مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

رمزارز APENFT (NFT) چیست و چگونه می توان آن را خریداری کرد؟

رمزارز APENFT (NFT) چیست و چگونه می توان آن را خریداری کرد؟

APENFT چیست؟ NFT چیست؟

APENFT به طور رسمی در 29 مارس 2021 در سنگاپور به ثبت رسید تا فرصت ها را ایجاد و نقاط ضعف این صنعت را برطرف کند.

مشاغل اصلی APENFT عبارتند از: سرمایه گذاری در پلتفرم ها و آثار هنری برتر NFT، پرورش هنرمندان برجسته NFT برای ایجاد پلی بین هنرمندان درجه یک و جهان NFT. حمایت از گالری ها، سازماندهی نمایشگاه ها یا نشریات هنری و ایجاد جوایز برای حمایت از خلق و نقد هنر، ایجاد مجموعه های هنری و… از جمله اهداف او می باشد.

با استفاده از فناوری بلاکچین در دنیای NFT صندوق APENFT موارد استفاده از بلاکچین را گسترش می دهد. صندوق آثار هنری سنتی و NFT شناخته شده را به عنوان دارایی های اساسی خریداری می کند و برای بهبود استاندارد معامله NFT تلاش می کند. این سازمان از سازمان های دولتی، دانشگاه ها، وکلا و نخبگان صنعت در صدور سیاست هایی که بر توسعه سالم صنعت حاکم است پشتیبانی می کند.

در حال حاضر سه مورد استفاده عمده در صنعت بلاکچین وجود دارد یعنی تبادل ارزش، همکاری و ثبت سوابق. NFT منحصر به فرد در هر سه مورد مناسب استفاده است. این نه تنها یک روند داغ در صنعت بلاکچین می باشد بلکه یک عنصر مهم است که به احتمال زیاد انقلابی در صنعت ایجاد کرده و آن را به سطح بعدی می رساند. به عنوان یک شرکت بلاکچین APENFT با استفاده از نقاط قوت خود در فناوری، بازار، صنعت و تحقیقات سیاست گذاری با هدف معرفی بلاکچین در موارد استفاده متنوع بر روی آثار هنری سرمایه گذاری می کند و هنرهای سنتی و دیجیتال را ارتقا می بخشد.

NFT در تعدادی از صرافی های ارز دیجیتال لیست شده است و برخلاف سایر ارزهای دیجیتال اصلی نمی توان آن را مستقیماً با پول فیات خریداری کرد. با این حال شما هنوز هم می توانید به راحتی این کوین را با خرید USDT از هر صرافی فیات به کریپتو و سپس انتقال به صرافی که پیشنهاد معامله این کوین را دارد به راحتی خریداری کنید. در این مقاله مراحل خرید NFT را به طور مفصل در اختیار شما قرار می دهیم.

مرحله 1: ثبت نام در کوین بیس

APENFT

ابتدا باید یکی از ارزهای دیجیتال اصلی را خریداری کنید که ما در این مثال تتر (USDT) را انتخاب می کنیم. در این مقاله یک مورد از رایج ترین صرافی هایی که معامله فیات با کریپتو را قبول میکند یعنی صرافی کوین بیس را با جزئیات به شما معرفی می کنیم.

کوین بیس همچنین یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال است که سپرده های فیات را قبول می کند. برای ثبت نام در کوین بیس به وبسایت آن مراجعه کرده و پس از خرید 100 دلار ارز دیجیتال به ارزش 10 دلار بیت کوین رایگان دریافت خواهید کرد.

 

ایمیل خود را تایپ کرده و روی “Get started” کلیک کنید. مطمئن شوید که نام واقعی خود را وارد کرده اید زیرا کوین بیس برای تأیید حساب به آن نیاز دارد. یک رمز عبور قوی انتخاب کنید تا حساب شما در برابر هکرها آسیب پذیر نباشد.

شما یک ایمیل تایید دریافت خواهید کرد. آن را باز کرده و روی لینک داخل آن کلیک کنید. سپس برای تنظیم احراز هویت دو عاملی (2FA) شما باید یک شماره موبایل معتبر تهیه کنید این یک لایه اضافی برای امنیت حساب شما است و توصیه می شود که این ویژگی را فعال نگه دارید.

مرحله بعدی را برای تکمیل تأیید هویت خود دنبال کنید. این مراحل به خصوص هنگامی که منتظر خرید دارایی هستید کمی دلهره آور است اما مانند سایر موسسات مالی دیگر کوین بیس نیز در اکثر کشورها مانند ایالات متحده، انگلستان و اتحادیه اروپا تنظیم می شود. شما می توانید این را به عنوان یک صرافی برای استفاده از یک پلتفرم قابل اعتماد برای اولین خرید ارز دیجیتال خود در نظر بگیرید. خبر خوب این است که کل فرآیند موسوم KYC (احراز هویت) اکنون کاملاً خودکار است و نباید بیش از 15 دقیقه طول بکشد.

مرحله 2: USDT را با پول فیات خریداری کنید

پس از اتمام فرآیند KYC یا احراز هویت از شما خواسته می شود روش پرداخت را اضافه کنید. در اینجا شما می توانید استفاده از انتقال بانکی را انتخاب کنید.

