مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

بهترین ارز دیجیتال برای NFT چیست؟

بهترین ارز دیجیتال برای NFT چیست؟

شروع با نحوه انتخاب بهترین ارز دیجیتال NFT برای هنر خود می تواند چالش برانگیز باشد.

وقتی صحبت از دنیای NFT ها می شود، می توان احساس کرد که عقل و منطق از پنجره بیرون پرتاب شده اند. اما وقتی نوبت به انتخاب بهترین ارز رمزنگاری NFT می‌رسد، همه چیز به نوع هنری که قصد ساختن آن را دارید و پلتفرم‌های NFT که به آن علاقه‌مند هستید بستگی دارد.

فهمیدن نحوه ساخت هنر رمزنگاری و بهترین بازار NFT تقریباً تمام چیزی است که هنگام شروع کار باید نگران آن باشید. چرا؟

اگرچه قیمت سکه NFT و آخرین روندهای NFT بسیار مهم هستند، انتخاب بازار و ارز دیجیتال NFT نیز بسیار مهم است. بازار NFT و ارز دیجیتال شما می توانند بازار بالقوه شما را تعیین کنند. (به راهنمای بازاریابی NFT ما مراجعه کنید.) و جوامع NFT که در معرض آنها قرار خواهید گرفت را تغییر دهند.

NFT چیست؟

NFT یا Non-Fungible Token در اصل یک دارایی دیجیتالی است که منحصر به فرد و غیر قابل تعویض است. در مورد طلا یا حتی یک رمز ارز، این دارایی ها قابل جایگزینی و چاپ مجدد هستند. با این حال، در مورد NFTها، آنها با کمک قراردادهای هوشمند، بیشتر در بلاک چین اتریوم ایجاد می شوند.

NFT ها با اطلاعات اضافی ایجاد می شوند که اعتبار آنها را تقویت می کند. بلاک چین NFT تضمین می‌کند که وقتی تحت «Mint» قرار می‌گیرند (که به این صورت ایجاد می‌شوند.) منحصر به فرد هستند.

یک NFT می تواند هر چیزی از یک فایل صوتی، تصویری GIF یا حتی PNG باشد. در این مقاله، بهترین ارز دیجیتال برای آثار هنری NFT را پوشش خواهیم داد، اما NFT حتی می‌تواند تصویری از یک توییت باشد.

صرف نظر از شکل یا فرم، آنچه در یک NFT مهم است این است که باید در نوع خود بی نظیر باشد و از طریق فرآیندی به نام «منتینگ» ایجاد شود. همچنین، بسته به نوع NFT که با آن سروکار دارید، باید با یک بازار مرتبط کار کنید.

اگر می‌خواهید کمی بیشتر به این موضوع بپردازید که NFT چیست، باید «NFT چیست؟» ما را بررسی کنید.

مقایسه NFT با آثار هنری سنتی

NFT ها بر اساس سازندگان و کمبودشان ارزش گذاری می شوند.

درست مانند رنگ آبی Onement V توسط Barnett Newman که ارزش آن 30.9 میلیون دلار است، ارزش گذاری آثار هنری رمزنگاری یا NFT تا حد زیادی به جامعه بستگی دارد. بیشتر اوقات، به قیمت پیشنهادی و فروش مجدد بستگی دارد.

آیا ارزش NFT ها افزایش می یابد؟ قطعا! فقط مهم است که به یاد داشته باشید ارزش آنها به قطعات فیزیکی هنری وابسته نیست. درآمد حاصل از ارزش گذاری و فروش مجدد که از NFT دریافت می کنید به قرارداد هوشمند و انتخاب ارز دیجیتال شما بستگی دارد.

