تلاش GUSD و PAX برای افزایش حجم معاملات خود در برابر تتر

تلاش GUSD و PAX برای افزایش حجم معاملات خود در برابر تتر

استیبل کوین های GUSD و PAX که توکن‌ های آنها یک دلار ارزش دارد، توانستند در نیمه دوم سال 2018 با ارائه تخفیف‌ های زیاد به خریداران، با رشد چشمگیری مواجه شوند.

در واقع نوسانات شدید در قیمت سایر ارزهای دیجیتال باعث شده تا استقبال کاربران از استیبل کوین ها یا همان ارزهای دیجیتال باثبات افزایش پیدا کند. شکی نیست که تتر در صدر استیبل کوین ها است و بیشترین حجم معاملات روزانه را پس از بیت کوین دارد. اما درباره پشتوانه دلاری تتر نیز تردیدهایی وجود دارد.

اما حجم معاملات بالای تتر و موفقیت آن باعث شد تا استیبل کوین های بیشتری ساخته و به بازار عرضه شوند. ارزهای دیجیتال GUSD و PAX که توکن های آنها برابر با یک دلار ارزش دارد، از رقیبان اصلی تتر به حساب می آیند. این دو ارز دیجیتال باثبات در چند ماه گذشته رشد بسیار زیادی را تجربه کردند. تحقیقات مختلف نشان می دهد، که سازندگان آنها به صورت مخفیانه تخفیف هایی را برای خریداران خود در نظر می گرفتند، که از دلایل اصلی‌ رشد معاملات این دو ارز در کوتاه مدت بوده است.

خبرگذاری CoinDesk طبق گزارش هایی که از چهار منبع خود دریافت کرده، اعلام کرده است که اگر سرمایه گذاران این استیبل کوین ها قبل از تبدیل آن به دلار، به شکل مختلفی با آنها ترید کنند، به میزان 1 درصد به آنها تخفیف داده می‌شود. یکی از این منابع خبری ناشناس گفت:

این تخفیف جهت جذب خریداران بیشتر و بالا بردن حجم معاملات انجام می شود.

طبق آمارهای CoinMarketCap ارزش کل معاملات GUSD از 87 میلیون دلار در 17 دسامبر 2018 در عرض چند روز به بیش از 103 میلیون دلار افزایش یافت. بر اساس گزارش تهیه شده برای CoinDesk توسط شرکت تحلیلی دلفی دیجیتال، تتر تقریبا یک سوم از سهم بازار خود را در این دوره از دست داد. GUSD نیز با 140 میلیون دلار در حجم معاملات خود توانست در ژانویه 2019 از PAX پیشی بگیرد. همچنین رقیبان تتر تلاش خود را می کنند تا سهم بیشتری از بازار را در اختیار خود بگیرند.

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

برگزیده های ارزدیجیتال
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

خرید اتریوم -فروش اتریوم

خرید ارز دیجیتال اتریم (Ethereum) | فروش اتریم |خرید ارزان و با حجم بالا Ethereum

اتریوم (Ethereum)، نسل دوم ارزهای دیجیتال است. این ارز تازه نفس، با هدف هوشمندسازی فرایندها و ایجاد فضایی برای اجرای برنامه‌های غیر متمرکز و خودکار ایجاد شد. اتریوم در تاریخ ۳۰ جولای ۲۰۱۵ و به سرپرستی جوان ۲۳ ساله روسی، «ویتالیک بوترین» پا به عرصه ارزهای دیجیتال گذاشت.

خرید تتر فروش تتر

خرید ارز دیجیتال تتر (tether) | فروش تتر |خرید ارزان و با حجم بالا تتر USDT

صرافی ارز دیجیتال خرید تتر USDT
تتر با هدف طراحی یک ارز پایه معادل قیمت دلار که نوسان قیمت قابل توجهی نداشته باشد، در سال 2014 با نام ریل کوین (Realcoin) و توسط براک پیرس، ریو کالینز و کرگ سلارز ایجاد شد. ارزش تتر کاملاً به دلار وابسته است .