مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

چگونه یک NFT را ضرب کنید: راهنمای 7 مرحله ای برای ایجاد اولین NFT

برخی از چیزهای کلیدی که از این مقاله دریافت خواهید کرد این است که چگونه یک قالب را انتخاب کنید، برش دهید، از پلتفرم های NFT استفاده کنید و در بازار حرکت کنید. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه آنها را برای بیشترین سود بازاریابی کنید. اما به همین جا ختم نمی شود. ما همچنین به سؤالات متداول دیگری در مورد فرآیند ایجاد NFT نگاه خواهیم کرد. و نکات پاداش برای کمک به شما در موفقیت.

چگونه یک NFT را ضرب کنید: راهنمای 7 مرحله ای برای ایجاد اولین NFT

آیا در نظر دارید توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را برای تضمین مالکیت مالکیت معنوی و حق ثبت اختراع خود ضرب کنید؟

آیا سعی می کنید شفافیت را در فرآیند تولید و زنجیره تامین محصولات خود به منظور ایجاد اعتماد و افزایش تجربه کاربر اعمال کنید؟

به عنوان یک توسعه دهنده به دنبال ایجاد ارزش و تقویت تجربه بازی محصول خود هستید؟

آیا شما یک خالق محتوا یا هنرمند هستید که به دنبال تأیید اعتبار کار خود با ایجاد NFT از آنها هستید؟

قصد شما در مورد Non-Fungible Tokens هرچه باشد، اگر می‌خواهید واقعاً درک کنید و سپس قدمی فراتر بردارید تا یکی را بسازید، حق با شماست.

در اینجا نحوه برش NFT آمده است!

چگونه یک NFT را ضرب کنید: راهنمای 7 مرحله ای برای ایجاد اولین NFT

این راهنمای مقاله به بررسی هفت مرحله مهم در مورد چگونگی ایجاد NFT برای اولین بار می پردازد. ما با معرفی سریع NFT ها شروع می کنیم، سپس همه چیزهایی را که در مورد نحوه ساخت NFT وجود دارد، یاد خواهید گرفت.

برخی از چیزهای کلیدی که از این مقاله دریافت خواهید کرد این است که چگونه یک قالب را انتخاب کنید، برش دهید، از پلتفرم های NFT استفاده کنید و در بازار حرکت کنید. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه آنها را برای بیشترین سود بازاریابی کنید.

اما به همین جا ختم نمی شود. ما همچنین به سؤالات متداول دیگری در مورد فرآیند ایجاد NFT نگاه خواهیم کرد. و نکات پاداش برای کمک به شما در موفقیت.

NFT چیست؟ و NFTها چگونه کار می کنند؟

هر زمان که کسی سعی می کند به این سوال پاسخ دهد که “NFT چیست؟”، در نهایت دچار یک یا دو مورد از موارد زیر خواهید شد.

 •  کلمات را درک می کنید. اما نمی توانید مفهوم را درک کنید.
 • شما با سه عبارت اول و یک تعریف فنی گیج می شوید.

هیچ کدام از اینها به شما کمک نمی کند، بنابراین Non-Fungible Token در واقع به چه معناست؟ من حتی وقت شما را برای بحث در مورد تعریف فنی NFT ها تلف نمی کنم. مهم نیست، درست مثل اینکه برای گشت و گذار در اینترنت نیازی به دیدن اجزای داخلی و سخت افزارِ گوشی موبایل خود ندارید.

NFT یک دارایی دیجیتالی است. که نمی توان آن را با معادلی مبادله کرد، همانطور که 1ETH را می توان با معادل آن در USDT مبادله کرد.

نگاهی به این 18 پروژه برتر NFT بیندازید. که خلاقانه ترین و موفق ترین نمونه ها را گردآوری کرده ایم، که می تواند شروع خوبی برای سفر خلاقانه شما باشد.

خوب، آنها مانند توکن های رمزنگاری هستند که نمی توانید آنها را مبادله کنید؟ اما این چه ربطی به کسی دارد که میلیون‌ها دلار برای JPEG و هنرهای دیجیتال ناخواسته خرج می‌کند؟

چرا من می خواهم به جای گوش دادن به آن و تقریباً هر آهنگ دیگری در Spotify با قیمت کمتر از 10 دلار، یک کپی مسخره گران قیمت از آهنگ یا آلبوم دیجیتال یک هنرمند در بلاک چین داشته باشم؟

پاسخ آسان است – اثبات مالکیت.

وقتی شخصی یک NFT می‌خرد، یک مدرک غیرقابل انکار از مالکیت دریافت می‌کند که به عنوان کلید خصوصی نیز شناخته می‌شود. بنابراین حتی اگر کسی بتواند از مجموعه «Everyday: 5000 روز» Beeple جعلی بسازد، و این امکان وجود داشته باشد، نمی تواند نسخه خود را بفروشد.

