مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

آیا NFT های من هک می شوند؟ راهنمای امنیت NFT

قبل از اینکه به دنبال خرید یا ساخت هر چیزی در فضای NFT باشید، امنیت و ایمنی باید در خط مقدم ذهن شما باشد. یادگیری نحوه شناسایی و جلوگیری از کلاهبرداری، نحوه جلوگیری از هک شدن کیف پول NFT و یادگیری بهترین استراتژی های کیف پول برای ایمن نگه داشتن NFT مواردی هستند که اگر قصد دارید زمانی را در فضای NFT سپری کنید، باید یاد بگیرید.

آیا NFT های من هک می شوند؟ راهنمای امنیت NFT

کیف پول های NFT – روشهای ایجاد امنیت و جلوگیری از کلاهبرداری NFT

بلاک چین اتریوم یک شبکه امن است. علیرغم مزایای تمرکززدایی، کیف پول های کریپتو با مشکلات امنیتی ناشی از بازیگران بد در سراسر صنعت مواجه هستند. که ممکن است NFT های شما هک شوند. یا در تلاش برای تخلیه کیف پول شما کلاهبرداری شود. از آنجایی که NFTها در این کیف پول ها نگهداری می شوند، ممکن است در معرض خطر قرار گیرند. قوانین اساسی وجود دارد که باید قبل از خرید اولین NFT خود بدانید.

هرگز عبارت seed، کد بازیابی محرمانه یا کد QR MetaMask مرتبط با کیف پول خود را نشان ندهید. فقط با یکی از این موارد، هر کسی می‌تواند به کیف پول ETH شما دسترسی داشته باشد و ETH و NFT شما را بگیرد.

قبل از اینکه به دنبال خرید یا ساخت هر چیزی در فضای NFT باشید، امنیت و ایمنی باید در خط مقدم ذهن شما باشد.

یادگیری نحوه شناسایی و جلوگیری از کلاهبرداری، نحوه جلوگیری از هک شدن کیف پول NFT و یادگیری بهترین استراتژی های کیف پول برای ایمن نگه داشتن NFT مواردی هستند که اگر قصد دارید زمانی را در فضای NFT سپری کنید، باید یاد بگیرید.

آیا NFT یک کلاهبرداری است؟

NFT ها کلاهبرداری نیستند. با این حال، برخی از دارندگان NFT قربانی کلاهبرداری می شوند. کلاهبرداران در مسیرهای مختلفی فعالیت می کنند. بسیار مهم است که بتوانید تمام این کلاهبرداری ها را ببینید. تا از ایمنی NFT ها و دارایی های خود اطمینان حاصل کنید.

دستورالعمل های ایمنی اولیه ای را که در این مقاله بیان کردیم را دنبال کنید. تا خود را برای تجربه کاربری ایمن و دوستانه آماده کنید. همیشه از پلتفرم‌ها، نام‌های دامنه و دارایی‌هایی که می‌شناسید .و به آنها اعتماد دارید استفاده کنید. و هرگز اطلاعات خصوصی را در اختیار کسی قرار ندهید.

امنیت NFT

امنیت Discord NFT

برای جلوگیری از کلاهبرداری در پلتفرم، نکاتی وجود دارد که باید هنگام استفاده از Discord بدانید.

  • پروژه ها هرگز مستقیماً لینکهایی برای ضرب کردن یا minting  پروژه خود ارسال نمی کنند. یا از شما نمی خواهند که روی هر پیوندی کلیک کنید.
  • یک پروژه هرگز برای mintingپروژه، عبارت seed شما را نمی خواهد.
  • هیچ کس هرگز عبارت اصلی شما را نمی خواهد مگر اینکه بخواهد از شما سوء استفاده کند.
  • پروژه ها فقط پیوندها را در Discord خود ارسال می کنند.

افرادی که پیام های کلاهبرداری ارسال می کنند، امیدوارند که شما را وادار کنند که روی یک پیوند کلیک کنید و کیف پول خود را به وب سایت های جعلی خود متصل کنید. همه در تلاش برای تخلیه کیف پول ETH شما هستند.

