مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

کریپتو خیلی خطرناک است؟ | اخبار ارز دیجیتال این هفته در 17 اکتبر 2022

کریپتو خیلی خطرناک است؟ | اخبار ارز دیجیتال این هفته در 17 اکتبر 2022

آدرس‌های ارز دیجیتال اتریوم اکنون در گوگل قابل جستجو هستند، بایننس برای شرکت‌های استخراج بیت کوین بودجه تامین می‌کند و اکتبر می‌تواند بزرگترین ماه برای هک کریپتو باشد. این داستان ها و موارد دیگر خبرهای کریپتو این هفته.

آدرس های اتریوم قابل جستجو در گوگل

آخرین ویژگی رمزنگاری گوگل، آدرس های کیف پول اتریوم را قادر می سازد تا موجودی ETH خود را مستقیماً در موتور جستجوی گوگل نمایش دهند.
قبلاً یک کاربر برای انجام این کار نیاز به جستجوی آدرس در Etherscan داشت.
منتقدان گفته‌اند که آدرس‌های بیت‌کوین قابل جستجو نیستند، اما تلاش‌ها نشان می‌دهد که گوگل می‌خواهد نقشی کلیدی در ورود کاربران به سرویس‌های مبتنی بر بلاک چین ایفا کند.

بایننس برای استخراج بیت کوین سرمایه گذاری می کند.

بایننس برای حمایت از صنعت ماینینگ بیت کوین وارد عمل شده است زیرا بزرگترین صرافی رمزارز جهان یک پروژه وام 500 میلیون دلاری را برای استخراج کنندگان خصوصی و دولتی آغاز کرده است.
ماینرها باید برای این وام که بین 18 تا 24 ماه طول می کشد، امنیت را در قالب دارایی های فیزیکی یا دیجیتال تعهد کنند.

Google Cloud برای پذیرش پرداخت های رمزنگاری شده

گوگل با Coinbase همکاری کرده است تا به مشتریان خاصی اجازه دهد تا از اوایل سال آینده برای خدمات ابری به صورت رمزنگاری پرداخت کنند.
مدیر عامل گوگل کلود توماس کوریان گفت که آنها می خواهند ساخت وب 3 را سریعتر و آسان تر کنند و این همکاری با کوین بیس به توسعه دهندگان کمک می کند تا یک قدم به این هدف نزدیکتر شوند.

پرتغال اولین مالیات بر سود رمزنگاری خود را اعلام کرد.

پس از سال ها بهره مندی از سودهای معاف از مالیات، سرمایه گذاران کریپتو در پرتغال ممکن است اکنون با مالیات سنگین 28 درصدی مواجه شوند.
پرتغال پیشنهاد کرد که این مالیات بر سود حاصل از هر ارز دیجیتالی که کمتر از یک سال نگهداری می شود، وضع شود.
این پیشنهاد همچنین شامل هزینه مالیات 4 درصدی برای ارث بری ارزهای دیجیتال و همچنین حق تمبر برای کمیسیون هایی است که توسط واسطه ها دریافت می شود.

پیشنهاد مطالعه : مزایای پرداخت با بیت کوین

Grayscale بر SEC بیش از ETF بیت کوین تاثیر می گذارد.

Grayscale شکایتی علیه کمیسیون اوراق بهادار و بورس به دلیل رد تبدیل Grayscale Bitcoin Trust به ETF بیت کوین نقطه ای تنظیم کرده است.
این شرکت می گوید این تصمیم خودسرانه، دمدمی مزاج و تبعیض آمیز بوده است. SEC چندین ETF آتی بیت‌کوین را در سال‌های 2021 و 2022 تأیید کرد، اما بارها ETFهایی را که مستقیماً بیت‌کوین را نگه می‌دارند رد کرده است.

یکی دیگر از شرکت‌های رمزنگاری یک سوم کارکنان خود را کاهش می‌دهد.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک، یک شرکت تجاری و بانکی بیت کوین، یک سوم کارکنان خود را اخراج کرده است.
این کاهش ها دو هفته قبل از خروج مدیرعامل و رئیس NYDIG از شرکت صورت گرفت که در ماه دسامبر یک میلیارد دلار به ارزش 7 میلیارد دلار جمع آوری کرده بود.

جاستین سان یکی از بزرگترین دارندگان توکن Huobi است.

جاستین سان، کارآفرین چینی و بنیانگذار بنیاد TRON، ادعا کرد که ده ها میلیون توکن Huobi را در اختیار دارد که در سال 2013 شروع به جمع آوری آنها کرد و او را به یکی از بزرگترین دارندگان سکه تبدیل کرد.
سان همچنین اخیراً به هیئت مشورتی جهانی Huobi ملحق شد، یک نهاد تازه تاسیس که پس از خرید صرافی توسط About Capital، با سرمایه گذاری جدید سرمایه گذاری کرد.

خبرهای کریپتو این هفته اکتبر 2022 - بزرگترین ماه برای هک های کریپتو

حتی در حالی که هنوز نیمی از ماه باقی مانده است، Chainalysis، تحلیلگر پیشرو داده های رمزنگاری، قبلاً اکتبر امسال را بزرگترین ماه برای هک ها اعلام کرده است.
این شرکت اعلام کرد که تا کنون در این ماه، ۷۱۸ میلیون دلار از پروتکل‌های DeFi در ۱۱ هک مختلف به سرقت رفته است، که اکتبر را به بزرگترین ماه در بزرگترین سال فعالیت هکری تبدیل کرده است.
خبرهای کریپتو این هفته، هفته آینده شما را می بینیم.

منبع (99bitcoins.com)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به