مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

کمک کریپتو به زنان برای کسب جایگاه در رهبری کسب‌وکار

کمک کریپتو به زنان برای کسب جایگاه در رهبری کسب‌وکار

چگونه کریپتو می‌تواند به زنان کمک کند تا در رهبری کسب‌وکار جایگاه برابر بیشتری کسب کنند.

تغییر دسترسی به بودجه، بازی را برای مالکیت کسب و کار و فرصت های رهبری تغییر می دهد. بر این اساس، کریپتو این پتانسیل را دارد که زمین بازی را برای زنان هموار کند.

با پتانسیل امکان انجام تراکنش‌های مالی سریع بدون نیاز به واسطه، در هر کجای دنیا، شکی نیست که کریپتو یک تغییر دهنده بازی است.

اما آیا این بازی برای زنان را تغییر خواهد داد؟

زنان اینجا بر این باورند که پتانسیل فوق العاده آن به زنانی که به دنبال فرصت های سرمایه گذاری و کسب و کار جدید هستند، خدمت خواهد کرد.

لورن رمینگتون پلات، کارآفرین مد و زیبایی که اولین رئیس شراکت های لوکس جهانی برای FTX، صرافی ارزهای دیجیتال، شد، گفت: «آینده کریپتو زنانه است.

همانطور که در حال حاضر، کریپتو هنوز بسیار تحت سلطه مردان است.

با این حال، زنان در حال نفوذ هستند. و در مورد فرصت‌های آن برای سرمایه‌گذاری و مشاغل یاد می‌گیرند.

چندین زن توضیح دادند که چگونه روی ارزهای دیجیتال نه تنها برای بازدهی فوری بلکه به عنوان پایه ای برای کسب و کارشان شرط می بندند.

خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا

معاملات خرید و فروش تتر، بیت کوین و.....

تمام ارزهای لیست شده در بایننس 

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان، بدون محدودیت 

نظرسنجی می گوید: زنان بیشتر درگیر کریپتو می شوند.

BlockFi خدمات مالی مبتنی بر رمزنگاری، از جمله وام‌های دارای پشتوانه رمزنگاری و اولین کارت اعتباری پاداش کریپتو در جهان را ارائه می‌دهد. با در دست داشتن یک زن به عنوان مدیر عملیات (COO)، این شرکت همچنین به دیدگاه زنان در مورد ارزهای دیجیتال علاقه مند است و به تازگی دومین نظرسنجی خود را منتشر کرده است: “Real Talk: Women x Crypto 2.0”.

در اینجا برخی از آمارهای این نظرسنجی نشان داده شده است:

 • 24 درصد از زنان گزارش می دهند که دارای رمزنگاری هستند. از این تعداد، 70٪ “HODLers” هستند که خرید کرده اند اما هرگز فروخته نشده اند (در مقایسه با 55٪ برای کل بازار).
  بیت کوین (71 درصد)، دوج کوین (42 درصد) و اتریوم (18 درصد) ارزهای دیجیتالی هستند که زنان بیشترین خرید را دارند.
  حتی در میان کسانی که کریپتو دارند، 75٪ فقط معامله کرده اند – به این معنی که هنوز از طریق کسب سود و پاداش یا شرکت در استخراج یا سهامداری از اکوسیستم کامل استفاده نکرده اند.
 • 92 درصد از زنان مورد بررسی در مورد رمزارزها شنیده اند که تقریباً از هر چهار نفر یک نفر (24 درصد) قبلاً برخی از آنها را در اختیار دارد.
 • برعکس، 80 درصد هنوز ارزهای دیجیتال را گیج‌کننده می‌دانند و 72 درصد احساس می‌کنند که سرمایه‌گذاری روی آن بسیار خطرناک است.
 • تقریباً از هر سه زن مورد بررسی، یک نفر در حال برنامه ریزی برای خرید رمزارز در سال 2022 است. 60 درصد از این پاسخ دهندگان می گویند که قصد دارند ظرف سه ماه آینده ارز دیجیتال بخرند.
 • از هر پنج زن مورد بررسی، یک نفر معتقد است که رمزارز می تواند به آنها در رسیدن به اهداف مالی خود، چه بزرگ و چه کوچک، کمک کند.

