مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

ادغام اتریوم می تواند بزرگ ترین زنجیر شکن روند خرس باشد.

ادغام اتریوم می تواند بزرگ ترین زنجیر شکن روند خرس باشد.

ادغام اتریوم : ارتقای اتریوم ممکن است. به بازار کریپتو فرصت بسیار لازم را بدهد تا در نهایت منفجر شود.

اتریوم یکی دیگر از آلتکوین های معروف است و در حال حاضر بیشتر از یک ارز دیجیتال برای سرمایه گذاران و تجار عمل می کند.
بر اساس گزارش ها، انتظار می رفت قیمت اتریوم در سال 2022 بیش از 400 درصد رشد کند. اما در ماه می 2022، با سقوط بیت کوین، همراه با ارز دیجیتال مهم دیگری مانند Terra، بازار وارد رکود شد و آلت کوین های اصلی مانند اتریوم و سولانا را از بین برد.
ETH توکن اتریوم از زمان آغاز به کار به شدت افزایش یافته است. این رمزارز راه خود را برای تبدیل شدن به دومین ارز دیجیتال بزرگ در سطح جهان باز کرد و اکنون در مشاغل بزرگ به عنوان پرداخت پذیرفته شده است. اما اتر از زمانی که بازار حدود 1800 دلار آمریکا سقوط کرد، به شدت کاهش یافت. افزایش قیمت نزولی آن، سرمایه‌گذاران را نگران پول خود کرد، اما به نظر می‌رسد که ارتقای Ethereum Merge امید جدیدی به کاربران ETH می‌دهد! اگرچه تاخیر آن سرمایه‌گذاران و منتقدان را نسبت به کریپتو کاملا بی‌صبر کرده است، انتشار آن قرار است تمام چیزهایی را که از دست داده‌اند جبران کند.

دارندگان کریپتو نمی توانند صبر کنند تا به پایان ماه مه برسند، ماهی که بازار و جامعه سرمایه گذاران را ویران کرد. بیت کوین همچنان در اطراف مقاومت 30000 دلار آمریکا قرار دارد و اتریوم نزدیک به 1800 دلار آمریکا ارزش دارد. کارشناسان هنوز مطمئن نیستند که آیا بدترین وضعیت هنوز به پایان رسیده است یا خیر و ماه ژوئن چه چیزی را به بازار خواهد آورد، اما ما فقط می توانیم انتظار داشته باشیم که بازار تلاش کند تا ارتقای Ethereum Merge را به یک ابتکار موفق تبدیل کند. ارتقای ETH 2.0 یکی از مهم‌ترین ارتقاهای فنی در بلاک چین خواهد بود، از زمان آغاز به کار آن در سال 2015. سرمایه‌گذاران DeFi از پیشرفت‌های آتی اتریوم بسیار هیجان‌زده هستند.

ارتقای ادغام اتریوم ممکن است آن را برای بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کند یا آن را شکست دهد.

اساساً، «ادغام» به تغییر رمزارز به مدل اثبات سهام اشاره دارد که هدف آن حذف نگرانی‌های زیست‌محیطی حیاتی در مورد عملکرد اتریوم است.
هدف این سوئیچ نیز تغییر چشمگیر سرعت تراکنش اتریوم است. روند ادغام مدت زیادی است که در حال انجام است و بیش از حد انتظار سرمایه گذاران به تعویق افتاده است. اما ویتالیک بوترین، خالق اتریوم مدعی شد که این ابتکار در ماه آگوست انجام می شود، زمانی که زنجیره بیکن، که موازی با بلاک چین اتریوم است و برای مکانیسم اثبات سهام در حال آزمایش است، با شبکه اصلی اتریوم ادغام می شود.

اتریوم می تواند بازار کریپتو را با شکست بسیار مورد نیاز خود فراهم کند.
اگر کریپتو با موفقیت این کار را انجام دهد، برای متعصبان کریپتو که مشتاقانه منتظر پیشرفت بازار هستند، بسیار مهم است.
این ارتقا همچنین می‌تواند در نهایت باعث افزایش بزرگ ETH شود که منجر به پیشی گرفتن این دارایی از بیت کوین و تبدیل شدن به بزرگترین ارز دیجیتال در بازار می‌شود.
توسعه دهندگان نخبه ای که روی نرم افزار اتریوم کار می کنند ادعا می کنند که این ارتقا فرصت های جدیدی را برای بازار ارزهای دیجیتال باز می کند.
پس از ادغام اتریوم در بلاک چین، توسعه‌دهندگان شروع به انتخاب اعتباردهندگانی می‌کنند که می‌توانند از کیف پول دیجیتال خود برای به اشتراک گذاشتن اتر در سیستم آزمایشی، سفارش تراکنش‌ها در دفتر کل دیجیتال اتر و دریافت پول با اتر جدید استفاده کنند.

سخن پایانی

اتریوم ممکن است در نهایت تبدیل به قدرتمندترین ارز دیجیتال در جهان شود. با تمام ارتقاهای فنی که قرار است در شبکه اجرا شود، موفقیت ارتقای اتریوم ممکن است به سرمایه گذاران رمزارز پرتو جدیدی از امید بدهد و اهمیت ارزهای دیجیتال را در حوزه های اقتصادی و مالی بازگرداند.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به