7 بهترین ارز دیجیتال برای آثار هنری NFT در سال 2022

بنابراین بهترین رمزارز NFT برای هنر شما چیست؟ در اینجا 6 ارز دیجیتال برتر برای هنرمندان آورده شده است:

 1. اتریوم – بهترین ارز دیجیتال NFT برای هنر به طور کلی
 2. سولانا – بهترین محیط و ارز دیجیتال NFT مقرون به صرفه است.
 3. تزوس – یکی از بهترین ارزهای دیجیتال NFT برای قراردادهای هوشمند.
 4. پالم – بهترین ارز دیجیتال کم مصرف برای آثار هنری.
 5. Polygon – بهترین ارز دیجیتال جایگزین NFT برای مقرون به صرفه بودن
 6. Flow – یک ارز دیجیتال NFT در حال رشد و آینده برای هنر
 7. Arbitrum – یک راه حل مقیاس پذیر با تراکنش های سریع و کارمزدهای پایین
 8. Wax – یک بلاک چین خنثی کربن که بر روی یک سیستم POS اجرا می شود.

چگونه بهترین ارز دیجیتال NFT را برای هنر خود انتخاب کنید؟

رمزنگاری NFT: کدام یک برای هنر شما بهتر است؟ اگر مطمئن نیستید به دنبال چه چیزی باشید، انتخاب ارز دیجیتال مناسب می‌تواند مشکل باشد. هنگام انتخاب بهترین ارز رمزنگاری شده برای آثار هنری خود، باید چند معیار اصلی را در نظر داشته باشید تا مطمئن شوید در مسیر درستی قرار دارید، ما آنها را در زیر فهرست کرده ایم:

1. درباره NFT و توکن های خود بیشتر بدانید.

اگرچه ممکن است بیش از حد ساده به نظر برسد، اما دانستن توکنی که برای ایجاد هنر NFT خود انتخاب می کنید بسیار مهم است.
به عنوان مثال، اگرچه بیت کوین با ارزش ترین ارز دیجیتال است، اما به عنوان یک دارایی دیجیتال مناسب است و نه برای ایجاد NFT. وقتی نوبت به ایجاد NFT می‌رسد، استفاده از یک بلاک چین که انعطاف‌پذیر است و قادر به انجام قراردادهای هوشمند مانند اتریوم است ضروری است.

با این حال، اکثر ارزهای دیجیتال در بلاک چین اتریوم در دسترس هستند. با این حال، آلتکوین هایی مانند Cardano قصد دارند در زنجیره تخصصی خود باقی بمانند و در نتیجه برای ایجاد NFT چندان محبوب نیستند.

وقتی نوبت به ایجاد NFT می‌رسد، جذب ارزهای دیجیتال موجود در بلاک چین اتریوم مانند Solana، Tezos و Etherium، حرکت هوشمندانه‌تری است.

در حالی که ارزهایی مانند Sandbox و Decentriland برخی از محبوب‌ترین ارزها برای NFT هستند، به ویژه هنگام ضرب آثار هنری NFT، این ارزها کاملاً بی‌اثر هستند. چرا؟

خوب، این ارزها بیشتر برای دارایی های NFT مبتنی بر بازی مناسب هستند. و نه برای ضرب آثار هنری NFT.

پیشنهاد مطالعه :
مجله NFT

2. بازار NFT مناسب را انتخاب کنید.

وقتی نوبت به انتخاب بازار NFT مناسب می‌رسد، مانند اکثر کسب‌وکارها، بهتر است که جمعیت را دنبال کنید. در حالی که فهرستی از پلتفرم‌های NFT در حال گسترش است، هر بازاری ویژگی‌ها، کلکسیون‌ها و سازندگان NFT خود را دارد. همچنین، باید مطمئن شوید که ارز دیجیتال خود را با در نظر گرفتن پلتفرمی که می خواهید در آن بفروشید، انتخاب کنید. برخی از بازارهای محبوب NFT عبارتند از:

رابط کاربری OpenSea

یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های NFT موجود، OpenSea یک بازار NFT است که به کاربران امکان می‌دهد با استفاده از بیش از ۲۴۱ نوع روش پرداخت مختلف، پرداخت‌های خود را انجام دهند و NFT‌ها را با نرخ‌های مقرون به صرفه برش دهند.
با بیش از 10 میلیارد دلار حجم تراکنش، این پلتفرم خانه بسیاری از مجموعه های محبوب NFT است و همچنین از تعداد مختلفی از بلاک چین ها پشتیبانی می کند.

