مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

پیش بینی قیمت اتریوم 2021 تا 2030 – قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم Ethereum ، بصورت عمده و با حجم بالا از بهترین صرافی ارز دیجیتال در ایران

تعریف کلی اتریوم

ایده اتریوم توسط ویتالیک بوترین در سال ۲۰۱۳ طی یک مقاله سفید ارائه شد. او در مجله بیت کوین فعالیت می‌کرد و اعتقاد داشت بیت کوین دچار نقاط ضعفی است که باید برطرف شود. در نهایت او در ژانویه ۲۰۱۴ به همراه چند توسعه دهنده دیگر ایده خود را کامل تر کرد و در ماه آگوست همان سال، برای پیاده‌سازی پروژه خود جذب سرمایه کرد.

اتریوم (Ethereum) چیست؟

اتریوم پروژه‌ معتبر و خوشنامی است که با اقتدار بر جایگاه دوم بازار ارزهای دیجیتال ایستاده است.

اتریوم در سایه بیت کوین حرکت می‌کند. و شاید بتواند روزی به جای بیت کوین بر تخت سلطنت بازار بنشیند.

انتشار نسخه دوم اتریوم به همراه سایر مزایا و فناوری‌هایی که در شبکه خود به کار می‌گیرد، پتانسیل آن را دارد که چنین رؤیایی را محقق سازد.

در این مقاله می‌کوشیم آینده اتریوم را با توجه به گذشته آن بررسی کنیم و قیمت آتی اتر (ETH) را پیش ‌بینی نماییم.

ethereum
Ethereum
$ 0.00
Supply 122.28M ETH
Volume $0.00
Market Cap $0.00
Change -3.62%

نمودار تغییرات قیمت اتریوم Ethereum و اتریوم کلاسیک Classic

 • ethereum
 • Ethereum
  (ETH)
 • Price
  $3,455.64
 • حجم بازار
  $421.09 B
 • ethereum-classic
 • Ethereum Classic
  (ETC)
 • Price
  $23.01
 • حجم بازار
  $3.38 B

نمودار تحلیل تکنیکال اتریوم Ethereum و اتریوم کلاسیک Classic

صرافی آنلاین بیت گرند 

خرید و فروش ارز دیجیتال در حجم معامله بالا و بصورت عمده  در ایران ، ترکیه و امارات

قیمت های لحظه ای خرید و فروش 10 ارز برتر در صرافی ارز دیجیتال بیت گرند

انجام معاملات حجم بالا و عمده بدون احراز هویت

جهت انجام معاملات حجم بالا و بدون احراز هویت با شماره تماس دفتر مرکزی 28423217-021 و یا شماره همراه 09353810897 با ما در ارتباط باشید.

آینده اتریوم Ethereum

پیش بینی قیمت اتریوم 2021 - پیش بینی اتریوم 2021 ، 2022 ، 2025 و 2030

اتریوم به عنوان دومین ارز دیجیتال بزرگ پس از بیت کوین ، طی چند سال گذشته در بازار رمزنگاری تقویت شده است.

با فناوری استثنایی بلاک چین و پشتیبانی چشمگیر جامعه ، آینده برای اتریوم فوق العاده روشن به نظر می رسد.

در این مقاله ، ما پیش بینی قیمت اتریوم خود را با جزئیات بررسی می کنیم. پیش بینی اتریوم برای آینده به طور عمیق تجزیه و تحلیل می شود ، با تجزیه و تحلیل بیشتر در مورد بهترین مکان برای خرید اتریوم در سال جاری-بدون کارمزد!

پیش بینی قیمت اتریوم 2021 تا 2022

اگر به دنبال تجزیه سریع پیش بینی قیمت اتریوم ما هستید ، دیگر به دنبال آن نباشید. این بخش به بررسی اجمالی پیش بینی قیمت اتریوم 2021 می پردازد. و اطمینان حاصل می کند که درک کاملی از چشم انداز سکه در ماه های آینده دارید.