دبورا بارتا پس از 15 سال در مسترکارت به عنوان مدیر ارشد اجرایی به BlockFi پیوست، جایی که در راه اندازی اولین محصول تجاری بلاک چین مسترکارت مشارکت داشت.
بارتا در پاسخ به پرسش‌های ایمیلی درباره این نظرسنجی، توضیح داد که 1031 زن مورد بررسی در محدوده سنی 18 تا 56 سال با تقسیم‌بندی نسلی زیر بودند:

 • نسل Z (نسل Z، به نسل آمریکایی های متولد شده از 1997 تا 2012 اشاره دارد.) 15٪ از پاسخ دهندگان را تشکیل می دهد.
 • هزاره‌ها (هرکسی که بین سال‌های 1981 تا 1996 متولد شود. (23 تا 38 سال در سال 2019) هزاره محسوب می‌شود و هرکسی که از سال 1997 به بعد متولد شده باشد بخشی از نسل جدید است.) 34 درصد را تشکیل می‌دهد.
 •  نسل X (نسل X شامل متولدین 1965 تا 1981، در جریان بازسازی اروپا پس از جنگ) 32 درصد است.
 •  بیبی بومرها (Gen X بین سال های 1965 و 1979/80 به دنیا آمد. و در حال حاضر بین 41 تا 56 سال سن دارد.) 18٪ را تشکیل می دهد.

بارتا همچنین توزیع درآمد سالانه پاسخ دهندگان را توضیح داد:

 • 21 درصد درآمد کمتر از 24 هزار دلار داشتند.
 • 23 درصد از 25 تا 49 هزار دلار درآمد داشتند.
 • 31٪ درآمدی بین 50 تا 99 هزار دلار داشتند.
 • 13٪ درآمدی بین 100 تا 199 هزار دلار داشتند.
 • 3٪ درآمد 200 هزار دلار به بالا داشتند.
 • 9 درصد ترجیح دادند نگویند.

بارتا گزارش داد که به طرز مثبتی در مورد پیشرفت نشان داده شده بین نتایج آخرین نظرسنجی نیم سال قبل و این تحقیق شگفت زده شده است.

به عنوان مثال، تقریباً 45٪ از زنان گزارش کردند که می دانند چگونه کریپتو بخرند، که قابل توجه است زیرا دو برابر تعداد زنان (23٪) است که فقط شش ماه قبل از خرید کریپتو اطلاع داشتند. همچنین جالب بود که ببینیم علاقه زنان به کریپتو فراتر از سرمایه گذاری و شامل مشاغل است، به طوری که از هر 10 زن مورد بررسی، یک نفر کریپتو را به عنوان امیدوارکننده ترین بخش شغلی در لیست فهرست می کند.

وقتی از بارتا پرسیده شد که چه چیزی زنان را بیشتر از مردان برای رمزنگاری عقب نگه می‌دارد، گفت: «زنان به جای سرمایه‌گذاری، اجتماعی شده‌اند تا پول خود را پس‌انداز کنند».

اما خودداری از کریپتو به معنای از دست دادن بازدهی بهتر از سهام و فلزات گرانبها در سال‌های 2020-2021 است.

همانطور که کریپتو به عنوان یک ابزار مالی قابل دوام توجه را به خود جلب می کند، زنان بیشتری نیز به سمت آن جذب می شوند.

بارتا اعلام کرد: «نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که زنان در مورد کریپتو کنجکاو هستند. و ما معتقدیم که با رایج‌تر شدن کریپتو، زنان بیشتری نسبت به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و دنبال کردن مشاغل معنادار در کریپتو احساس اطمینان بیشتری می‌کنند».

رمزگذاری برای زنان نسل Z (11-26 سال سن)

آنام لاخانی و اِوا هالیمی Alinea Invest را ایجاد کردند، یک پلتفرم سرمایه‌گذاری با هدف Gen Z، که به نسل جدید راهی برای سرمایه‌گذاری و خلق ثروت در راستای علایق و فردیت خود می‌دهد. کانال های اجتماعی آن عبارتند از اینستاگرام، تیک تاک، توییتر و لینکدین، که معمولاً برای پلتفرم های سرمایه گذاری سنتی پیدا نمی کنید.

کریپتوکارنسی مطمئناً خود را به مدل کسب‌وکار Alinea Invest می‌دهد. و این پلتفرم در حال توسعه ارز خود است. لاخانی و هالیمی، از این نظر که صاحبان زن هستند که پلتفرم رمزنگاری خود را ارائه می‌کنند، غیرعادی هستند.

بنیانگذاران Alinea اشاره می کنند که در سال 2019 زنان تنها 7 درصد از ارزهای دیجیتال را در اختیار داشتند. تا سال 2021 دو برابر شده و به نزدیک 15 درصد رسیده است. آنها اشاره کردند که علاقه زیادی به کریپتو وجود دارد و منطقی است که ارزهای دیجیتال را به طور خاص برای زنان عرضه کنیم.

آنها می گویند که تشویق زنان برای ورود به رمزارزها، “واقعاً به پیام رسانی، بازاریابی و جامعه بازمی گردد.”

این شامل رسیدگی به نگرانی های زنان می شود. برای مثال، لاکانی و علیمی اذعان دارند که زنان بیشتر از مردان ریسک گریز هستند. به همین دلیل است که آن‌ها گزینه‌هایی را با سرمایه‌گذاری‌هایی ارائه می‌کنند که از طریق تنوع، ریسک را کاهش می‌دهند و با یک کلیک با قیمت 3000 تا 9000 دلار در دسترس هستند.

