مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

پیش‌بینی قیمت Dogecoin در حالی که ایلان ماسک به کارمندان توییتر اولتیماتوم می‌دهد.

پیش‌بینی قیمت Dogecoin در حالی که ایلان ماسک به کارمندان توییتر اولتیماتوم می‌دهد.

پیش‌بینی قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته 1٪ افزایش یافته است و سطح فعلی آن 0.085864 دلار است که نشان دهنده جهش 43٪ در ماه گذشته است.
توکن میم ثروت اخیر خود را مدیون تصاحب 44 میلیارد دلاری ایلان ماسک از توییتر است.
اما با توجه به اینکه این شرکت رسانه های اجتماعی در حال حاضر پس از اینکه صاحبش به کارمندان اولتیماتوم در مورد فرهنگ کاری جدیدش داده است، در حال آشفتگی است.
اکنون مشخص نیست که آیا DOGE می تواند حرکت قبلی خود را به جلو ادامه دهد یا خیر.

با کاهش 88 درصدی سکه نسبت به بالاترین قیمت خود یعنی 0.731578 دلار (که در می 2021 تنظیم شد)، راه درازی در پیش دارد تا بتواند رکورد سابق خود را به دست آورد.

پیش بینی قیمت Dogecoin در حالی که ایلان ماسک به کارمندان توییتر اولتیماتوم می دهد. آیا DOGE می تواند اکنون رالی کند؟

اندیکاتورهای DOGE تصویری ترکیبی را ارائه می‌کنند، با شاخص قدرت نسبی آن (بنفش) که از 40 افزایش می‌یابد و بازگشت احتمالی را نشان می‌دهد.
از سوی دیگر، میانگین متحرک 30 روزه آن (قرمز) به طور بالقوه در صعود خود به بالاتر از میانگین 200 روزه (آبی) رسیده است که نشان دهنده یک نوسان بالقوه است.

این تصویر گیج کننده با اصول dogecoin که اخیراً به شدت با توییتر و مالکیت ایلان ماسک مرتبط شده است، کمک نمی کند.
به این دلیل که توییتر 2.0، همانطور که ماسک دوست دارد آن را بخواند، در چند روز گذشته با گزارش هایی مبنی بر استعفای دسته جمعی توسط کارکنانش مواجه شده است.

این استعفاها پس از صدور اولتیماتوم ماسک انجام شد که به موجب آن او از کارکنان خواست تا به فرهنگ جدید و فشرده‌تری در محل کار متعهد شوند.
اکنون به نظر می رسد که بسیاری از کارمندان دیدگاهی را که مدیرعامل تسلا و بنیانگذار اسپیس ایکس برای شبکه اجتماعی ایجاد می کند، دوست ندارند، و بسیاری اکنون آن را پشت سر گذاشته اند.

در واقع، برخی تخمین ها نشان می دهد که 75 درصد از 3700 کارمند باقیمانده توییتر (ماسک قبلاً 50 درصد از نیروی کار شبکه اجتماعی را با به دست گرفتن مدیریت شرکت اخراج کرده بود) اکنون عملاً استعفا داده اند.
بدتر از آن، این شرکت اعلام کرده است که دفترش در سانفرانسیسکو تا روز دوشنبه بسته خواهد ماند.

اکنون، ناظران انتظار دارند توییتر مجموعه ای از مشکلات فنی را تجربه کند، با تعداد کم کارمندانی که برای رفع مشکلات در دسترس هستند. هشتگ های #RIPTwitter و #TwitterDown در چند ساعت گذشته ترند شده اند. و حال و هوای غالب را نشان می دهند.

این امر بر دوج‌کوین تأثیر می‌گذارد، زیرا دستاوردهای اخیر آن بر این فرض استوار بود که ایلان ماسک پرداخت‌های توییتر و/یا انعام در آلت‌کوین را معرفی می‌کند.
اکنون، به نظر می‌رسد که تحقق چنین طرح‌هایی نمی‌تواند دور از این باشد، زیرا ماسک در حال حاضر مشغول متقاعد کردن مهندسان برای ماندن در شرکت است.

به این ترتیب، سودهای DOGE از اواخر اکتبر ممکن است در هفته های آینده از بین برود. زیرا مالکیت ماسک بر توییتر به طور فزاینده ای بدتر می شود. البته، او واقعاً می‌تواند اوضاع را تغییر دهد. و در نهایت نوعی ادغام با Dogecoin را معرفی کند، اما در حال حاضر، چنین امکانی به‌طور فزاینده‌ای دور به نظر می‌رسد.

در واقع، گزارش‌های قبلی حاکی از آن بود که ماسک قبلاً یکپارچه‌سازی رمزارزها را در دستور کار قرار داده است، و مالک توییتر از کارکنان خواسته بود که راه‌اندازی سیستم اشتراک جدید را در اولویت قرار دهند.
در نتیجه، ممکن است مدتی طول بکشد تا DOGE تقویت خارجی دیگری از ماسک دریافت کند.

در عین حال، باید گفت که مبانی DOGE برای چنین ارز دیجیتال بزرگ (از نظر ارزش بازار) بسیار ضعیف است. به عنوان مثال، وقتی به تعهدات GitHub در 12 ماه گذشته نگاه می کنیم، در رتبه 108 پس از Ocean Protocol قرار دارد.

