مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

10 پروژه ارزان NFT برای سال 2022

10 پروژه ارزان NFT برای سال 2022

 پروژه ارزان NFT : بازار NFT طی چند سال گذشته به شدت رشد کرده است. با این حال، یافتن بهترین پروژه‌های ارزان قیمت NFT که دارای تیم توسعه‌دهنده خوب هستند، ابزار واقعی ارائه می‌دهند و برنامه‌هایی برای آینده دارند، کار دشواری است. خوشبختانه ما راه حلی داریم.

در طول این راهنما، ما نگاهی به بهترین NFTهای ارزان برای خرید در حال حاضر خواهیم انداخت. همه مجموعه‌هایی که ما بررسی کرده‌ایم به خودی خود عالی هستند، اما تعداد کمی مانند Awesome Possums و Lucky Block واقعاً از بین مردم متمایز هستند.

نگاهی دقیق تر به ارزان ترین پروژه های NFT

با گزینه های بسیار زیاد، انتخاب بهترین پروژه ارزان قیمت NFT می تواند نسبتاً زمان بر باشد. با این حال، بررسی‌های زیر که معیارهای کلیدی NFT را پوشش می‌دهند، فرآیند انتخاب را بسیار آسان‌تر می‌کنند. قبل از اینکه نگاهی دقیق‌تر به برخی از بهترین NFT‌های ارزان برای خرید بیندازیم، مهم است که کاملاً بفهمیم NFT دقیقاً چیست.

1. Possums عالی – به طور کلی بهترین پروژه ارزان NFT

Awesome Possums بهترین پروژه NFT کاربردی با اهداف بزرگ در آینده است. با تمرکز بر کمک به سلامت روان و بهبودی اعتیاد، نه تنها مجموعه‌ای از NFT‌های ارزان قیمت است، بلکه پیامی مثبت را نیز ترویج می‌کند. مجموعه 12000 NFT قرار است در 12 جولای منتشر شود و فقط با 0.08 ETH (96.69 دلار) قابل تولید است.

1. Possums پروژه NFT – به طور کلی بهترین پروژه ارزان NFT

Utility یکی از نیروهای محرکه موفقیت یک پروژه NFT است. بدون ابزار، تبلیغات تنها عامل افزایش قیمت است و این به ندرت پایدار است. با این حال، Awesome Possums مملو از ابزارهای حال و آینده است. در طول فرآیند ضرب، Awesome Possums ETH و NFT رایگان ارائه می دهد، سپس پذیرندگان اولیه نیز واجد شرایط یک سری هدایا خواهند بود.
Awesome Possums علاوه بر حمایت از دارندگان خود، مجموعه‌ای از کمک‌های مالی را به یک موسسه خیریه متمرکز بر سلامت روان یا بهبودی اعتیاد آغاز خواهد کرد.

کمی بعدتر، Awesome Possums میزبان مجموعه ای از 10 هدایای بزرگ با جوایزی از تعطیلات لوکس گرفته تا بلیط های جشنواره خواهد بود. دارندگان این مجموعه همچنین واجد شرایط جلسات درمانی رایگان و سخنرانی های انگیزشی در جامعه دیسکورد خواهند بود. علاوه بر این، 5 خانواده/دانشجوی خوش‌شانس و کم درآمد بورسیه 10000 دلاری دریافت خواهند کرد.

1. پروژه NFT Possums – به طور کلی بهترین پروژه ارزان NFT

برنامه های مجموعه برای آینده نیز به همان اندازه چشمگیر هستند. Awesome Possums در حال کار بر روی راه اندازی یک موسسه خیریه، پلتفرمی است که هنر و ریکاوری را با هم ترکیب می کند، یک سریال انیمیشنی و حتی یک بازی واقعیت مجازی با عنوان – Awesome Possums: The Road. این مطمئناً یک NFT ارزان با پتانسیل تسلط بر بازار است.

به جرات می توان گفت، Awesome Possums مجموعه ای از NFT های ارزان قیمت است که منفجر خواهند شد. مملو از کاربرد است، چشم انداز روشنی برای آینده دارد. و یک علت مثبت را ترویج می کند. به همین دلیل، Awesome Possums ارزش بسیار بیشتری حتی از ارزان ترین Bored Ape NFT دارد.

