مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

آیا بیت کوین به پایین ترین سطح رسید؟ اخبار ارز دیجیتال این هفته

آیا بیت کوین به پایین ترین سطح رسید؟ اخبار ارز دیجیتال این هفته

سقوط کریپتو تثبیت می شود، شرکت بورینگ ایلان ماسک برای پذیرش dogecoin و طلبکاران Mt.Gox یک قدم به دارایی بیت کوین خود نزدیک تر شده اند. این داستان ها و موارد دیگر اخبار ارز دیجیتال در این هفته.

بهترین هفته بیت کوین از اکتبر

بیت کوین در این هفته احساس آرامش کرد. زیرا برخی از سرمایه گذاران امیدوارند که بدترین بحران نقدینگی کریپتو به پایان رسیده است.

پس از تسلیم شدید قیمت‌ها و کاهش نقدینگی در بازار، بازارها در یک رالی کمک کوتاه‌مدت مورد نیاز سبز شدند. بیت کوین بیش از 10 درصد افزایش یافت. که بهترین هفته خود از ماه اکتبر را نشان می دهد.

بیت کوین - اتریوم - ریپل -لایت کوین - دوج کوین - کاردانو - پولکادوت - ترا (LUNA)

شرکت Boring برای پذیرش Dogecoin

شرکت Boring، یکی از شرکت‌های ایلان ماسک، پرداخت‌های Dogecoin را برای Loop Rides خود می‌پذیرد. مشتریان می‌توانند با استفاده از وسایل نقلیه تسلا در سیستم حمل و نقل لاس وگاس این شرکت به نام Loop، با memecoin پرداخت کنند. سواری در حال حاضر برای مسافرانی که از Loop استفاده می‌کنند رایگان است، اما هزینه‌های آن بعداً اعلام می‌شود.

اخبار ارز دیجیتال در این هفته : طرح توانبخشی کوه Gox

صرافی ناموفق ارزهای دیجیتال Mt. Gox به‌روزرسانی‌هایی را در مورد روش‌های بازپرداخت خود تحت طرح بازسازی طلبکاران ارائه کرده است.

بر اساس این بیانیه، این روند می‌تواند از ماه آینده آغاز شود و این سند، انتخاب‌های مختلفی را که طلبکاران می‌توانند هنگام دریافت پرداخت‌های خود انجام دهند، از جمله پرداخت غرامت مستقیم به بیت‌کوین را شرح می‌دهد.

FED: مقررات نیازهای کریپتو

لائل برینارد، نایب رئیس فدرال رزرو، گفت که ارزهای دیجیتال قبل از اینکه آنقدر بزرگ شوند که سیستم مالی را تهدید کند، اکنون نیاز به تنظیم دارند.
برینارد در یک سخنرانی که نشان می‌دهد بانک مرکزی از نزدیک بحران کریپتو را زیر نظر دارد، گفت فقدان دستورالعمل‌های نظارتی یک موضوع گیج‌کننده و دردسرساز برای کل صنعت کریپتو بوده است.

جمهوری آفریقای مرکزی سکه سانگو را منتشر کرد.

دولت جمهوری آفریقای مرکزی پس از تبدیل شدن به دومین ایالتی که بیت کوین را در ماه آوریل به صورت قانونی پرداخت می کند، ارز دیجیتال جدیدی به نام سکه سانگو را منتشر کرده است که هدف آن توکن کردن منابع این کشور مانند طلا و الماس برای سرمایه گذاران در سراسر جهان است. رئیس جمهور توادرا گفت: «جایگزین پول نقد، ارز دیجیتال است و برای ما، اقتصاد رسمی دیگر یک گزینه نیست.»

Nexo برای خرید رقیب Vauld

وام دهنده ارزهای دیجیتال Nexo برنامه های خود را برای خرید رقیب وام دهنده خود یعنی Vauld اعلام کرد.
یکی دیگر از قربانیان بحران نقدینگی، Vauld مستقر در سنگاپور است که برداشت بیش از 800000 مشتری خود را به حالت تعلیق درآورده است. در صورت موفقیت، Nexo اعلام کرد که قصد دارد ساختار شرکت را بازسازی کند و توسعه آن را در جنوب شرقی آسیا و هند دنبال کند.

کمترین هزینه گاز ETH برای 19 ماه

کارمزد تراکنش‌های اتریوم به پایین‌ترین حد خود از نوامبر 2020 رسیده است.
میانگین هزینه گاز یا شبکه که برای انجام تراکنش در شبکه لازم است به کمتر از 1 دلار در هر انتقال کاهش یافت. در 1 می 2022، به لطف فروش محبوب NFT که در آن روز انجام شد، متوسط هزینه شبکه تقریباً 200 دلار در هر انتقال بود.

بازرگانان بزرگ، پرداخت های رمزنگاری شده را پذیرفته اند.

گزارش BitPay و Pymnts.com با عنوان «پرداخت با ارز دیجیتال» نشان می‌دهد که در میان کسب‌وکارهایی با درآمد سالانه ۱ میلیارد دلار، ۸۵ درصد از پرداخت‌های رمزنگاری شده استفاده می‌کنند.
در این گزارش اشاره شد که کارمزدهای پرداخت کریپتو حدود 1 درصد است که بسیار کمتر از سایر گزینه‌های پرداخت دیجیتال است که می‌توانند تا 3.5 درصد شارژ کنند.

این همان چیزی است که این هفته در کریپتو اتفاق افتاد، هفته آینده شما را می بینیم.

منبع (99bitcoins.com)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)