مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

چگونه در سال 2023 رمز ارز رایگان به دست آوریم – سودآورترین روش ها

چگونه در سال 2023 رمز ارز رایگان به دست آوریم – سودآورترین روش ها

راه های زیادی برای کسب کریپتو رایگان آنلاین وجود دارد. این شامل بازی‌های بازی برای کسب درآمد می‌شود که شرط بندی، جوایز رمزنگاری، حساب‌های پس‌انداز، کشاورزی بازده، شیرکریپتو  و موارد دیگر را ارائه می‌کنند.

در این راهنما، نحوه کسب ارز دیجیتال رایگان در سال 2023 را از طریق 10 روش اثبات شده بررسی می کنیم.

12 بهترین راه برای به دست آوردن رمز ارز رایگان
آیا نمی دانید که چگونه می توانید رمز ارز رایگان در حال حاضر کسب کنید؟ یکی از 10 روش کسب درآمد زیر را در نظر بگیرید:

 1. وام دهی، سهامداری، کشاورزی بازده – با استفاده از رمزنگاری های بیکار در پلتفرم های نوظهور مانند YieldFlow، APY بالایی دریافت کنید.
 2. Airdrops – برنده کریپتو برای عضویت فعال در پروژه‌های رمزارز محبوب مانند AiDoge
  رای برای کسب درآمد – برای رای دادن در نظرسنجی ها و نظرسنجی ها در مورد Love Hate Inu جوایز رمزنگاری رایگان دریافت کنید
  بازی‌های رمزنگاری شده – بازی‌های مبتنی بر بلاک چین را برای کسب کریپتو رایگان در Ecoterra انجام دهید
  Staking – به ایمن نگه داشتن بلاک چین و کسب پاداش های غیرفعال کمک کنید
  حساب های بهره – از طریق یک حساب پس انداز، سود رمزنگاری را کسب کنید
  هدایا – بلیط های رایگان برای هدیه پروژه کریپتو دریافت کنید
  کارت‌های اعتباری برگشت نقدی – هنگام خرج کردن پول به صورت آنلاین یا در فروشگاه، رمزنگاری رایگان دریافت کنید
  شیرآلات – وظایف خود را برای به دست آوردن مقادیر بسیار کوچک رمزنگاری رایگان انجام دهید
  استخراج ابری – کسب درآمد غیرفعال رمزنگاری آنلاین از طریق عملیات استخراج شخص ثالث
  مرورگر Brave – با استفاده از مرورگر وب Brave، توکن های رایگان BAT را به دست آورید
  یادگیری برای کسب درآمد – در دوره های آموزشی Crypto شرکت کنید و کریپتو رایگان کسب کنید

نگاهی دقیق به نحوه کسب رایگان ارز دیجیتال

هنگام بررسی بهترین راه‌ها برای به دست آوردن رمزنگاری رایگان، ارزیابی سطح تلاش مورد نیاز بسیار مهم است. همچنین عاقلانه است که مشخص شود آیا هزینه اولیه مالی مورد نیاز است یا خیر.

برای کشف نحوه کسب ارز دیجیتال رایگان از طریق 12 روش محبوب، ادامه مطلب را بخوانید.

1. وام دادن، سهامداری، کشاورزی بازده - با استفاده از رمزارزهای بیکار، APY بالایی دریافت کنید.

YieldFlow به عنوان یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز امیدوارکننده (DeFi) ظهور کرده است که از طریق سه استراتژی – کشاورزی بازده، سهامداری و وام دادن، رمزنگاری رایگان را به کاربران ارائه می دهد.

این پلت فرم محبوب وام دهی DeFi به کاربران اجازه می دهد تا از رمزنگاری های بیکار خود به طور موثر استفاده کنند.

دارندگان توکن می‌توانند از طریق سرمایه‌گذاری به امنیت شبکه کمک کنند، در حالی که پلتفرم‌های وام‌دهی کریپتو به وام دهندگان رمز اجازه می‌دهند تا با کمترین ریسک بازدهی را به دست آورند. کشاورزی محصول، اگرچه پیچیده‌تر است، اما با تزریق نقدینگی به مبادلات غیرمتمرکز، پتانسیل افزایش سود را دارد.

توکن این پلتفرم، $YFlow، انواع مختلفی از احتمالات را فراهم می کند. سرمایه‌گذاران می‌توانند بین شرط‌بندی یک دارایی یا شرکت در سهم‌بندی Uniswap V2 LP یکی را انتخاب کنند. با قرار دادن توکن های $YFlow در استخرهای مختلف می توان سود کسب کرد. این پلتفرم مدت‌های قفل‌بندی مختلفی را نیز ارائه می‌کند، که در آن مدت‌های طولانی‌تر معمولاً بازده قابل‌توجهی ایجاد می‌کنند.

در غیاب واحد پردازش مرکزی، YieldFlow انعطاف پذیر است. با قراردادهای هوشمند که همه تراکنش‌ها را مدیریت می‌کنند، سرمایه‌گذاران می‌توانند با دانستن اینکه دارایی‌های دیجیتالی آن‌ها کاملاً تحت کنترل آنها باقی می‌ماند، خیالشان راحت باشد. این بر تعهد YieldFlow به حفظ حریم خصوصی و کنترل کاربر تأکید می کند – اهمیت بسیار زیادی در بخش DeFi.

