مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

کریپتو به فضا می رود! | اخبار این هفته در کریپتو – 30 مه 2022

اخبار ارز دیجیتال

کریپتو به فضا می رود! | اخبار این هفته در کریپتو – 30 مه 2022

اخبار ارز دیجیتال – اخبار این هفته در کریپتو – 30 مه 2022

جی پی مورگان نسبت به بیت کوین خوش بین است، اسپیس ایکس اولین ماهواره رمزنگاری را پرتاب کرد. و حدس بزنید کدام مدیر عامل در دوازدهمین روز پیتزا بیت کوین پیتزا سرو کرده است؟ این داستان ها و موارد دیگر در این هفته در کریپتو.

جی پی مورگان:بیت کوین در بلند مدت در روند صعودی قرار دارد.

بانک سرمایه گذاری جهانی، جی پی مورگان، یادداشت مثبتی در مورد ارزهای دیجیتال منتشر کرد.
استراتژیست های این بانک نوشتند که اصلاح بازار کریپتو در ماه گذشته بیشتر شبیه تسلیم شدن است و در آینده شاهد صعودی برای بیت کوین و بازارهای کریپتو به طور کلی هستند.
این شرکت همچنین ارز دیجیتال را به عنوان کلاس دارایی جایگزین ترجیحی خود در کنار صندوق های تامینی اعلام کرده است.

اسپیس ایکس اولین ماهواره رمزنگاری شده را پرتاب کرد.

اخبار ارز دیجیتال – اخبار این هفته در کریپتو – 30 مه 2022

اسپیس ایکس اولین ماهواره رمزنگاری شده جهان را پرتاب کرد. Crypto1 یک ماژول ماهواره‌ای رمزپایه است که با موشک فالکون 9 برای مأموریت حمل و نقل 5 اسپیس ایکس حرکت می‌کند.
این ماژول به اندازه لیوان قهوه با استفاده از قطعات بدون نسخه و در فضا ایجاد شده است، یک پلتفرم فیزیکی غیرقابل دسترس و ضد دستکاری را فراهم می کند که از آن می توان برنامه های بلاک چین و دفتر کل را راه اندازی کرد.

کاهش سختگیری نظارتی روی کریپتو در ایالات متحده

هستر پیرس، کمیسر بورس و اوراق بهادار، می‌گوید که ایالات متحده توپ نظارتی را در مورد ارزهای دیجیتال کنار گذاشته است. پیرس، که قبلاً از دیدگاه همکاران SEC خود در مورد کریپتو انتقاد کرده بود، در مورد ایالات متحده گفت: “ما اجازه نمی دهیم نوآوری توسعه یابد یا آزمایش به روشی سالم اتفاق بیفتد، و این شکست عواقب بلندمدتی دارد.”

بانک مرکزی اروپا: پیوندهای رمزنگاری شده به بانک ها، ثبات را تهدید می کند.

بانک مرکزی اروپا هشدار داده است که روابط عمیق صنعت کریپتو با بانک های سنتی خطری برای ثبات مالی است. سخنگوی بانک مرکزی اروپا اعتراف کرد که تاکنون سرمایه‌گذاران توانسته‌اند زیان 1.3 تریلیون دلاری بازار را مدیریت کنند، اما پیش‌بینی کرد که با این نرخ، به نقطه‌ای می‌رسد که دارایی‌های رمزنگاری بدون پشتوانه خطری برای ثبات مالی باشد.

تتر استیبل کوین پزوی مکزیکی را راه اندازی می کند.

ناشر استیبل کوین، تتر، MXNT را راه اندازی کرده است، یک استیبل کوین که با ارزش پزو مکزیک مرتبط است.
در اطلاعیه تتر آمده است که جریان چند میلیارد دلاری حواله به مکزیک و مشکلات مربوط به نقل و انتقال پول، فرصتی منحصر به فرد برای استفاده و پذیرش استیبل کوین ایجاد کرده است.

خطر امنیتی، زنجیره Ethereum Beacon را تهدید می کند.

زنجیره فانوس اتریوم، که برای ارتقای ادغام اتریوم در اواخر سال جاری بسیار مهم خواهد بود، با ظهور یک نسخه تکراری از بلاک چین، با خطر امنیتی شناخته شده به عنوان «سازماندهی مجدد» زنجیره بلوکی مواجه شد.
اگرچه این سازماندهی مجدد به اندازه‌ای طول کشید که نگرانی‌های جدی در مورد حملات مخرب ایجاد کند، اما ممکن است بدشانسی ناشی از ماینرهایی باشد که نرم‌افزار استخراج قدیمی را اجرا می‌کنند.

شبکه جدید Terra در حال آمدن است.

پس از فاجعه سقوط TerraUSD و Luna، تیم بلاک چین Terra برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی نسخه جدید پیدایش – این بار بدون استیبل کوین الگوریتمی – اعلام کرده است. پیشنهاد حاکمیتی به نام “طرح احیای اکوسیستم Terra 2” تصویب شده است و یک پایگاه کد جدید برای آماده سازی برای شبکه جدید منتشر شده است.

بایننس روز پیتزای بیت کوین را جشن می گیرد.

بایننس دوازدهمین سالگرد «روز پیتزای بیت کوین» را به سبکی جدید جشن گرفت. مدیر عامل شرکت CZ، پیش بند خود را پوشید. و از یک فروشگاه پیتزای پاپ آپ در فرانسه به مشتریان خدمات ارائه کرد. 12 سال پیش، ماینر بیت کوین، لازلو هانیچ، از بیت کوین برای خرید دو پیتزا از Papa John’s به قیمت 10000 بیت کوین استفاده کرد که نشان دهنده اولین استفاده از رمزارز برای خرید کالاهای واقعی بود.

اخبار ارز دیجیتال - اخبار این هفته در کریپتو – 30 مه 2022

اخبار ارز دیجیتال - اخبار این هفته در کریپتو – 30 مه 2022

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)