مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

Coinbase تهدید می کند که از معامله گران رمزارز که از نقص قیمت سود برده اند شکایت می کند.

هزار کاربر در جمهوری جورجیا به دلیل یک نقص قیمت گذاری Coinbase به سود زیادی دست یافتند. اکنون صرافی رمزارز مستقر در ایالات متحده می خواهد پول را پس بگیرد.

Coinbase تهدید می کند که از معامله گران رمزارز که از نقص قیمت سود برده اند شکایت می کند.

Coinbase،  دومین پلتفرم بزرگ تجارت ارزهای دیجیتال از نظر حجم، اشاره می کند که ممکن است از حدود 1000 کاربر در جمهوری جورجیا به دلیل سوء استفاده از نقص قیمت شکایت کند.

در 29 آگوست، حدود 1000 کاربر کوین بیس در کشوری که در اروپا و آسیا حضور دارند، از “فرصت آربیتراژ” استفاده کردند، زمانی که لاری، واحد پول محلی، برای حدود 6 ساعت در کوین بیس به جای 2.90 دلار، 290 دلار قیمت داشت. این گروه تنها 0.001٪ از کاربران شرکت مستقر در ایالات متحده را تشکیل می دهد.

Coinbase بدون اینکه شرکت را شناسایی کند به CoinDesk گفت این اشکال نقص “شخص ثالث” بود. به این ترتیب، این حادثه نگرانی دیرینه تنظیم‌کننده‌های مالی را نشان می‌دهد: ریسک‌هایی که توسط مشارکت‌های خارجی برای مؤسسات ایجاد می‌شود.

مایکل هسو، کنترل کننده ارز ایالات متحده، هفته گذشته گفت: «وقتی همه چیز در یک بانک انجام می شود، دقیقاً می دانیم که چه کسی در هنگام خرابی پاسخگو است. با این حال، زمانی که کار بین یک موسسه و استارت‌آپ‌های فین‌تک با مدل‌های مختلف کسب‌وکار تقسیم می‌شود، «آنوقت است که ریسک از بین می‌رود».

مقدار پولی که Coinbase در snafu جورجیا از دست داد، که شرکت از افشای آن خودداری کرد. به گفته یک سخنگو، “بی اهمیت” بود.

با این وجود، سخنگوی کوین بیس در بیانیه ای کتبی به کوین دسک گفت: «Coinbase با شرکت حقوقی Gvinadze & Partners برای کمک به بازیابی وجوه اعتباری نامناسب همکاری می کند.

نماینده شرکت گفت: “ما نمی توانیم در مورد وضعیت خواسته های خاص یا دعوی قضایی اظهار نظر کنیم.” با این حال، کاربرانی که وجوه اعتباری نامناسب را برمی‌گردانند مشمول پیگیری‌های قانونی بعدی نمی‌شوند.»

روی دستگاه های خودپرداز کار کنید.

آوتاندیل کوچاوا، مجری برنامه تلویزیونی گرجستان “Crypto Bazari” به CoinDesk گفت که حدود 470 نفر در مورد وضعیت با تیم او تماس گرفتند.
کوچاوا تخمین می‌زند که در مجموع، مردم می‌توانستند ده‌ها میلیون دلار از معاملات با نرخ لاری اشتباه به دست بیاورند، و آن روز اسکناس‌های خودپرداز در تفلیس، پایتخت گرجستان، تمام شد، زیرا معامله‌گران عجله داشتند تا سودهای چشمگیر خود را نقد کنند.
به عنوان مثال، یک بیت کوین بین 5،000،000 تا 6،000،000 لاری یا حدود 1.7 میلیون دلار معامله می شد، در حالی که میانگین قیمت در اواخر آگوست تنها 55،000 تا 60،000 لاری بود.

CoinDesk با چهار معامله گر که از آن نقص قیمت گذاری در تماس ویدیویی گروهی استفاده کردند، صحبت کرد. همه آن‌ها گفتند چند ساعت پس از فروختن رمزارز به لاری و برداشت فیات به حساب‌های بانکی‌شان، حساب‌های بانکی‌شان برای مدت کوتاهی مسدود شده است. چند روز بعد حساب ها و کارت های بانکی بدون هیچ اقدامی مسدود شد.

با این حال، در 24 سپتامبر، هر چهار نفر ایمیل‌هایی از Gvinadze & Partners دریافت کردند که در آن نوشته شده بود: «Coinbase مصمم است از هر و همه روش‌های قانونی موجود برای بازیابی وجوه اعتباری نامناسب در اسرع وقت استفاده کند».
و هشدار می دهد که در صورت عدم پاسخگویی کاربران به ایمیل و عودت وجه، اقدام قانونی علیه آنها انجام خواهد شد.

علامت‌گذاری شده به "مشکوک"

کوین بیس تایید نکرد که آیا این صرافی با بانک های گرجستانی تماس گرفته است تا حساب های معامله گران را مسدود کنند.
حداقل دو بانک بزرگ گرجستان، بانک گرجستان و TBC، حساب کاربرانی را که از این نقص قیمت، استفاده کرده بودند مسدود کردند.
معامله گران گفتند، اما سپس آنها را از حالت مسدود خارج کردند.

یکی از کاربرانی که با CoinDesk، مدیر یک استارتاپ فناوری گرجستان و تاجر آماتور به نام Tornike صحبت کرد (او خواست نام خانوادگی اش مخفی بماند.)،
در 29 آگوست زمانی که در گریگولتی، استراحتگاه کوچکی در ساحل دریای سیاه در تعطیلات بود، تعدادی لومن ستاره ای (XLM) فروخت.

او فوراً سود خود را به حساب بانک جورجیا برداشت و به دستگاه خودپرداز در همان نزدیکی ضربه زد تا دوباره چک کند: پول برای برداشت در دسترس بود.
اما چند ساعت بعد، تورنیک گفت، او سعی کرد مقداری شراب در یک فروشگاه محلی بخرد و پرداختش انجام نشد – کارت نقدی او مسدود شد.
بعد از سه روز، چیزی تغییر کرد و ترنیکه دوباره توانست از حساب های بانکی خود استفاده کند.

یک سایت خبری Blockworks به پیامک دریافتی یکی از معامله گران از بانک خود اشاره کرد.
در پیام متنی یک بانک به مشتریان آمده است: «سلام، ما تراکنش‌های شما با کوین‌بیس را مشکوک علامت‌گذاری کرده‌ایم و تمام حساب‌ها و کارت‌های شما را قفل می‌کنیم».
لطفاً توجه داشته باشید که Coinbase ممکن است درخواست بازگرداندن وجوه کند. متاسفیم.”

هیچ یک از دو بانک به درخواست CoinDesk برای اظهار نظر در زمان مطبوعات پاسخ ندادند. Gvinadze & Partners نیز پاسخی ندادند.

منبع  (coindesk.com)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به