این نشان دهنده عدم توسعه نسبی پروتکل Dogecoin در سال 2022 (و قبل از آن) است.
به این معنی که دستاوردهای اخیر آن عمدتاً مبتنی بر تبلیغات تبلیغاتی است نه بر دلایلی اساسی برای اینکه فرض کنیم برای پذیرش از سایر ارزهای دیجیتال رقابت خواهد کرد.
همچنین مشارکت‌ها یا موارد پذیرش کمی برای جشن گرفتن دارد، با گزارش‌های گهگاهی از بازرگانان که امسال آن را پذیرفته‌اند و از ذکر این نکته غفلت می‌کنند که چنین پذیرشی به عنوان بخشی از پذیرش گسترده‌تر ارزهای دیجیتال مختلف دیگر نیز بوده است.

به عبارت دیگر، اگر ارتباط ایلان ماسک را از بین ببرید، DOGE کار زیادی برای آن نخواهد داشت. و از آنجایی که نام ایلان ماسک به طور بالقوه سمی می شود. و در پی آشفتگی ظاهری او در تصاحب توییتر، چنین ارتباطی ممکن است به ضررش بیشتر از سود باشد.

آلت کوین های امیدوارکننده تر بعد از پیش بینی قیمت Dogecoin

در حالی که به نظر می رسد DOGE در حال حاضر شانس بیشتری برای سقوط نسبت به افزایش در کوتاه مدت دارد.
حداقل برخی از توکن‌ها وجود دارند که حتی با وجود آشفتگی بازار (که عمدتاً به دلیل سقوط FTX ایجاد می‌شود) می‌توانند سودهای خوبی را به دست آورند.

برای سرمایه گذاری ارز دیجیتال در سال 2022 دوج کوین DOGE بخریم ؟

در بیشتر موارد، اینها سکه های جدیدی هستند که در حال حاضر پیش فروش خود را انجام می دهند.
این بدان معناست که سرمایه‌گذاران می‌توانند آن‌ها را قبل از اینکه در صرافی‌ها فهرست شوند، با تخفیف زیادی خریداری کنند، در این مرحله تاریخ اخیر نشان داده است که می‌توانند رشد بالایی داشته باشند.

در زیر سه مورد از امیدوارکننده‌ترین سکه‌هایی هستند که در حال حاضر پیش فروش دارند. هر یک از این توکن ها دارای اصول بنیادی محکمی هستند و فروش مربوطه آنها به سرعت سرمایه گذاران را جمع می کند.

در زیر سه مورد از امیدوارکننده‌ترین سکه‌هایی هستند که در حال حاضر پیش فروش دارند. هر یک از این توکن ها دارای اصول بنیادی محکمی هستند و فروش مربوطه آنها به سرعت سرمایه گذاران را جمع می کند.

Dash 2 Trade (D2T)

Dash 2 Trade یک پلتفرم هوشمند تجاری مبتنی بر اتریوم است که در آن سرمایه‌گذاران می‌توانند به تجزیه و تحلیل‌های بی‌درنگ و داده‌های معاملات اجتماعی دسترسی داشته باشند، که هدف همگی کمک به آنها برای دستیابی به تصمیمات تجاری آگاهانه‌تر است.

با توجه به عرضه در سه ماهه اول سال 2023، فروش توکن اصلی D2T آن در حال حاضر بیش از 6.4 میلیون دلار افزایش یافته است.
همچنین لیست‌هایی را در BitMart و LBANK Exchange برای اوایل سال آینده اعلام کرده است و تأیید می‌کند که سرمایه‌گذاران واقعاً این فرصت را خواهند داشت تا برخی بازده‌های واقعی را قفل کنند.

Calvaria (RIA)

Calvaria (RIA) یک بازی ویدئویی جدید است که حول محور جمع‌آوری و تجارت کارت‌های مبتنی بر NFT می‌چرخد، که می‌توان از آن برای نبرد با بازیکنان دیگر و کسب پاداش نیز استفاده کرد. چیزی که آن را از سایر عناوین متمایز می کند این است که کاربران می توانند بدون نیاز به نگه داشتن رمز ارز، آن را بازی کنند، چیزی که می تواند آن را برای گیمرهای معمولی بیشتر در دسترس قرار دهد.

در اکوسیستم خود، RIA برای خرید آیتم های درون بازی و برای شرط بندی استفاده خواهد شد، که به آن یک مورد استفاده قوی در اکوسیستم خود می دهد.
پیش فروش توکن کمی بیش از 1.8 میلیون دلار جمع آوری کرده است و در حال حاضر در مرحله چهارم است که طی آن می توان 40 RIA برای 1 USDT داشت.

RobotEra (TARO)

RobotEra (TARO) که بر روی اتریوم نیز اجرا می شود، یک متاورس به سبک Sandbox است که در آن گیمرها می توانند به عنوان روبات بازی کنند و در ایجاد دنیای مجازی آن شرکت کنند.
نسخه آلفا آن تا سه ماهه اول سال 2023 منتشر خواهد شد و اکوسیستم آن به کاربران امکان می دهد زمین، ساختمان ها و سایر آیتم های درون بازی مبتنی بر NFT خود را ایجاد کنند.

1 TARO در حال حاضر به قیمت 0.020 USDT فروخته می شود (می توان آن را با استفاده از USDT یا ETH خریداری کرد)، اگرچه این قیمت در مرحله دوم پیش فروش آن که قرار است به زودی آغاز شود به 0.025 دلار افزایش می یابد.

منبع  (cryptonews.com)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)