یک ویژگی تعیین کننده YieldFlow تمرکز آن بر نیازهای کاربران نهایی است. مطابق با کاغذ سفید YieldFlow، با حذف نیاز به داده های شخصی گسترده و روش های KYC، YieldFlow دسترسی ناشناس را برای سرمایه گذاران تضمین می کند. این رویکرد به کاربران اجازه می دهد تا با اتصال کیف پول خود به شبکه به طور محرمانه سود کسب کنند.

YieldFlow مجموعه‌ای از علایق سرمایه‌گذاران را در توکن‌های ERC-20، از توکن‌های معروفی مانند Ethereum و Aave گرفته تا پیشنهادات خاص مانند Polygon و Fantom، برآورده می‌کند. این تنوع به معامله گران اجازه می دهد تا ریسک خود را تقسیم کرده و سود خود را افزایش دهند.

پتانسیل این پلتفرم برای سودآوری توسط APY پیش بینی شده 15 درصد نشان داده شده است. توجه به این نکته مهم است که نرخ ها می توانند بر اساس توکن خاصی که معامله می شود و شرایط حاکم بر بازار نوسان داشته باشند. با وجود این، YieldFlow به دلیل APY های رقابتی و شرایط انعطاف پذیر خود همچنان جذاب است.

2. Airdrops – برای عضویت فعال در پروژه‌های رمزارز محبوب، کریپتو برنده شوید.

آیا صرفاً اعضای فعال جامعه و سرمایه گذاران در یک پروژه کریپتو و برنده شدن در کریپتو رایگان هیجان انگیز به نظر نمی رسد؟ خوب، این دقیقاً همان چیزی است که این روش در مورد آن است. Airdrops اغلب یک نیاز بسیار ساده دارد – سرمایه گذار باشید و بخشی فعال از پروژه شوید.

با این حال، گاهی اوقات، سرمایه گذار مجبور است اقدامات بسیار ساده ای مانند دنبال کردن صفحه پروژه در پلتفرم های رسانه های اجتماعی، توییت کردن یا پست کردن در مورد پروژه و غیره را انجام دهد.

اگر شما سرمایه‌گذاری هستید که به دنبال سرمایه‌گذاری در پروژه‌ای با پتانسیل بالا هستید که فرصت ایردراپ دارد، می‌توانید یک ابتکار ارز دیجیتال مانند AiDoge را در نظر بگیرید. AiDoge که اخیراً راه اندازی شد، یکی از سریع ترین جوامع در حال رشد و یکی از منحصر به فرد ترین موارد استفاده در این فضا را در حال حاضر دارد.

این یک پروژه پرطرفدار است، عمدتا به دلیل کاربرد آن، که تولید الگوهای رفتاری با استفاده از هوش مصنوعی است. به‌عنوان یکی از مؤثرترین و پرکاربردترین ابزارهای انتشار آگاهی، اخبار یا حتی ارتباطات در تاریخ امروز، پلتفرم تولید میم مانند AiDoge قطعاً می‌تواند یک دارایی عالی برای برگزاری آن باشد.

هوش مصنوعی توکن بومی پروژه، که هنوز در مرحله پیش فروش است، مدتی است که تقاضای آن افزایش یافته است. برای افزایش علاقه و در معرض دید قرار گرفتن این پروژه، توسعه دهندگان اکنون فرصت ایردراپ هیجان انگیزی را برای سرمایه گذاران ارائه کرده اند.

با خرید توکن‌های هوش مصنوعی و سپس به اشتراک گذاشتن کد ارجاعی منحصربه‌فردی که دریافت می‌کند، می‌توان به راحتی واجد شرایط ایردراپ شد. با انجام این فعالیت ساده، کاربران ممکن است بر اساس کل مبلغ جمع آوری شده پیوند ارجاع خود، سهمی معادل 50 میلیارد هوش مصنوعی کسب کنند.

3. رای برای کسب درآمد - برای رای دادن در نظرسنجی ها و نظرسنجی ها پاداش های رمزنگاری رایگان دریافت کنید.

بهترین راه برای کسب کریپتو رایگان در سال 2023 از طریق اکوسیستم رای برای کسب درآمد است.

اگر می‌خواهید رمز ارز رایگان به دست آورید و در عین حال فرصت بیان نظرات خود را در مورد چندین موضوع اجتماعی داشته باشید، Love Hate Inu بهترین انتخاب فعلی است. در حال حاضر در مرحله پیش فروش اولیه است و پیش بینی می شود که یکی از بهترین ICOهای رمزنگاری سال 2023 باشد.

پیش فروش مداوم تنها در یک ماه بیش از 3 میلیون دلار جمع آوری کرده است. در مرحله چهارم پیش فروش فعلی، توکن های $LHINU هر کدام فقط 0.000105 دلار قیمت دارند.

ممکن است برای سرمایه گذاران سودمند باشد که دلار LHINU را در طول پیش فروش خریداری کنند، زیرا قیمت تا دور نهایی به 0.000145 دلار افزایش می یابد.

پلتفرم Love Hate Inu ناشناس بودن کامل را در طول رای گیری تضمین می کند زیرا رمز اصلی آن، $LHINU، برای شرکت در نظرسنجی ضروری است. علاوه بر این، این پلتفرم با مکانیسم ریسک بلادرنگ خود در برابر تقلب و دستکاری محافظت می کند.

