مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

آیا کریپتو با FTX از بین خواهد رفت؟ | اخبار ارز دیجیتال این هفته – 14 نوامبر 2022

آیا کریپتو با FTX از بین خواهد رفت؟ | اخبار ارز دیجیتال این هفته – 14 نوامبر 2022

بحران FTX ، دومین فایل صرافی بزرگ دنیا برای ورشکستگی، و پلتفرم‌های معاملاتی برای متوقف کردن بحران نقدینگی، سندی از ذخایر ارائه می‌دهند. آیا بازار کریپتو بهبود می یابد؟ این داستان ها و موارد دیگر در این هفته در کریپتو.

Crypto Exchange FTX اعلام ورشکستگی کرد.

پس از شوکه کردن صنعت با بحران نقدینگی، FTX در ایالات متحده اعلام ورشکستگی کرده است، در بیانیه ای به تفصیل آمده است. که FTX و حدود 130 شرکت وابسته به آن اقدامات داوطلبانه را آغاز کرده اند. تا به گروه FTX فرصتی برای ارزیابی وضعیت خود و به حداکثر رساندن بازیابی برای سهامداران ارائه دهند. سم بنکمن-فرید از سمت مدیرعاملی کناره گیری کرد.

پیشنهاد مطالعه : اخبار ارز دیجیتال

بایننس از FTX Rescue فاصله گرفت.

تنها یک روز پس از اینکه مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو اعلام کرد که به یک معامله غیر الزام آور برای خرید کسب و کارهای غیرآمریکایی FTX رسیده است، بایننس به طور رسمی از این معامله عقب نشینی کرد و عملاً FTX را مجبور به ورشکستگی کرد.

میلیون ها توکن به دنبال هک FTX در لیست سیاه قرار گرفتند.

چندین آدرس کیف پول مرتبط با FTX کشف شد که میلیون‌ها دلار ارز دیجیتال را بدون اطلاع رسمی تنها یک روز قبل از تشکیل پرونده ورشکستگی منتقل می‌کردند. ظرف چند ساعت، FTX در تلگرام تایید کرد که انتقال وجوه بخشی از یک هک مداوم بوده است. تتر به طور فعال توکن های USDT به ارزش 31 میلیون دلار را در لیست سیاه قرار داد که به تراکنش ها مرتبط بودند.

صرافی های ارز دیجیتال ذخایر خود را اثبات می کنند.

برای آرام کردن سرمایه‌گذاران نگران و جلوگیری از فرار بانک‌ها، صرافی‌های ارز دیجیتال شروع به صدور مدرکی مبنی بر ذخایر برای توقف خروج دارایی‌ها از پلتفرم‌های خود کرده‌اند.
بایننس تایید کرد که بیش از 70 میلیارد دلار در بیت کوین، اتریوم، BNB و استیبل کوین ها پخش شده است. در همین حال، Crypto.com فاش کرد که 20 درصد از ذخایر خود را در Shiba Inu نگه می‌دارد – یک میم کوین بسیار سوداگرانه و بدون کاربرد ظاهری.

سرمایه گذاران FTX در رنج هستند.

اکنون فهرست بلندبالایی از سرمایه گذاران از فروپاشی FTX رنج می برند، از جمله بزرگترین مدیر دارایی جهان، بلک راک.

سکویا سال گذشته، 420 میلیون دلار در این شرکت سرمایه‌گذاری کرد، در حالی که سایر سرمایه‌گذاران خطرپذیر، حتی صندوق بازنشستگی معلمان کانادا، از جمله نهادهایی هستند که در فروپاشی بورس ضرر بزرگی کردند.

حامیان FTX دچار ضرر می شوند.

طی چند سال گذشته FTX موفق شده بود تعداد زیادی از افراد مشهور را به خود جذب کند.
تام بردی مدافع NFL و استف کوری ستاره بسکتبال تنها چند نفر از نام‌های معروف شرکای سابق آن هستند.
مرسدس فرمول یک حمایت مالی خود را با FTX قبل از مسابقه آینده خود در برزیل به حالت تعلیق درآورد. Changpeng Zhao، رئیس Binance، هشدار داده است که ممکن است شرکت‌های بیشتری در هفته‌های آینده به دلیل سقوط FTX شکست بخورند.

کاخ سفید در حال فروپاشی FTX است.

پس از فروپاشی FTX، کاخ سفید و کمیته بانکی سنا خواستار مقررات مناسب ارزهای دیجیتال شده‌اند.
کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید اظهار داشت که بسیار مهم است که ناظران مالی به بررسی آنچه منجر به فروپاشی FTX شد، بپردازند تا به طور کامل سوءرفتار و سوء استفاده هایی را که رخ داده است، درک کنند.

نوسانات به دنبال بحران FTX افزایش می یابد.

استراتژیست‌های JPMorgan در یادداشتی به مشتریان گفتند که بحران FTX نوسانات قابل‌توجهی را به بازار کریپتو تزریق می‌کند و آن را «لحظه Lehman» کریپتو می‌خواند. و با اشاره به سقوط بانک سرمایه‌گذاری در سال 2008.
استراتژیست‌ها اظهار داشتند که این وضعیت می‌تواند مشکل‌سازتر باشد، زیرا موجودیت‌هایی با ترازنامه به اندازه کافی قوی، که قادر به نجات شرکت‌های سرمایه کم و اهرمی بالا در اکوسیستم کریپتو هستند، سخت‌تر و سخت‌تر می‌شوند.
این همان چیزی است که این هفته در کریپتو اتفاق افتاد، هفته آینده شما را می بینیم.

منبع (99bitcoins.com)

پیشنهاد مطالعه : واکنش به افت قیمت بیت کوین 

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)