مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

قیمت کاردانو در آینده – قیمت ADA تا سال 2030 به 58 دلار خواهد رسید.

قیمت کاردانو در آینده – قیمت ADA تا سال 2030 به 58 دلار خواهد رسید.

قیمت کاردانو در آینده

آخرین گزارش پیش‌بینی قیمت Cardano ($ADA) وب‌سایت مقایسه Finder.com حاوی پیش‌بینی‌هایی برای پایان سال‌های 2022، 2025 و 2030 است که بر اساس پیش‌بینی‌های ارائه شده توسط 17 عضو از یک پانل 33 نفره متشکل از متخصصان فین‌تک از 6 مورد بررسی شده است. تا 17 ژانویه 2022.

گزارش «پیش‌بینی قیمت Cardano 2022» Finder.com، که آخرین بار (در زمان نگارش مقاله) در 17 فوریه به‌روزرسانی شد، پیش‌بینی‌های قیمت ADA زیر را برای پایان سال‌های 2022، 2025 و 2030 ارائه کرد.

گزارش «پیش‌بینی قیمت Cardano 2022» Finder.com، که آخرین بار (در زمان نگارش مقاله) در 17 فوریه به‌روزرسانی شد، پیش‌بینی‌های قیمت ADA زیر را برای پایان سال‌های 2022، 2025 و 2030 ارائه کرد.

ونسا هریس، مدیر ارشد محصول Permission، که انتظار دارد $ADA تا پایان سال جاری به حدود 3 دلار برسد، در مورد Cardano چنین می گوید:

این یکی از معدود پلتفرم‌های قرارداد هوشمندی است که امنیت، صحت [و] تمرکززدایی را با پشتوانه روش‌های رسمی و تحقیقات همتا، در هسته خود قرار داده است. در حالی که این بدان معناست که کاردانو در کوتاه مدت آگاهانه تر حرکت می کند، این انعطاف پذیری بلندمدت باید از پذیرش توسط دولت-ملت ها و سازمان های غیردولتی حمایت کند. ما در حال حاضر شاهد این هستیم که این پذیرش در اتیوپی و تانزانیا اتفاق افتاده است.

رئیس و مدیر عامل شرکت ملی تبادل دارایی دیجیتال درباره قیمت کاردانو در آینده

بلال حمود، رئیس و مدیر عامل شرکت ملی تبادل دارایی دیجیتال (NDAX)، اظهار داشت:

“ADA یکی از دارایی هایی است که دست کم گرفته شده است – با تثبیت قرارداد هوشمند و DeFi، ما باید شاهد مهاجرت پروژه های زیادی به آن باشیم.”

هنگامی که از او پرسیده شد که چه چیزی باعث کاهش قیمت $ADA از زمان ارتقاء آلونزو Cardano شده است، در اینجا پاسخ های ۲۴ عضو پانل ارائه شده است:

اوایل این ماه، Kraken یک گزارش تحقیقاتی بسیار چشمگیر 42 صفحه‌ای منتشر کرد که با عنوان «کاردانو: نسل جدیدی در طراحی پلت فرم قرارداد هوشمند» چند روز پیش منتشر شد. پس از مقدمه، گزارش به بررسی فناوری، اکوسیستم Web3  و رشد و پذیرش شبکه می‌پردازد.

در اینجا چند نکته کلیدی از گزارش کراکن آمده است:

 • مهمتر اینکه کاردانو یک پروژه ارزش محور است که بر حاکمیت جامعه، بررسی همتایان دانشگاهی و اهمیت برنامه ریزی با اطمینان بالا تاکید دارد.
 • ارزش‌های کاردانو به‌طور قابل‌توجهی توسعه‌ها و تصمیم‌های طراحی پروژه را هدایت کرده است، و در نتیجه، بلاک چین به نظر می‌رسد که با هدف و استانداردهای ارائه زیرساخت مالی غیرمتمرکز، جهانی و به جای تمرکز بر ارائه یک تجربه وب طراحی شده است.»
 • کاردانو با اهداف بلندپروازانه، ضرورت اجرای صحیح زیرساخت‌های خود را در اولین بار تشخیص می‌دهد.
  این برخلاف فلسفه «اکنون راه‌اندازی، همانطور که می‌رویم درست کن» است که توسط بسیاری از تیم‌های توسعه سیلیکون ولی به کار گرفته شده است.»
 • «از قضا، علی‌رغم برچسب «قاتل اتریوم»، کاردانو در واقع بسیار بیشتر یادآور بیت‌کوین است، به‌ویژه با توجه به توکنومیک، پروتکل اجماع و سبک حسابداری آن.»
 • طراحی کاردانو اساساً در میان بسیاری از همتایان خود منحصر به فرد است، به خصوص که طراحی آن به‌خاطر طراحی پروتکل پایه و مدل حسابداری آن، به‌جای تکرار در اتریوم، منعکس‌کننده نسخه مبتنی بر PoS و مبتنی بر قرارداد هوشمند بیت‌کوین است.
 • کاردانو هاسکل را در تلاشی برای ساخت محصولی با مزیت های بی نظیر در قابلیت اطمینان و امنیت و موقعیت خود به عنوان راه حلی مناسب برای زیرساخت های مالی جهانی در سطح سازمانی پذیرفت.
 • «کاردانو از اواخر سال 2020 و در طول سال 2021 شاهد افزایش قابل توجهی در پذیرش بود… کاردانو تقریباً در تمام معیارهای پذیرش فهرست شده، چه در زنجیره و چه خارج از زنجیره، رشد تصاعدی داشت.
  اکنون نزدیک به 3 میلیون کیف پول (رشد سالانه 1348 درصد) در شبکه و بیش از یک میلیون کیف پول واگذار شده (870 درصد رشد سالانه) وجود دارد.

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)