مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

6 حقیقت سخت در مورد ترید روزانه معاملات کریپتو

6 حقیقت سخت در مورد ترید روزانه معاملات کریپتو

شما دیده اید که معامله گران ارزهای دیجیتال سبک زندگی گران قیمت خود را در رسانه های اجتماعی به رخ می کشند، درست است؟ شاید تعجب کنید که بدانید حقیقت در مورد ترید روزانه ارزهای دیجیتال با تصوری که چنین مناظری در اختیار شما قرار می دهد، فاصله زیادی دارد. اگر می‌خواهید یک تریدر روزانه کریپتو باشید، باید از حقایق سختی آگاه باشید.

1. ترید روزانه ی کریپتو، درآمد ماهانه را تضمین نمی کند.

حتی بهترین تریدر ها نیز از سود مطمئن نیستند. بازار ارزهای دیجیتال، غیرقابل پیش‌بینی است. و بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که مطمئن شوید از استراتژی‌ای استفاده می‌کنید، که آن را بک‌آزمایش کرده‌اید یا کاغذ را معامله کرده‌اید تا مطمئن شوید که کار می‌کند.

یک نتیجه ترید روزانه معمولی سود و زیان را ترکیب می کند که با هم جمع می شوند تا نتیجه نهایی را ارائه دهند که می تواند بالاتر یا کمتر از حاشیه اولیه باشد.

شما تقریباً مطمئن هستید که در زمانی که شغل دارید حقوق خود را در زمان از پیش تعریف شده دریافت خواهید کرد. با این حال، هنگام معامله روزانه، همیشه مطمئن نیستید که سود شما چه زمانی خواهد آمد. به یاد داشته باشید که هفته هایی وجود خواهد داشت که چیزی به دست نخواهید آورد.

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

2. شما می توانید کل سود یا حساب خود را با یک اشتباه کوچک از دست بدهید.

با توجه به نوسانات بالای بازار، یک اشتباه جزئی مانند یک محاسبه اشتباه می تواند سود شما را از بین ببرد.

6 حقیقت سخت در مورد ترید روزانه معاملات کریپتو

خطاهایی مانند:

  • وارد کردن اندازه موقعیت بزرگتر از آنچه قصد استفاده از آن را داشتید.
  • عدم قرار دادن صحیح ضرر و زیان و برداشت سود.
  • اشتباه کردن در جهتی که می خواهید معاملات را انجام دهید.
    و بسیاری موارد دیگر می توانند چندین ماه شما را به عقب برگردانند. یا حتی موجودی معاملاتی شما را از بین ببرند.

3. مقدار قابل توجهی پول برای ایجاد درآمد قابل توجه ضروری است.

کسب سود مداوم از طریق معاملات روزانه ارزهای دیجیتال، نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی دارد. داشتن مقدار زیادی پول به عنوان حاشیه اولیه شما را قادر می سازد بیشتر سرمایه گذاری کنید، که شانس شما را برای کسب سود قابل توجه افزایش می دهد.

شما برای امرار معاش با یک حساب 100 دلاری مبارزه خواهید کرد. برای اینکه یک معامله گر تمام وقت باشید یا از طریق تجارت کریپتو امرار معاش کنید به هزاران دلار نیاز دارید.

در حالی که می توان تجارت کریپتو را با مقدار کمی پول شروع کرد، معامله گرانی که می خواهند به طور مداوم مبالغ هنگفتی به دست آورند باید تراز معاملاتی خود را به مقدار زیادی بسازند یا مبلغ زیادی را در مبادلات خود واریز کنند.

مشاوران با تجربه بهترین راه حل برای افزایش سود و کاهش ریسک معاملات ارز دیجیتال

خدمتی جدید از صرافی ارز دیجیتال بیت گرند،پکیج های مختلف مشاوره و آموزش برای آفراد مبتدی، متوسط و خبره در این حوزه 

4. مهم نیست چقدر خوب باشید، پول از دست خواهید داد.

باخت جزئی از ترید روزانه است. مهم نیست که چقدر با تجربه یا خوب به یک استراتژی تسلط داشته باشید، ضرر خواهید کرد. عدم پذیرش این واقعیت به اندازه کافی می تواند باعث شود که احساس کنید استراتژی بدی دارید یا هر زمان که معامله را از دست می دهید احساس بدی داشته باشید.

6 حقیقت سخت در مورد ترید روزانه معاملات ارزهای دیجیتال - کریپتو

بازار کریپتو نوسانات کوتاه مدت قیمت را تجربه می کند. که پیش بینی جهت بازار را دشوار می کند.