یک ماه – قیمت اتریوم بین ماه های مه و جولای کاهش یافت ، اما شروع به حرکت صعودی تا ماه اوت کرده است. در صورت تداوم حرکت ، ما احساس می کنیم که 4000 دلار به عنوان هدف اتریوم در طول سپتامبر 2021 پیش بینی می شود.
سه ماه- بعدی می تواند بالاترین حد تاریخ 4350 دلار باشد، که در ماه مه تجربه شد. این منطقه طی سه ماه آینده قابل دسترسی است.
شروع 2022 – در آغاز سال 2022 ، پیش بینی Ethereum ما قیمت را در سطح 5000 دلار قرار می دهد.

سرعت حرکت رمزنگاری ، به علاوه فناوری باورنکردنی ، بدین معناست که این سطح مطمئناً در آینده نزدیک محتمل است.

تاریخچه قیمت Ethereum - داستان 2021 تا کنون

اگر به دنبال خرید اتریوم هستید ، ایده خوبی است که بفهمید ارز دیجیتال چیست؟ و چگونه قیمت به نقطه فعلی رسیده است؟

تحقیق در مورد این عناصر به عنوان “دقت لازم” شناخته می شود. و در فرایند سرمایه گذاری بسیار مهم است.

در ابتدا ، ما بررسی می کنیم که اتریوم چیست ؟ و یک نمای کلی دارد ، پس از آن برای تجزیه و تحلیل بیشتر به قیمت فعلی اتریوم می پردازیم.

اولین چیزی که باید به آن توجه کرد این است که اتریوم (ETH) به خودی خود “ارز” واقعی نیست – در واقع ، اتریوم پلتفرم بلاک چین است. که می توان از ارز اتر در آن استفاده کرد

. این ممکن است گیج کننده به نظر برسد ، اما بیشتر اوقات ، این اصطلاحات به جای یکدیگر استفاده می شوند. ایده اتریوم توسط ویتالیک بوترین در سال 2013 تولید شد و این پلتفرم به طور رسمی در سال 2015 راه اندازی شد.

پیش بینی قیمت اتریوم  - قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم Ethereum

دلیل اینکه مردم سرمایه گذاری در اتریوم را به جای خرید بیت کوین ترجیح می دهند

دلیل اینکه مردم سرمایه گذاری در اتریوم را به جای خرید بیت کوین ترجیح می دهند ، استفاده های عملی اتریوم است.

 • این پلتفرم امکان اجرای برنامه های غیر متمرکز (dApps) را فراهم می کند. که روشهای امن تر و ناشناس تری را برای انجام خدمات مختلف ارائه می دهد.
 • این برنامه های کاربردی در پروژه های مالی غیر متمرکز (DeFi) که به رفع نیاز واسطه ها مانند بانک ها و کارگزاران کمک کرده است ، رواج فزاینده ای پیدا کرده است.

در طول این سالها ، اتریوم بسیار رشد کرده است. زیرا افراد بیشتری به پتانسیل این پلتفرم پی می برند.

با این حال ، قیمت ETH واقعاً در اوایل سال 2021 شروع به افزایش کرد ، زمانی که هیاهو در مورد ارزهای دیجیتال به اوج خود رسید.

از ابتدای سال تا اواسط فوریه 2021 ، قیمت اتریوم به میزان قابل توجهی 166 درصد افزایش یافت!

با این حال ، قیمت مستقیم اتریوم تا اواخر مارس 2021 ، زمانی که روند صعودی آغاز شد، باعث شد تا اتریوم 180 درصد افزایش یابد و به بالاترین حد خود در 4381 دلار برسد ، سقوط کرد و تثبیت شد. این نشان دهنده افزایش 496 درصدی از آغاز سال 2021 است. در این مرحله ، تحلیلگران بازار خوشبین بودند که اتریوم می تواند تا آنجا که می خواهد پیش برود ، اما اینطور نبود.

تاریخچه قیمت Ethereum - داستان 2021 تا کنون

قیمت اتریوم در ماه مه 2021 حدود 60 درصد کاهش یافت ، که در واقع به دلیل عوامل مرتبط مستقیم با آنها نبود.

بازار رمزارزها تحت تأثیر مقررات رمزنگاری چین قرار گرفت که شرکت های مالی و پرداختی را از ارائه خدمات رمزنگاری منع کرد. این یک شوک بزرگ برای اکوسیستم رمزنگاری بود و باعث شد اکثر آلت کوین های اصلی به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کنند.