از کلیک کردن روی لینکهای ارسال شده توسط کاربران Discord که نمی شناسید یا به آنها اعتماد ندارید، خودداری کنید.

اگر می‌خواهید برای یک NFT مذاکره کنید و شخص دیگر باید پیوند OpenSea را برای شما ارسال کند، مطمئن شوید که فقط در حین استفاده از برنامه Discord روی پیوند کلیک کنید.
با انجام این کار از مشکل تخلیه لینک های خطرناک کیف پول خود جلوگیری خواهید کرد زیرا MetaMask شما به دلیل قرار گرفتن در دستگاهی در مرورگر بدون قابلیت Web 3 متصل نمی شود.

امنیت و جلوگیری از کلاهبرداری پروژه های NFT- کیف پول های NFT

کلاهبرداری از پروژه های NFT

هر پروژه NFT بهترین نیت را نخواهد داشت. برخی از پروژه‌ها وجود دارند که فقط پول نقد هستند. و هدفشان کلاهبرداری از کسانی است که تصمیم به ضرب کردن آن دارند.
این نوع کلاهبرداری می تواند به راحتی قابل تشخیص باشد، اما بسته به تلاشی که کلاهبرداران در پروژه انجام می دهند، می تواند بسیار سخت باشد.
برخی از پروژه‌های کلاهبرداری دارای کیفیت هنری بسیار ضعیف، وب‌سایت‌های کم تلاش و ارتباطات بسیار پراکنده هستند. که باعث می‌شود با کمی تحقیق متوجه شوید که پروژه باید اجتناب شود.

وقتی به این پروژه ها نگاه می کنید، ضروری است که تحقیقات مناسب خود را انجام دهید. به هنر نگاه کنید و جستجو کنید که آیا این هنر اصلی است یا از شخص دیگری دزدیده شده است.

برخی از پروژه‌های کلاهبرداری حتی بر اساس تعداد فالوورهای توییتر یا تعداد کاربرانی که در Discord دارند، این تصور را ایجاد می‌کنند که دنبال‌کنندگان زیادی دارند. معیار خوبی برای صحت اعداد رسانه های اجتماعی، تعاملی است که هر پست پروژه دریافت می کند.

به عنوان مثال، اگر یک پروژه 3000 دنبال کننده در توییتر داشته باشد اما هر یک از پست های آنها فقط چند لایک روی پست ها داشته باشد، نشانه بالقوه این است که حساب توییتر پروژه واقعاً آن 3000 دنبال کننده را ندارد.

روش های ایمنی NFT

یک عادت خوب برای وارد شدن به آن، بررسی بخش سایت های متصل کیف پول MetaMask است. این بخش نشان می‌دهد که کیف پول شما به کدام وب‌سایت‌ها متصل است و به شما این امکان را می‌دهد تا از وب‌سایت‌هایی که دیگر نمی‌خواهید به آدرسِ شما دسترسی داشته باشند، جدا شوید.

می‌توانید این تنظیمات را با باز کردن برنامه افزودنی مرورگر MetaMask خود و کلیک بر روی سه نقطه عمودی کنار نام حساب خود پیدا کنید تا منوی تنظیمات باز شود، سپس روی سایت‌های متصل کلیک کنید. ممکن است از اینکه چه سایت هایی در آنجا پیدا می کنید شگفت زده شوید!

مالکیت NFT

اگر در حال راه‌اندازی یک کیف پول رمزنگاری بر روی بلاک چین اتریوم هستید، چند نوع کیف پول مختلف وجود دارد که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید.
کیف پولی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین با تمامی وب سایت هایی که برای پروژه های برش استفاده می شوند سازگار است، کیف پول متامسک است.
این کیف پول می تواند مقادیر متفاوتی از ارزهای دیجیتال و توکن ها را ذخیره کند. صرف نظر از تعداد دارایی هایی که در فضا دارید، داشتن یک کیف پول داغ برای استفاده روزانه و یک کیف پول سخت افزاری برای ذخیره بیشتر دارایی های شما ضروری است.