2. Souls of Nature - مجموعه NFT با تمرکز بر محیط زیست

Souls of Nature سری دیگری از NFT های ارزان قیمت با پتانسیل در آینده است.
این همچنین یکی از بهترین پروژه‌های NFT متاورس است که در سال 2022 به بازار عرضه شده است. این مجموعه که توسط Metazooie ایجاد شده است، از 9271 NFT منحصر به فرد «روح طبیعت» تشکیل شده است که تجربه‌های متاورس انحصاری را در اختیار دارنده قرار می‌دهد.
هنوز روزهای اولیه برای این پروژه است، بنابراین جزئیات کمی مانند قیمت ضرابخانه و تاریخ انتشار دقیق هنوز اعلام نشده است.

2. Souls of Nature - پروژه NFT با تمرکز بر محیط زیست

با وجود اینکه Souls of Nature هنوز یک پروژه نسبتاً جوان است، چشم انداز روشنی برای آینده دارد و فعالانه برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کند.
هر NFT به دارنده اجازه دسترسی آلفا به تجربه بازی برای کسب درآمد جدید Souls of Nature را می دهد.
هر NFT به عنوان یک آواتار در بازی عمل می‌کند و کاربر می‌تواند به آرامی قفل بخشی از روح خود را در حین پیشرفت در این تجربه باز کند.
از آنجایی که این مجموعه بر روی طبیعت متمرکز است، تیم متعهد شده است که 5٪ از بودجه تولید شده توسط این پروژه را به یک موسسه خیریه اختصاص داده شده به حفاظت از اکوسیستم های در معرض خطر اختصاص دهد.

2. Souls of Nature - مجموعه NFT با تمرکز بر محیط زیست

پس از انتشار اولیه پروژه (منتظر در سه ماهه سوم)، Metazooie بر روی بهینه سازی تجربه و ایجاد یک بازار اختصاصی Souls of Nature تمرکز خواهد کرد که بخشی از اقتصاد نوظهور $ZOOIE خواهد بود.
هنگامی که تیم از این ویژگی‌ها راضی باشد، بازی کامل برای عموم عرضه می‌شود و به انفجار این سری از NFT‌های ارزان کمک می‌کند.

Souls of nature یکی از بهترین NFT های ارزان برای خرید است. این تیم دارای یک تیم اختصاصی، برنامه های محکم برای آینده، و یک نقشه راه روشن از چگونگی رسیدن به آن است. در حالی که هنوز برای این مجموعه NFT زود است، راه پیش رو روشن به نظر می رسد.

3. Lucky Block NFT – بهترین مجموعه NFT برای قرعه کشی جوایز

در حالی که Lucky Block ارزان‌ترین NFT برای خرید در لیست ما نیست، وقتی ارزش بسیار زیادی را که ارائه می‌کند در نظر بگیرید، نسبت قیمت به پتانسیل بالا می‌رود.پروژه NFT
پروژه ای که «باشگاه غلتک های بالا پلاتینیوم» نامیده می شود، مجموعه ای از 10000 NFT با شماره منحصر به فرد است که چندین جایزه مرتبط با قرعه کشی های جوایز آن را در اختیار دارنده قرار می دهد.

دارندگان مجموعه غلتک های پلاتینیوم، از مزایای خارق العاده ای برخوردار هستند. هر NFT به مالک، اجازه ورودِ رایگانِ مادام العمر، به قرعه کشیِ جوایزِ روزانه Lucky Block را می دهد. که دارای یک جکپات با ارزش متوسط 10000 دلار است.
با این حال، 25 NFT High Roller Platinum “نسخه های کمیاب” در نظر گرفته می شوند. که به مالک این حق را می دهند، که در صورت انتخاب تعداد آنها، جکپات را دو برابر کند (20000 دلار).
علاوه بر دسترسی رایگان به قرعه کشی هایِ جوایز روزانه، یک دارنده خوش شانس NFT یک لامبورگینی آونتادور به ارزش 300000 دلار نیز برنده خواهد شد.

3. Lucky Block NFT – بهترین مجموعه NFT برای قرعه کشی جوایز

هر NFT را می توان با 3.75 BNB خریداری کرد و با قیمت های کریپتو بسیار پایین پس از سقوط بازار، شاید بهترین زمان برای به دست آوردن آن باشد.
در حال حاضر 2000 دارنده از قرعه کشی جوایز رایگان روزانه لذت می برند، اما خوشبختانه هنوز برخی از NFT های پلاتینیوم High Roller با قیمت خرده فروشی برای گرفتن وجود دارد.

