مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

چگونه می توان با این 10 برنامه بیت کوین رایگان دریافت کرد؟

چگونه می توان با این 10 برنامه بیت کوین رایگان دریافت کرد؟

افزایش بعدی بیت کوین را از دست ندهید و بیاموزید که چگونه با این برنامه های درآمدزایی بیت کوین و سایر ایده های واقع بینانه برای 2021 ، بیت کوین رایگان دریافت کنید.

کسب بیت کوین رایگان

بیت کوین یک ارز دیجیتال توزیع شده است. که به مردم در سراسر جهان اجازه می دهد بدون نیاز به بانک یا اشخاص ثالث معاملات امن خود را انجام دهند.

این تنها دارایی در جهان است، که همه می توانند آزادانه مالک آن شوند. و از آن استفاده کنند. بیت کوین توسط شبکه ای از رایانه ها به نام “گره” اداره می شود که بیت کوین ایجاد می کند.

این شبکه کاملاً غیر متمرکز است. و نابود کردن آن تقریباً غیرممکن است. شبکه توزیع شده بیت کوین از ابتدای راه اندازی آن در سال 2009 این امکان را برای آن فراهم کرده است. از سال 2018 ، ارزش بیت کوین بیش از 10 برابر شده است .و در حال حاضر حدود 32000 دلار در زمان ارسال این پست معامله می شود.

کدام یک از شما می خواهید بیت کوین رایگان بگیرید؟

اگر می خواهید درباره برنامه هایی که به شما بیت کوین پرداخت می کنند و سایر ارزهای رمزنگاری شده بدانید ، باید درباره این برنامه ها بدانید تا بیت کوین رایگان کسب کنید.

1. با کارت ارتقاء پاداش بیت کوین 1.5٪ نامحدود به بیت کوین بازگردانید

با  Upgrade Bitcoin Rewards Card کارت آپ گرید پاداش بیت کوین 1.5٪ نامحدود به بیت کوین بازگردانید.

پاداش بیت کوین
کارت Upgrade یک کارت اعتباری کلاسیک ویزا است که در سراسر شبکه ویزا کار می کند. اما هنگام پرداخت ، 1.5 درصد پاداش بیت کوین دریافت می کنید.

Upgrade اولین شرکتی نیست که یک کارت اعتباری با پاداش بیت کوین اعلام می کند – اما این اولین شرکتی است، که به طور کلی در دسترس است. اگر برنامه شما تأیید شد ، می توانید بلافاصله استفاده از کارت مجازی را شروع کنید.

با Upgrade جایزه بیت کوین کارت ، این شرکت بسته به امتیاز اعتباری شما خطوط اعتباری از 500 تا 25000 دلار ارائه می دهد. با Apple Pay و Google Pay کار می کند. مانند سایر کارت های اعتباری Upgrade ، هیچ هزینه ماهانه ، هزینه دیرکرد یا هزینه پرداخت برگشتی وجود ندارد.

در اصل ، این کارت جدید تقریباً شبیه کارت اعتباری موجود Upgrade عمل می کند. اما به جای بازپرداخت 1.5 cash نقدی در همه خریدها ، 1.5 in در بیت کوین دریافت می کنید – دسته خاصی وجود ندارد ، هیچ خرده فروش شریکی وجود ندارد ، و هیچ سیستم پوینتی وجود ندارد. این یک برنامه بازپرداخت وجه نقد مستقیم و بدون هزینه است ، بنابراین می توانید بیت کوین رایگان به دست آورید.

صرافی ارز دیجیتال :خرید و فروش عمده تتر، بیت کوین و تمامی ارزهای دیجیتال

2. هنگامی که با Unifimoney ثبت نام می کنید ، تا 1000 دلار پاداش بیت کوین دریافت کنید

Unifimoney پلتفرم برتر مدیریت پول دیجیتالی – بانکی ، سرمایه گذاری ، بیمه ، اعتبار و سایر موارد است – که ایجاد و محافظت از ثروت شما را بدون زحمت انجام می دهد.