رابط کاربری Rareible

هنگامی که صحبت از یک پلت فرم NFT می شود که خدمات آن را با قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهد، Rareible گزینه عالی برای بررسی است. این پلتفرم قادر به پشتیبانی از طیف گسترده ای از توکن ها است که بر اساس دسته بندی ها تقسیم می شوند.

به عنوان یک هنرمند، وقتی نوبت به خلق آثار هنری NFT می رسد، می توانید با جامعه ای از سازندگان و خریداران بالقوه ارتباط برقرار کنید و این کار را با اتصال آن به کیف پول NFT موجود خود انجام دهید.

رابط کاربری Mintible

وقتی صحبت از شروع کار هنرمندان با آثار هنری NFT می شود، Mintable یک پلت فرم مناسب برای شروع است. این پلتفرم NFT که توسط Zack Burks آغاز شده است، به کاربران امکان خرید، فروش و ایجاد آثار هنری NFT و همچنین طیف گسترده ای از دارایی های NFT را می دهد.

با این حال، هنگام استفاده از این پلتفرم، ابتدا باید کیف پول ارز دیجیتال خود را با اتریوم تامین کنید تا آن را با پلتفرم Mintible پیوند دهید. این پلتفرم NFT که به دلیل حمایت مارک کوبان محبوب است، جایگزینی عالی است که ارزش توجه به آثار هنری NFT شما را دارد.

رابط کاربری Nifty Gateway

این پلت فرم حراج هنر دیجیتال و NFT متعلق به دوقلوهای Winklevoss است. این پلتفرم NFT که توسط شخصیت‌های معروفی مانند Grimes، Beeple و LogicK استفاده می‌شود، قطعا یکی از محبوب‌ترین بازارهای موجود است. Nifty Gateway پلتفرمی ایده آل برای فروش مجدد آثار هنری است.

رابط کاربری SuperRare

این پلت فرم حراج هنر دیجیتال و NFT متعلق به دوقلوهای Winklevoss است. این پلتفرم NFT که توسط شخصیت‌های معروفی مانند Grimes، Beeple و LogicK استفاده می‌شود، قطعا یکی از محبوب‌ترین بازارهای موجود است. Nifty Gateway پلتفرمی ایده آل برای فروش مجدد آثار هنری است.

اگر به دنبال ایجاد مجموعه ای محدود از آثار هنری NFT هستید، SuperRare یک پلت فرم عالی برای ایجاد NFT های بلاک چین است.

صرف نظر از اینکه در حال خرید، ایجاد یا فروش دارایی های دیجیتال هستید، این پلتفرم راه مناسبی برای کسب حق امتیاز در اثر هنری شما در هنگام فروش مجدد ارائه می دهد. یکی از مزیت های این پلتفرم این است که در مقایسه با برخی از پلتفرم های فنی تر، کار کردن با آن نسبتاً آسان است.

3. هزینه های ساخت و انجام معاملات NFT

وقتی نوبت به ضرب NFT می‌شود، باید پول نقد را از طریق کیف پول کریپتو خرج کنید. این هزینه ضرب کردن به عنوان «کارمزد گاز» یا «اضافه انرژی» شناخته می‌شود و بر اساس قیمت فعلی سکه کریپتو که برای ضرب کردن NFT انتخاب می‌کنید متفاوت است.

اگرچه این ممکن است چیزی باشد که شما باید از آن آگاه باشید، در دراز مدت، خیلی مهم نیست. به‌طور کلی، هزینه‌های استخراج متناسب با ارزش ارز دیجیتالی است که انتخاب می‌کنید.

4. ردپای کربن

اگر شما فردی هستید که به محیط زیست اهمیت می دهید و نگران هر گونه اثرات مضری هستید که همراه با ضرب NFT به وجود می آید، این چیزی است که باید در نظر داشته باشید.