3. Lucky Block NFT – بهترین پروژه NFT برای قرعه کشی جوایز

با توجه به موفقیت عظیم ارز رمزنگاری شده بومی Lucky Block، LBLOCK، که پس از لیست تعویض پنکیک خود، 70 برابر شد، به نظر می رسد NFT های ارزان این پلتفرم منفجر شوند.
با این حال، داشتن یک NFT High Rollers Platinum پیش نیازی برای شرکت در قرعه کشی لاکی بلوک نیست. با استفاده از برنامه Lucky Block هر کسی می تواند تنها با 5 دلار در قرعه کشی های جوایز شرکت کند، به این معنی که تقریباً برای همه قابل دسترسی است.

از آنجایی که مجموعه Platinum High Roller Club در حال حاضر در دسترس است، اکنون یک NFT ارزان قیمت عالی برای خرید است. ارزش واقعی را فراهم می کند و به دارندگان بلندمدت پاداش می دهد. این NFT ارزان که در نهایت منفجر می شود، بنابراین ارزش آن را دارد که زودتر وارد آن شوید.

4. AlphaBot Society – پروژه NFT سبک ماجراجویی خود را انتخاب کنید.

AlphaBot Society مجموعه ای مبتنی بر جامعه از 10000 NFT با چرخش «ماجراجویی خودت را انتخاب کن» است.
این مجموعه در انحصار Crypto.com است، در 19 دقیقه فروخته شد و در حال حاضر بیش از 6.6 میلیون دلار حجم فروش دارد. با وجود این آمار چشمگیر، قیمت کف AlphaBot فقط 135 دلار است که یکی از بهترین NFT های ارزان برای خرید است.

4. AlphaBot Society – پروژه NFT سبک ماجراجویی خود را انتخاب کنید.

با طرح‌های سه‌بعدی، منحصربه‌فرد و مثال زدنی، AlphaBot Society مجموعه‌ای عالی برای هر سرمایه‌گذاری است که می‌خواهد برخی از هنرهای ارزان قیمت NFT را جذب کند.
با این حال، مدل های دقیق تنها جذابیت این پروژه نیستند. AlphaBot Society در حال ایجاد یک داستان مفصل برای همراهی با مجموعه است و دارندگان می‌توانند به مسیری که می‌خواهند برود رای دهند.
این یک راه عالی برای مشارکت فعال جامعه با پروژه است و با توجه به اینکه داشتن یک جامعه شلوغ کلید موفقیت پروژه NFT است، AlphaBots بسیار امیدوارکننده به نظر می رسد.

همانطور که توسعه پروژه ادامه دارد. و جهان گسترش می یابد، تیم قرار است، طیفی از هدایای نمادین فیزیکی را منتشر کند. یک سری ایردراپ ها را توزیع کند. و حتی رویدادهای واقعیت مجازی مختلفی را برای جامعه میزبانی کند.

5. Cega Super Sanics – مجموعه ترکیبی از DeFi و NFT

Cega با مجموعه جدید Super Sanics خود قصد دارد دنیای DeFi و NFT را با یکدیگر ادغام کند. این شرکت پروتکل گزینه‌های عجیب و غریب DeFi را اجرا می‌کند. که فرصت‌های سرمایه‌گذاری با بازده بالا را برای کاربران ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد. این مجموعه شامل 5000 NFT منحصر به فرد با قیمت کف فعلی فقط 2.9 SOL (119 دلار) است.

5. Cega Super Sanics – مجموعه ترکیبی از DeFi و پروژه NFT

Cega اساساً یک پلت فرم استیکینگ DeFi است.
به کاربران این امکان را می دهد تا بین سه پروتکل مختلف که از نظر بازدهی بالقوه، ایمنی و حفاظت از افت قیمت متفاوت هستند، یکی را انتخاب کنند.
بازده بسیار متفاوت است در 8.07٪ برای ایمن ترین گزینه، پس از آن 12.42٪، و پرخطرترین با 155.77٪.
دو مورد اول محافظت 90 درصدی از افت قیمت را ارائه می‌کنند، اما گزینه با بالاترین بازده فقط 50 درصد محافظت از افت قیمت دارد، بنابراین مهم است که قبل از قفل کردن هر گونه وجوهی، خطرات را به طور کامل در نظر بگیرید.
دارندگان Super Sanic اجازه دسترسی به خزانه چهارم انحصاری را دارند که بالاترین بازده را ارائه می دهد.