بین 14000 روز تا باز کردن حساب خود بین 1000 تا 100000 دلار واریز کنید تا بیت کوین رایگان دریافت کنید. شما می توانید نمودار زیر را برای سطوح میزان نیاز به سپرده گذاری و میزان بیت کوین رایگان ایجاد کنید.

ظرف 14 روز پس از واجد شرایط بودن ، پاداش بیت کوین رایگان خود را دریافت خواهید کرد. هیچ گرفتاری وجود ندارد فقط ثبت نام کنید ، حداقل 1000 دلار واریز کنید تا بیت کوین رایگان دریافت کنید. اگر علاقه دارید ، پیشنهاد می کنم برای اطلاعات بیشتر از Unifimoney ثبت نام کنید.

3. برای به دست آوردن بیت کوین رایگان ، یک حساب سود رمزنگاری باز کنید

BlockFi یک پلتفرم ساده و امن است. که فاصله بین ارزهای رمزنگاری شده و منابع مالی سنتی را پر می کند. و راهی جدید برای افزایش ثروت به شما می دهد. BlockFi حساب های رمزنگاری شده با سود بالا و برخی از بالاترین نرخ های موجود را ارائه می دهد.

تمام بیت کوین رایگان که از برنامه های دیگر به دست می آورید. می توانید در حساب بهره BlockFi (BFI) ذخیره کنید. و علاقه شما از روز اول شروع می شود.

هیچ گونه گرفتاری ، حداقل الزامات موجودی برای به دست آوردن سود وجود ندارد. و می توانید هر زمان که خواستید برداشت کنید.

شما می توانید حساب BlockFi خود را مستقیماً از کیف پول ارز دیجیتال یا از حساب بانکی خود با حواله تامین کنید.

اگر می خواهید تا 8.6 on از بیت کوین خود کسب کنید ، می توانید ثبت نام کنید و بلافاصله با ثبت نام در BlockFi درآمد خود را شروع کنید.

4. هنگام یادگیری Crypto ، رمزنگاری رایگان کسب کنید

Coinbase: راه ساده ، ایمن برای خرید ، مدیریت و فروش ارز رمزنگاری شده شما.

Coinbase بزرگترین مبادله ارزهای رمزنگاری شده در جهان است ، با بیش از 25 میلیون کاربر در 32 کشور جهان. Coinbase به شما امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین ، بیت کوین کش ، اتریوم ، اتریوم کلاسیک ، لایت کوین و بسیاری دیگر را به صورت امن در برنامه آسان و کاربر پسند و بستر وب ما خریداری ، ذخیره و بفروشید.

Coinbase دو روش متفاوت برای کسب بیت کوین رایگان و سایر ارزهای رمزنگاری شده برای شما ارائه می دهد. ابتدا ، می توانید از برنامه ارجاع برای ارجاع دوستان خود استفاده کنید و هر عضو جدید 10 دلار بیت کوین رایگان به شما می دهد.

شما می توانید برای بازکردن حساب Coinbase 10 دلار BTC دریافت کنید و آنها به شما پول می دهند تا در مورد ارزهای رمزنگاری شده مختلف با Coinbase Earn اطلاعات کسب کنید. من بیش از 50 دلار XLM در Coinbase Earn کسب کرده ام فقط برای تماشای چند فیلم کوتاه در مورد سکه. هیچ گرفتاری وجود ندارد

اگر از قبل Coinbase ندارید ، می توانید با 10 دلار بیت کوین رایگان در اینجا شروع کنید.

5. برنامه های Bitcoin Cash Back & Rewards را برای کسب بیت کوین بارگیری کنید

این برنامه های بازگشت پول نقد و پاداش هایی که پرداخت می کنند شبیه Ibotta ، Honey ، Ebates/Rakuten ، Dosh ، Drop ، Fetch ، Fuel Rewards ، Seated ، RetailMeNot است. به جای اینکه بتوانید پول نقد یا امتیاز کسب کنید ، می توانید بیت کوین به دست آورید. که پس از مشاهده افزایش پس انداز خود می توانید به راحتی آن را به حساب بانکی خود واریز کنید.