کاربران می توانند در نظرسنجی های مختلف میم شرکت کنند و بر اساس مشارکت خود جوایز اضافی دریافت کنند. این جنبه منحصر به فرد، $LHINU را تبدیل به یک سکه بالقوه میم برای سرمایه گذاری در سال 2023 می کند.

علاوه بر این، یک نقشه راه شفاف به جزئیات برنامه های پروژه می پردازد. کاربران می توانند تا سه ماهه سوم سال 2023 به الگوریتم های رای گیری برای ارسال آرای خود دسترسی داشته باشند. اعضا می توانند از پلت فرم ارسال رأی برای ایجاد نظرسنجی خود در سه ماهه بعدی استفاده کنند.

همانطور که در وایت پیپر Love Hate Inu آمده است، اهداف بلندمدت این پلتفرم شامل تشکیل شراکت‌های کریپتو متعدد و ادغام اجزای متاورس در اکوسیستم آن است.

چرا در $LHINU سرمایه گذاری کنیم؟

پیش‌بینی می‌شود که بازار صنعت نظرسنجی آنلاین از 2.79 میلیارد دلار در سال 2022 به 3.2 میلیارد دلار در سال 2023 افزایش یابد و در نهایت تا سال 2027 به 5.69 میلیارد دلار برسد. توکن هایی که می توانند آن را به بهترین ارز دیجیتال پنی برای خرید در حال حاضر تبدیل کنند.

از مجموع عرضه 100 میلیارد سکه، 90 درصد آن در هشت مرحله پیش فروش توزیع شده است. هدف این پروژه با توزیع بیشتر عرضه بین کاربران، جلوگیری از “کشیدن فرش” است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تلاش امیدوارکننده رمزنگاری، به کانال تلگرام Love Hate Inu بپیوندید.

پیش فروش شروع شد8 March 2023
روش های خریدETH، USDT، کارت اعتباری
زنجیراتریوم
Hard Cap$10,068,750
حداقل سرمایه گذاری10 $LHINU
حداکثر سرمایه گذاریNone

4. بازی های رمزنگاری شده – بازی های مبتنی بر بلاک چین را برای به دست آوردن رمز ارز رایگان انجام دهید.

بازی برای کسب درآمد یکی از بزرگ‌ترین زمینه‌های رشد در کریپتو و راهی سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز برای کسب توکن‌های رایگان است.

همه بازی‌های رمزنگاری پیشرو به بازیکنان این امکان را می‌دهند که در اکوسیستم‌های خود برای تکمیل وظایف، مأموریت‌ها و اهداف، درست مانند یک بازیکن در کنسول Web2، درآمد کسب کنند.

صدها بازی در دسترس هستند و هر روز بازی‌های بیشتری در حال توسعه هستند که انواع ژانرها از بازی‌های جنگی، تیراندازی و مسابقه‌ای گرفته تا RPG و بازی‌های تجارت کارت را پوشش می‌دهند.

علاوه بر این، بسیاری از بازی‌ها جهان‌های متاورس عظیمی را توسعه داده‌اند که به بازیکنان اجازه می‌دهد زمین‌های مجازی، منابع استخراج، فروش ساختمان‌ها یا حتی بلیط رویدادها را برای رمزارز واقعی بسازند و کسب درآمد کنند.

انتخاب برتر ما برای بهترین بازی‌های بازی برای کسب درآمد Ecoterra است که به بازیکنان امکان می‌دهد رمزارز را صرفاً برای بازیافت اقلام به شیوه‌ای سرگرم‌کننده برای جوایز رمز ECOTERRA کسب کنند.

کاربران به سادگی اقلام قابل بازیافت را می گیرند. – مانند بطری های شیشه ای یا پلاستیکی یا مقوا، آن را به یک ماشین فروش معکوس (RVM) در یک سوپرمارکت می برند، بارکد را اسکن می کنند. و سپس آن را واریز می کنند.

در برنامه موبایل Ecoterra، هر مورد دارای ارزش است و برای بازیافت به کاربر پاداش می دهد. سپس توکن‌های ECOTERRA را می‌توان در صرافی‌ها فروخت، به‌عنوان سرمایه‌گذاری نگهداری کرد، یا برای ایجاد توکن‌های بیشتر در درآمد غیرفعال، سهامداری کرد.

علاوه بر این، کاربران آگاه به محیط زیست می‌توانند با خرج کردن توکن‌های ECOTERRA خود در پروژه‌های سبز – مانند کاشت درخت یا پاکسازی ساحل – و همچنین اعتبارات کربن تأیید شده و قابل اعتماد، بیشتر به مبارزه با بحران آب و هوا کمک کنند.

این پروژه به تازگی با توکن ها در مرحله اول پیش فروش خود راه اندازی شده است – در حال حاضر با قیمت 0.004 دلار به فروش می رسد، قیمت ECOTERRA تا آخرین مرحله پیش فروش با 150٪ افزایش به 0.01 دلار خواهد رسید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه که توسط یک تیم Doxxed و تایید شده توسط KYC توسعه یافته است، وایت پیپر Ecoterra را بخوانید یا به کانال تلگرام بپیوندید.