با افزایش شدید محبوبیت هم Staking و هم DeFi، شانس خوبی برای رشد تصاعدی این پروژه وجود دارد. حتی اگر اینطور نباشد، باز هم مجموعه ای عالی برای به دست آوردنِ برخی هنرهای ارزان قیمت NFT است.

6. Yeah Tigers – مجموعه NFT با کالاهای پوشیدنی

Yeah Tigers مجموعه ای از 10000 NFT جداگانه با آثار هنری مبتنی بر ببرها است. هدف این پروژه این است که یک نام تجاری باشد و نه یک پروژه NFT دیگر. قیمت کف فعلی Yeah Tigers NFT 3.55 SOL یا 145.55 دلار است.

6. Yeah Tigers – پروژه NFT با کالاهای پوشیدنی

در حالی که مجموعه Yeah Tigers یکی از بهترین پروژه‌های ارزان NFT از نظر هنری است، اما کاربردهای فراوانی نیز دارد.
پس از خرید Yeah Tiger، دارنده آن می تواند آن را در Magic Eden به اشتراک بگذارد تا یک پیراهن پوشیدنی و منحصر به فرد NFT دریافت کند.
این پروژه همچنین قصد دارد با چندین فروشگاه پاپ آپ در سراسر جهان همکاری کند تا به دارندگان Yeah Tiger ارزش ملموس و همچنین هنر جالبی ارائه دهد.

همانطور که پروژه رشد می کند، اهدافی برای ایجاد یک جامعه اختصاصی Yeah Tigers و سازماندهی ملاقات های واقعی برای دارندگان وجود دارد.
تیم Yeah Tigers گروهی از علاقه مندان به موسیقی است و به همین دلیل، همچنین قصد دارد یک پروژه موسیقی بر اساس مجموعه Yeah Tigers ایجاد کند. در نهایت، تیم می‌خواهد یک استودیوی هنری باز کند که در آن طرفداران و هنرمندان NFT بتوانند با هم همکاری کنند. با تمام این موارد در دست ساخت، Yeah Tiger یکی از بهترین NFT های ارزان برای خرید است.

7. مجموعه اپراتورهای ترکش - بازی نویدبخش P2E NFT

مجموعه Shrapnel Operators شامل 5500 NFT بر اساس 5 شخصیت موجود در سری کمیک آینده Shrapnel است.
قیمت کف فعلی این مجموعه فقط 0.05 ETH (60.45 دلار) است که آن را به یکی از ارزان‌ترین NFT برای خرید در حال حاضر تبدیل می‌کند.

7. مجموعه اپراتورهای ترکش - پروژه NFT و بازی نویدبخش P2E

مجموعه Shrapnel Operators با بارهای کاربردی مجهز است که شاید بهترین NFT ارزان برای خرید باشد. دارندگان یک اپراتور Shrapnel می توانند دسترسی زودهنگام به یک بازی NFT آینده مبتنی بر مجموعه را داشته باشند، اما این همه چیز نیست. هر دارنده کمیک مرتبط با شخصیت خود را به همراه تعداد زیادی ایردراپ NFT در آینده بر اساس سطح کمیاب اپراتور دارنده دریافت خواهد کرد.

در حالی که تعداد کمی پروژه با هدف ایجاد بازی‌های مرتبط با مجموعه‌های NFT آنها وجود دارد، Shrapnel Operators استعدادهایی را جذب کرده است که روی برخی از بازی‌های عظیم مانند Halo، Call of Duty و Star Wars کار کرده‌اند.
این پروژه را در جهت تحقق اهداف خود و ایجاد یک تجربه واقعا عالی برای گیمرها در سرتاسر جهان قرار داده است.

در حالی که تعداد کمی پروژه با هدف ایجاد بازی‌های مرتبط با مجموعه‌های NFT آنها وجود دارد، Shrapnel Operators استعدادهایی را جذب کرده است که روی برخی از بازی‌های عظیم مانند Halo، Call of Duty و Star Wars کار کرده‌اند.
این پروژه را در جهت تحقق اهداف خود و ایجاد یک تجربه واقعا عالی برای گیمرها در سرتاسر جهان قرار داده است.