این افت تا ژوئیه 2021 ادامه داشت ، زمانی که اتریوم شروع به حرکت صعودی در کوتاه مدت کرد. قیمت در ماه های جولای و آگوست حدود 86 درصد افزایش یافته است ، که نشان دهنده حرکت مثبت باورنکردنی این دارایی رمزنگاری شده است. قیمت اتریوم در زمان نگارش هیچ نشانه ای از توقف آن نشان نمی دهد و بسیاری را بر این باور می دارد که ممکن است بار دیگر به بالاترین حد خود برسد.

پیش بینی قیمت اتریوم

برای پیش بینی دقیق سهام اتریوم ، وقتی صحبت از تجزیه و تحلیل می شود ، همه پایه ها را پوشش داده ایم. پیش بینی قیمت اتریوم ما شامل تجزیه و تحلیل فنی و عوامل اساسی برای رسیدن به پیش بینی ای است که منطق محکمی در پشت آن وجود دارد. با توجه به این موارد ، بخش های زیر این عناصر را به طور مفصل پوشش می دهد و نمای خوبی از پیش بینی های اتریوم برای زمان آینده را به شما ارائه می دهد.

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم

همانطور که در نمودار قیمت زیر مشاهده می کنید ، قیمت اتریوم امروز به دلیل افزایش شدید صعودی طی چند هفته گذشته رسیده است. اتریوم از سقوط سقوط کرد که قیمت آن در ماه های ژوئن و ژوئیه در دام افتاده بود ، و باعث ایجاد انگیزه محکمی به سمت بالا شد. این الگوهای در حال سقوط درست قبل از یک انگیزه صعودی رخ می دهد – بنابراین سرمایه گذاران که آینده نگری را برای دیدن این امر داشته اند ، پاداش خواهند برد.

پیش بینی قیمت اتریوم  - قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم Ethereum- نمودار تحلیل

67 درصد از حسابهای سرمایه گذاران خرده فروشی هنگام تجارت CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند.

اتریوم با سهولت از مقاومت قوی در 2895 دلار عبور کرد. و اکنون درست در بالای این سطح پرچم گاو را تشکیل می دهد.

الگوهای پرچم گاو درست قبل از یک حرکت صعودی دیگر توسعه می یابد – بنابراین این یک نشانه عالی برای سرمایه گذاران اتریوم است.

همانطور که پیش می رویم ، پیش بینی قیمت اتریوم ما نشان می دهد که اتریوم به بالاترین حد خود در ماه مه 2021 باز می گردد. هیچ سطح مقاومت قابل توجهی بین قیمت فعلی و آن سطح وجود ندارد ، به این معنی که اگر این بازار گاو ادامه یابد ، رسیدن دوباره به آن سطح دیگر نباید مسئله ای را مطرح کند علاوه بر این ، با قدرت این حرکتهای صعودی ، هر فرصتی برای عبور از این سطح قبل از پایان سال وجود دارد.

تحلیل فاندامنتال Fundamental قیمت اتریوم

گذشته از عوامل فنی ، هنگام تحقیق برای پیش بینی اتریوم ، توجه به عناصر اساسی ضروری است.

همانطور که قبلاً اشاره شد ، پلتفرم اتریوم در آینده دارای پتانسیل باورنکردنی است. و مکانی عالی برای توسعه و میزبانی dApps ارائه می دهد.

Coindesk اخیراً گزارش داده است که بیش از 3000 برنامه غیرمتمرکز در بستر Ethereum وجود دارد – که انتظار می رود این تعداد در ماه ها و سال های آینده حتی بیشتر از این افزایش یابد.

بسیاری از تحلیلگران اظهار می کنند که برنامه های کاربردی  برنامه ما را در بسیاری از صنایع ، به ویژه صنعت مالی تغییر می دهد. یکی از این خدمات ، سرویس ارائه شده توسط Uniswap است. که بر روی بلاک چین اتریوم میزبانی می شود. Uniswap یک مبادله غیر متمرکز است ، به این معنی که کاربران اساساً مستقیماً با یکدیگر تعامل دارند.

اگر دارایی های دیجیتالی بیشتر و بیشتری از پلتفرم اتریوم استفاده کنند ، این امر برای قیمت سکه معنی بسیار خوبی خواهد داشت.

