مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

پیش بینی قیمت بیت کوین برای سال های 2040 تا 2050 : چقدر می تواند بالا رود؟

پیش بینی قیمت بیت کوین برای سال های 2040 تا 2050 : چقدر می تواند بالا رود؟

پیش بینی قیمت بیت کوین – افزایش قیمت بیت کوین

بیت کوین یکی از دارایی های با بهترین عملکرد در دهه گذشته بوده است. و از زمانی که برای اولین بار در اوایل دهه 2010 شروع به معامله کرد، بیش از 48,000,000 درصد افزایش یافت.

با در نظر گرفتن منحنی های پذیرش و پتانسیل رشد فناوری های مخرب مانند اینترنت و تلفن های هوشمند، اکثر پیش بینی های قیمت بیت کوین برای سال های 2040 و 2050 صعودی هستند. اما قیمت بیت کوین در دهه های آینده چقدر می تواند بالا برود؟

هدف ما این است که در بخش‌های بعدی به این سؤال پاسخ دهیم. و همچنین پیش‌بینی‌های بیت‌کوین را که توسط برخی از برجسته‌ترین چهره‌ها در فضای کریپتو انجام شده است، ترسیم کنیم.

نکات کلیدی پیش بینی قیمت بیت کوین:

  • میانگین قیمت بیت کوین در پنج سال گذشته 22 درصد و از سال 2010 بیش از 480000 برابر افزایش یافته است.
  • برخی از تحلیلگران پیش بینی می کنند که بیت کوین می تواند در آینده به قیمت یک میلیون دلار برسد یا حتی از آن فراتر رود.
  • پیش‌بینی بلندمدت قیمت بیت کوین معمولاً بر اساس مسیرهای رشد فناوری‌های مخرب در گذشته اخیر است.
  • دقت پیش‌بینی‌های بلندمدت قیمت بیت‌کوین به رشد آینده کاربران بیت‌کوین، پذیرش گسترده‌تر کریپتو و اجرای موفقیت‌آمیز فناوری‌های مقیاس‌پذیری مانند شبکه لایتنینگ بستگی دارد.
نکات کلیدی پیش بینی قیمت بیت کوین: افزایش قیمت بیت کوین

*داده های قیمت از میانگین نرخ بازده سالانه بیت کوین در 5 سال گذشته استخراج شده است.
**داده های قیمت از میانگین نرخ بازده S&P 500 در 66 سال گذشته استخراج شده است.

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

تاریخچه قیمت بیت کوین

اولین معاملات ثبت شده بیت کوین به سال 2010 باز می گردد، تنها 2 سال پس از تصور اولین ارز دیجیتال همتا به همتا (P2P) توسط خالق بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو. طبق داده‌های ما، بیت‌کوین در آن زمان حدود 0.05 دلار در حال تغییر بود.

به سرعت تا امروز، قیمت بیت کوین تقریباً 24000 دلار است، به این معنی که بیت کوین بیش از 480000 برابر بیشتر از زمانی است که برای اولین بار بیش از یک دهه پیش شروع به تغییر کرد.

بیت کوین سال ها را در منطقه قرمز تنها در 3 سال از 13 سال گذشته به پایان رساند. افزایش قیمت بیت کوین
بیت کوین سال ها را در منطقه قرمز تنها در 3 سال از 13 سال گذشته به پایان رساند.

در حالی که تاریخچه قیمت بیت کوین پیش بینی کننده مستقیم آینده نیست و نباید آن را پیش بینی کند، می تواند به عنوان ابزاری مفید برای سنجش پتانسیل قیمت بیت کوین در آینده باشد. به عبارت دیگر، ما می‌توانیم نقاط داده مختلفی را در طول تاریخ بیت‌کوین در نظر بگیریم – مانند تعداد دارندگان، تعداد آدرس‌ها، پذیرش عمومی، و غیره و از آن‌ها به عنوان معیاری برای اینکه قیمت بیت‌کوین در آینده بر اساس این داده‌ها چگونه باشد استفاده کنیم. نکته ها.

