مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

هزینه ساخت NFT چقدر است؟ یک پاسخ ساده

هزینه ساخت NFT چقدر است؟ یک پاسخ ساده

هزینه ساخت NFT , هزینه gas

بازار NFT در سراسر جهان در حال رونق است. در نتیجه، بسیاری از هنرمندان به فکر تبدیل محتوای خود به NFT هستند. اینکه آیا این کار ارزشمند است یا نه، اغلب به میزان پرداختی شما برای برش این توکن ها بستگی دارد. بنابراین، چقدر می توانید انتظار داشته باشید که برای ساخت NFT های خود هزینه بپردازید؟

هزینه های کمی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

  • اولاً، اغلب از شما خواسته می شود که هزینه های gas را بپردازید. این قیمت ها در بلاک چین اتریوم به طور متوسط حدود 70 دلار خواهد بود.
  • همچنین ممکن است از شما خواسته شود که هزینه‌های سایت را بپردازید، مانند آنهایی که در فهرست کردن NFT برای فروش نقش دارند. بسته به سایتی که از آن استفاده می کنید، این قیمت ها می تواند از تقریباً هیچ تا 900 دلار (وضعیت فوق العاده) متفاوت باشد.

با این حال، یک هشدار وجود دارد که دنیای NFT به تکامل خود ادامه می‌دهد. و پلتفرم‌های خاص به شما این امکان را می‌دهند که هزینه‌های برش را به خریدار موکول کنید، یا همیشه می‌توانید یک NFT با پشتیبانی یک بلاک چین که کارمزدی ندارد، ضرب کنید.

بنابراین، هزینه های ایجاد یک NFT سنگین نیست، به خصوص زمانی که در مقایسه با هزینه های خرید یک NFT موجود است. به خواندن مقاله ادامه دهید تا درباره هزینه‌هایی که می‌توانید هنگام ضرب کردن NFT پرداخت کنید بیشتر بدانید.

Minting چیست؟

بیایید با اصول اولیه شروع کنیم. اگر می‌خواهید پروژه NFT یا هنر NFT خود را ایجاد کنید، باید به فرآیند ضرب کردن عادت کنید.

در این مورد، شما باید مواردی داشته باشید که قصد دارید آنها را به NFT تبدیل کنید. این می تواند هنر دیجیتال، کتاب، توییت، تصاویر تصادفی، الگوهای رفتاری، صدا، بلیط کنسرت، یا ویدئو باشد، فقط به نام چند. (خیلی چیزها را می توان در نظر گرفت و این فهرست همچنان در حال رشد است.)

اوه بله، شما همچنین باید یک کیف پول و نرم افزار مناسب داشته باشید. کیف پولی مانند Metamask به طور کلی کار می کند. 

از آنجا به بعد، کار آسان خواهد بود. شما فقط باید موارد را در پلتفرم مورد نظر خود مانند Rarible یا OpenSea آپلود کنید. آنها با فشار دادن یک دکمه به بلاک چین منتقل می شوند. (البته برای معامله باید مقداری کارمزد بپردازید.)

پس از تکمیل فرآیند ضرب کردن، می توان آن را برای فروش فهرست کرد. و مانند هر NFT دیگری به فروش رساند. گزینه های متعددی برای نحوه فروش NFT شما وجود دارد، مانند حراج یا قیمت ثابت. 

هزینه gas - هزینه ساخت NFT

هزینه های مرتبط با ساخت NFT ها چیست؟

هنگام ایجاد NFT باید هزینه های کمی را در نظر بگیرید. در اینجا برخی از مواردی است که باید در نظر بگیرید:

  • هزینه های gas :  این مورد برای همه هزینه های ارزهای دیجیتال مشترک است. و به عنوان نوعی جبران برای افرادی عمل می کند که قدرت محاسباتی را برای ایمن سازی شبکه فراهم می کنند. بسته به تعداد تراکنش‌هایی که در آن زمان انجام می‌شوند، هزینه gas می‌تواند نوسان داشته باشد.
  • هزینه های راه اندازی حساب این که آیا این مورد اعمال خواهد شد اغلب به سایت بستگی دارد.
  • هزینه های فروش گاهی اوقات، شما قادر خواهید بود توکن ها را به صورت رایگان ضرب کنید. اما اگر بخواهید آنها را بفروشید، از شما انتظار می رود که بهایی بپردازید.

هزینه ساخت NFT چقدر خواهد بود؟

اکنون که می دانیم برای چه چیزی باید هزینه بپردازید، می توانیم به طور تقریبی ببینیم که این هزینه برای شما چقدر است.

هزینه های سایت می تواند بسیار متفاوت باشد. برخی به شما امکان ارسال رایگان را می دهند. سایر سایت ها هزینه قابل توجهی خواهند داشت. به عنوان مثال، نمونه‌هایی از سایت‌هایی مانند Rarible وجود داشته است که ۷۰۰ دلار از مردم برای ثبتNFT‌هایشان دریافت می‌کنند،البته این زمانی بود که هزینه‌های gas در بالاترین حد خود بود.

در حالی که این هزینه ها ضروری هستند، و شما باید آنها را به دقت بررسی کنید، آنها تنها چیزی نیستند که باید در نظر بگیرید. در نظر گرفتن نوع افرادی که از سایت استفاده می کنند نیز مهم است. به همین دلیل، اگر احتمال خرید NFT های شما را افزایش دهد، ممکن است ارزش پرداخت هزینه کمی بالاتر را داشته باشد.

اغلب، یکی از بزرگترین هزینه هایی که باید بپردازید، gas است. این موارد برای تمام تراکنش‌هایی که در بلاک چین انجام می‌شوند اعمال می‌شود. با این حال، ایجاد NFT زمان بیشتری نسبت به انتقال پول می برد. به همین دلیل باید هزینه gas بیشتری بپردازید.

با این حال، به طور متوسط می توانید انتظار داشته باشید هنگام استفاده از بلاک چین اتریوم برای ایمن سازی توکن، حدود 70 دلار هزینه gas بپردازید

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)