پیش بینی قیمت اتریوم 2025 - چشم انداز بلند مدت

با توجه به عوامل ذکر شده در بخش بالا ، پیش بینی اتریوم ما در بلند مدت بسیار خوش بینانه است. اگر در مورد نحوه خرید ارز رمزنگاری شده فکر می کنید و در حال سرمایه گذاری در اتریوم هستید ، اکنون ممکن است زمان خوبی برای افزودن این سکه به نمونه کارها باشد. حرکت در بازار ، همراه با مورد استفاده جامد اتریوم ، این رمزنگاری را به یکی از هیجان انگیزترین گزینه ها در آینده تبدیل کرده است.

برخلاف بیت کوین ، اتریوم موارد استفاده ای دارد که می تواند به صنایع سراسر جهان کمک کند. با توجه به ماهیت بستر اتریوم ، شایعه شده است که شرکت های بزرگ در حال بررسی مشارکت با این ارز رمزنگاری شده هستند. Consensys.net اخیراً گزارش داده است که JPMorgan از اتریوم برای توکن دیجیتالی خود استفاده می کند ، که این امر باعث افزایش چشمگیر اعتبار اتریوم می شود.

پیش بینی قیمت اتریوم  - قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم Ethereum

چشم انداز بلند مدت قیمت اتریوم

علاوه بر این ، قراردادهای هوشمندی که اتریوم می تواند تسهیل کند. (که اجزای حیاتی dApps هستند.) باعث می شود سرمایه گذاران بیشتری به سمت اتریوم متمایل شوند.

به جای جایگزینی مانند XRP ، Cardano ، Litecoin یا Dogecoin. سرانجام ، شایعه شده است که اتریوم 2.0 به زودی منتشر می شود ، که سرعت معاملات را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

با در نظر گرفتن این نکات ، پیش بینی قیمت اتریوم 2025 ما تخمین می زند که ارزش این سکه 10000 دلار است.

اگرچه این یک رقم بزرگ به نظر می رسد ، اما پتانسیل اتریوم این سکه را از بسیاری از رقبای دیگر متمایز می کند.

ما احساس می کنیم که پلتفرم اتریوم فقط از نظر توانایی خود سطح را خراشیده است ، که می تواند این ارز دیجیتال را از بیت کوین به عنوان ارزشمندترین ارز در آینده پیشی بگیرد.

پیش بینی قیمت اتریوم  - قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم Ethereum

با نگاهی بیشتر به آینده ، پیش بینی قیمت اتریوم 2030 نشان می دهد که ارزش این ارز 50 هزار دلار است.

در این مرحله ، بستر اتریوم باید بخش مهمی از اکوسیستم مالی باشد. و جای بسیاری از سیستم های قدیمی را بگیرد.

در صورت تحقق این امر ، پیش بینی های اتریوم نشان می دهد که قیمت ETH بسیار بالاتر از قیمت فعلی خواهد بود.

بنابراین ، ما قاطعانه معتقدیم که 50،000 دلار هدف قیمت مناسب برای 2030 است ، که نشان دهنده افزایش قابل توجهی از سطوح فعلی است.

نمودار قیمت اتریوم

همانطور که پیش بینی اتریوم ما نشان داده است ، آینده برای این سکه روشن است.

وقتی نمودار قیمت را مشاهده می کنید ، می توانید به وضوح جهش چشمگیر ماه مه را مشاهده کنید. که سقوط آن به دنبال اعلام مقررات چین رخ داد.

با این حال ، در آینده ، همه عوامل برای موفقیت بزرگ اتریوم وجود دارد.

 • یکی از مهمترین تغییرات اتریوم در آینده ، تغییر به اتریوم 2.0 خواهد بود ، که منجر به تغییر پلتفرم به سیستم اثبات سهام (POS) می شود.
 • در ساده ترین مفهوم ، این امر مقیاس پذیری اتریوم را افزایش می دهد.
 • و به اتریوم اجازه می دهد هزاران تراکنش در ثانیه را با کارمزد کمتر پشتیبانی کند.
 • علاوه بر این ، اتریوم 2.0 امنیت پلتفرم را حتی بیشتر ارتقا می دهد و رد پای کربن اتریوم را کاهش می دهد.
پیش بینی قیمت اتریوم  - قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم Ethereum

67 درصد از حسابهای سرمایه گذاران خرده فروشی هنگام تجارت CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند.