لاکانی و علیمی کریپتو را “فرصتی بزرگ برای خلق ثروت” می دانند که زنان، اقلیت ها و جوانان نباید آن را از دست بدهند. سرمایه گذاری از این «انقلاب مالی» می تواند «برابری بیشتر و برابری بیشتر» را به ارمغان آورد.

متخصص در بازاریابی کریپتو

به عنوان یک دانشجوی کالج، مین کیم می‌دانست که می‌خواهد در بازاریابی برای فناوری بلاک چین تخصص داشته باشد، بنابراین او با استارت‌آپ‌های دره سیلیکون تماس گرفت و به آنها پیشنهاد داد که به صورت رایگان بازاریابی را انجام دهد.

ارزش آن را داشت که داستان درونی را از بنیانگذاران و مدیرعامل استارت آپ یاد بگیرم، و این اساس کسب و کار Blockcultural او را تشکیل می دهد.

کیم در یک مصاحبه تلفنی گفت: «به عنوان یک زن آسیایی، می‌توانم با بسیاری از جمعیت‌شناسی متفاوت همدلی داشته باشم و آن را درک کنم. او معتقد است که این به او به عنوان یک بازاریاب مزیت جدی می دهد تا جنبه های مختلف فرهنگ رمزنگاری را که از فرهنگ مالی جریان اصلی متمایز است، بشناسد:

«فرهنگ واقعا منحصربه‌فردی در کریپتو وجود دارد که علاقه به هماهنگی اجتماعی و همچنین نقش تأثیرگذارها، حتی میم‌ها و انیمه‌ها را در بر می‌گیرد – کل ذهنیت پاپ سایبری. این به تعداد زیادی رشته منحصر به فرد می‌افزاید که در فرهنگ مالی یا فناوری وجود ندارد.»

او گفت.
مهم است که در مورد آنچه که باید روی میز بیاورید و چه چیزی می توانید به گفتگو کمک کنید، توجه داشته باشید.


این چیزی است که زنان می توانند در هنگام ایجاد موقعیتی برای خود در رمزارز ارائه دهند.

کیم همچنین زنان را تشویق می‌کند که شروع به یادگیری در مورد رمزنگاری کنند، گام‌های کوچکی بردارند – مانند مصرف چند دقیقه ویدیو یا پادکست در مورد این موضوع – و با این فکر که “خیلی فنی و دشوار است” به تعویق نیفتند.

کیم، مانند لاخانی و حلیمی، در مورد کریپتو که نقطه کانونی برنامه شغلی او را تشکیل می‌دهد، کاملا مشخص بود. این احتمالاً برای زنان بیشتری از نسل Z (11-26 سال) صادق خواهد بود. اما زنان هزاره (23-38 سال سن) نیز با موفقیت بزرگی از یک مسیر شغلی به مسیر دیگری که بر پایه رمزارزها ساخته شده است، چرخیده اند.

مشاوران با تجربه بهترین راه حل برای افزایش سود و کاهش ریسک معاملات ارز دیجیتال

خدمتی جدید از صرافی ارز دیجیتال بیت گرند،پکیج های مختلف مشاوره و آموزش برای آفراد مبتدی، متوسط و خبره در این حوزه 

کریپتو طلیعه ی آینده

راینا کاسبون کلتس، مدیر ارشد تجربه در گیلدد، یکی از زنان هزاره‌ای که با موفقیت حرفه‌اش را به سمت ارزهای دیجیتال سوق داد.

طلایی شدن تراکنش‌های رمزنگاری را قادر می‌سازد تا مانند پرداخت‌های استاندارد ثبت شوند. قبل از پیوستن به تیمی که Gilded را ایجاد کرد، کریپتو را به عنوان راهی برای خروج از زندگی چک به چک در نظر می‌گرفت، اما هنوز راهی قطعی پیدا نکرده بود.

Casbon-Kelts توضیح داد که چگونه بنیانگذاران اصلی این شرکت در یک گردهمایی اتریوم در نیواورلئان در سال 2017 گرد هم آمدند و درباره “این فناوری جدید و اینکه چگونه جهان را تغییر می دهد” بحث کردند.

یک حسابدار در این گروه وجود داشت که به این موضوع اشاره کرد که «چگونه کسب‌وکارها در نهایت روی زنجیره حرکت می‌کنند و چگونه فناوری بلاک چین می‌تواند ریسک مالی را به شدت کاهش دهد». این موضوع باعث شد که مفهوم همسویی فناوری با حسابداری به عنوان مدل کسب و کار Gilded که در سال 2018 راه اندازی شد، آشکار شود.