پیش فروش شروع شدMarch 30
روش های خریدETH، USDT، کارت نقدی
ChainEthereum
حداقل سرمایه گذاری$10
حداکثر سرمایه گذاریN/A

سایر بازی های مبتنی بر بلاک چین

برخی از موفق ترین بازی های رمزنگاری در سال های اخیر عبارتند از Axie Infinity، Splinterlands و Ember Sword. مفهوم اصلی این است که بازیکنان برای پیشرفت در بازی، توکن های کریپتو به دست می آورند.

به عنوان مثال، در Axie Infinity، بازیکنان هنگام شکست دادن دیگر موجودات مجازی، توکن‌های AXS به دست می‌آورند. این به کاربران انگیزه می‌دهد تا در درازمدت با بازی درگیر شوند، با توجه به اینکه می‌توانند رمزنگاری رایگان را جمع‌آوری کنند. کاربران می‌توانند توکن‌های درون بازی خود را در هر زمانی برداشت کنند و آن‌ها را در صرافی ارزهای دیجیتال نقد کنند.

این بدان معنی است که بازی های کریپتو فرصت های کسب درآمد در دنیای واقعی دارند. پس از همه، توکن ها را می توان دوباره به پول فیات تبدیل کرد و به حساب بانکی برداشت.

یکی دیگر از حوزه‌های فضای بازی کریپتو که ارزش بررسی آن را دارد، کازینو Lucky Block است. این سایت کازینوی ارز دیجیتال هزاران بازی و بازار شرط‌بندی ورزشی و همچنین یک بسته خوش‌آمدگویی فوق‌العاده 200 درصدی در پاداش‌های سپرده همسان ارائه می‌دهد – حداکثر پاداش پیشنهادی 10000 یورو است – به اضافه 50 چرخش رایگان.

به عنوان مثال، با واریز 5000 یورو ارز دیجیتال، Lucky Block با 10000 یورو برابری می کند – کل موجودی را به 15000 یورو می رساند. سپس بازیکنان می توانند از جوایز ارز دیجیتال خود برای قمار بازی های مختلف استفاده کنند. Lucky Block علاوه بر پاداش‌های برگشت نقدی و هدیه‌های VIP، تبلیغات منظمی را برای بازیکنان موجود اجرا می‌کند.

هیچ فرآیند KYC در Lucky Block وجود ندارد. این بدان معناست که بازیکنان می توانند به کازینو لاکی بلوک رفته و به صورت ناشناس قمار کنند. حداقل سپرده در Lucky Block 1 دلار است. اما برای واجد شرایط بودن برای پاداش خوش آمد گویی، حداقل باید 20 یورو واریز شود.

Lucky Block نزدیک به 3000 مورد از بهترین بازی های اسلات موجود در بازار را ارائه می دهد، از توسعه دهندگانی مانند Pragmatic Play، Evolution و Hacksaw Gaming، و همچنین بازی های کازینوی سنتی مانند رولت، پوکر و بلک جک – با فروشندگان زنده و مجازی و میز برای همه سطوح. از بازیکنان

Lucky Block همچنین دارای یک کتاب ورزشی است، با هزاران بازار قبل از بازی و در بازی در NFL و NBA، لیگ برتر، ورزش‌های رزمی و ورزش‌های خاص، و همچنین برای بازی‌های eSports پیشرو مانند CS:GO و League of Legends.

5. Staking - به حفظ امنیت بلاک چین و کسب پاداش های غیرفعال کمک کنید.

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای به دست آوردن رمز ارز رایگان، واریز توکن‌ها به یک پلتفرم استیکینگ کریپتو است. برای کسانی که نمی دانند، شرط بندی به ایمن و عملکرد شبکه بلاک چین کمک می کند. توکن ها برای مدت معینی در بلاک چین قفل می شوند. این می تواند از چند روز تا 12 ماه باشد.

هنگام استیکینگ، کاربران بخشی از هزینه های شبکه تولید شده توسط بلاکچین مربوطه را دریافت خواهند کرد. این از طریق مکانیسم اجماع اثبات سهام است که توسط برخی از شبکه های پیشرو استفاده می شود. این شامل اتریوم، کاردانو و ترون می شود. کل فرآیند سهامداری کاملاً غیرفعال است، به همین دلیل است که نشان دهنده یک راه محبوب برای کسب ارز دیجیتال رایگان است.

دو راه برای مشارکت در استیک وجود دارد. اولین گزینه این است که وجوه را مستقیماً به بلاک چین واریز کنید. این نیاز به استفاده از شخص ثالث را از بین می برد، اما معمولاً پاداش ها کمتر است. گزینه بهتر استفاده از تسهیلات سهامداری است که توسط یک کارگزار تنظیم شده ارائه می شود.

به عنوان مثال، eToro توسط FINRA، FCA، ASIC و CySEC تنظیم می شود. این کارگزار کاربران را قادر می‌سازد تا بدون نیاز به شرکت دستی، ارز دیجیتال را به اشتراک بگذارند و جوایز رایگان دریافت کنند. در عوض، کاربران فقط باید یک سکه شرط‌بندی واجد شرایط را در حساب eToro خود نگه دارند. قبل از ایجاد جوایز شرط بندی حداقل یک دوره نگهداری وجود دارد.

