خرید ارز دیجیتال  از صرافی آنلاین بدون احراز هویت در ایران

بسیاری از افراد به هر دلیل شخصی که دارند تمایل دارند در صرافی هایی خرید و فروش ارز دیجیتال کنند. که به آن ها اجازه ی این کار را بدون احراز هویت می دهد.

صرافی بین المللی ارز دیجیتال بیت گرند :

امکان خرید و فروش ارز دیجیتال بدون احراز هویت را برای آن دسته از مشتریان گرامی که تمایل به گذراندن مراحل احراز هویت را ندارند، فراهم کرده است

هر فردی ممکن است برای این کار دلایل شخصی و جداگانه ای داشته باشد اما برخی از عمده ترین دلایلی که افراد تمایل به این روش خرید دارند این است که دوست ندارند اطلاعات شخصی خودشان را فاش کنند.

به هر حال هر کاربر و سرمایه گذار بر اساس میل و نیاز خود می تواند روش متفاوتی را برای خرید و فروش خود انتخاب کند و هیچ الزام و اجباری برای هیچ کس وجود ندارد. به عنوان مثال ممکن است یک فرد خرید از صرافی های داخلی را انتخاب کند و شخص دیگر خرید از صرافی های بین المللی را ترجیح دهد و یا حتی افرادی باشند که خرید مستقیم از افراد حقیقی را برگزینند.

خرید و فروش ارز دیجیتال بدون احراز هویت

09353810897

02128423217

در صورتی که تمایل به خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی بیت گرند را دارید .(به ارزش بالای 2500 دلار تتر و بدون احراز هویت ) اطلاعات تماس خود را در فرم وارد کنید تا با شما تماس بگیریم .
نام
انتخاب نوع معامله(Required)
ترجیحا شماره وارد شده دارای واتس آپ باشد.