اما این تنها نیمی از درخواست تجدید نظر است.
دیگری انحصاری بودن است. در هر زمان فقط یک NFT از هر دارایی دیجیتال می تواند وجود داشته باشد، به این معنی که هر NFT یک مجموعه نادر است و هنگامی که شخصی یک NFT خریداری می کند، نمی تواند کپی دقیق دیگری از آن وجود داشته باشد.

انتخاب یک قالب برای NFT

انتخاب یک قالب برای NFT

چه نوع و قالبی از محتوا را می خواهید در بلاک چین به عنوان NFT ایجاد کنید؟

شما انتخاب های زیادی دارید و می توانید یکی از فرمت های زیر را انتخاب کنید.

 • JPG
 • Mp4
 • MP3
 • PNG
 • GIF
 • FVG
 • WEBM
 • PDF
 • WAV
 • OGG
 • CLB
 • GLTF

اکنون نوع NFT که می خواهید برش دهید با توجه به علایق، گرایش ها و تخصص شما تعیین می شود. ما افرادی را داشته ایم که کد، موسیقی و هنر می فروشند.

همچنین می‌توانید ویژگی‌های دیجیتالی درون بازی مانند پوسته‌ها، سرزمین مجازی، سلاح‌ها و آواتارهای درون بازی را بفروشید.

می‌توانید عکس‌های معمولی را از طریق ابزارهای آنلاین خالق NFT به آثار هنری خیره‌کننده NFT تبدیل کنید.

چگونه یک NFT را ضرب کنیم ؟

Minting NFT چیست؟ Minting به سادگی به فرآیند تبدیل هر فایل دیجیتالی به دارایی دیجیتال ذخیره شده در یک بلاک چین، عمدتا اتریوم، که بلاک چین اصلی مورد استفاده برای NFT ها است، اشاره دارد.
هنگامی که این دارایی در یک بلاک چین فهرست می شود، می توان آن را به عنوان NFT فروخت.

بنابراین اکنون شما با دارایی خود که می خواهید در بلاک چین ضرب کنید تنظیم شده اید.
در این مرحله، شما تصمیم می گیرید که چند نسخه از محتوای خود را می خواهید برش دهید.
ممکن است بخواهید فقط یک کپی از آثار خود ایجاد کنید یا چندین نسخه از آثار خود را ایجاد کنید تا نسخه های مختلف آن را برای تعداد کمی بسازید.

ضرب کردن یک فرآیند جدی است، بنابراین شما باید قبل از شروع ضرب کردن مطمئن شوید که چه چیزی می خواهید، زیرا در لحظه ای که اثر خود را ضرب می کنید، نمی توانید تعداد کپی هایی را که تنظیم کرده اید تنظیم کنید و نمی توانید اثر خود را تغییر دهید.
برخی از فناوری‌های NFT امکان دریافت حق امتیاز را برای همیشه فراهم می‌کنند. NFT خود را زمانی که NFT خود را امضا کرده اید و هزینه های خدمات پرداختی را امضا کرده اید، ضرب کنید.

در مورد بازار NFT تصمیم بگیرید.

بازار NFT چیست؟ یک بازار NFT را به عنوان یک فروشگاه تجارت الکترونیک آنلاین اما فقط برای دارایی های دیجیتال در نظر بگیرید.

بازارهای NFT زیادی برای ایجاد و فروش NFT های شما وجود دارد، اما هر کدام ویژگی ها، خواسته ها و حتی گاهی اوقات فناوری بلاک چین منحصر به فرد خود را دارند، اگرچه توجه به این نکته مهم است که بیشتر بازارها از بلاک چین اتریوم استفاده می کنند.

در حال حاضر بازارهای زیادی وجود دارد اما تعداد کمی از آنها شناخته شده است. برخی از بهترین بازارهای NFT در حال حاضر عبارتند از:

قبل از اینکه بخواهید در هر یک از بازارهای ذکر شده در بالا حساب باز کنید، باید عواملی را در نظر بگیرید. در میان این عوامل، نوع و هزینه مهم است.

دو نوع بازار NFT وجود دارد:

 • بازار با نظارت
 • بازار بدون نظارت

تفاوت بین این دو نوع بازار در این است که بازارهای با سرپرست (با نظارت) انتخابی هستند. همه مجاز به ضرب کردن و فروش NFT نیستند. آنها هزینه دارند. و می توانند به عنوان مانعی برای تازه واردان به فضا عمل کنند.

بازارهای غیر نظارتی بازارهای آزاد هستند که در آن هر کسی می تواند یک NFT برش دهد و بدون نیاز به مجوز شروع به فروش کند. نمونه های عالی از بازارهای غیر سرپرست هر یک از پنج بازار ذکر شده در بالا هستند.