به عنوان مثال، سرمایه گذاران باید توکن های Tron را به مدت هفت روز نگه دارند. در روز هشتم، جوایز شرط بندی شروع به کسب می کند. eToro یک سیستم اشتراک گذاری منصفانه را ارائه می دهد که در آن پاداش ها بر اساس سطح وفاداری کاربر است. به عنوان مثال، اعضای الماس و پلاتین 90٪ از پاداش های ایجاد شده را دریافت می کنند. در حالی که اعضای برنز 75 درصد می گیرند.

کسانی که مایل به سرمایه گذاری در eToro هستند می توانند در عرض چند دقیقه یک حساب باز کنند و اقدام به خرید یک سکه واجد شرایط از 10 دلار کنند. eToro کارت‌های نقدی/اعتباری، کیف پول‌های الکترونیکی و حواله‌های بانکی را می‌پذیرد. بهترین از همه، هیچ دوره قفلی برای شرط بندی در eToro وجود ندارد. این بدان معنی است که سرمایه گذاران می توانند سکه های سهام خود را در هر زمان بفروشند.

6. حساب های بهره - برای یک APY جذاب، رمزنگاری را به یک حساب پس انداز واریز کنید.

روش دیگری که باید در هنگام بررسی نحوه کسب کریپتو رایگان در نظر گرفت، حساب های بهره یا بهترین حساب های پس انداز کریپتو است. ارائه دهندگان زیادی در این فضا فعال هستند و هر حساب مزایا و معایب خاص خود را دارد. با این وجود، مفهوم حساب‌های بهره کریپتو بسیار شبیه به گواهی سپرده سنتی (CD) عمل می‌کند.

سرمایه گذاران وجوه خود را به یک حساب بهره کریپتو واریز می کنند و یک APY ثابت یا متغیر کسب می کنند. درست مانند چنگ زدن، فرآیند کاملاً غیرفعال است. برخی از حساب های بهره کریپتو انعطاف پذیر هستند، به این معنی که سرمایه گذاران می توانند توکن های خود را در هر زمان برداشت کنند. برخی دیگر ثابت هستند، به این معنی که باید با حداقل دوره قفل موافقت شود.

در هر صورت، سرمایه گذاران در همان دارایی رمزنگاری که سپرده شده است، پاداش دریافت خواهند کرد. به عنوان مثال، با واریز بیت کوین به یک حساب بهره، پاداش ها در توکن های BTC توزیع می شوند. برخی از ارائه دهندگان روزانه بهره پرداخت می کنند که برای ترکیب سرمایه گذاری عالی است.

فرض کنید که یک سرمایه گذار 1 ETH را به یک حساب بهره با APY 20% واریز می کند. سرمایه گذار برای مدت معین شش ماهه انتخاب می کند. پس از گذشت شش ماه، سرمایه گذار 1 ETH اصلی خود را دریافت می کند. این علاوه بر پاداش بهره است که 0.1 ETH (20٪ APY در 1 ETH / 6 ماه) است.

یکی از بهترین راه‌ها برای کسب پاداش‌های ارز دیجیتال از طریق حساب‌های بهره، در OKX است. این صرافی محبوب طیف گسترده ای از حساب های بهره را پشتیبانی می کند – که همه آنها با شرایط برداشت انعطاف پذیر همراه هستند. ارزهای رمزپایه تاسیس شده مانند بیت کوین و اتریوم دارای APY 5 درصدی هستند.

کسانی که به دنبال بازدهی بالاتر هستند ممکن است Mask Network یا Smooth Love Potion را در نظر بگیرند که به ترتیب با APY 141٪ و 127٪ ارائه می شوند. OKX همچنین APY 10% را روی استیبل کوین های محبوب مانند USD Coin و Tether ارائه می دهد. این بدان معناست که کاربران می‌توانند بدون ریسک نوسانات، جوایز رایگان کریپتو کسب کنند.

7. هدایا - بلیط های رایگان برای هدایای پروژه کریپتو دریافت کنید.

بازار کریپتو اکنون بیش از حد اشباع شده است. یکی از متداول‌ترین راه‌ها برای برجسته شدن پروژه‌های جدید در بازار، ارائه یک هدیه سخاوتمندانه است. این پروژه یک مسابقه را اجرا می کند و رمز ارزهای بومی خود را به عنوان پاداش ارائه می دهد. ورود معمولاً از کاربران می‌خواهد که با انجام طیف وسیعی از وظایف، بلیط‌های رایگان دریافت کنند.

بنابراین، نیازی به سرمایه گذاری اولیه نیست. یکی از بهترین هدایای کریپتو در حال حاضر توسط C+Charge ارائه می شود. این پروژه صنعت شارژ خودروهای برقی را متحول می کند و به صاحبان خودرو امکان می دهد اعتبار کربن توکن شده کسب کنند. این برنامه انگیزشی توسط فناوری بلاک چین پشتیبانی می‌شود، بنابراین پاداش‌های اعتبار کربن در یک محیط شفاف به دست می‌آیند.

C+Charge یک هدیه 50000 دلاری در توکن اصلی خود، CCHG ارائه می دهد. بیش از ده‌ها راه برای به دست آوردن بلیط رایگان برای ورود به این هدایا وجود دارد، مانند دنبال کردن، توییت کردن، و اشتراک‌گذاری شبکه‌های اجتماعی C+Charge. تاکنون بیش از 180000 بلیت دریافت شده است و قرعه کشی تا سه هفته دیگر انجام خواهد شد.

