مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

ارزهای دیجیتال آینده دار-با خرید این ارزهای دیجیتال میلیاردر شوید…

ارزهای دیجیتال آینده دار-با خرید این ارزهای دیجیتال میلیاردر شوید…

خرید ارز دیجیتال آینده دار -با خرید این ارزهای دیجیتال میلیاردر شوید …

ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری امیدوارکننده‌ای برای آینده هستند. از زمانی که بیت کوین (CCC:BTC-USD) شروع به افزایش ارزش خود کرد، کریپتو مورد توجه سرمایه گذاران بوده است.

اما نوسانات بازار و کمبود اطلاعات، تصمیم گیری برای خرید ارزهای دیجیتال را دشوار می کند.

توصیه ما استفاده از مشاوران متخصص و با تجربه در این زمینه است.

بازار کریپتو مکانی دلهره‌آور حتی برای معامله‌گران باتجربه است. هزاران ارز دیجیتال و پروژه وجود دارد که ارزش سرمایه گذاری دارند.

تشخیص اینکه کدام یک از ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری مناسب است و درآمدزایی دارند، می تواند دشوار باشد.

قانون مهم در سرمایه گذاری و خرید ارز دیجیتال

قبل از اینکه بیشتر در این زمینه تحقیق کنیم، شایان ذکر است که سرمایه گذاری در حوزه ارز دیجیتال ، بسیار  پر ریسک است.

قانون طلایی سرمایه گذاری این است که هرگز پولی را سرمایه گذاری نکنید که نمی توانید از دست بدهید.

هنگامی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستید . این هفت رمزارز ، را در نظر داشته باشید:

 • بیت کوین

 • اتریوم (CCC:ETH-USD)

 • کاردانو (CCC:ADA-USD)

 • لومن ستاره ای (CCC:XLM-USD)

 • مونرو (CCC: XMR-USD)

 • سکه بایننس (CCC:BNB-USD)

 • لایت کوین (CCC:LTC-USD)

ارزهای دیجیتال آینده دار برای خرید: بیت کوین (BTC)

خرید ارز دیجیتال آینده دار -با خرید این ارزهای دیجیتال میلیاردر شوید ... بیت کوین

با خرید ارز دیجیتال بیت کوین میلیاردر شوید …

جای تعجب نیست که بیت کوین همچنان محبوب ترین ارز رمزنگاری شده موجود است. ساتوشی ناکاموتو با نام مستعار این ارز دیجیتال را در سال 2009 و در پی رکود اقتصادی ایجاد کرد.

می توان با بیت کوین ،کالاها و خدمات خرید. یا به عنوان سرمایه گذاری نگهداری کرد.

این به این دلیل است که بر خلاف ارزهای سنتی که به پول های فیات صادر شده توسط بانک های مرکزی وابسته هستند، هیچ کنترلی از سوی دولت بر روی بیت کوین وجود ندارد.

بیت کوین 12 سال است که وجود دارد. و هنوز هم قوی است. ارزش بازار از 1 تریلیون دلار و سپس از یک تریلیون دلار فراتر رفته است.

اهمیت این ارز دیجیتال را نمی توان دست کم گرفت. فناوری بلاک چین همراه با بیت کوین در حال متحول کردن مدل امور مالی است، که ما می شناسیم.

پیش‌بینی بازارهای ارز دیجیتال دشوار است.

با این حال، با توجه به روند صعودی، بیت‌کوین در چند هفته گذشته ادامه داشته است. و رسیدن به 100000 دلار قبل از پایان سال 2021 دور از انتظار نیست.

تغییرات عجیب و غریب دور از ذهن نیست. اما قیمت بیت کوین پس از اصلاحات شدید قیمت در طول تابستان دو برابر شده است.

ارزهای دیجیتال آینده دار برای خرید: اتریوم (ETH)

خرید ارز دیجیتال آینده دار -با خرید این ارزهای دیجیتال میلیاردر شوید ...

با خرید ارز دیجیتال اتریوم (ETH) میلیاردر شوید …

اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، به عنوان یکی از سودآورترین سکه های استخراج شناخته شده است.

این جامعه پر رونق دارای شبکه بلاک چین منحصربه‌فرد با قراردادهای هوشمند است. که توسعه‌دهندگان می‌توانند بدون دخالت شخص ثالث آن را اجرا کنند.

بیت کوین و اتریوم اغلب به دنبال برتری در دنیای ارزهای دیجیتال هستند. با این حال، هر دو موارد استفاده بسیار متفاوتی دارند. اولی می خواهد به عنوان جایگزینی برای ارزهای ملی عمل کند. در همین حال، اتریوم قصد داشت برنامه‌هایی را به تنهایی ایجاد کند، به همین دلیل است که برای توسعه‌دهندگان مورد علاقه است.