8. Jay Chou x PSG "Tiger Champs" – جریان اصلی همکاری NFT

در یک همکاری هیجان انگیز بین جی چو و پاری سن ژرمن، تایگر شانز به شکلی باورنکردنی امیدوارکننده است.
این مجموعه متشکل از 1000 NFT منحصربه‌فرد دارای قیمت پایه فقط 399 دلار است، اما با شروع حراجی‌هایی که فقط از 1 دلار شروع می‌شوند، هنوز فرصتی برای خرید یکی از آنها با قیمت ارزان‌تر وجود دارد.

8. Jay Chou x PSG "Tiger Champs" – جریان اصلی همکاری NFT

هر پروژه NFT که با همکاری یکی از شناخته‌شده‌ترین تیم‌های ورزشی روی کره زمین ایجاد شود، تقریباً تضمین شده است که سرمایه‌گذاری را جذب کند.
در این مجموعه، 8020 نسخه پایه، 1970 پریمیوم، 10 نسخه افسانه ای و در نهایت یک NFT 1/1 وجود خواهد داشت.
دارندگان Tiger Champs، خارج از استفاده از آن به عنوان هنر ارزان قیمت NFT، تخفیف ویژه ای را در فروشگاه PSG دریافت می کنند و در یک سری قرعه کشی با شانس برنده شدن کالاهای PSG شرکت می کنند.
همچنین چندین تجربه تعاملی برای دارندگان در قرعه کشی وجود خواهد داشت. برخی از آنها شامل بلیت کنسرت جی چو در پاریس، گشت و گذار در استادیوم پارک دو پرنس، و بسته VIP برای مسابقه PSG است.

مجموعه Tiger Champs احتمالا بهترین NFT ارزان برای طرفداران فوتبال است.
این ابزار کاربردی فراوانی را ارائه می دهد و با پشتوانه نام های بزرگ، قدرت بازاریابی برای رسیدن به آن را دارد. همچنین این مجموعه پرمعامله‌ترین مجموعه در بازار NFT Crypto.com است و با چنین تبلیغات گسترده، یک NFT ارزان قیمت است.

9. SolaJump NFT Game – مجموعه NFT سبک بازی آرکید

این مجموعه از 10000 NFT که توسط Nerdgames ایجاد شده است، با هدف بازگرداندن تجربه بازی های آرکید کلاسیک با پیچ و تاب اضافی رمزنگاری شده است.
مجموعه ای که فقط با 1.2 SOL (48.75 دلار) تولید می شود به بازی SolaJump مرتبط است و چندین مزیت درون بازی را برای دارندگان فراهم می کند.

9. SolaJump NFT Game – پروژه NFT سبک بازی آرکید

به دارندگانِ (SolaJump NFT )، 10 جان در بازی اعطا می کنند.
اگرچه این ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما هر زندگی فرصتی برای برنده شدن در مسابقات پیدایش است. که با جوایز هیجان انگیزی همراه است.
در حالی که مسابقات اولیه فقط برای مدت زمان محدودی دوام خواهد داشت، نرم افزار NFT هنوز هم پس از این واقعیت است. این NFT ارزان را می توان در بازار ثانویه فروخت یا برای شرکت در مسابقات ماهانه استفاده کرد که به برندگان یک سری جوایز پاداش می دهد.

البته بازی‌های NFT زیادی وجود دارد، اما SolaJump قصد دارد با ایجاد یک صحنه مسابقات رقابتی، اوضاع را تغییر دهد. به همین دلیل، بهترین NFT ارزان برای خرید است، به خصوص برای گیمرهای مشتاق.

10. Ballies Origins – مجموعه P2E NFT با تم بسکتبال

Ballies Origins مجموعه ای از 9999 شخصیت بسکتبال 100٪ منحصر به فرد NFT است.
طرح‌ها به‌صورت الگوریتمی با استفاده از دارایی‌های ترسیم شده دستی برای اطمینان از کیفیت ایجاد شدند.
این مجموعه در بازار Crypto.com NFT موجود است، جایی که حجم معاملات آن 5.1 میلیون دلار و قیمت کف آن فقط 98 دلار است.