محرک های اصلی قیمت بیت کوین

قبل از اینکه به نحوه حرکت قیمت بیت کوین در آینده عمیق تر بپردازیم، اجازه دهید ابتدا برخی از مهم ترین عواملی که تأثیر مستقیم بر آن دارند را بیان کنیم.

محرک های اصلی قیمت بیت کوین - افزایش قیمت بیت کوین
یکی از محبوب ترین رویکردها برای پیش بینی قیمت آینده بیت کوین، استفاده از رشد فناوری گذشته به عنوان پایه است.

تعداد کاربران

مسلماً مهمترین عاملی که باعث افزایش قیمت بیت کوین می شود، تعداد کاربران است.
از آنجایی که مقدار کل بیت کوین تا کنون به 21 میلیون محدود شده است، به طور گسترده ای این باور وجود دارد که تعداد فزاینده ای از کاربران به دلیل نیروهای عرضه و تقاضای اولیه بازار، قیمت را بالاتر می برند.
طبق آمار Statista، تعداد کاربران دارایی‌های رمزنگاری تایید شده با هویت از 101 میلیون در سه ماهه سوم 2020 به 402 میلیون در سه ماهه سوم 2022 افزایش یافته است که تنها در دو سال بیش از 300 درصد افزایش یافته است.
نه تنها تعداد کاربران در حال افزایش است، بلکه فضای زیادی برای رشد در آینده وجود دارد.
علاوه بر این، تبدیل شدن بیت کوین به ارز قانونی در کشورهای بیشتری (در حال حاضر، السالوادور تنها کشوری است که بیت کوین را ارز قانونی اعلام کرده است) تعداد کاربران را به شدت افزایش می دهد.

پذیرش رمزارز

پذیرش کریپتو با تعداد کاربران همراه است. با این حال، پذیرش کریپتو اصطلاح گسترده‌تری است که موارد استفاده مختلف از جمله حواله و تجارت الکترونیک را در بر می‌گیرد.
در واقع، برخی از حامیان بیت‌کوین بر این باورند که بیت‌کوین در نهایت می‌تواند جایگزین طلا به‌عنوان پیشروترین ذخیره‌کننده ارزش جهان در میان بانک‌های مرکزی شود و بخش بزرگی از ارزش بازار ۱۴ تریلیون دلاری خود را پشت سر بگذارد.
در اختیار گرفتن نقش طلا در بانکداری و تجارت بین‌المللی، خوش‌بینانه‌ترین سناریوی پذیرش کریپتو خواهد بود.
علاوه بر این، گسترش فناوری‌های مقیاس‌پذیری مانند شبکه لایتنینگ نیز می‌تواند پذیرش بیت‌کوین و رمزارز را به‌طور کلی افزایش دهد.

خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا

معاملات خرید و فروش تتر، بیت کوین و.....

تمام ارزهای لیست شده در بایننس 

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان، بدون محدودیت 

نصف شدن بیت کوین

از نظر تاریخی، قیمت بیت کوین و عملکرد گسترده تر بازار کریپتو به چرخه های نصف شدن بیت کوین وابسته است.
هاوینگ بیت کوین رویدادهای از پیش برنامه ریزی شده ای هستند که پاداش استخراج یک بلاک جدید بیت کوین را تا 50 درصد کاهش می دهند.
پیش‌بینی می‌شود که هاوینگ بعدی در اواخر مارس 2024 انجام شود. فراتر از آن، قبل از استخراج آخرین بیت کوین در سال 2140، 29 هاوینگ اضافی نیز رخ خواهد داد.