تفاوت عمده دیگر این است که اتریوم از مکانیسم اجماع فعلی خود که مستلزم استخراج و ایجاد بلوک های جدید با محاسبات قدرت محاسباتی به نام اثبات کار (PoW) است، حرکت می کند. استدلال برای ساخت این سوئیچ این است که PoW در مقایسه با سایر گزینه‌ها مانند اثبات سهام (PoS) برق زیادی مصرف می‌کند. اتفاقاً، بیت کوین از PoW استفاده می‌کند که یکی از استدلال‌های اصلی علیه پذیرش گسترده‌تر آن است. چنین مشکلی در مورد اتریوم وجود ندارد.

یکی دیگر از دلایل عالی برای سرمایه گذاری در اتریوم، انجمن توسعه دهندگان فعال است. آخرین به روز رسانی، ارتقاء Altair است. تغییرات قابل توجهی را در بلاک چین به وجود آورد. با این حال، مهمتر از آن برای یک سرمایه گذار، در آستانه ارتقا، ETH واقعاً خوب عمل کرد. ارتقاهای عمده بیشتری در آینده اتریوم وجود دارد. از این رو، اکنون زمان مناسبی برای خرید این ارز دیجیتال آینده دار است.

ارزهای دیجیتال آینده دار برای خرید : کاردانو (ADA)

خرید ارز دیجیتال آینده دار -با خرید این ارزهای دیجیتال کاردانو (ADA) -بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2024 (8 ارز دیجیتال)

با خرید ارز دیجیتال کاردانو (ADA) میلیاردر شوید …

کاردانو اغلب به عنوان یکی دیگر از رقبای بالقوه اتریوم ، شناخته می شود. در حالی که به نظر نمی رسد به این زودی از اتریوم پیشی بگیرد، اما هر احتمالی وجود دارد که بتواند در سایه آن به رشد خود ادامه دهد.

Cardano یک بلاک چین عمومی است که از بررسی همتا برای تعیین به‌روزرسانی‌ها استفاده می‌کند. برخلاف بسیاری از پروتکل‌های دیگر، Cardano برای اعتبارسنجی و امنیت به جای ماینرهایی مانند بیت‌کوین که با سیستم PoW خود انجام می‌دهد، به PoS متکی است.

کاردانو دو لایه دارد. این ساختار سرعت فرآیند را بهبود می‌بخشد و به آن اجازه می‌دهد تا تعداد زیادی از تراکنش‌ها را انجام دهد. – لایه تسویه کاردانو (CSL) و لایه محاسباتی طراحی شده برای قراردادهای هوشمند به سبک اتریوم.

اولی برنامه‌ها را روی پلتفرم خود فعال می‌کند. در حالی که هر کدام به صورت دیجیتالی ضبط می‌کنند.

لایه دوم به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز ایجاد کنند و روش های جدیدی را برای انجام تجارت به طور کامل با استفاده از ADA فعال می کند.

وقتی صحبت از ارز دیجیتال به میان می‌آید، به نظر می‌رسد سقف رشد ،همیشه محدود است.

با این حال، با افزایش بیش از 1000 درصدی قیمت ها در سال جاری، این نگرانی وجود دارد که Cardano ممکن است پیشرفت چندانی نداشته باشد. اما نگران نباشید – موارد استفاده متعدد Cardano ،به این معنی است که آینده این ارز دیجیتال روشن است.

ارزهای دیجیتال آینده دار برای خرید : استلار Stellar (XLM)

خرید ارز دیجیتال آینده دار -با خرید این ارزهای دیجیتال میلیاردر شوید ...

با خرید ارز دیجیتال استلار Stellar (XLM) میلیاردر شوید …

کاردانو اغلب به عنوان یکی دیگر از رقبای بالقوه اتریوم ، شناخته می شود. در حالی که به نظر نمی رسد به این زودی از اتریوم پیشی بگیرد، اما هر احتمالی وجود دارد که بتواند در سایه آن به رشد خود ادامه دهد.

شبکه استلار یک سیستم ارتباطی غیرمتمرکز است. که در آن کاربران می‌توانند انواع مختلف ارزهای دیجیتال را مبادله کنند.

شبکه استلار، در سال 2014 با مأموریت گردآوری سیستم های مالی جهان در یک کل منسجم ایجاد شد. – دسترسی بیشتر به آن ،برای افرادی در سراسر جهان که می خواهند بدون اتکا به واسطه های شخص ثالث مانند بانک ها و سایر موسسات سنتی به آن دسترسی داشته باشند.

ارز دیجیتال استلار به عنوان لومن شناخته می شود. با نماد XLM روی بلاک چین معامله می کند. طی یکی دو سال گذشته، خیلی خوب عمل کرده است. بخشی از آن به سرخوشی عمومی پیرامون ارزهای دیجیتال مربوط می شود. نیمی دیگر مربوط به تعداد زیادی از افراد بدون بانک در دنیا است.

