مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

صرافی ارز دیجیتال چیست؟

صرافی ارز دیجیتال مدلی از کسب و کار و یک مکان برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال است که بخش مهمی از این بازار بزرگ را تشکیل می دهند. صرافی ها این امکان را فراهم می کنند تا مشتریان بتوانند ارزهای دیجیتال خود مانند بیت کوین و اتریوم را به سایر ارزهای دیجیتال و یا پول رسمی تبدیل کنند.

قیمت یک ارز دیجیتال در صرافی بر اساس خرید و فروش به دست می آید و اگر تقاضا برای خرید ارزی بیشتر باشد قیمت افزایش، و اگر تقاضا کم باشد قیمت کاهش می یابد. صرافی های ارز دیجیتال از نظر عملکرد و امکانات با یکدیگر متفاوت هستند و می توانند مانند صرافی های سنتی دارای دفتر در مکانی خاص و مشخص باشند و یا خدمات خود را به صورت مجازی و آنلاین در اختیار مشتریان قرار دهند.

این صرافی ها اغلب به صورت واسطه عمل می کنند به این صورت که کاربران با ثبت سفارش خرید و فروش در صرافی معاملات خود را انجام می دهند و صرافی ها از هر معامله درصدی را به عنوان کارمزد برای خود بر می دارند و برای ارزهای مختلفی که پشتیبانی می کنند کیف پول آن ارز را در سایتشان قرار می دهند تا کاربران بتوانند ارزهای مختلف را در صرافی وارد کرده و در آنجا نگهداری کنند تا برای معاملات خود استفاده نمایند. همچنین نوع دیگری از صرافی وجود دارد که مستقیم با صاحبان سایت خرید و فروش انجام می شود. معمولا این صرافی ها بومی هستند و امکانات خود را در اختیار کاربران کشور خاصی قرار می دهند.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)