حتی زمانی که مسیر را به درستی پیش‌بینی می‌کنید، باز هم ممکن است به دلایل مختلف ضرر کنید. مانند افزایش سریع قیمت که قبل از ادامه معامله در جهتی که پیش‌بینی کرده‌اید یا به دلایل دیگر به حد ضرر شما می‌رسد.

حتی با تجربه ترین معامله گران، معاملات را از دست می دهند. برخی حتی بیشتر از اینکه برنده شوند، بازنده می شوند.

که لزوماً به این معنی نیست که سودآور نیستند. برخی عوامل دیگر، مانند تکنیک های مدیریت ریسک و نسبت ریسک به پاداش، نیز سود کلی آنها را تعیین می کند.

5. ترید، با بسیاری از روش های دیگر کسب درآمد متفاوت است.

وقتی در حال معامله روزانه هستید، لزوماً مانند یک محل کار معمولی فعالانه کار نمی کنید.
یک روز معمولی شما ممکن است از شما نیاز داشته باشد که تجزیه و تحلیل انجام دهید، سپس صبورانه منتظر بمانید تا تنظیمات شما شکل بگیرد. شما ممکن است تمام روز را بدون انجام کار دیگری منتظر نصب بمانید.

اینکه منتظر بمانید تا تنظیمات شما شکل بگیرد لزوماً به این معنا نیست که تمام روز آزاد خواهید بود. شما باید نمودارهای رمزنگاری را به دقت زیر نظر داشته باشید تا هنگام شکل گیری مزیت معاملاتی خود را از دست ندهید. انجام این کار مستلزم آن است که به صفحه نمایش خود بچسبید یا در فواصل زمانی مشخص آن را تماشا کنید، مثلاً پس از بسته شدن هر شمعدان 15 دقیقه ای.

روش دیگری که معاملات روزانه متفاوت است این است که شما دائما در تلاش برای جلوگیری از ضرر هستید. متأسفانه زیان بخشی از فرآیند معاملات است و معامله گران باید این ضررها را بپذیرند. البته، کسب‌وکارهای معمولی نمی‌خواهند پول خود را از دست بدهند، اما این امر تنها به کانون توجه شرکت تبدیل نمی‌شود.

6. اکثر تریدرهای روزانه در سال اول تسلیم می شوند.

معاملات روزانه چالش برانگیز است و بیشتر معامله گران روزانه در سال اول کارِخود را رها می کنند.
یکی از دلایل اصلی این امر این است که آنها انتظارات غیرواقعی دارند. زیرا معتقدند سودهای سریع و آسان به دست خواهند آورد. بنابراین، هنگامی که چنین انتظاراتی برآورده نمی شود، آنها تسلیم می شوند و حتی بسیاری از آنها پول خود را در این روند از دست می دهند.

یکی دیگر از دلایلی که معامله گران در سال اول منصرف می شوند این است که بسیاری از مردم بدون دانش کافی به معامله می پردازند.
تجارت روزانه موفق به تجربه و دانش قابل توجهی نیاز دارد که باید از طریق تمرین کسب کنید. با این حال، بسیاری از معامله گران مشتاق به یادگیری توجه نمی کنند و هدفشان کسب سود سریع است.

عواملی مانند مدیریت نکردن احساسات و تجارت روانشناسی و سرمایه ناکافی نیز از دلایل رایجی هستند که معامله گران زودتر از موعد منصرف می شوند.

خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا

معاملات خرید و فروش تتر، بیت کوین و.....

تمام ارزهای لیست شده در بایننس 

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان، بدون محدودیت 

برای انجام ترید روزانه عجله نکنید.

ما برخی از واقعیت‌های سخت را شرح داده‌ایم که باید آن‌ها را درک کنید. و بپذیرید تا با موفقیت معامله کنید. در حالی که کسب سود از طریق ترید روزانه کریپتو امکان پذیر است، شما باید با یک ذهنیت واقع بینانه به این تلاش نزدیک شوید و به یادگیری از اشتباهات خود ادامه دهید.

معاملات روزانه می‌تواند بسیار سودآور باشد، اما اگر قبل از درگیر شدن، نحوه عملکرد آن را نفهمید، می‌تواند بدترین کابوس شما نیز باشد—این یک راه آسان برای کسب درآمد نیست. برای یادگیری نحوه عملکرد و عوامل موثر بر حرکت قیمت بازار زمان بگذارید. و از آموزش افراد باتجربه استفاده کنید.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)