست چیست؟ در صورت علاقه جهت ورود به بازار NFT کارشناسان بیت گرند در تمام مراحل انتخاب ، خرید و فروش با شما همکاری خواهند کرد. از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به