مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

فاکسکان نخستین گوشی هوشمند مبتنی بر بلاک چین را می سازد

امروزه فناوری بلاک چین در حال توسعه و پیشرفت می باشد و به دلیل استقبال زیاد مردم از ارزهای دیجیتال، فاکسکان قصد دارد سری جدیدی از گوشی های هوشمند مبتنی بر فناوری بلاک چین را به بازار عرضه کند. گوشی هوشمند Finney که در آزمایشگاه Sirin Labs فاکسکان (Foxconn) مراحل توسعه خود را طی کرده است، می‌تواند به عنوان یک کیف پول با امنیت بسیار بالا برای کاربران جهت نگهداری ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار گیرد. بسیاری از کاربران به جای استفاده از کیف پول های مختلف، با انتخاب گوشی هوشمند مخصوص، در زمان انجام تراکنش دیگر نیازی به پرداخت مالیات ندارند و می توانند در شرایط بسیار امن از کیف پول خود استفاده کنند.

گوشی هوشمند Finney این امکان را به کاربران می دهد که دسترسی بسیار سریع و ایمنی به صرافی های ارزهای دیجیتال داشته باشند. علاوه بر این، قابلیت بسیار خوبی که برای کاربران در نظر گرفته شده، این است که دسترسی بهتری برای خرید توکن‌ های دیجیتالی فراهم می کند. گوشی هوشمند Finney با اسکن اثر انگشت و قرنیه چشم نیز از موجودی ارزهای دیجیتال شما محافظت می‌کند. از این گوشی هوشمند تنها 25 هزار دستگاه آماده فروش می باشد و قرار است اوایل ماه اکتبر در کشورهای ترکیه و ویتنام عرضه شود. همچینین Sirin Labs موفق شده با برگذاری یک عرضه اولیه‌ی سکه (ICO) برای این پروژه بزرگ، مبلغی نزدیک به 158 میلیون دلار جمع آوری کند. به همین دلیل این شرکت امیدوار است با عرضه گوشی هوشمند Finney، چند میلیون دستگاه از آن را به فروش برساند و سود قابل توجهی به دست بیاورد.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به