اپلیکیشن Lolli

Lolli یک برنامه پاداش است که هنگام خرید در فروشگاه های مورد علاقه خود به شما بیت کوین می دهد.

Lolli یک برنامه پاداش است که هنگام خرید در فروشگاه های مورد علاقه خود به شما بیت کوین می دهد.

وقتی در بیش از 1000+ تجار برتر خرید می کنید ، لولی به شما پاداش رایگان در بیت کوین می دهد. چه در حال خرید در Sam’s Club باشید و چه سفر بعدی خود را با Priceline رزرو کنید – بدون هیچ خطری می توانید بیت کوین رایگان به دست آورید. Lolli ساده ترین راه برای شماست که تا 30٪ از خرید بیت کوین خود بازگردید. Lolli با فروشگاه های برتر همکاری می کند که هنگام خرید به آنها پول می دهند. پس از خرید ، تجار به آنها پول می دهند و سپس آنها به شما پول می دهند و بیت کوین رایگان یا پول نقد به کیف پول Lolli شما ارسال می کنند. Lolli در حال حاضر فقط در ایالات متحده است و به عنوان افزونه ای برای مرورگر ، iOS یا دستگاه های Android شما در دسترس است. Lolli بیش از 70،000+ کاربر و 4/5 ستاره در فروشگاه Google Play دارد.

اگر می خواهید پاداش نقدی بیت کوین دریافت کنید ، برنامه Lolli را هم اکنون دانلود کنید.

اپلیکیشن Pei

هرگونه کارت اعتباری یا نقدی را با Pei شارژ کنید تا بتوانید پول نقد خود را به صورت بیت کوین یا نقدی پس بگیرید.

هرگونه کارت اعتباری یا نقدی را با Pei شارژ کنید تا بتوانید پول نقد خود را به صورت بیت کوین یا نقدی پس بگیرید.

Pei یک برنامه رایگان است که به شما امکان می دهد تا 20 cash پاداش نقدی یا بیت کوین در هر کارت اعتباری یا اعتباری دریافت کنید. با داشتن بیش از 110،000 مکان در سراسر کشور ، اکنون می توانید در هر زمان که از یک تاجر Pei دیدن کنید پاداش نقدی دریافت کنید. بدون کوپن ، بدون خرید درون برنامه ای و بدون هیچ گونه خلأ-بازپرداخت مستقیم کارت اعتباری به سبک کارت اعتباری و اعتباری شما. Pei همچنین دارای یک کیف پول BTC است که در آن می توانید با دارایی های BTC خود سود کسب کنید. همچنین می توانید BTC را در داخل برنامه خرید/فروش کنید.

اگر می خواهید پاداش نقدی بیت کوین دریافت کنید ، اکنون برنامه Pei را بارگیری کنید.

6. برای کسب بیت کوین رایگان ، استخراج رمزنگاری را شروع کنید

اسپنسر یک معدنچی سرکش است. او مجموعه ای از کارت های گرافیک را برای استخراج انواع ارزهای رمزنگاری شده هک کرده است. آنها نه تنها هزینه های خود را پرداخت کرده اند و درآمد خانواده برای آنها فراهم شده است ، بلکه او از آنها برای گرم کردن کامل خانه خود نیز استفاده می کند. – دختران اسپنسر در حالی که او برای بیت کوین استخراج می کند ،;کنار  او بازی می کنند.

اگر می خواهید راه دیگری برای به دست آوردن بیت کوین داشته باشید ، می توانید در مورد استخراج بیت کوین اطلاعات کسب کنید.

با استخراج ، می توانید ارز دیجیتال را بدون پرداخت هزینه آن به دست آورید.

