مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

خداحافظی با هزینه های کریپتو؟ اخبار ارز دیجیتال این هفته jun-27-2022

خداحافظی با هزینه های کریپتو؟ اخبار ارز دیجیتال این هفته jun-27-2022

اخبار ارز دیجیتال این هفته : تتر یک استیبل کوین دیگر راه اندازی کرد، 100 میلیون دلار رمز ارز از شبکه هارمونی به سرقت رفت. و بایننس ایالات متحده جنگ کارمزد تجاری را آغاز کرد. این داستان ها و موارد دیگر در این هفته در کریپتو.

تتر استیبل کوین پوند بریتانیا را راه اندازی کرد.

تتر، بزرگترین ناشر استیبل کوین جهان، از راه اندازی یک استیبل کوین جدید خبر داده است. که این بار به ارزش پوند استرلینگ بریتانیا گره خورده است. توکن جدید با علامت GBPT در ابتدا در بلاک چین اتریوم صادر می شود. این اعلام درست پس از عرضه اخیر تتر از یک سکه پزو مکزیکی، MXNT منتشر شد.

100 میلیون دلار در هک بلاک چین به سرقت رفت.

هکرها 100 میلیون دلار رمز ارز از Horizon، یک پل زنجیره ای که توسط شبکه هارمونی ساخته شده است، سرقت کرده اند.
تیم هارمونی قبلاً یک حساب شخصی را مشخص کرده است. که تصور می‌شود مسئول این حادثه است.
این رویداد به دنبال مجموعه ای از حملات مشابه به پل های بلاک چین، از جمله هک 600 میلیون دلاری شبکه رونین در اوایل سال جاری انجام می شود.

Binance US جنگ کارمزد معاملاتی را آغاز می کند؟

Binance US کارمزد معاملات بیت کوین نقطه ای را در پلتفرم خود برای مشتریانی که از دلار آمریکا و استیبل کوین دلار آمریکا استفاده می کنند حذف کرده است و به کم هزینه ترین ارائه دهنده در بازار تبدیل شده است.
کارشناسان داخل صنعت می گویند این حرکت می تواند واکنشی از سوی کوین بیس داشته باشد و جرقه جنگ کارمزد تجاری بین صرافی ها را به همراه داشته باشد.

سولانا در حال ساخت یک تلفن رمزنگاری است.

شرکت بلاک چین، Solana Labs، Saga را معرفی کرد، یک گوشی هوشمند اندرویدی قدرتمند که در اوایل سال 2023 عرضه خواهد شد. تا به ارزهای دیجیتال کمک کند تا تلاش خود را برای تبدیل شدن به موبایل ادامه دهند.
این شرکت همچنین کیت نرم‌افزاری Solana Mobile Stack (SMS) را معرفی کرد که ابزارهایی برای توسعه برنامه‌ها و بازی‌های موبایل اندرویدی بومی ارائه می‌دهد و همچنین شامل یک فروشگاه برنامه غیرمتمرکز است.

BoE: کریپتو زنده خواهد ماند.

جان کانلیف، معاون بانک انگلستان، پیشنهاد کرده است که بازماندگان زمستان کریپتو می توانند به شرکت های فناوری آینده تبدیل شوند و با شرکت هایی مانند آمازون رقابت کنند.
کانلیف سقوط اخیر بازار کریپتو را با حباب دات‌کام در آغاز هزاره مقایسه کرد و گفت که در حالی که بسیاری از شرکت‌ها رفتند، این فناوری باقی ماند.

گلدمن ساکس برای خرید دارایی های سلسیوس

بانک وال استریت گلدمن ساکس به دنبال تعهد 2 میلیارد دلاری از سرمایه گذاران برای خرید دارایی های مضطرب با تخفیف های زیاد در صورت ورشکستگی وام دهنده مشکل دار رمزنگاری سلسیوس است.
قرارداد پیشنهادی به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های سلسیوس، به احتمال زیاد ارزهای دیجیتال را با تخفیف‌های بزرگ در صورت تشکیل پرونده ورشکستگی خریداری کنند.

BlockFi اعتبار 250 میلیون دلاری را تضمین می کند.

یکی دیگر از وام دهندگان کریپتو BlockFi این هفته یک خط اعتباری 250 میلیون دلاری از صرافی کریپتو FTX تضمین کرده است تا دسترسی به سرمایه ای را فراهم کند که ترازنامه و قدرت پلت فرم را بیشتر تقویت کند.
مدیر عامل BlockFi، زک پرینس، تنها یک روز پس از آن که مدیر عامل FTX، سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX، گفت که صرافی او قصد دارد شرکت‌های رمزنگاری مشکل دار را نجات دهد، این کمک مالی را اعلام کرد.

کریستیانو رونالدو با بایننس شریک شد.

کریستیانو رونالدو، ستاره فوتبال، قراردادی با بایننس برای تبلیغ NFT امضا کرده است.
به عنوان بخشی از قرارداد چند ساله، ستاره پرتغالی فوتبال مجموعه‌ای از مجموعه‌های NFT را برای فروش در پلتفرم بایننس ایجاد خواهد کرد.
اولین مجموعه اواخر امسال منتشر خواهد شد تا به طرفداران این فرصت را بدهد که یک قطعه نمادین از تاریخ ورزش داشته باشند.

این همان چیزی است که این هفته در کریپتو اتفاق افتاد، هفته آینده شما را می بینیم. اخبار ارز دیجیتال این هفته در بیت گرند

منبع (99bitcoins.com)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)