8. کارت های اعتباری Cashback – هنگام خرج کردن پول به صورت آنلاین یا در فروشگاه، رمزنگاری رایگان دریافت کنید.

کسانی که نمی‌دانند چگونه بدون سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال کسب کنند، ممکن است به فکر دریافت کارت اعتباری مبتنی بر پاداش باشند. گزینه های مختلفی در بازار وجود دارد که هر کدام از آنها پاداش های بازگشت نقدی را در خریدهای واقعی ارائه می دهند. این کارت مانند یک کارت اعتباری بازگشت نقدی سنتی عمل می کند، اما پاداش ها به صورت رمزنگاری پرداخت می شود.

ایده این است که از کارت اعتباری دارای پشتوانه رمزنگاری برای هر خریدی که در طول ماه انجام می شود استفاده کنید. این باید شامل خریدهایی باشد که در غیر این صورت با یک کارت اعتباری معمولی انجام می‌شوند، مانند قهوه، ناهار، عضویت در باشگاه، رزرو هتل، و غیره. با انجام این کار، هر خرید باعث انباشت نقدینگی ارز دیجیتال می‌شود.

فقط مطمئن شوید که کارت اعتباری را به طور کامل هر ماه پاک کنید. این تضمین می کند که از پرداخت سود اجتناب شود. Crypto.com یکی از بهترین کارت‌های پاداش را ارائه می‌کند – که بدون هزینه سالانه ارائه می‌شود و توسط ویزا پشتیبانی می‌شود. به این معنی که کارت را می توان به صورت آنلاین و در فروشگاه استفاده کرد. کارت Crypto.com جوایز توکن CRO را تا 5٪ در هر خرید ارائه می دهد.

9. شیرآلات - وظایف را برای به دست آوردن مقادیر بسیار کوچک رمزنگاری رایگان انجام دهید.

کسانی که نمی‌دانند چگونه بدون صرف پول، ارز دیجیتال رایگان به دست آورند، احتمالاً متوجه خواهند شد که شیرآلات مناسب هستند. این به هیچ وجه نیاز به سرمایه اولیه ندارد، که برای کسانی که بودجه دارند جذاب خواهد بود. به زبان ساده، شیرآلات وب‌سایتی هستند که کاربران را قادر می‌سازند تا برای انجام کارهای اساسی، رمزنگاری رایگان کسب کنند.

مقدار کریپتو پرداختی بسیار ناچیز است، اما با این وجود رمزارز رایگان است. به عنوان مثال، برخی از شیرهای کریپتو برای تکمیل نظرسنجی ها پاداش پرداخت می کنند. موارد دیگر شامل کارهایی مانند انجام بازی های موبایل، تکمیل درخواست های کپچا و تماشای ویدیو می شود. مقدار کریپتو رایگان پرداخت شده با میزان تلاش مورد نیاز برای هر کار هماهنگ است.

عاقلانه است که قبل از ادامه، مدتی را صرف تحقیق در مورد سایت شیر کریپتو کنید. بسیاری از شیرهای آب کلاهبردار هستند و به همین دلیل به کاربران خود پولی پرداخت نمی کنند. یکی از معتبرترین وب سایت های شیرهای کریپتو FireFaucet است. این پلتفرم هر روز فرصت های کسب درآمد زیادی را ارائه می دهد. پرداخت ها به طور مستقیم به کیف پول کاربر انجام می شود و 13 ارز دیجیتال پشتیبانی می شود.

10. استخراج ابری - کسب درآمد غیرفعال رمزنگاری از طریق عملیات استخراج شخص ثالث

استخراج ابری گزینه دیگری است که باید در هنگام بررسی نحوه کسب رایگان ارز دیجیتال در نظر بگیرید. این مفهوم کاربران را قادر می سازد تا بدون داشتن تجهیزات تخصصی، جوایز استخراج را کسب کنند. با توجه به اینکه پیشرفته‌ترین سخت‌افزار ماینینگ هزاران دلار هزینه دارد، این امر برای کسانی که بودجه‌ای دارند جذاب خواهد بود.

این همچنین نیاز به ایجاد قبوض هنگفت برق را از بین می برد. هنگام استخراج ابری، دکل‌های سخت‌افزاری مورد نیاز قبلاً متعلق به شخص ثالثی هستند. سرمایه گذار به سادگی وجوهی را به وب سایت ماینینگ ابری واریز می کند و از هر درآمدی که ایجاد می شود، سهمی به دست می آورد. این به این معنی است که استخراج ابری سرمایه گذاران را قادر می سازد تا به صورت غیرفعال ارزهای دیجیتال رایگان کسب کنند.

یکی از پیشروترین وب سایت های استخراج ابری ECOS است. ما دوست داریم که ECOS یک ماشین حساب بی‌درنگ ارائه دهد که پاداش‌های استخراج ابری پیشنهادی را تخمین می‌زند. نه تنها ECOS از استخراج ابری بیت کوین، بلکه بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر نیز پشتیبانی می کند. ECOS حداقل نیازهای سرمایه گذاری کوچکی دارد و پاداش های استخراج روزانه پرداخت می شود.

11. مرورگر Brave - با استفاده از مرورگر وب Brave، رمز ارز رایگان کسب کنید.