مبتدی های BTC را به عنوان پاداش برای تکمیل “بلوک” معاملات تأیید شده که به بلاک چین اضافه می شوند ، دریافت می کنند.

ماینرها براساس افرادی که ابتدا معماهای پیچیده هشینگ را حل می کنند، پاداش می گیرند. برای شروع کار با یک دستگاه استخراج ، قطعاً به GPU (واحد پردازش گرافیکی) یا مدار مجتمع مخصوص برنامه (ASIC) نیاز دارید.

بهترین نرم افزارهای ماینینگ Kyptex ، BeMine ، ECOS ، Computta ، Hashing24 و Cudo Miner هستند.

7. از سایت های نظر سنجی بیت کوین برای کسب بیت کوین رایگان استفاده کنید.

در مورد جدیدترین محصولات و خدمات خود ، مارک های برجسته خود را در اختیار دیگران قرار دهید و در عوض امتیازهایی را دریافت کنید که با بیت کوین رایگان ، کارت های هدیه ، محصولات جالب یا حتی پول نقد قابل استفاده است.

همچنین می توانید برای کسب بیت کوین رایگان به نظرسنجی بپردازید. Toluna ، یک ارائه دهنده پلت فرم اطلاعات مصرف کننده برجسته که بینش های واقعی را به شرکت ها در هر اندازه ارائه می دهد ، اخیراً همکاری خود را با NeoCurrency ، یک شرکت پاداش دیجیتالی اعلام کرده است که از داده ها برای شناسایی بهترین پاداش ها و جوایز که مشارکت وفاداری و خرید را ایجاد می کند ، استفاده می کند.

NeoCurrency به Toluna Influencers اجازه می دهد تا کارت هدیه بیت کوین را به عنوان گزینه پاداش برای به اشتراک گذاشتن نظر خود در مورد مارک ها ، محصولات و خدمات از طریق جامعه Toluna دریافت کنند. با درج این گزینه در فهرست پاداش ، Toluna Influencers این فرصت را دارند که امتیاز خود را با کارت دیجیتال بیت کوین با ارزش 20 دلار مبادله کنند.

به Toluna بپیوندید ، جامعه جهانی میلیون ها نفوذی که نظرات خود را در ازای بیت کوین رایگان به اشتراک می گذارند.

۸- ارز دیجیتال پولی برای پیاده روی دریافت کنید

ساده ترین راه برای ایجاد ارزهای رمزپایه رایگان با انجام کارهایی که قبلاً به طور طبیعی انجام می دهید – پیاده روی.

Sweatcoin مراحل شما را به واحدهای ارزی تبدیل می کند. که همانطور که احتمالاً حدس زده اید ، sweatcoins نامیده می شود.

سپس می توانید آنها را برای خرید کالاها ، خدمات و تجربیات در بازار با شرکای خود خرج کنید. یا آنها را با دوستان و خانواده خود، با هر چیزی که دوست دارید مبادله کنید.

هرچه تناسب اندام و سلامت بیشتری داشته باشید ، ثروتمندتر می شوید. جنبش شما اکنون ارزش دارد. Sweatcoin از داده های سابقه مرحله HealthKit شما برای بهبود مستمر الگوریتم های خود و ارائه پیشنهادات بهتر در زمان مناسب استفاده می کند.

می توانید با پیاده روی و با بارگیری رایگان برنامه sweatcoins ، بیت کوین بدست آورید.

9. برای کسب بیت کوین رایگان به یک بازاریاب واسط تبدیل شوید.

بازاریابی وابسته، زمانی است که محصولات سایر شرکت ها را تبلیغ می کنید.

وقتی شخصی برای یک سرویس خرید یا ثبت نام می کند یا برنامه ای را از طریق پیوند وابسته به شما بارگیری می کند ، حقوق دریافت می کنید.(همکاری در فروش)

شما می توانید بازاریابی وابسته را :

 • با راه اندازی وبلاگ خود
 • یا فقط با دنبال کردن موارد زیر در رسانه های اجتماعی
 • یا ارسال تبلیغات وابسته به صورت آنلاین مانند Reddit یا سایر تابلوهای پیام انجام دهید.