اگر یک کاربر جدید با تعداد انگشت شماری NFT یا یک کلکسیونر کهنه کار با صدها NFT هستید، باید مزایای امنیتی کیف پول های داغ و کیف پول های سخت افزاری را در نظر بگیرید.

امنیت کیف پول های NFT

اگر در حال راه‌اندازی یک کیف پول رمزنگاری بر روی بلاک چین اتریوم هستید، چند نوع کیف پول مختلف وجود دارد که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید.
کیف پولی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین با تمامی وب سایت هایی که برای پروژه های برش استفاده می شوند سازگار است، کیف پول متامسک است.
این کیف پول می تواند مقادیر متفاوتی از ارزهای دیجیتال و توکن ها را ذخیره کند. صرف نظر از تعداد دارایی هایی که در فضا دارید، داشتن یک کیف پول داغ برای استفاده روزانه و یک کیف پول سخت افزاری برای ذخیره بیشتر دارایی های شما ضروری است.

کیف پول های اصلی/ داغ

کیف پول داغ یک کیف پول ETH است که با اینترنت در تماس است و برای برش پروژه ها استفاده می شود. توصیه می شود که از این کیف پول ها برای نگهداری NFT های مهم/با ارزش کاربران استفاده نشود. این NFTها در یک کیف پول سخت افزاری نگهداری می شوند.

کیف پول سخت افزاری

کیف پول سخت افزاری شبیه به کیف پول داغ است اما کیف پول سخت افزاری وسیله ای ملموس است که کاربران برای تایید فیزیکی تراکنش ها به آن نیاز دارند. این بدان معناست که NFT ها یا ارزهای دیجیتال با تایید شما قابل جابه جایی نیستند.

به یاد داشته باشید، حتی هنگام استفاده از کیف پول‌های سخت‌افزاری، هرگز نباید عبارت seed مورد استفاده برای ایجاد کیف پول را در دستگاهی که به اینترنت متصل است، ذخیره کنید. عبارت seed را روی کاغذ یا در کتابچه هایی که با کیف پول های سخت افزاری ارائه می شود، یادداشت کنید. دو کیف پول سخت افزاری رایج و قابل اعتماد Trezor و Ledger هستند.

هنگام خرید کیف پول سخت افزاری، مطمئن شوید که مستقیماً از سازنده خریداری می کنید. این خطر وجود دارد که اگر از یک فروشنده شخص ثالث مانند آمازون خرید کنید، دستگاه در حین تحویل دستکاری شود و نرم‌افزار مخرب نصب شده باشد یا با عبارت seed شخص دیگری از قبل بارگذاری شود. کیف پول های سخت افزاری را از وب سایت رسمی سازنده یا فروشندگان معتبر خریداری کنید.

همیشه مراقب باشید.

قبل از اینکه به دنبال خرید یا ساخت هر چیزی در فضای NFT باشید، امنیت و ایمنی باید در خط مقدم ذهن شما باشد. یادگیری نحوه شناسایی و جلوگیری از کلاهبرداری، نحوه جلوگیری از هک شدن کیف پول NFT و یادگیری بهترین استراتژی های کیف پول برای ایمن نگه داشتن NFT مواردی هستند که اگر قصد دارید زمانی را در فضای NFT سپری کنید باید یاد بگیرید.

ضروری است که یاد بگیرید کلاهبرداری ها و بازیگران بد را در فضای NFT بشناسید و از آن اجتناب کنید. همیشه شیوه های ایمنی خوب را حفظ کنید و هنگام استفاده از برنامه های اجتماعی مانند Discord مراقب باشید. افراد خوب و دوستانه زیادی در فضای NFT وجود دارند، اما بازیگران بد سعی می کنند از این اعتماد سوء استفاده کنند.

به یاد داشته باشید، هوشیار باشید و اگر معامله ای بیش از حد خوب به نظر می رسد. ممکن است این طور نباشد. پس سعی کنید همیشه با افراد مجرب مشورت کنید.

منبع : Blockchain

لجر نانو اس پلاس

کیف پول نسل سوم لجر

صفحه نمایش بزرگتر - حافظه بیشتر - امکان نصب بیش از 100 برنامه همزمان

ذخیره و مدیریت NFT

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به