تیم فقط به خاطر دنبال کردن رویا به پشت دست نخورد. Casbon-Kelts یادآوری می‌کند: «وقتی گلدد در شتاب‌دهنده Techstar پذیرفته شد، ما باید به خانه می‌آمدیم و به شرکای خود می‌گفتیم که کارهای روزانه‌مان را رها می‌کنیم و (به طور موقت) به نیویورک نقل مکان می‌کنیم.» هر چند آن حرکت مهیب و مانع بود، در کنار «ناباوری و تردید» که با آن مواجه بودند رنگ پرید.

او به یاد می آورد: «مکرراً به ما گفته شد که رمزارز فقط یک دارایی سوداگرانه خواهد بود. به ما گفتند بازار شما به اندازه سیب زمینی است.»

آنها اجازه ندادند که آنها را منصرف کند و به آن ادامه دادند. او گفت: «و اکنون که جهان در حال پیشرفت است، ایفای نقش مهمی در حمایت از پذیرش کسب‌وکار کریپتو احساس بسیار خوبی است.

Casbon-Kelts توضیح داد که چرا چیزی به انقلابی مانند کریپتو هنوز باید با سیستم های سنتی کار کند:

«Gilded برای حل چالش‌های مالی و عملیاتی تراکنش‌های رمزنگاری‌شده وجود دارد، و بخشی از آن پشتیبانی از ابزارها و فرآیندهایی است که کسب‌وکارها از قبل استفاده می‌کنند، مانند QuickBooks. ما آینده‌ای را تصور می‌کنیم که 100% در زنجیره است، اما می‌دانیم که پذیرش تدریجی است. بخش عمده ای از تقویت پذیرش کسب و کار رمزنگاری، این است که هر شرکتی به راحتی می تواند رمزارز را به گردش کار خود اضافه کند. Golded این امکان را برای شرکت‌ها فراهم می‌کند که با اطمینان روی بلاک چین کار کنند و الزامات گزارش‌دهی مالی را ارائه کنند تا بتوانند بر مقیاس‌بندی تمرکز کنند.

Casbon-Kelts متعلق به یک گروه حسابداری زنان در رمزارز است که تقریباً هر ماه گرد هم می آیند تا از یکدیگر بیاموزند و درباره آخرین موضوعات و روندها در دنیای در حال ظهور حسابداری کریپتو بحث کنند. او عاشق آموزش زنان به ویژه در مورد قدرت ارز دیجیتال به عنوان کلید آزادی مالی است.

باشگاه مالی پسران

در حالی که کریپتو هنوز باید با امور مالی سنتی ارتباط برقرار کند، این واقعیت که فرهنگ متمایز خود را دارد، آن را برای زنان بازتر و جذاب‌تر از باشگاه پسران قدیمی سیستم‌های تثبیت‌شده دارد.

والنتینا دروفا، مدیرعامل و بنیانگذار شرکت مشاوره روابط عمومی مالی و فین‌تک بین‌المللی Drofa Comms است که بیش از 40 مشتری در بازار ارزهای دیجیتال داشته است. حتی قابل توجه تر این واقعیت است که تیم آن 70 درصد زن هستند.

درفا به خوبی می داند که تامین مالی سنتی تا چه حد مردانه است. او گفت که فقط پنج سال پیش در یک کنفرانس مالی که او در آن شرکت کرد 90 درصد مرد بودند. در حالی که کریپتو مردانه را نیز منحرف می‌کند، او متوجه می‌شود که بسیار سریع‌تر از امور مالی سنتی به سمت تنوع بیشتر می‌رود.

یکی از ویژگی‌های تعیین‌کننده صنعت کریپتو، رشد و تغییر سریع آن است، که به گفته درفا، «فرصت‌های عالی برای رهبران زن ایجاد می‌کند تا درخشان بدرخشند و برای ایده‌های خود بودجه دریافت کنند» و زنان نیز در کنار صنعت کریپتو پیشرفت کنند.

او افزود: «بر اساس «گزارش جهانی در مورد زنان، ارزهای دیجیتال و استقلال مالی»، این دارایی‌ها سبک زندگی زنان را متحول کرد و به روشی جدید برای انجام تجارت تبدیل شد. زنان در استفاده از فناوری‌های بلاک چین و ارزهای دیجیتال برای کنترل امور مالی و در نتیجه زندگی‌شان فضای بیشتری به دست می‌آورند.

Drofa به شدت زنان را تشویق می‌کند که «درباره امکاناتی که با ارزهای دیجیتال برای ایجاد یک شغل به وجود می‌آیند فکر کنند.» او با اشاره به اینکه این فناوری در حال حاضر برای طیف وسیعی از برنامه‌ها به کار می‌رود، اضافه می‌کند: «امکانات بی‌پایان است، زیرا تازه شروع است و لحظه‌ای که اکنون است.»

منبع  Techopedia

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)