نکته دیگری که باید در هنگام تصمیم گیری در مورد بازار به آن توجه کنید، هزینه است.

هر یک از پنج بازار محبوب ذکر شده در بالا دارای تفکیک هزینه های متفاوتی هستند.

به عنوان مثال، در OpenSea، خریدار باید 2.5٪ کارمزد بپردازد. و فروشندگان می توانند حق امتیاز را تا 10٪ تعیین کنند.

Rarible هم خریداران و هم فروشندگان را ملزم به پرداخت کارمزد 2.5٪ می کند. و حق امتیاز می تواند تا 50٪ تعیین شود.

سایر بازارها نیز قوانین متفاوتی دارند. برای انتخاب بهترین بازار، باید مجموعه ای از عوامل از جمله هزینه را در نظر بگیرید که همه به یک چیز خلاصه می شود – ارزش. کدام بازار می تواند ارزش NFT های شما را بیشتر کند؟

مرحله بعدی انتخاب ارزهای دیجیتال و کیف پول است. 

یک کیف پول انتخاب کنید و ارزهای دیجیتال بخرید.

NFT ها روی فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال کار می کنند، بنابراین اگر می خواهید NFT ها را ضرب کنید، به یک ارز دیجیتال و مکانی برای نگهداری آنها نیاز دارید.
برنامه های کیف پول ارزهای دیجیتال بسیاری وجود دارد که برخی از آنها خدماتی برای تازه واردان به صنعت بلاک چین دارند. اما قبل از اینکه تصمیم بگیرید که کدام کیف پول و ارز را برای راه اندازی NFT های جدید حرفه ای خود راه اندازی کنید، چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

اولین مورد سازگاری است. آیا کیف پولی که انتخاب می کنید با بازار و توکن بلاک چین سازگار است؟

پاسخ به این سوال مهم است زیرا در بسیاری از کیف‌پول‌های موجود، تنها تعداد کمی از آنها با ارزهای دیجیتال، زنجیره هوشمند Binance و Ethereum که برای تجارت NFT استفاده می‌شوند، سازگار هستند.

اما لازم نیست نگران پیدا کردن کیف پولی باشید که سازگار باشد. برای جلوگیری از اشتباه، از هر یک از این پنج کیف پول تایید شده استفاده کنید.

 • MetaMask
 • Coinbase Wallet
 • Alpha Wallet
 • Trust Wallet
 • Math Wallet

بعد از انتخاب کیف پول، مرحله بعدی پیوستن به کیف پول است. پیوستن به کیف پول کار سختی نیست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کیف پول را دانلود کنید، ثبت نام کنید و واریز کنید.

بعد از شروع به کار کیف پول شما، تامین مالی آن است. پولی که باید در کیف پول خود نگه دارید برای هزینه بنزین است.

کارمزد گاز مقدار پولی است که هنگام ضرب کردن یک NFT به بلاک چین می پردازید. برای جبران مقدار توان مصرفی برای تراکنش ها استفاده می شود.

اتریوم، بلاک‌چینی که اکثر NFT‌ها بر روی پلتفرم آن ساخته شده‌اند، به‌خاطر هزینه‌های بالای گازش معروف است.

از صرافی های رمزنگاری قابل اعتماد مانند بایننس برای خرید ارزهای دیجیتال و تامین مالی کیف پول خود استفاده کنید. اگر در این مرحله هستید، تنها چیزی که باقی می ماند این است که کیف پول خود را به پلتفرم NFT خود پیوند دهید و آماده حرکت هستید.

دستورالعمل های پلتفرم NFT را دنبال کنید.

قوانین مربوط به ضرب و فهرست کردن NFT ها از بازاری به بازار دیگر تغییر می کند. بنابراین اگر می‌خواهید یک NFT را فهرست کنید، باید دستورالعمل‌های پلتفرم را یاد بگیرید و دنبال کنید. اما مراحل کلی وجود دارد که باید انجام دهید.

در ابتدا، پلتفرم از شما می خواهد که فایلی از محتوایی را که می خواهید برش دهید، آپلود کنید. در اینجا همچنین مرحله ای است که در آن اطلاعاتی در مورد NFT که می خواهید بسازید را قرار دهید. هرچه توضیحات و عنوان شما بهتر باشد، شانس جذب خریداران و کلکسیونرها بیشتر است.

پس از توصیف NFT خود، مرحله بعدی قیمت گذاری است. اکنون، دو راه وجود دارد که می توانید کار خود را ارزیابی کنید. شما یا ارزش گذاری شخصی کار خود را قرار می دهید و آن را یک قیمت ثابت می کنید یا می توانید آن را به افرادی که خبره و کلکسیونر هستند واگذار کنید تا قیمت گذاری کنند. دومی به عنوان معاملات حراج شناخته می شود.