زنجیره‌های ارزهای دیجیتال در اتریوم در حال حاضر بر اساس مدل «اثبات کار» اجرا می‌شوند که به این معنی است که فرآیند تأیید مالکیت از طریق یک بلوک جدید اضافه شده، انرژی زیادی مصرف می‌کند. اتریوم در هر تراکنش 238.22 کیلووات ساعت مصرف می کند که بسیار بیشتر از 100000 تراکنش VISA است. عملکرد محبوب اتریوم و بیت کوین شبیه رمزارز در این مدل است.

از سوی دیگر، ارزهای رمزنگاری شده مانند Solana، Tezos و Ripple وجود دارند که در مدل «اثبات سهام» که به طور قابل توجهی انرژی کمتری مصرف می‌کنند، عمل می‌کنند.

برای مثال سولانا تنها از 1837 ژول در هر تراکنش استفاده می کند که معادل انرژی مصرف شده برای دو جستجوی گوگل است. اگر شما فردی آگاه به محیط زیست هستید، قطعاً این چیزی است که ارزش در نظر گرفتن دارد.

6 بهترین ارز دیجیتال برای هنر NFT

رمزنگاری NFT: کدام یک برای هنر شما بهتر است؟ اگر مطمئن نیستید به دنبال چه چیزی باشید، انتخاب ارز دیجیتال مناسب می‌تواند مشکل باشد. هنگام انتخاب بهترین ارز رمزنگاری شده برای آثار هنری خود، باید چند معیار اصلی را در نظر داشته باشید تا مطمئن شوید در مسیر درستی قرار دارید، ما آنها را در زیر فهرست کرده ایم:

1. اتریوم Ethereum

گاز ETH چیست؟ کارمزد خرید ارزهای دیجیتال

محبوب ترین ارز دیجیتال برای NFT ها، اتریوم کاری را انجام می دهد که بیت کوین نمی تواند با کمک قراردادهای هوشمند و یک جامعه بزرگ و اختصاصی NFT انجام دهد.
اکثر پلتفرم‌های محبوب NFT و NFT‌ها بر روی این بلاک چین اجرا می‌شوند و آن را بهترین انتخاب برای هر هنرمندی می‌کند که به دنبال آن است.

در حالی که اتریوم با ردپای کربن عظیمی از طریق انرژی می سوزد، امسال قصد دارد به سمت مدل اثبات سهام حرکت کند. این یعنی چی؟ این اطمینان حاصل می کند که از کسری از آنچه در حال حاضر انجام می دهد استفاده می کند و آن را بسیار بادوام تر می کند.

این ارز دیجیتال که برای هنرمندان و خریداران NFT به‌طور یکسان انتخاب می‌شود، دومین پایگاه کاربری و ارزش خود را در میان همه ارزهای دیجیتال دارد. با پروژه‌های معروف NFT مانند کریپتوپانک‌ها و NFT‌ها تا ۱۱.۷۵ میلیون ارزش دارند، اتریوم بزرگترین بازار برای استخراج، فروش، خرید و توزیع NFT را دارد.

اتریوم بیشترین استفاده را در تعداد زیادی از کیف پول ها و پلتفرم های رمزنگاری دارد و آن را به بهترین ارز دیجیتال برای هنر NFT تبدیل می کند.

2. سولانا Solana

وقتی صحبت از ارزهای دیجیتال NFT سازگار با محیط زیست می شود، سولانا هم محبوبیت و هم مقرون به صرفه بودن کیک را قبول می کند. اگرچه سولانا نسبتاً جدید است، اما ثابت کرده است که در مقایسه با همتایان گران قیمت خود، تراکنش ها را کارآمدتر و ارزان تر می کند.

با این اوصاف، در گذشته چند نقض امنیتی وجود داشته است که مهمترین آنها هک بزرگی است که در اوایل سال 2021 رخ داد. بنابراین، در حالی که Solana هم ارزان و هم محبوب است، هنوز هم چند باگ برای رفع کردن دارد.

