مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

تحریم صرافی‌های متمرکز (CEX) – مسدود کردن دارایی های کاربران روسی

تحریم صرافی‌های متمرکز (CEX) – مسدود کردن دارایی های کاربران روسی

تحریم صرافی‌های متمرکز (CEX) روسیه – ایران

CEX ها از مسدود کردن دارایی های همه کاربران روسی امتناع می ورزند، اگرچه سوالاتی در این زمینه وجود دارد

اگر تحریم های غرب تشدید شود، CEX ها ممکن است مجبور شوند همه کاربران روسی را از استفاده از خدمات خود منع کنند، همانطور که قبلا در ایران انجام داده بودند.

صرافی‌های متمرکز (CEX) و مدیران عامل شرکت‌هایی مانند بایننس، کوین‌بیس و کراکن همگی اعلام کرده‌اند که فقط دارایی‌های مشتریان روسی که به‌طور خاص توسط تحریم‌های غرب هدف قرار گرفته‌اند را مسدود می‌کنند – نه دارایی‌های کاربران روسی.

وزیر تحول دیجیتال اوکراین - تحریم صرافی‌های متمرکز (CEX)

چند روز قبل، میخائیلو فدوروف، وزیر تحول دیجیتال اوکراین، خواستار «همه صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال برای مسدود کردن آدرس‌های [کیف پول] روس‌ها» و «همچنین خرابکاری کاربران عادی [با مسدود کردن دارایی‌هایشان] شده بود».
برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، در توضیح اینکه چرا پیشگیرانه همه روس ها را ممنوع نمی کند (اگرچه، کوین بیس در روسیه در دسترس نیست)، به طور خاص نوشت:

«ما معتقدیم که همه مستحق دسترسی به خدمات مالی اولیه هستند، مگر اینکه قانون خلاف آن را بگوید. برخی از روس‌های معمولی اکنون که ارزشان سقوط کرده است، از رمزارز به عنوان راه نجات استفاده می‌کنند. بسیاری از آنها احتمالاً با کاری که کشورشان انجام می دهد مخالف هستند و ممنوعیت به آنها نیز آسیب می رساند.”

نظر آرمسترانگ درباره روسیه و تحریم صرافی‌های متمرکز (CEX)

با این حال، آرمسترانگ همچنین گفت که “اگر دولت ایالات متحده تصمیم به اعمال ممنوعیت بگیرد، ما البته از آن قوانین پیروی خواهیم کرد.” احساسات این بیانیه توسط جسی پاول، مدیرعامل کراکن منعکس شد، که گفت:

کراکن نمی‌تواند حساب‌های مشتریان روسی ما را بدون الزام قانونی برای انجام این کار مسدود کند. روس ها باید آگاه باشند که چنین الزامی می تواند قریب الوقوع باشد.»

تحریم صرافی‌های متمرکز (CEX) روسیه - ایران

تحریم صرافی‌های متمرکز (CEX) و اثرات تحریم‌ها

به نظر می‌رسد که افراد بی گناه، نیز اثرات تحریم‌ها را احساس می‌کنند. روز قبل، بایننس اعلام کرد که دارندگان کارت های بانک های تحریم شده روسیه نمی توانند از آنها در پلتفرم خود استفاده کنند. در روز جمعه، Redditor u/Sammy12xyz مشکلی را که علاقه مندان به ارزهای دیجیتال ایرانی در میان درخواست‌ها از CEX برای مقابله با مشتریان روسی با آن مواجه هستند، مطرح کرد و مدعی شد:

«این قبلاً برای حساب‌های ایرانی اتفاق افتاده است. ما دو سال است که از Binance مسدود شده‌ایم و هیچ‌کس چیزی نگفته است. مگر ما بی گناه نیستیم؟»

تحریم صرافی‌های ارز دیجیتال برای ایرانیان

با وجود چنین تحریم‌هایی، به نظر می‌رسد چندین راه، هرچند محدود، برای دور زدن آنها وجود دارد. همانطور که یکی از مدیران KuCoin نوشت:

«کاربران ایران می‌توانند از صرافی ما استفاده کنند، اما KYC [مشتری خود را بشناسید] پشتیبانی نمی‌شود. اگر می‌خواهید بدون انجام KYC ادامه دهید، همچنان می‌توانید همه عملکردها را در صرافی ما به طور معمول انجام دهید، حتی اگر تأیید نشده باشید. با این حال، محدودیت برداشت 5 بیت کوین در هر 24 ساعت برای حساب های تایید نشده وجود خواهد داشت.

علاوه بر این، ممنوعیت های CEX در آدرس های IP ایرانی را می توان با VPN ها دور زد. اگرچه یکی از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال ایرانی با کوین تلگراف صحبت کرد، ادعا کرد که ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) در وهله اول برای خرید VPN در ایران مورد نیاز است، زیرا چنین خدماتی به دلیل تحریم ها پرداخت فیات از ایرانیان را نمی پذیرند.

خدمت جدید و استثنائی در صرافی بیت گرند 

 انجام کامل مراحل احراز هویت بایننس ( KYC )  برای تمام کاربران ایرانی ، توسط تیم کارشناسان صرافی بیت گرند، انجام خواهد شد.

 تماس  در ساعات کاری (10صبح تا 6 بعد از ظهر )

02128423217   –   09353810897

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)