مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

2 سکه که می تواند شما را ثروتمند کند : کاردانو (ADA) و ROBOAPE (RBA)

در دنیای ارزهای رمزنگاری شده، سکه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. بنابراین در کدام یک باید سرمایه گذاری کنید؟ در این پست وبلاگ، دو سکه را که فکر می‌کنیم پتانسیل ثروتمند کردن شما را دارند، بررسی می‌کنیم – RoboApe (RBA) و Cardano (ADA). به خواندن ادامه دهید تا در مورد این دو و سود احتمالی آنها بیشتر بدانید!

2 سکه که می تواند شما را ثروتمند کند : کاردانو (ADA) و ROBOAPE (RBA)

2 سکه که می تواند شما را ثروتمند کند : کاردانو (ADA) و توکن ROBOAPE

در دنیای ارزهای دیجیتال، سکه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. بنابراین در کدام یک باید سرمایه گذاری کنید؟ در این پست وبلاگ، دو سکه را که فکر می‌کنیم پتانسیل ثروتمند کردن شما را دارند، بررسی می‌کنیم – RoboApe (RBA) و Cardano (ADA). به خواندن ادامه دهید تا در مورد این دو و سود احتمالی آنها بیشتر بدانید!

یک میم کوین با کاهش قیمت: روبوآپ (RBA)

RoboApe (RBA) در میان پروژه‌های میم کوین مبتنی بر جامعه متمایز است. این پروژه که مخاطبان زیادی دارد، به ویژه با ثبات مالی بلندمدت خود توانسته است اعتماد سرمایه گذاران خود را جلب کند.

برخلاف یک میم کوین کلاسیک، RoboApe (RBA) از یک استراتژی مالی کاهش تورم پیروی می کند. به این ترتیب، هدف سرمایه گذاران برای خرید توکنی است که در بلندمدت محافظت می شود و در طول زمان ارزش بیشتری پیدا می کند.

این اکوسیستم در حال برنامه‌ریزی یک برنامه آموزشی به نام RoboApe Academy است تا سرمایه‌گذاران جدید ارز دیجیتال بتوانند با دنیای ارزهای دیجیتال آشنا شوند. علاوه بر این، کاربران می توانند در مورد دنیای بلاک چین بیاموزند.

توکن ROBOAPE، برنامه هایی برای حمایت مالی و رویدادها، به ویژه در حوزه بازی دارد. با این استراتژی، تخمین زده می شود که اکوسیستم به مخاطبان بسیار گسترده تری برسد. در کنار همه اینها، RoboApe همچنین در حال برنامه ریزی یک مجموعه NFT است.

توکن ROBOAPE , کاردانو (ADA) 2 سکه که می تواند شما را ثروتمند کند.

ایفای نقش اصلی: کاردانو (ADA)

کاردانو (ADA) یک ارز دیجیتال با ارزش بازار بیش از 16 میلیارد دلار است. این توکن بومی بلاک چین کاردانو است که برای قدرت بخشیدن به طیف گسترده ای از برنامه ها طراحی شده است. به عنوان مثال، دارندگان ADA می‌توانند از این توکن برای مشارکت در مدیریت شبکه Cardano استفاده کنند و ADA خود را برای کسب پاداش به اشتراک بگذارند. کاردانو (ADA) یکی از محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده در جهان است که ارزش بازار آن در ماه های اخیر چندین برابر شده است.

هدف Cardano ارائه بستری برای برنامه های غیرمتمرکز است که هم مقیاس پذیر و هم ایمن باشد. تیم پشت کاردانو در حال حاضر روی چندین پروژه جاه طلبانه کار می کند، از جمله یک پلت فرم قرارداد هوشمند و یک صرافی غیرمتمرکز. Cardano (ADA) با فناوری قوی و تیم متعهد خود، موقعیت خوبی برای تبدیل شدن به یک بازیگر پیشرو در فضای ارزهای دیجیتال دارد.

توکن ROBOAPE , کاردانو (ADA) 2 سکه که می تواند شما را ثروتمند کند.

خیزش در برابر جزر و مد بازار: Klaytn (KLAY)

نمودارهای عملکرد Klaytn (KLAY) در 30 روز گذشته نشانه هایی را نشان می دهد که برای سرمایه گذاران آن خوشایند است. اگرچه قیمت پایه سالانه 0.3482 دلار در ماه قبل مشاهده شد، اما نشانه هایی از روند صعودی دیده می شود. این توکن به اوج ماهانه خود در 0.7387 دلار رسیده است.

برخلاف روند نزولی مورد انتظار اخیر در بازار، KLAY که در حال افزایش بوده است، اولین نقطه مقاومتی را در سطح 0.50 دلار نشان می دهد. اگرچه نمودارها نشان دهنده صعودی بودن این توکن هستند، انتظار نمی رود مقاومت در میان مدت شکسته شود. بنابراین، Klaytn (KLAY) مانند نقطه مقاومت آن دارای یک ارزش قوی به عنوان نقطه حمایت است.

Klaytn (KLAY) برای حرکات کلی بازار ارزهای دیجیتال کاملاً باز است. بنابراین می توان گفت که معاملات اهرمی دارای ریسک هستند مگر اینکه استراتژی درستی دنبال شود. با این حال، با حجم معاملات روزانه کافی برای معاملات روزانه، به نظر می رسد KLAY برای معامله گران کوتاه مدت مناسب است.

کلام آخر توکن ROBOAPE و کاردانو (ADA)

این دو سکه در حال افزایش هستند و مطمئناً همچنان در بازار ارزهای دیجیتال سروصدا خواهند کرد.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)