این ارتقاء باعث ایجاد موجی می شود که شرکت های بیشتری را مجبور به استفاده از پلتفرم اتریوم می کند – که تأثیر زیادی بر قیمت اتریوم خواهد داشت. قراردادهای هوشمند نقش مهمی در آینده اتریوم (و آینده بسیاری از صنایع) ایفا خواهند کرد ، بنابراین این افزودن به پلتفرم اتریوم آنها را در موقعیتی عالی برای بهره مندی از تغییرات صنعت در آینده قرار می دهد. این عوامل با هم پیش بینی اتریوم ما را تایید می کنند که ارزش این سکه تا سال 2030 می تواند بیش از 50،000 دلار باشد.

کجا می توان در اتریوم سرمایه گذاری کرد؟

قبل از اتمام این مقاله ، ایده خوبی است که در مورد روند سرمایه گذاری در اتریوم بحث کنید. برای سرمایه گذاری ، باید یک حساب کاربری با یکی از بهترین پلتفرم های تجاری انگلستان ایجاد کنید ، زیرا این امر به سهولت و کارآمدی معاملات شما کمک می کند.

از آنجا که سیستم عامل های متعددی در بازار موجود است ، محدود کردن گزینه ها می تواند نگران کننده باشد. با این حال ، با تحقیقات و مشاهده نمونه معاملات و نظرات کاربران، بهترین صرافی ارز دیجیتال  برای خرید اتریوم را انتخاب کنید. ما اکیداً توصیه می کنیم از صرافی هایی خرید کنید که مجوز دارند. و یا مجوز کارگزاری از صرافی های بین المللی دارند.

در ضمن ترجیحا از پلتفرم هایی که ارزهای شما را در کیف پول های خود ذخیره می کنند ، استفاده نکنید.

پیش بینی قیمت اتریوم  - قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم Ethereum

پیش بینی قیمت اتریوم - نتیجه گیری

به طور خلاصه ، این مقاله اتریوم را به طور عمیق پوشش داده است ، تاریخ قیمت سکه را برجسته کرده و پیش بینی قیمت آینده آن را ارائه می دهد. همانطور که اکنون آگاه هستید ، پلتفرم اتریوم در آینده پتانسیل عظیمی دارد – و اگر توسعه دهندگان بتوانند از این فرصت بزرگ استفاده کنند ، بدون شک در ماه ها و سال های آینده شاهد تغییرات قیمتی باورنکردنی خواهیم بود.

بنابراین ، اگر می خواهید اتریوم را امروز خریداری کنید ، توصیه می کنیم در صرافی بیت گرند ثبت نام کنید . و سفارش خرید دهید.

سوالات متداول

در زمان نگارش این مقاله ، قیمت اتریوم 3،811 دلار است. این میزان از ابتدای سال 2021 بیش از 400 درصد افزایش یافته است.

مانند تمام سکه های موجود در بازار ارزهای رمزنگاری شده ، اثرات عرضه و تقاضا باعث افزایش قیمت اتریوم می شود. اگر افراد بیشتری تقاضای اتریوم داشته باشند ، قیمت تا زمان برقراری تعادل افزایش می یابد.

با توجه به محبوبیت اتریوم ، بسیاری از کارگزاران و صرافی ها آن را به عنوان یک دارایی قابل معامله ارائه می دهند. 

مانند دیگر سکه ها ، اتریوم هنگام افزایش بیت کوین سود می برد. به این ترتیب ، بازار ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر روند صعودی را تجربه می کند و به قیمت اتریوم کمک می کند.

پیش بینی قیمت اتریوم ما تخمین زده است که اتریوم تا سال 2022 به بالاترین سطح خود باز خواهد گشت. این به دلیل حرکت صعودی است که در حال حاضر شاهد آن هستیم ، بعلاوه موارد استفاده ارزشمند از پلتفرم اتریوم.

پیش بینی قیمت اتریوم ما در سال 2025 پیش بینی می کند که سکه در سال 2025 به 10000 دلار برسد. در چند سال آینده باید شاهد همکاری اتریوم با موسسات بزرگ باشیم که باعث افزایش قیمت و اعتبار سکه می شود.