مرورگر وب Brave یک مفهوم خلاقانه است که توسط Basic Attention Token توسعه یافته است. این مرورگر کاربران را قادر می‌سازد تا به اینترنت دسترسی داشته باشند اما با ویژگی‌های حفظ حریم خصوصی پیشرفته داخلی. علاوه بر این، کاربران می توانند تصمیم بگیرند که آیا می خواهند تبلیغات را مشاهده کنند یا خیر. اگر این کار را انجام دهند، کاربر به ازای هر تبلیغی که در معرض آن قرار می‌گیرد، توکن‌های BAT دریافت می‌کند.

بهتر از همه، تبلیغات فقط از داخل شبکه Brave Private Ads نشان داده می شود. این بدان معناست که تبلیغات با علایق کاربر مرتبط خواهد بود. برای به دست آوردن BAT از طریق مرورگر Brave نیازی به سرمایه گذاری اولیه نیست و همچنین نیازی به انجام هیچ کاری نیست. کاربران به سادگی مرورگر را دانلود کرده و به طور معمول در وب گشت و گذار می کنند.

12. یادگیری برای کسب درآمد - دوره های آموزشی Crypto را بگذرانید و رمزنگاری رایگان کسب کنید.

آخرین روشی که باید در نظر بگیرید، کسب ارز دیجیتال در حین یادگیری است. این مفهومی است که به افراد برای گذراندن دوره‌های آموزشی در زمینه رمزنگاری پاداش می‌دهد. این برنامه ها اغلب توسط صرافی های بزرگ رمزنگاری به عنوان ابزاری برای آموزش عموم در مورد مزایای بلاک چین اجرا می شوند. و چه راهی بهتر از ارائه جوایز رایگان رمزنگاری برای ایجاد انگیزه در افراد مبتدی؟

به عنوان مثال، کوین بیس یک برنامه یادگیری داخلی ارائه می دهد که به کاربران برای خواندن مقالات و تماشای ویدیو پاداش می دهد. جوایز در انواع ارزهای دیجیتال مختلف از جمله Stellar، EOS، Orchid و BAT پرداخت می شود. هنگام استفاده از برنامه یادگیری برای کسب درآمد کوین بیس، هیچ الزامی برای سپرده گذاری یا ریسک کردن پول وجود ندارد.

کدام ارز دیجیتال برای کسب درآمد بهتر است؟

ما متوجه شدیم که برخی از ارزهای رمزنگاری شده در کسب جوایز رایگان بهتر از سایر ارزها هستند.

در اینجا یک مرور کلی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده برای تمرکز وجود دارد:

پیش فروش

یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاری در بهترین پیش‌فروش‌های کریپتو در بازار است.

دلایل متعددی برای این امر وجود دارد. اول، پیش فروش پروژه های رمزنگاری کاملاً جدیدی هستند که اغلب راه حلی برای یک مشکل دنیای واقعی ایجاد می کنند. از طرف دیگر، برخی از پروژه های پیش فروش به دنبال ایجاد تحول در صنایع خاص هستند.

در هر صورت، پیش‌فروش فرصتی بی‌رقیب برای سرمایه‌گذاری در یک مفهوم جدید از پایه ارائه می‌کند. این مفهوم نوآورانه، کاربران را تشویق می‌کند تا نظرات خود را بیان کنند و در طول مسیر، رمز ارزهای رایگان کسب کنند. آیا این رمزارز بعدی می تواند مانند بیت کوین منفجر شود؟

رمزگذاری PoS

ارزهای رمزپایه اثبات سهام (PoS) همچنین یک راه عالی برای کسب ارزهای دیجیتال رایگان ارائه می دهند. این به این دلیل است که کوین‌های PoS به بلاک چین اصلی سپرده می‌شوند تا شبکه را ایمن نگه دارند. در مقابل، کوین‌های PoS از طریق شرط‌بندی درآمد غیرفعالی ایجاد می‌کنند.

eToro کاربران را قادر می‌سازد تا اتریوم، ترون، کاردانو و سایر آلت‌کوین‌های پیشرو را در APY‌های مختلف به اشتراک بگذارند. هیچ دوره قفلی وجود ندارد، بنابراین سرمایه‌گذاران می‌توانند در هر زمانی سکه‌های PoS خود را برداشت کنند.

کریپتو با کلاه پایین

پروژه های کریپتو با ارزش پایین همچنین راه بسیار خوبی برای کسب ارز دیجیتال رایگان ارائه می دهند. این به این دلیل است که سکه‌های با ارزش پایین معمولاً هنگام واریز آنها به یک حساب بهره با APYهای بزرگ همراه هستند.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، سپرده گذاری توکن های Smooth Love Potion در OKX باعث ایجاد APY 123٪ می شود. نمونه های دیگر عبارتند از Sweat و Core که به ترتیب APY های 97% و 78% را ارائه می دهند.

این APY ها بسیار فراتر از آن چیزی هستند که می توان در یک حساب بانکی سنتی یا سی دی به دست آورد.

سکه های دیفای

سکه های مالی غیرمتمرکز (DeFi) نیز برای به دست آوردن رمز ارز رایگان ایده آل هستند. اینها معمولاً سکه هایی هستند که از یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) پشتیبانی می کنند. به عنوان مثال، توکن UNI از اکوسیستم Uniswap پشتیبانی می کند. و SUSHI از تبادل SushiSwap پشتیبانی می کند.