این راهی است که بسیاری از مردم برای کسب درآمد آنلاین بدون وب سایت یا وبلاگ از آن استفاده می کنند.

اگر می خواهید بیت کوین از طریق بازاریابی وابسته به دست آورید ، Coinbase بهترین برنامه وابسته را دارد.

هنگامی که یکی از ارجاع های  شما، در عرض 180 روز از افتتاح حساب 100 دلار یا بیشتر بیت کوین خرید یا فروش کند ، شما معادل 10 دلار بیت کوین به دست می آورید.

می توانید در اینجا به Coinbase بپیوندید که به شما امکان می دهد به پیوند ارجاع منحصر به فرد خود دسترسی پیدا کنید.

10. برای کسب بیت کوین از برنامه های بازی Bitcoin استفاده کنید

یکی دیگر از راه های به دست آوردن ارزدیجیتال رایگان ، برنامه های بازی بیت کوین است.

اکنون ، من در مورد آن بازی های کازینو بیت کوین صحبت نمی کنم ، زیرا می دانید که خانه همیشه برنده است – به علاوه ، باید پول خود را که می توانید از دست بدهید شرط بندی کنید.

به این ترتیب ، در واقع برنامه های بازی با درآمد بیت کوین وجود دارد. که به شما امکان می دهد برای انجام وظایف خاص ، انجام بازی ها و موارد دیگر بیت کوین برنده شوید.

تنها چیزی که لازم است این است که:

ثبت نام کنید. و شروع به استفاده از برنامه های بازی کنید. تا بیت کوین واقعی را نقد کنید.

دو برنامه برتر در فروشگاه Google Play که به شما این امکان را می دهند در حال حاضر Bitcoin Blast و Bitcoin Pop هستند.

در صورتی که فقط iPhone دارید ، گزینه های زیادی در App Store وجود ندارد. با این حال ، هنوز می توانید از برنامه هایی استفاده کنید که به شما پول واقعی می دهند – و سپس به سادگی BTC را در Robinhood خریداری کنید.

از همین امروز کسب درآمد رایگان بیت کوین آنلاین را شروع کنید..

تعداد زیادی برنامه رایگان بیت کوین برای اندروید و iOS وجود دارد. که می توانید بیت کوین رایگان به دست آورید. و امروز پول دریافت کنید.

ما برخی از محبوب ترین برنامه های  در حال ظهور ارزهای دیجیتال را، که به مشتریان بیت کوین و تعداد زیادی از گزینه های دیگر پاداش می دهند ، معرفی کردیم.

این که آیا می خواهید:

 • بیت کوین رایگان از طریق ماینینگ به دست آورید 
 • بلافاصله آن را به صورت آنلاین دریافت کنید .
 • یا از طریق نظرسنجی بیت کوین به دست آورید

شما مجموعه ای از گزینه ها دارید.

 بهترین گزینه این است که با چند گزینه مختلف تنوع ایجاد کنید.  اگر امروز 100 دلار بیت کوین رایگان به دست آورید ، اگر سال آینده BTC به 100K برسد ، پس پول خود را دو برابر می کنید. بنابراین در اینجا شما را به عقب برگردانید. و بهترین روش ها را برای کسب بیت کوین رایگان برای خود انتخاب کنید.

آیا راهی برای دریافت بیت کوین رایگان به غیر از برنامه های رایگان کسب درآمد بیت کوین می شناسید؟

منبع : smarts.co

توجه ** این متن جهت اطلاع و ترجمه شده از منبع خارجی است. پس طبیعتا ، بدلیل تحریم های کشور ما ، امکان استفاده مستقیم از تمام روشهای گفته شده وجود ندارد.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)