10. Ballies Origins – مجموعه P2E NFT با تم بسکتبال

Ballies Origins مجموعه خود را NFTs 2.0 می نامد.
این بدان معنی است که هر Ballie دارای دو لایه است. اولین مورد، هنر و ابرداده حاوی صفات و نادر بودن است.
مورد دوم برای نشانه های مهارت و ارتقاء اضافی است. بنابراین، کاربران می توانند NFT های خود را با استفاده از نشانه های مهارت ارتقا دهند تا آمار بهتری در بازی Ballies داشته باشند.
با این حال، شایان ذکر است که نشانه‌های مهارت به‌طور دائم در هنگام ارتقا مصرف نمی‌شوند، مالک همچنان می‌تواند انتخاب کند NFT را باز کند و اجزا را، جداگانه بفروشد.

بازی Ballies play-to-earn قرعه کشی اصلی مجموعه است. پس از خرید یک Ballie، آنها به باشگاه MetaCourt دسترسی پیدا می کنند که شامل یک سالن ورزشی برای ارتقا NFT، یک اتاق گفتگو، یک فروشگاه برای تخفیف های انحصاری، و یک عرصه برای مبارزه با سایر کاربران است.
این بهترین NFT ارزان برای سرمایه گذارانی است که به دنبال تجربه P2E با طراحی خوب هستند.

از کجا NFT ارزان بخریم

انتخاب یک بازار خوب برای خرید NFT های ارزان به همان اندازه مهم است که انتخاب یک مجموعه خوب برای خرید.
برای آسان‌تر کردن این فرآیند، بررسی‌های مختصری از چند تا از بهترین بازارهای موجود در حال حاضر برای شما در این مقاله آورده ایم.

1. NFT LaunchPad

NFT LaunchPad که در فوریه 2022 راه اندازی شد، یک بازار عالی برای یافتن بهترین پروژه های NFT ارزان است.
این مجموعه از مجموعه‌های ساخته شده بر روی شبکه‌های زنجیره هوشمند Binance (BSC) و Polygon (MATIC) پشتیبانی می‌کند، به این معنی که تعداد زیادی NFT ارزان برای فروش روی پلتفرم وجود دارد.

پروژه NFT
با وجود راه‌اندازی چند ماه پیش، NFT LaunchPad رشد انفجاری را تجربه کرده و سرمایه‌گذاران را از همه اقشار جذب کرده است.

هر NFT روی پلتفرم با استفاده از Wrapped BNB (WBNB) خریداری می‌شود که به این معنی است که هزینه‌های خرید و فروش در بازار حداقل است.
خارج از این، لانچ پد NFT بسیار خوب طراحی شده است. این یک رابط بصری دارد که حرکت در اطراف پلت فرم را آسان می کند.

1. NFT LaunchPad

از آنجایی که NFT LaunchPad از WBNB برای انجام معاملات استفاده می کند، خرید، فروش و حتی برش یک مجموعه بسیار ارزان است.
کاربران می توانند NFT ها را در فرمت های مختلف از جمله MP4 برش دهند به این معنی که امکانات تقریباً بی پایان هستند.
خالق یک مجموعه در NFT Launchpad کنترل کاملی بر حق امتیاز آن دارد و توانایی تعیین سطوح کمیاب برای مجموعه را دارد.
هنگام ایجاد یک مجموعه، تنظیم یک صفحه اختصاصی با شرح پروژه و هر پیوند مهم مرتبط آسان است و NFT LaunchPad را به یک پلتفرم عالی برای هر کسی که سعی در ایجاد یک انجمن NFT دارد تبدیل می کند.

در مجموع، NFT Launchpad بستر مناسبی برای خرید، فروش و برش NFT است.
استفاده از آن آسان و در عین حال فوق العاده قدرتمند است. این خانه مجموعه بسیار محبوب Lucky Block Platinum High Rollers در کنار انبوهی از پروژه‌های دیگر است، به این معنی که برای هر کسی که به دنبال NFT ارزان برای فروش است، عالی است.

مزایا

 • استفاده آسان
 • پرقدرت
 • قابلیت ضرب‌کاری عالی
 • از BSC و MATIC پشتیبانی می کند.
 • بصری

معایب

 • پشتیبانی از NFT های مبتنی بر ETH خوب خواهد بود.