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2040

اگر میانگین نرخ بازده سالانه بیت کوین در پنج سال گذشته (که تقریباً 22 درصد است) را در نظر بگیریم و آن را بر اساس حرکت قیمت در آینده پیش بینی کنیم، قیمت بیت کوین می تواند تا سال 2040 به 895000 دلار افزایش یابد – بیش از 3600٪ افزایش نسبت به فعلی. قیمت تقریبا 24000 دلار

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2040 - افزایش قیمت بیت کوین
قیمت بیت کوین می تواند تا سال 2040 به 895000 دلار برسد اگر این ارز با نرخ متوسط سالانه 22 درصدی 5 ساله به رشد خود ادامه دهد.

مسلماً، رویکرد فوق کاملاً ساده است و فاکتورهای ظریف را در نظر نمی گیرد، اما می تواند به عنوان یک نقطه شروع خوب باشد.
در پایان، عملکرد قیمت و پتانسیل بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری خوب به اقتصاد گسترده تر و عوامل ژئوپلیتیک بستگی دارد.

اگر می‌خواهید ارقام نرخ بازده متفاوتی را تنظیم کنید، یا سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین را تغییر دهید تا وضعیت شما را منعکس کند، محاسبه‌گر سود بیت‌کوین ما را امتحان کنید.

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2050

مشابه پیش بینی سال 2040، ما از میانگین بازده سالانه 5 ساله بیت کوین در حدود 22 درصد برای محاسبه قیمت بیت کوین در سال 2050 بر اساس این پارامترها استفاده کرده ایم.

بر اساس این محاسبات، قیمت بیت کوین می تواند تا سال 2050 به 6680000 دلار افزایش یابد. و در 27 سال آینده بیش از 27700% افزایش یابد.

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2050 - افزایش قیمت بیت کوین
بیت کوین می تواند تا سال 2050 به دارایی چند میلیون دلاری تبدیل شود.

به راحتی می توان استدلال کرد که بازدهی سالانه 22 درصدی در دوره نزدیک به 30 سال واقعی نیست.
به همین دلیل، ما سعی کردیم قیمت بیت کوین را با استفاده از بازده چند دهه شاخص سهام محبوب S&P 500 پیش بینی کنیم، که میانگین بازگشت سرمایه سالانه تاریخی حدود 11.88 درصد را از زمان آغاز سال 1957 تا پایان سال 2021 به دست آورده است.

با استفاده از این پارامترها، اگر بیت کوین از نرخ بازده چند دهه S&P 500 پیروی کند، قیمت بیت کوین می تواند به 556000 دلار برسد.

آنچه که تحلیلگران می گویند...

در اینجا چندین هدف قیمتی برای بیت کوین وجود دارد. که توسط برخی از برجسته ترین افراد و سرمایه گذاران نهادی در بازار ارزهای دیجیتال انجام شده است.

جسی پاول، مدیر عامل کراکن، در یک حضور در تلویزیون بلومبرگ سال گذشته اظهار داشت. که بیت کوین می تواند در دهه آینده به قیمت 1,000,000 دلار برسد.
پاول گفت که کاهش ارزش ارزهای فیات و جستجو برای یک دارایی ذخیره پایدارتر باعث افزایش قیمت می شود:

من فکر می‌کنم در کوتاه‌مدت، مردم آن را به عنوان ذخیره‌ای از طلا پیشی می‌گیرند. بنابراین، فکر می‌کنم یک میلیون دلار به عنوان هدف قیمتی در 10 سال آینده بسیار معقول است.»

مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال هلدینگ:

 به دلیل افزایش پذیرش سازمانی، بیت کوین تا سال 2027 به 500 هزار دلار خواهد رسید.

هنگامی که در جولای گذشته در نشست کریپتو بلومبرگ 2022 مصاحبه کرد، مایک نووگراتز اظهار داشت که می بیند بیت کوین «در حدود پنج سال آینده» به 500000 دلار می رسد.

