مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

دلیل سقوط ناگهانی دوج کوین چه بود؟

عده‌ای اعتقاد دارند شوخی هدیه روز مادر ایلان ماسک باعث کاهش قیمت این رمز ارز شده است. مادر وی در طی برنامه گفت: برای هدیه روز مادر خیلی هیجان زده‌ام، امیدوارم که دوج‌کوین نباشد و ماسک در جواب گفت قطعا دوج‌کوین است. پس از شروع شدید ریزش این ارز دیجیتال در طی برنامه، توضیحات ایلان ماسک راجع به اینکه دوج‌کوین چیست، سبب کاهش شدت ریزش آن شد.

دلیل سقوط ناگهانی دوج کوین چه بود؟

سقوط دوج کوین

درحالی که ایلان ماسک مهمان برنامه زنده شنبه شب بود، سرمایه‌گذاران دوج‌کوین شروع به فروش این رمرارز کردند. و قیمت این رمز ارز که در حوالی 69 سنت قرار داشت در طی برنامه بشدت کاهش یافته و این کاهش تا 47 سنت نیز ادامه داشت. چیزی در حدود 32 درصد کاهش تنها در چند ساعت!

عده‌ای اعتقاد دارند شوخی هدیه روز مادر ایلان ماسک باعث کاهش قیمت این رمز ارز شده است. مادر وی در طی برنامه گفت: برای هدیه روز مادر خیلی هیجان زده‌ام، امیدوارم که دوج‌کوین نباشد و ماسک در جواب گفت قطعا دوج‌کوین است.

پس از شروع شدید ریزش این ارز دیجیتال در طی برنامه، توضیحات ایلان ماسک راجع به اینکه دوج‌کوین چیست، سبب کاهش شدت ریزش آن شد.

این درحالی اتفاق افتاد که طرفداران دوج‌کوین امیدوار بودند سخنان ایلان ماسک در برنامه سبب حمایت از این ارز و رشد مجدد قیمتی آن شود.

باری سیلبرت، بازیگر قدرتمند در بخش دارایی‌های دیجیتال، گفت که وقت آن است که دوج‌هاتون رو به بیتکوین تبدیل کنید. ما روی دوج معامله شورت باز کردیم.

وی همچنین راجع به توییت ایلان ماسک در روز جمعه صحبت کرد. او گفت دقت کنید، زمانی که قیمت دوج‌کوین در بالای 60 سنت است و دقیقا یک روز قبل از برنامه شنبه شب، ایلان ماسک می‌گوید که لطفاً با احتیاط سرمایه‌گذاری کنید!

تحلیل تکنیکالی دوج‌کوین

از لحاظ تکنیکی گرچه این رمز ارز افت قیمتی شدید را تجربه کرده اما 3 سطح حمایتی پیش رو دارد. حمایت سطح قیمتی حدودا 52 سنت، 43 سنت و خط روند صعودی میان‌مدت.

با وجود اینکه این رمز ارز تا 47 سنت کاهش داشت اما در صورتی که کندل 4 ساعته در بالای قیمت 52 سنت بسته شود این سطح حمایتی همچنان معتبر است.

هم اکنون قیمت دوج‌کوین در سطح 56 سنت است. در این لحظه ارزدیجیتال فوق در کوتاه مدت و میان مدت همچنان در روند صعودی قرار دارد.

تحلیل نمودار دوج کوین
اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)