اخبار

تبلیغات Coinbase در رسانه های اجتماعی و گوگل آزاد شد

پس از گذشت چندین ماه از ممنوعیت تبلیغات ارزهای دیجیتال توسط شرکت‌های بزرگی همچون گوگل، فیس‌بوک و اینستاگرام حال به نظر می‌رسد که این شرکت ها با میلیاردها کاربر تبلیغات مربوط به صرافی کوین بیس را از سر گرفته اند و ممکن است در آینده به صورت کلی تمامی ممنوعیت‌های مرتبط با این مورد را لغو کنند. در حال حاضر می توانید تبلیغات اکسچنج آمریکایی Coinbase را در گوگل و شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و اینستاگرام مشاهده کنید.

گوگل و فیسبوک اواسط ماه May اعلام کردند که تبلیغات ارزهای دیجیتال و ICOها از ماه بعد ممنوع خواهد شد. این دستور فقط در ماه گذشته اجرا شد و دوباره تبلیغات در مدت زمان کمتر از دو ماه از سر گرفته شد. بریان آرمسترانگ مدیرعامل صرافی Coinbase چندین روز پیش در یک پست توییتری اعلام کرد:

فیسبوک اوایل سال جاری تبلیغات مربوط به کریپتو و ارزهای دیجیتال را ممنوع اعلام کرد. این افتخار را داریم بگوییم که این شرایط عوض شده است و ما در لیست تبلیغ کنندگان مربوط به این حوزه قرار گرفته ایم و قصد داریم سیستم مالی باز خود را به افراد بیشتری معرفی کنیم.

اخیرا یکی از کاربران Reddit، اسکرین شات تبلیغات Coinbase در اینستاگرام را به اشتراک گذاشته است و فیسبوک نیز تصمیم گرفته است تا پس از بررسی و تغییر برخی از سیاست های خود، آگهی های مربوط به ارزهای دیجیتال را نشان دهد و اولین فرصت را به Coinbase داده است.

خبری بزرگ برای Coinbase

با این خبر بزرگ Coinbase می تواند در برابر رقبای خود مزیت بیشتری بدست آورد. اگر نگاهی به میزان کاربران این رسانه های اجتماعی و گوگل بیاندازیم در می یابیم که فیس بوک حدود 2 میلیارد کاربر ماهانه دارد و اینستاگرام نزدیک به 1 میلیارد کاربر را در هر ماه مدیریت می‌کند. گوگل بهترین موتور جستجوی جهان می‌باشد. گوگل با اختلاف 66 درصدی نسبت به بینگ در این جایگاه قرار دارد. چنین ارقامی بیانگر فرصتی شگفت انگیز برای گسترش تعداد کاربران است، مخصوصا هنگامی که Coinbase از مدتی پیش در حال کار بر روی گسترش تجارت خود می‌باشد.

Coinbase تلاش می کند تا تصویری که از آن در فضای مجازی وجود دارد را تغییر دهد. آن‌ها اعلام کرده‌اند که تغییراتی در هیئت مدیره‌ی خود ایجاد خواهند کرد و نام پلت‌فرم مبادله‌ی Gdax را به Coinbase Pro تغییر خواهند داد. همچنین صرافی Coinbase به طور فعال در حال ترویج و کار بر روی شاخص صندوق Coinbase و پلت‌فرم نگهداری سرمایه‌ی خود است تا میزان سرمایه‌گذاری‌های دولتی را بر روی این صرافی افزایش دهد.

تصمیم گوگل و‌ فیسبوک مبنی بر اجازه فعالیت به تبلیغات ارزهای دیجیتال، اهمیت بیشتری به این موضوع می‌دهد. این اقدام باعث جلب اعتماد بیشتر مردم و سرمایه گذاران می‌شود، مخصوصا کسانی که تازه قصد ورود به دنیای ارزهای دیجیتال را دارند.

منبع
coingape
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن