مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

چقدر می توانید از سرمایه گذاری در UNISWAP، مونرو و QTM کسب درآمد کنید؟

چقدر می توانید از سرمایه گذاری در UNISWAP، مونرو و QTM کسب درآمد کنید؟

کسب درآمد و سرمایه گذاری در UNISWAP (یونی سواپ ) ، مونرو و QTM  در تابستان 2022

سرمایه گذاری در توکن ها یکی از کارهایی است که نیازمند توجه زیاد به بازار و انجام تحقیقات فردی است. البته در نهایت هدف اصلی سرمایه گذاران کسب درآمد است.

از این رو، ما فهرستی از توکن‌هایی را ارائه کرده‌ایم. که اگر به دنبال کسب درآمد از رمزارز در تابستان هستید، باید در آن سرمایه‌گذاری کنید.

این توکن ها عبارتند از Uniswap (UNI)، Monero (XMR) و Quitriam Finance (QTM). بدون هیچ مقدمه ای، بیایید به هر یک از این سرمایه گذاری ها بپردازیم.

کسب درآمد و سرمایه گذاری در UNISWAP (یونی سواپ ) ، مونرو و QTM  در تابستان 2022

یونی سواپ Uniswap (UNI)

این مبدل مبتنی بر اتریوم (ETH) در سال 2018 راه اندازی شد. این اولین پلت فرم مبادله ای است که بر اساس بلاک چین اتریوم ساخته شده است. Uniswap (UNI) از یک مارکر بازار برای حذف نیاز به استانداردهای KYC استفاده می کند.

یکی از دلایلی که Uniswap (UNI) می تواند یک سرمایه گذاری پولساز باشد، این است که یک DEX صرافی غیرمتمرکز است. از آنجایی که دارایی‌های غیرحضوری در این پلتفرم وجود دارد، تجارت بدون مجوز برای سرمایه‌گذاران آسان است. این باعث می شود که برای معامله گران در سراسر جهان مطلوب باشد.

همچنین وجود دارایی های غیر حضانت خطر حمله به شبکه را کاهش می دهد. همچنین این واقعیت وجود دارد که Uniswap (UNI) یک تجارت DeFi (مالی غیرمتمرکز) است که باعث می شود آن را کمتر در معرض حمله و هکرهای خارجی قرار دهد.

پیش بینی ها از افزایش قیمت UNI وجود دارد که در حال حاضر زیر 10 دلار معامله می شود. سرمایه گذاری در این توکن را فراموش نکنید زیرا ممکن است به زودی دوباره افزایش یابد!

مونرو (XMR)

شبکه Monero به طور رسمی در سال 2014 راه اندازی شد. تا راهی برای سرمایه گذاران ایجاد کند تا با ناشناس بودن مطلق و به صورت خصوصی تجارت کنند. در این پلتفرم، تراکنش‌ها بدون دخالت شخص ثالث انجام می‌شوند.

برای ارائه ناشناس بودن مطلق، توسعه دهندگان Monero از سیستم های رمزنگاری پیشرفته استفاده می کنند. این امر به XMR کمک کرده است. تا به دلیل توانایی مداوم خود در ارائه حریم خصوصی مطلق به مشتریان خود، در بازار جذابیت زیادی کسب کند.

مونرو (XMR) همچنان یکی از  ارزهای دیجیتال با رشد سریع‌ در بازار است. و تعهدی خارق‌العاده برای اولویت دادن به حریم خصوصی و امنیت کاربران دارد.

هدفِ سازنده، بهبودِ مستمر و شکست دادنِ سیستمِ کندترِ بیت کوین (BTC) است. که در آن تراکنش‌ها با درجه پایین‌تری از حریم خصوصی و امنیت انجام می‌شوند.

XMR یکی از توکن‌هایی است که پتانسیل آن را دارد که در سال جاری یک پولساز بزرگ برای سرمایه‌گذاران باشد.

کسب درآمد و سرمایه گذاری در UNISWAP (یونی سواپ ) ، مونرو و QTM  در تابستان 2022

کویتریام فاینانس (QTM)

Quitriam Finance (QTM) برای ایجاد یک سیستم فراگیر با استفاده از یک نشانگر بازار خودکارِ (AMM) در دسترس تر توسعه داده شد.

هدف QTM این است که از طریق یک پلتفرم وام دهی و پلتفرم پس انداز دارایی های رمزنگاری، بسیار بیشتر از یک شبکه باشد.

همچنین، Quitriam Finance (QTM) یک صرافی غیرمتمرکز پیشرفته است که می تواند اجرای یک قرارداد هوشمند را بر اساس تراکنش ها با کارمزد ناچیز تسهیل کند.

به علاوه، شبکه Quitriam Finance شبکه ای است که در آن کاربران می توانند منابعی را استخراج کنند که از طریق آن می توانند NFT های پول ساز ایجاد کنند. مزیت تجارت سریع و آسان در شبکه Quitriam Finance نیز وجود دارد.

Quitriam Finance (QTM) یکی از توکن های احتمالی پول ساز است که باید در آن سرمایه گذاری کنید.

جمع بندی

در حالی که هیچ روش یکسانی برای کسب درآمد با کریپتو وجود ندارد، یک چیز خاصی که باید به آن توجه کنید یک توکن سودآور با پتانسیل بازده عالی است.

3 توکن سرمایه گذاری در این تابستان قطعاً عبارتند از: Uniswap (UNI)، Monero (XMR) و Quitriam Finance (QTM).

مطالب پیشنهادی

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به