شبکه Stellar این پتانسیل را دارد که ابزاری عالی برای ارائه دهندگان وام بین المللی و حواله باشد. ارزش این پروژه تا حد زیادی در باز کردن قفل دسترسی در  بازارهای نوظهور و تحت نظربانک نیست. در بعضی کشورها مردم برای دسترسی به خدمات بانکی و اعتبار باید با چنگ و دندان مبارزه کنند. برای آنها، این ارز دیجیتال،مطمئناً یک موهبت است. و آن را به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید تبدیل می کند.

ارزهای دیجیتال آینده دار برای خرید : مونرو (XMR)

خرید ارز دیجیتال آینده دار -با خرید این ارزهای دیجیتال میلیاردر شوید ...

با خرید ارز دیجیتال مونرو (XMR) میلیاردر شوید …

توسعه دهندگان مونرو برای رفع ضعف های حریم خصوصی بیت کوین، تراکنش های محرمانه را اجرا کردند. اینها به تراکنش‌های ناشناس اجازه می‌دهند که به دلیل اجرای امضاهای حلقه ای که هویت کاربران را بدون اطلاعات واقعی در مورد آن‌ها بر اساس تراکنش به تراکنش مشخص می‌کند، در برابر هک‌ها تضمین می‌شوند – همه اینها در عین حال کاملاً از طریق بررسی امضا قابل تأیید است.

بیت کوین ناشناس نیست. در صورتی که احتمال وجود داشته باشد که کاربران از آن برای فعالیت های مجرمانه استفاده کرده باشند، می توان آن را ردیابی و مسدود کرد.

بیت کوین قابل ردیابی است. زیرا عموم از هر تراکنش بیت کوین و نقاط داده خاصی در مورد طرف های درگیر اطلاع دارند.

از سوی دیگر، بلاک چین مونرو کاملا از دید عموم مخفی است. این بدان معناست که تراکنش‌ها خصوصی هستند و کاربران می‌توانند بدون افشای اطلاعات شخصی برای هر کسی در این فرآیند – حتی سایر اعضای شبکه، آن‌ها را تکمیل کنند.

ارزهای دیجیتال آینده دار برای خرید : Binance Coin (BNB)

خرید ارز دیجیتال آینده دار -با خرید این ارزهای دیجیتال میلیاردر شوید ...

با خرید ارز دیجیتال سکه بایننس (BNB) میلیاردر شوید …

بایننس کوین یک ارز دیجیتال است که کاربران می توانند از آن برای معامله و پرداخت هزینه در یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری در جهان استفاده کنند. از زمان راه اندازی آن در سال 2017، فراتر از تسهیل تجارت صرف شده و برای رزرو ترتیبات سفر یا خرید کالا از فروشگاه های دیگری که این سکه را به عنوان روش پرداخت می پذیرند، استفاده می شود.

یکی از بزرگترین چیزهایی که به نفع دارندگان BNB است این است که هنگام پرداخت هزینه در بلاک چین تخفیف دریافت می کنند. این انگیزه – ارائه کاهش کارمزد – یک جامعه رو به رشد و نیروی تسهیل کننده ایجاد کرده است که به معامله گران در انجام عملیات روزانه کمک می کند.

سوزاندن یکی از ویژگی های ضروری BNB برای اطمینان از رشد و ثبات آن است. بایننس متعهد شده است که تعداد معینی سکه را در هر سه ماهه بسوزاند تا زمانی که تنها 50 درصد از آن در گردش باقی بماند. این می تواند در طول زمان قیمت ها را برای سرمایه گذاران افزایش دهد زیرا کاهش تورم ارزش را از طریق رقابت بین خریداران افزایش می دهد.

ارزهای دیجیتال آینده دار برای خرید : لایت کوین (LTC)

با خرید ارز دیجیتال لایت کوین (LTC) میلیاردر شوید …

لایت کوین یک ارز دیجیتال محبوب است. که در سال 2011 شروع به کار کرد. مهندس سابق گوگل (NASDAQ:GOOG، NASDAQ:GOOGL)، چارلی لی، که همچنین چهار سال در Coinbase (NASDAQ:COIN) سپری کرد، این سکه را ایجاد کرد.

با توجه به سابقه ی توسعه دهندگان، لایت کوین دارای مزایای خاصی است که سایر آلتکوین ها از آن بی بهره هستند.

چارلی لی لایت کوین را ایجاد کرد تا نقره بیت کوین باشد.

نرخ تولید بلاک سریع‌تر و زمان‌های تایید کوتاه‌تر، آن را به انتخاب بهتری برای تراکنش‌ها نسبت به بیت‌کوین تبدیل می‌کند .که نمی‌تواند رشد سریع محبوبیت را تحمل کند.

لایت کوین دارای نقدینگی و دیده شدن بالایی است. این برای سرمایه‌گذاران در بازار کریپتو بسیار مهم است، زیرا آنها باید مطمئن شوند که ارزش سرمایه‌گذاری‌هایشان به دلیل نقدینگی پایین نمی‌آید.

همکار فروش ما شوید
به جمع همکاران ما بپیوندید و از مزایای در آمدی آن استفاده کنید

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به