مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

بیت کوین، BNB، اتریوم و BITGERT کدام کریپتو در بازار فعلی بهترین عملکرد را دارد.

بیت کوین، BNB، اتریوم و BITGERT کدام کریپتو در بازار فعلی بهترین عملکرد را دارد.

چند چیز وجود دارد که Bitgert را به بهترین عملکرد ارز دیجیتال تبدیل می کند.
رقابت در بازار کریپتو در سال جاری یک پله بالاتر رفته است و این از توسعه گسترده پروژه‌های ارزهای دیجیتال امروزی مشهود است. از جمله ارزهای دیجیتالی که در بازار عملکرد بسیار خوبی داشته اند می توان به بیتگرت (BRISE)، بیت کوین، BNB و اتریوم اشاره کرد.

اما کدام یک از این پروژه های رمزنگاری بهترین عملکرد را در بازار دارد؟ شکی نیست که Bitgert یکی از بهترین عملکردها در بازار فعلی بوده است. این از افزایش قیمت Bitgert در سال جاری مشهود است. در زیر در مورد عملکرد این ارزهای دیجیتال بیشتر بخوانید:

بیتگرت Bitgert

بیتگرت Bitgert

بیتگرت
چندین چیز وجود دارد که Bitgert را به بهترین عملکرد ارز دیجیتال در بازار امروز تبدیل می کند. اما بزرگترین دلیل آن، هزینه گاز صفر آن است که بلاک چین Bitgert BRC20 در اواسط فوریه راه اندازی شد.
این اولین زنجیره بدون گاز است و به همین دلیل است که قیمت بریس در 30 روز گذشته سر به فلک کشیده است. در زمان نگارش این مقاله، قیمت سکه بیتگرت در 30 روز گذشته 190 درصد افزایش یافته بود.

تیم Bitgert همچنین چندین محصول و پروژه در بلاک چین Brise راه اندازی کرده است. استودیوی استارت آپ Bitgert راه اندازی پروژه های زنجیره ای را آغاز کرده است و تیم می گوید بیش از 1000 پروژه در راه است. راه اندازی پل Bitgert و راه اندازی ارز مورد انتظار نیز باعث می شود این سکه عملکرد چشمگیری داشته باشد.

پروژه Centcex

Centcex
پروژه Centcex ممکن است Bitgert بعدی باشد، بر اساس عملکرد بالا در بازار. جالب است بدانید که Centcex یکی از معدود پروژه های رمزنگاری است که در افزایش قیمت از Bitgert بهتر عمل کرده است.
در زمان نگارش این مقاله، CENX در 30 روز گذشته 230 درصد افزایش داشته است. به همین دلیل است که یکی از ارزهای دیجیتالی است که امسال باید در نظر گرفته شود. چیزهای هیجان انگیز زیادی در مورد پروژه Centcex وجود دارد، از جمله بزرگترین اکوسیستمی که تیم Centcex در حال ساخت است.

اتریوم Ethereum

اتر - صرافی خرید اتریوم

اتریوم بهترین کریپتو 2022
سکه اتریوم یکی از بهترین عملکردها در شرایط اخیر بازار گاوی بوده است. اگرچه سکه اتریوم مانند بیتگرت سود زیادی کسب نکرده است، اما طی 30 روز گذشته و همچنین 7 روز گذشته سودهای چشمگیری را به ثبت رسانده است.
عملکرد بازار پروژه اتریوم ناشی از توسعه ای است که این تیم انجام داده است، به ویژه در ارتقای پروتکل. ارتقای پروژه اتریوم هنوز ادامه دارد و پروژه‌های زیادی به این زنجیره می‌پیوندند.

بیت کوین بهترین کریپتو 2022

بیت کوین فیزیکی - ETF -قیمت BTC

بیت کوین
بیت کوین در بازار فعلی بسیار خوب عمل می کند و یکی از بهترین عملکردها بوده است. پس از چند روز، بیت کوین دوباره بالای 40 هزار دلار معامله می شود و در زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین با قیمت 42290.32 دلار معامله می شود. این یک عملکرد چشمگیر است که تحت تأثیر شرایط فعلی گاو نر قرار گرفته است، که احتمالاً برای مدت طولانی تری ادامه خواهد داشت. اگرچه ممکن است مانند Bitgert و سایر ارزهای رمزپایه افزایش نیافته باشد، بیت کوین یکی از سکه هایی است که انتظار می رود امسال عملکرد خوبی داشته باشد.

BNB بهترین کریپتو 2022

ارز دیجیتال BNB - بلاک چین بایننس کوین و بیت کوین

BNB
ممکن است مانند بیتگرت عملکرد سرسام آور را نشان نداده باشد، اما BNB در میان ارزهای رمزپایه که عملکرد بسیار خوبی در بازار دارند، در صدر قرار دارد.
BNB در حال حاضر با قیمت بالای 400 دلار معامله می شود که یکی از بهترین قیمت های امسال است. بازار صعودی ممکن است باعث رشد BNB شده باشد، اما عوامل دیگری نیز وجود دارد که این عملکرد را هدایت می کند، از جمله تقاضای رو به رشد برای زنجیره بایننس. با این حال، زنجیره BNB رقابت سختی برای شکست در زنجیره Bitgert دارد.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به