اکنون همه چیز آماده است روی دکمه “Trade” در بالا سمت چپ کلیک کنید سپس USDT را انتخاب کرده و معامله خود را تأیید کنید و تبریک می گویم! شما به تازگی اولین خرید ارز دیجیتال خود را انجام داده اید.

مرحله 3: انتقال USDT به یک صرافی آلت کوین

شما می توانید یکی از صرافی های آلت کوین از جمله: Gate.io، MXC، Huobi، Poloniex، و KuCoin را انتخاب کنید. در این مثال ما صرافی کوکوین (KuCoin) را انتخاب می کنیم.

از آنجا که NFT یک آلت کوین است ما باید USDT خود را به صرافی که NFT در آن قابل معامله است منتقل کنیم در اینجا ما از کوکوین به عنوان صرافی خود استفاده می کنیم. کوکوین یک صرافی محبوب برای معاملات آلت کوین است و تعداد زیادی جفت آلت کوین قابل معامله دارد.

پس از گذراندن فرآیند مشابهی که قبلاً با Coinbase انجام دادیم به شما توصیه می شود که احراز هویت 2FA را نیز راه اندازی کنید و آن را به پایان برسانید زیرا امنیت بیشتری به حساب شما می افزاید.

APENFT مرحله 4: واریز USDT به صرافی

بستگی به سیاست های صرافی دارد که ممکن است از شما خواسته شود تا یک فرایند دیگر KYC را طی کنید. این فرایند معمولاً از 30 دقیقه تا حداکثر چند روز طول می کشد. با این حال این فرآیند باید مستقیم و آسان دنبال شود و پس از اتمام کار باید به کیف پول صرافی خود دسترسی کامل داشته باشید.

اگر برای اولین بار است که ارز دیجیتال را واریز می کنید ممکن است صفحه نمایش اینجا کمی ترسناک به نظر برسد. اما نگران نباشید اساساً ساده تر از انجام انتقال بانکی است. در کادر سمت راست یک رشته اعداد تصادفی را می بینید که نوشته است “USDT address” این آدرس عمومی منحصر به فرد کیف پول USDT شما در صرافی کوکوین است و می توانید با دادن این آدرس به شخص مورد نظر برای ارسال وجه USDT دریافت کنید. از آنجا که ما در حال انتقال USDT قبلاً خریداری شده خود در کوین بیس به این کیف پول هستیم روی “Copy Address” کلیک کنید و یا روی آدرس کامل راست کلیک کرده و روی کپی کلیک کنید تا این آدرس به کلیپ بورد شما برود.

اکنون به کوین بیس بازگردید و به صفحه Portfolio بروید و در asset list خود روی USDT کلیک کرده و سپس روی “Send” در سمت راست کلیک کنید.

در قسمت Recipient (گیرنده) آدرس کیف پول را که از کلیپ بورد خود کپی کردید پیست کنید. برای رعایت امنیت همیشه باید بررسی کنید که آیا هر دو آدرس با هم مطابقت دارند یا خیر. مشخص است که برخی از بدافزارهای کامپیوتری وجود دارند که محتوای کلیپ بورد شما را به آدرس کیف پول دیگری تغییر می دهند و شما در اصل پول را برای شخص دیگری ارسال می کنید.

برای ادامه روی “Send” کلیک کرده و بلافاصله باید یک ایمیل تأیید دریافت کنید. روی لینک confirmation در ایمیل کلیک کنید و سپس کوین های شما در راه کوکوین هستند!

اکنون به کوکوین بازگردید و به کیف پول های صرافی خود بروید. اگر سپرده خود را در اینجا ندیده اید نگران نباشید. احتمالاً هنوز در شبکه بلاکچین در حال تأیید است و رسیدن کوین های شما چند دقیقه طول می کشد. بسته به وضعیت ترافیک شبکه USDT در زمان های شلوغ ممکن است حتی بیشتر طول بکشد.

وقتی USDT شما رسید باید یک اعلان تأیید از کوکوین دریافت کنید پس از آن شما در نهایت آماده خرید NFT هستید!

مرحله 5: معامله NFT

به کوکوین برگردید و سپس به “Exchange” بروید. ممکن است بالا و پایین آمدن مدام ارقام کمی ترسناک باشند اما آرام باشید و ادامه بدهید.

در ستون سمت راست یک نوار جستجو وجود دارد اکنون مطمئن شوید که “USDT” انتخاب شده است زیرا ما USDT را با جفت آلت کوین معامله می کنیم. روی آن کلیک کنید و “NFT” را تایپ کنید. باید NFT/USDT را ببینید و آن جفت را انتخاب کنید و در وسط صفحه نمودار قیمت NFT/USDT را مشاهده کنید.

در زیر یک کادر با یک دکمه سبز رنگ وجود دارد که روی آن نوشته شده است “Buy NFT” در داخل جعبه تب “Market” را در اینجا انتخاب کنید زیرا این مستقیم ترین نوع سفارشات خرید است. شما می توانید با کلیک بر روی دکمه های درصد مبلغ خود را تایپ کنید یا انتخاب کنید که چه قسمتی از سپرده خود را برای خرید می خواهید هزینه کنید. وقتی همه چیز را تأیید کردید روی “Buy NFT” کلیک کنید. و تمام! بالاخره NFT خریدید!

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به