اگر می‌خواهید چگونه هنر NFT را ایجاد کنید که انرژی آگاهانه داشته باشد، انتخاب ارزهای دیجیتال مدل اثبات سهام مانند Solana گزینه مناسبی است. با پروژه‌های NFT که تا ۲ میلیون دلار ارزش دارند، سولانا احتمالا بهترین ارز دیجیتال برای ارز دیجیتال NFT برای پایداری در حال حاضر است.

3. Tezos

تزوس بهترین ارز دیجیتال برای NFT

با یکی از اختصاصی ترین جوامع، تزوس یک ارز دیجیتال مقرون به صرفه و با پیروان وفادار است. تزوس یکی از ارزهای دیجیتال مستقل موجود در بازار است، اما مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال مستقل، این ارز دیجیتال NFT پایگاه کاربر بسیار بزرگی دارد.

وقتی صحبت از ضرب NFT در Tezos می شود، این ارز دیجیتال سازگار با محیط زیست است و به کاربران اجازه می دهد قراردادهای هوشمند ایجاد کنند.
این ارز دیجیتال همچنین می‌تواند به هنرمندان کمک کند تا از هر فروش مجدد NFT خود حق امتیاز دریافت کنند. با این حال، در رابطه با امنیت این ارز دیجیتال احتیاط هایی وجود دارد که ارزش آن را دارد

با NFTهایی به ارزش 135000 دلار، این ارز دیجیتال NFT یکی از ارزهای دیجیتالی است که بر اساس مدل اثبات سهام عمل می کند و کار کردن با آن را به میزان قابل توجهی سبزتر و مقرون به صرفه تر می کند. اگر به دنبال یک ارز دیجیتال برای درآمد حق امتیاز هستید، تزوس یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای هنرمندان است.

4. Palm

پالم بهترین ارز دیجیتال برای NFT

با NFTهایی به ارزش 135000 دلار، این ارز دیجیتال NFT یکی از ارزهای دیجیتالی است، که بر اساس مدل اثبات سهام عمل می کند. و کار کردن با آن را به میزان قابل توجهی سبزتر و مقرون به صرفه تر می کند. اگر به دنبال یک ارز دیجیتال برای درآمد حق امتیاز هستید، تزوس یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای هنرمندان است.

با توجه به اینکه Palm NFT مجموعه‌ای از سرگرمی، فناوری و هنر رمزنگاری است، این ارز دیجیتال همه کاره به هنرمندان و سازندگان اکوسیستمی در دسترس اجازه می‌دهد. هنرمندان از طریق Palm می‌توانند NFT‌ها را در بلاک چین اتریوم با قیمت بسیار پایین‌تری ایجاد کنند.

هزینه‌های کمتر گاز، آن را به انتخاب مناسب و مقرون به صرفه‌ای برای هنرمندان برای ایجاد NFT در یک سیستم قابل اعتماد تبدیل می‌کند. اکنون با Nifty Gateway (پلتفرم محبوب NFT) ادغام شده است، این رمزارز برای کاربران بزرگ قابل دسترسی و راحت است.

پالم هنرمندانی مانند دیمین هرست و حتی کمیک‌های DC دارد که از NFT برای کارهای هنری NFT استفاده می‌کنند و انتظار کاهش NFT را دارند. این سکه یک ارز رمزنگاری کارآمد انرژی مناسب برای آثار هنری است و ارزش آن را دارد که هنگام ایجاد دارایی های دیجیتال مورد توجه قرار گیرد.

5. Polygon

پالیگان بهترین ارز دیجیتال برای NFT

یکی دیگر از ارزهای رمزنگاری لایه دوم NFT، Polygon یک آلتکوین است که روی بلاک چین اتریوم کار می کند. این کریپتو رو به رشد در مصرف انرژی کارآمد است و درست مانند پالم کمتر از 1٪ از ارزهای سنتی استفاده می کند.

با ضرب تنبل، این ارز همچنین تضمین می‌کند که سازندگان می‌توانند NFT‌ها را بدون هزینه اولیه ضرب کنند و کار را برای هنرمندان و سازندگان جدید راحت می‌کند. آنها چگونه پول خود را به دست می آورند؟ خوب، پس از فروش ارز، آنها 2.5٪ کارمزد خدمات را کسر می کنند، که هنوز همه چیز منطقی است.