2. Crypto.com

Crypto.com یکی از شناخته‌شده‌ترین صرافی‌های رمزنگاری روی کره زمین است. این خانه بیش از 50 میلیون کاربر است. که تقریباً در همه کشورهای جهان قرار دارند. اخیراً، این غول رمزنگاری یک پلتفرم NFT به نام بازار NFT Crypto.com راه اندازی کرده است.

بازار NFT Crypto.com نیز در این بخش کاملاً جدید است و تنها در سال 2021 راه اندازی شد. اما با وجود این، این پلت فرم به سرعت رشد کرده است که احتمالاً در نتیجه پایگاه کاربران گسترده صرافی است.
صدها NFT برای جستجو از طریق خرید وجود دارد خوشبختانه بازار دارای طیف وسیعی از ابزارها است که جستجوی بهترین NFT ارزان برای خرید را آسان می کند.

بهترین NFT ارزان برای خرید

برای کمک به محافظت از کاربران در برابر کلاهبرداری، بازار Crypto.com از هر پروژه ای که در پلتفرم خود تبلیغ می شود، باید یک فرآیند بررسی دقیق را طی کند.
این امر در مورد از بین بردن پروژه هایی که صرفاً به دنبال پول هستند، شگفتی ایجاد می کند. وقتی صحبت از کارمزد به میان می‌آید، بازار Crypto.com فوق‌العاده است. این به کاربران اجازه می دهد تا NFT ها را به صورت رایگان خریداری و بفروشند و هزینه مربوط به پلتفرم هزینه کمی برای ارسال مجموعه ها است (احتمالاً هزینه های مربوط به بررسی هر پروژه را جبران می کند).

هر تراکنش روی پلتفرم در زنجیره Crypto.org ذخیره می شود که یکی از دلایل اصلی این است که شرکت می تواند خرید و فروش رایگان NFT ها را تسهیل کند.
ارزهای دیجیتال زیادی برای خرید NFT پشتیبانی می شوند، اما تنها گزینه فیات کارت بدهی/اعتباری است که ایده آل نیست.
با این اوصاف، بازار کاملاً محکم است. این به خوبی طراحی شده است، مجموعه های برجسته زیادی را در خود جای داده است و برای استفاده روزمره به اندازه کافی ارزان است.

مزایا

 • طیف وسیعی از NFT های ارزان برای خرید

 • فرآیند بررسی

 • معامله ارزان

 • به خوبی طراحی شده است.

معایب

 • می تواند از گزینه های پرداخت فیات اضافی بهره مند شود.

نتیجه گیری

در طول این راهنما، ما نگاهی به برخی از ارزان‌ترین پروژه‌های NFT که احتمالاً عملکرد خوبی دارند انداخته‌ایم. عوامل زیادی در انتخاب پروژه های قوی NFT وجود دارد که مهم ترین آنها سودمندی و تبلیغات است. هر یک از پروژه‌های NFT که امروز به آنها نگاه کرده‌ایم، هر دو را به صورت کلی ارائه می‌دهند، اما یک برنده واضح وجود دارد.

Awesome Possums بهترین NFT برای خرید ارزان است. پر از کاربرد است، جامعه ای قوی دارد و پیامی مثبت می فرستد. اگرچه در حال حاضر در دسترس نیست، فرآیند ضرب در 12 جولای آغاز می شود، بنابراین تقویم های خود را علامت گذاری کنید.

سوالات کاربران

از میان مجموعه‌هایی که بررسی کردیم، Cega Super Sanics ارزان‌ترین NFT در OpenSea بود.

مانند هر چیز دیگری، NFTهایی وجود دارند که تقریباً هیچ هزینه ای ندارند. با این حال، مهم است که پروژه ای را انتخاب کنید که به جای قیمت ارزان، ابزار واقعی را ارائه دهد.

هیچ NFT رایگان در بازار ثانویه وجود ندارد، با این حال، برخی از پروژه ها NFT های رایگان را به حدود 1000 خریدار اول هدیه می دهند.

برای علاقه مندان به NFT که به دنبال بهترین NFT های کمیاب و ارزان هستند، NFT LaunchPad بهترین مکان برای یافتن آنها است.

اگرچه هر یک از مجموعه‌هایی که بررسی کرده‌ایم در نوع خود خوب هستند، اما Awesome Possums، Souls of Nature، و Lucky Block Platinum High Rollers Club همگی بالاتر از بقیه قرار گرفتند.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به