نووگراتز، یکی از برجسته‌ترین سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال و مدیر عامل گلکسی دیجیتال، معتقد است که افزایش قیمت بیت‌کوین عمدتاً از هجوم سرمایه‌گذاران نهادی جدید ناشی می‌شود که می‌تواند باعث رشد صعودی بعدی شود.

آرتور هیز، بنیانگذار BitMEX:

در نتیجه تحریم های اقتصادی اعمال شده علیه روسیه، بیت کوین به 1،000،000 دلار خواهد رسید.

در آوریل 2022، آرتور هیز، بنیانگذار BitMEX، اظهار داشت که بیت کوین به دلیل تحریم های اعمال شده علیه روسیه توسط قدرت های غربی به یک میلیون دلار خواهد رسید.
مانند پاول، هیز معتقد است که بیت کوین در نهایت به عنوان ستون فقرات یک سیستم مالی جدید و خنثی عمل خواهد کرد. که عمدتاً به دلار آمریکا و طلا متصل نیست. هیز توضیح داد:

“بازار نزولی ارزهای فیات بزرگترین انتقال ثروتی که جهان تاکنون دیده است را آغاز خواهد کرد.”

مدیر بخش جهانی ماکرو در Fidelity Jurrien Timer:

بیت کوین تا سال 2028 به 600000 دلار می رسد.

جورین تیمر، مدیر اقتصاد کلان جهانی فیدلیتی، معتقد است که بیت کوین از منحنی پذیرش فناوری‌های مخرب تاریخی، به ویژه تلفن‌های همراه پیروی خواهد کرد.
تایمر یک مدل سهام به جریان اصلاح شده ایجاد کرد که پیش بینی می کند بیت کوین در سال 2028 به 600000 دلار می رسد.

پیش بینی قیمت بیت کوین برای سال های 2023-2024:

فعالیت صعودی می تواند قبل از نصف شدن بعدی به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

مدل پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین ما پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت‌کوین در اوایل سال 2024 به ATH جدید بیش از 98000 دلار برسد.

طبق الگوریتم پیش‌بینی قیمت ما، بیت‌کوین می‌تواند در اواخر سال ۲۰۲۳ و اوایل سال ۲۰۲۴ یک حرکت عظیم به سمت اوج را شاهد باشد، و بزرگترین ارز دیجیتال جهان به بالاترین رکورد جدید و بالاتر از ۹۸۰۰۰ دلار برسد.

جالب اینجاست که این فعالیت قیمت با افزایش نصف شدن بیت کوین بعدی مطابقت دارد که از لحاظ تاریخی یکی از مهم ترین محرک های قیمت بیت کوین بوده است.

نتیجه:

پیش بینی می شود که قیمت بیت کوین به سمت ارتفاعات جدید حرکت کند.

چندین عامل صعودی وجود دارد که می تواند شاهد افزایش قیمت بیت کوین در سال ها و دهه های آینده باشد.
افزایش پذیرش کریپتو، موارد استفاده جدید، و نیاز به یک سیستم پولی که به دولت‌ها و منافع سیاسی وابسته نیست، می‌تواند ارزش بیت کوین را در آینده افزایش دهد.

دلایل فوق این است که چرا بیت کوین یکی از بهترین سرمایه گذاری های بلندمدت رمزنگاری و همچنین یکی از ارزهای دیجیتال پیشرو برای خرید در حال حاضر است.

شایان ذکر است که در حالی که پتانسیل صعودی قابل توجهی برای بیتوسین وجود دارد، هیچ کس نمی تواند بداند که اوضاع در نهایت چگونه پیش خواهد رفت. و این ارز هرگز نمی تواند به سطوح قیمتی که در این مقاله توضیح داده شده است برسد.
در نهایت، سرمایه‌گذاری در کریپتو یک تجارت پرخطر است. و این بخش ممکن است در سال‌های آینده کاملاً متفاوت از امروز به نظر برسد.

منبع  CoinCodex

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)