با این حال، چند ایراد قابل ذکر در مورد این رمزارز این است که امنیت کمتری دارد، محبوبیت کمتری دارد و کاهش کوچکی در حق امتیاز شما در طول فروش مجدد NFT وجود دارد.

همچنین، در مقایسه با ارزهای دیجیتال مانند اتریوم، Polygon هم ارزان است و هم زمان تراکنش سریع‌تری دارد.

6. Flow

بهترین ارز دیجیتال برای NFT چیست؟

در حالی که یکی از ارزهای رمزنگاری NFT خاص در اطراف است، Flow با نام های بزرگ نامی برای خود دست و پا کرده است. این سکه توسط Big Dapper Labs ایجاد شده است، این سکه در مسابقات NFT توسط NBA، NFL و حتی MotoGP مورد استفاده قرار گرفت.

این بلاک چین غیرمتمرکز و توسعه‌دهنده‌محور برای استفاده برای برنامه‌ها، بازی‌ها و دارایی‌های دیجیتال همه کاره است و برای همه قابل دسترسی است. و با پلتفرم NFT خود BloctoBay در حال توسعه، این ارز قطعا ارزش توجه کردن را دارد.

Flow به کاربران اجازه می دهد تا NFTs Rareible را ایجاد و بفروشند که یکی از محبوب ترین پلتفرم های NFT برای هنرمندان و سازندگان است.

7. Arbitrum

بهترین ارز دیجیتال برای NFT چیست؟

شما همچنین می توانید Arbitrum را یکی از بچه های جدید در بلوک در نظر بگیرید. این پلتفرم که توسط اتریوم اداره می‌شود، یک راه‌حل مقیاس‌پذیر با تراکنش‌های سریع و کارمزدهای کم، انتخابی فوق‌العاده برای بسیاری از کلکسیونرها است. با جامعه ای پر رونق که از پروژه های هیجان انگیز و سازندگان هدف گرا تشکیل شده است، این رقیب L2 همان چیزی است که باید به آن توجه کرد.

کل پروژه هنوز در مرحله بتا است، و مانند بسیاری از شما، ما نیز منتظر کشف چیزهای بیشتری هستیم.

8. Wax

بهترین ارز دیجیتال برای NFT چیست؟

طبق وب سایت آن، «WAX یک بلاک چین خنثی کربن است که بر روی سیستم اثبات سهام اجرا می شود». به عبارت دیگر، آن‌ها «نیازی به ابررایانه‌ها ندارند تا نبردی انرژی‌زا برای تکمیل یک تراکنش انجام دهند. این یک ماشین برش NFT سبز رنگ است.

آیا راه بهتری برای توضیح آن وجود دارد؟ فکر نمیکنم.

این پلتفرم خانه تعدادی از محبوب‌ترین بازی‌های NFT مانند R-Planet و Alien World است.

این پلتفرم جدا از وعده کاشتن درختان، یکپارچه‌سازی اپلیکیشن‌ها و فناوری ویدئو را نیز ترکیب می‌کند و امکانات بیشتری را برای علاقه‌مندان به بازی و علاقه‌مندان به NFT گسترش می‌دهد.

پیشنهاد مطالعه : سهام NFT چیست؟

چگونه بهترین ارز دیجیتال NFT را برای هنر خود انتخاب کنید.

وقتی نوبت به انتخاب بهترین ارز دیجیتال NFT برای آثار هنری شما می رسد، بیشتر به بودجه و آگاهی محیطی شما برمی گردد. بهترین ارز دیجیتال NFT تنها به ارزش بازار سکه بستگی ندارد، بلکه به جوامع و روندهای ارز دیجیتال بستگی دارد.

در این مقاله، همه چیزهایی را که فکر می‌کردیم باید بدانید تا مناسب‌ترین ارز دیجیتال را برای آثار هنری NFT خود انتخاب کنید، مرور کردیم.

 

منبع : (justcreative.com)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)