با نگه داشتن یک سکه DeFi، می‌توانید از طریق سهامداری، کشاورزی بازده و سایر جریان‌های درآمد غیرفعال به دست آورید. OKX یک بار دیگر گزینه خوبی در اینجا است، به خصوص وقتی صحبت از APY ها می شود.

به عنوان مثال، OKX هنگام واریز TrueUSD APY تا 18٪ ارائه می دهد. این یک استیبل کوین است که به دلار آمریکا متصل است، بنابراین سرمایه گذاران می توانند از نوسانات اغلب مرتبط با ارزهای دیجیتال اجتناب کنند.

چگونه می توان به طور ایمن کریپتو به دست آورد و از کلاهبرداری جلوگیری کرد؟

در سال های اخیر، متأسفانه محبوبیت فزاینده ارزهای رمزنگاری شده منجر به افزایش کلاهبرداری ها و طرح های کلاهبرداری شده است.

افزایش نگران کننده در سرقت پروژه های رمزنگاری متقلبانه از سرمایه گذاران، اهمیت انجام تحقیقات کامل قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری را برجسته کرده است.

برای کسب امن ارزهای دیجیتال و محافظت از سرمایه گذاری های خود، رعایت این دستورالعمل ها ضروری است:

 1. تحقیق و آموزش:
  قبل از سرمایه گذاری در هر ارز دیجیتال یا پروژه، تحقیقات کاملی انجام دهید و خود را در مورد فناوری، تیم پشت پروژه و پویایی بازار آموزش دهید. با کلاهبرداری های رایج و پرچم قرمز برای شناسایی بهتر آنها آشنا شوید.
 2. کیف پول خود را ایمن کنید:
  یک کیف پول معتبر و مطمئن برای ذخیره ارزهای دیجیتال خود انتخاب کنید. از کیف‌پول‌های سخت‌افزاری برای ذخیره‌سازی طولانی‌مدت استفاده کنید و احراز هویت دو مرحله‌ای (2FA) را فعال کنید تا یک لایه امنیتی اضافی فراهم کند.
 3. در مورد ICO و IEO محتاط باشید:
  پیشنهادات اولیه سکه (ICO) و پیشنهادات مبادله اولیه (IEO) می توانند فرصت های سرمایه گذاری سودآوری باشند اما می توانند شاهد کلاهبرداری باشند. قبل از سرمایه گذاری، وایت پیپر، تیم توسعه و ابزار توکن پروژه را بررسی کنید.
 4. از طرح‌های «سریع پولدار شوید» اجتناب کنید:
  بازده بالا با ریسک کم معمولاً برای واقعی بودن خیلی خوب است. نسبت به پروژه هایی که سودهای غیر واقعی را وعده می دهند یا از شما می خواهند که دیگران را برای شرکت در آن استخدام کنید، شک داشته باشید.
 5. بررسی رعایت مقررات:
  به دنبال پروژه هایی باشید که با مقررات مربوطه در حوزه قضایی شما مطابقت دارند تا خطر مسائل قانونی یا کلاهبرداری را به حداقل برسانید.

نتیجه گیری

راه‌های زیادی برای کسب ارز دیجیتال رایگان وجود دارد – از حساب‌های سهام و بهره گرفته تا کارت‌های اعتباری مبتنی بر پاداش، استخراج ابری و شیرآلات.

به طور کلی، ما دریافتیم که تعامل با یک پلتفرم کسب رای مانند YieldFlow بهترین روش کسب درآمد است. این پروژه از طریق پلتفرم ساده برای استفاده، جوایز رایگان رمزنگاری را به کاربران برای شرط بندی، وام دادن و کشاورزی سود ارائه می دهد.

سوالات کاربران درباره چگونه در سال 2023 رمز ارز رایگان به دست آوریم ؟

برخی از محبوب‌ترین راه‌ها برای کسب ارز دیجیتال رایگان عبارتند از: وب‌سایت‌های شیر آب، هدایای airdrop و گشت و گذار در وب از طریق مرورگر Brave. یکی دیگر از راه‌های کسب کریپتو رایگان از طریق پورتال YieldFlow است که به کاربران برای کشاورزی بازدهی، استقرار و وام دادن کریپتوهای بی‌کار پاداش می‌دهد.

کسانی که به دنبال اپلیکیشنی برای کسب ارز دیجیتال هستند ممکن است YieldFlow را در نظر بگیرند. تاکید آن بر تجربه کاربر، پتانسیل بازده بالا، سیاست‌های انعطاف‌پذیر، و عملیات ایمن و شفاف، آن را به عنوان یک بازیگر کلیدی در فضای مدیریت دارایی دیجیتال نشان می‌دهد.

یکی از بهترین راه‌ها برای کسب توکن‌های رایگان اتریوم، شرط‌بندی ETH است. از طرف دیگر، کاربران می توانند ETH را به یک ارائه دهنده حساب بهره مانند OKX واریز کنند که APY 5٪ را ارائه می دهد.

یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای کسب جوایز رایگان، $YFlow است. این توکن بومی اکوسیستم YieldFlow است که به کاربران برای استفاده از کریپتوهای بیکارشان پاداش می دهد.

منبع (techopedia.com)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)