مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

احتمال سقوط ارز دیجیتال | بیت کوین 23 هزار دلار پشتیبانی می کند.

احتمال سقوط ارز دیجیتال | بیت کوین 23 هزار دلار پشتیبانی می کند.

احتمال سقوط ارز دیجیتال بیت کوین

بیت کوین 23 هزار دلار پشتیبانی می کند، اما تحلیلگران هشدار می دهند که با کاهش بدهی های جهانی به 8 هزار دلار کاهش می یابد.

حرکت قیمت متوالی یک ماهه بیت کوین (BTC) در 13 ژوئن پس از فروش عمیق بازار که برترین ارز دیجیتال تحت حمایت 29000 دلار را تحت فشار قرار داد، به پایان رسید. این حرکت در حالی صورت گرفت که بازارهای سهام نیز به شدت فروختند و به پایین ترین سطح خود در سال رسیدند.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که فروش بیت‌کوین در اواخر روز ۱۲ ژوئن آغاز شد و تا ظهر روز ۱۳ ژوئن افزایش یافت، زمانی که بیت‌کوین به ۲۲۵۹۲ دلار رسید.

نمودار 1 روزه BTC/USDT. منبع: TradingView
نمودار 1 روزه BTC/USDT. منبع: TradingView

در اینجا نگاهی می اندازیم به آنچه که چندین تحلیلگر بازار در مورد افت بیت کوین می گویند. و اینکه آیا این رویداد نهایی تسلیم قبل از پایین آمدن قیمت مورد انتظار است یا خیر.

آیا پشتیبانی قابل قبولی در 23000 دلار وجود دارد؟

نمونه‌های قبلی تسلیم بازار نزولی سطح قابل قبولی از حمایت را در میانگین متحرک 200 هفته‌ای بیت‌کوین مشاهده کرده‌اند، همانطور که در نمودار زیر که توسط تحلیلگر بازار و کاربر مستعار توییتر «Rekt Capital» ارسال شده است، نشان داده شده است.

نمودار 1 هفته ای BTC/USD. منبع: توییتر
نمودار 1 هفته ای BTC/USD. منبع: توییتر

بر اساس روند دو چرخه گذشته، Rekt Capital پیشنهاد کرد که ممکن است BTC بتواند شاهد حرکت رو به جلوی «دو کف دو برابری کلان در میانگین متحرک 200 هفته ای» باشد، در صورتی که عملکرد قیمت به روشی مشابه انجام شود.

Rekt Capital گفت،

اگر چنین است، پس بیت کوین دلاری بسیار نزدیک به تشکیل اولین ماکرو پایین خود در MA 200 هفته ای با قیمت 23000 دلار است. دومین ماکرو پایین ممکن است در مدت دو سال با قیمت 41000 دلار شکل بگیرد.

تحلیلگران می گویند "حداکثر درد" 13330 دلار است.

اطلاعاتی از تحلیلگر مستعار “Whalemap” که نمودار زیر را نشان می‌دهد که سطوح حمایتی که قبلاً ایجاد شده بود را نشان می‌دهد، اطلاعاتی در مورد اینکه بیت‌کوین به‌طور بالقوه می‌تواند به کجا برسد در صورت ادامه شکستن به زیر سطوح حمایت تعیین‌شده ارائه شده است.

بیت کوین قیمت بر اساس آدرس را دریافت کرد. منبع: توییتر
بیت کوین قیمت بر اساس آدرس را دریافت کرد. منبع: توییتر

Whalemap گفت:

«#بیت‌کوین از پشتوانه‌های قیمت واقعی عبور کرده است، جایی که احتمالاً به مقاومت‌های جدید ما تبدیل خواهند شد. 13,331 دلار حداکثر درد نهایی است.

در یک حالت افراطی، بیت کوین می تواند تا 8000 دلار کاهش یابد.

به گفته فرانسیس هانت، تحلیلگر بازار که با نام مستعار “The Market Sniper” نیز شناخته می شود، قیمت بیت کوین می تواند قبل از رسیدن به پایین ترین سطح خود به 8000 دلار کاهش یابد.

نمودار 1 روزه BTC/USD. منبع: توییتر
نمودار 1 روزه BTC/USD. منبع: توییتر

هانت گفت،

امتیاز انباشت 17000 تا 18000 دلار خواهد بود. این 15000 دلار از حالت آبی خارج می شود، در آنجا، این یک رکود بسیار بد خواهد بود، و یک هدف پرچم خرس وجود دارد، کمی قدرت کمتری در هدف پرچم خرس به قیمت 12،000 دلار وجود دارد، و یک سفر رفت و برگشت کامل شما را خواهد برد. با قیمت 8000 تا 10000 دلار به قیف خود بازگردید.”

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به