مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

پیش بینی قیمت Crypto Spring 2023: بیت کوین، اتریوم و Big Eyes Coin

پیش بینی قیمت Crypto Spring 2023: بیت کوین، اتریوم و Big Eyes Coin

پیش بینی قیمت 2023 بیت کوین ، اتریوم و Big Eyes Coin – بیت کوین حامل تاج و تخت است.

بیت‌کوین (BTC)، یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز، از رمزنگاری برای ایمن کردن تراکنش‌ها و تنظیم ایجاد واحدهای جدید استفاده می‌کند. این توسط یک فرد یا گروه ناشناس در سال 2009 با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو ایجاد شد. بیت کوین هم برای سرمایه گذاری و هم برای خرید کالا و خدمات قابل استفاده است.

یکی از ویژگی های اصلی بیت کوین این است که بدون مرجع مرکزی اجرا می شود و به بانک یا شخص ثالث دیگر برای تسهیل تراکنش ها متکی نیست. بیت کوین همچنین به دلیل ساختار غیرمتمرکز خود، در برابر تقلب و سانسور ایمن تر و مقاوم تر است.

پیش بینی قیمت بیت کوین به دلیل نوسانات فوق العاده و حساسیت آن به نوسانات بازار دشوار است. در حالی که برخی از تحلیلگران بر این باورند که ارزش بیت کوین در چند سال آینده به 100000 دلار یا بیشتر خواهد رسید، برخی دیگر خوش بین نیستند.

با این حال، در درازمدت، ما پیش‌بینی می‌کنیم که بیت‌کوین به دلیل امنیت و مزیت حرکت اول خود، که در افزایش نمایی قیمت منعکس می‌شود، همچنان پیشرو در صنعت ارزهای دیجیتال باشد. علاوه بر این، انتظار می رود نصف شدن بیت کوین در سال 2024 باعث افزایش قیمت شود.

اتریوم به دلیل استفاده فوق العاده منتظر افزایش قیمت است.

اتریوم (ETH) یک شبکه بلاک چین با چندین امکان کاربردی است. با فناوری بلاک چین غیرمتمرکز و منبع باز، برنامه های غیرمتمرکز (dApps) و قراردادهای هوشمند می توانند ساخته شوند. ویتالیک بوترین در سال 2015 اتریوم را ایجاد کرد و از آن زمان تا کنون به یکی از شناخته شده ترین سیستم های بلاک چین در جهان تبدیل شده است.

یکی از مزایای کلیدی اتریوم توانایی آن در انجام قراردادهای هوشمند است. محتویات قرارداد بین خریدار و فروشنده بلافاصله در خطوط کد با قراردادهای هوشمند نوشته می شود. این قراردادها خود به خود اجرا می شوند و امکان خودکارسازی عملیات های مختلف را فراهم می کنند و نیاز به واسطه ها را کاهش می دهند.

پیش بینی قیمت اتریوم دشوار است زیرا در معرض نوسانات بازار است و تحت تأثیر عوامل مختلفی مانند عرضه و تقاضا، نرخ پذیرش و رقابت سایر پلتفرم های بلاک چین قرار دارد. برخی از تحلیلگران پیش بینی می کنند اتریوم در نهایت 10000 دلار یا بیشتر ارزش داشته باشد.

ما معتقدیم که به دلیل ابزار عالی اتریوم، احتمالاً با بیت کوین در صدر باقی خواهد ماند و به شتاب خود ادامه خواهد داد.

بیگ آیز کوین 30.45 میلیون دلار در پیش فروش به دست آورد.

Big Eyes Coin یکی از محبوب ترین ارزهای میم جدید موجود در حال حاضر (BIG) است. در حال حاضر 30.45 میلیون دلار جمع آوری شده است!

این بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است و DeFi را به منظور افزایش مقدار پول وارد شده به اکوسیستم DeFi و در عین حال بهبود آگاهی مصرف کننده از بازار DeFi، ترویج می کند. یکی از اهداف اصلی Big Eyes Coin محافظت از اقیانوس ها است. Big Eyes Coin 5٪ از تمام توکن ها را در یک کیف پول خیریه باز برای سازمان های حفاظت از اقیانوس ها نگه می دارد.

در وب سایت Big Eyes Coin، ماشین حسابی وجود دارد که به شما امکان می دهد بازگشت سرمایه بالقوه خود را در صورت سرمایه گذاری در حال حاضر محاسبه کنید و در صورت افزایش ارزش بیت کوین، بازدهی شما چقدر خواهد بود و به سرمایه گذاران امکان می دهد پیش بینی قیمت خود را انجام دهند.

این ارز رمزنگاری شده قبلاً مورد توجه قرار گرفته است و در خدمت یک هدف اجتماعی است که افراد زیادی به آن علاقه مند هستند و بنابراین ارزش آن قطعاً افزایش خواهد یافت. این پتانسیل را دارد که Dogecoin بعدی باشد.

پیش بینی قیمت Crypto Spring 2023: بیت کوین، اتریوم و Big Eyes Coin

افکار نهایی

در حالی که هیچ پیش‌بینی قیمتی را نمی‌توان تضمین کرد، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که ارزش همه این سکه‌ها به دلیل پایه‌های محکمشان و جوامع حمایتی که در اطراف آن‌ها شکل گرفته است، افزایش پیدا کند. مثل همیشه، قبل از به دست آوردن هر توکن، تحقیق کاملی انجام دهید و هرگز بیش از حدی که می توانید از دست بدهید، سرمایه گذاری نکنید.

پیش بینی قیمت Crypto Spring 2023: بیت کوین، اتریوم و Big Eyes Coin

برای اطلاعات بیشتر:
پیش فروش: https://buy.bigeyes.space/

وب سایت: https://bigeyes.space/

تلگرام: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)