معامله حراج سرگرم کننده است و نه فقط به این دلیل که می توانید تماشا کنید که مردم برای پروژه شما پیشنهاد قیمت می دهند، بلکه به این دلیل است که می توانید ارزیابی بهتری از ارزش گذاری و میزان تمایلِ افراد دریافت کنید.

پس از انتخاب بین انواع حراج انگلیسی و هلندی، از شما خواسته می‌شود که یک قیمت اولیه مناسب و درصد پولی که در هر یک از فروش‌های خود به شرکت تعلق می‌گیرد، قرار دهید.

هنگامی که با این موارد تمام شد، تبلیغات شروع می شود.

پیشنهاد مطالعه : Minting در NFT چیست؟

NFT خود را بازاریابی کنید.

چگونه NFT را بفروشیم؟ روزانه هزاران NFT ساخته می شود و همه سازندگان به دنبال فروش آثار خود هستند. به طور خلاصه، رقابت سخت است و فقط کسانی که می توانند کار خود را تبلیغ کنند، می توانند به فروش برسند.

خیلی ساده درست است؟

بله، به جز این واقعیت که بیشتر سازندگان NFT بازاریاب نیستند، چیز زیادی در مورد بازاریابی NFT نمی دانند و به احتمال زیاد نمی دانند چگونه کسی را به کار خود علاقه مند کنند. اما برای فروش لازم نیست که در بازار هوشیار باشید. شما فقط می توانید برخی از ایده ها را از افراد آگاه بازار قرض بگیرید.

این چند نکته بازاریابی NFT را برای مبتدیان بررسی کنید.

 • بازار هدف خود را بشناسید.
 • از تبلیغات رسانه های اجتماعی استفاده کنید.
 • اینفلوئنسر مارکتینگ را امتحان کنید.
 • انجمن های Reddit را ایجاد کنید.
 • داستان برند داشته باشید.

اولین نکته – مخاطبان خود را بشناسید. تصمیم بگیرید که می خواهید به چه کسی بفروشید و وقتی آن را فهمیدید، کار واقعی شروع می شود. می بینید، برای فروش NFT ها، به NFT های خود نیاز دارید تا موج ایجاد کنند. NFT های زیادی وجود دارد، بنابراین اگر می خواهید بفروشید، باید از نویز بالاتر بروید.

در مورد گروه های NFT در رسانه های اجتماعی سر و صدا ایجاد کنید. و مردم را وادار کنید که درباره پروژه شما صحبت کنند. به دست آوردن این نوع بازاریابی ارگانیک دشوار است. زیرا به افرادی نیاز دارید که شخصاً به NFT شما اهمیت دهند. قبل از اینکه آن را بازاریابی کنید.

با تبلیغات پولی، تنها کاری که برای جلب توجه مردم باید انجام دهید این است که مجموعه خود را در جلو و تا حد امکان در پلتفرم های رسانه های اجتماعی متمرکز کنید.
همچنین می توانید از اینفلوئنسرها برای بازاریابی NFT خود و افزایش علاقه آنها به NFT های خود استفاده کنید.

همه این استراتژی های بازاریابی عالی هستند اما اگر داستانی نداشته باشید به هیچ وجه به شما کمکی نمی کنند. هرگز میزان فروش یک داستان را دست کم نگیرید. پیوست کردن یک داستان شخصی به NFTها به مجموعه‌داران کمک می‌کند تا با اثر خود احساس خویشاوندی کنند و بخواهند آن را مالک شوند.

این نکات بازاریابی باید به افزایش علاقه به کار شما کمک کند، اما اگر اینطور نیست، همیشه می‌توانید جامعه شخصی خود را از افرادی ایجاد کنید که کار شما را دوست دارند و به طور جمعی می‌توانند به اندازه‌ای قوی برای رسیدن به کلکسیونرها سروصدا ایجاد کنند.

می توانید از هر یک از این نکات بازاریابی به تنهایی یا همزمان استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. برای اطلاعات بیشتر در مورد رشد پروژه NFT خود، می توانید یک چک لیست ساده بازاریابی NFT را دنبال کنید.

نتیجه گیری NFT Mint

هیچ رمز و رازی برای NFT ها وجود ندارد و هر کسی صرف نظر از گرایش های فنی خود می تواند با کمی راهنمایی NFT ها را ایجاد، ضرب و شروع به فروش کند.

مهم نیست که برای انجام چه چیزی به NFT نیاز دارید، شما بخشی از عده معدودی پرشور هستید که مایل به آزمایش فناوری جدید برای تغییر جهان به سوی بهتر هستند، و نه تنها مشارکت شما مهم خواهد بود،
اما شما همچنین می توانید با آنها درآمد کسب کنید.

پیشنهاد مطالعه : هزینه ضرب NFT چقدر است؟

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)